Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
6. dec 2009

astorka držte sa a nech Vám všetko hladko prebehne.
Dnes moj MM konečne spravil lištičky na stenu a mohli sme zavesiť zástenu do hracieho kútika chlapcom-dala som foto. 🙂

astora
6. dec 2009

grmi dakujem dufam že Domkovi to čoskoro prejde ja som bola cely vikend na ihlach aby mi maly neochorel pred operaciou tak naozaj dufam ze uz konecne budeme mat klud i ked neviem si to po operacii dost dobre predstavit mali su strasne živí v poslednej dobu v každom pripade to bude zaujímavé

zuzka.25
6. dec 2009

astora, držíme palčeky... a druhý synáror bude s tatom?

lumi, máte pekný kútik, dobre si to vymyslela, aspoň nebudete mať takú stenu, ako my 🙂 a koberec máte taký istý ako my 🙂

kiwi, pekné fotky, ty si taká mladučká... chalanom to veľmi sekne, pekná torta.. mali ste teda perný víkend 🙂

lumah
6. dec 2009

zuzka niečo som im tam chcela dať, lebo to bolo také prázdne a aspoň im odtiaľ chlad nepojde.
Pozerám superstar, ale ten Chodur si moc dobrú pesničku podla mna nevybral. 😝

lumah
6. dec 2009

zuzi Dado keď pozrel na tú zástenu, ukázal prštekom na kravičku a že Hav-hav. 😀 😝

zuzka.25
6. dec 2009

lumi 🙂 toto nasi radi tiez robia 🙂 aj ked sice vedia, co je to za zviera, aleee... 🙂 ako ste to tam prichytili, tu listu??

astora
6. dec 2009

zuzka Ondriček je u svokry a aj Laura bo tato pojde s nami rano a bude až kym odoperuju a potom sa uvidi čo dalej ale je lepšie ked je tam lebo a dačo potrebujeme tak s malym ist na oddelenie nemôže

lumah ta lišta dobre vyzera teda ten kutik na hranie

lumah
6. dec 2009

zuzka tato navrtal a každá lišta je 3 šrobiky v stene. Hovorím mu, skontroluj si, kade pojdu tie pásiky na uchytenie na tú lištu, aby nevyšiel akurát tam šrobik-no ja sneé že si nevymeral a jasné že vyšiel-teraz jeden ten pásik je krivý. 😝

lumah
6. dec 2009

astorka dííík. 😉 Inak ja šijem, ale nemám na to teraz čas, ušila mi to jedna kočka na MM-zlatá baba, už mi robila vreckár. Keby ste chceli kontakt-dám. Šije všetko možné do izbičiek.

mima595
6. dec 2009

ahojte - dal som Vladkove fotky 😉

grmitko
autor
6. dec 2009

mimus nadherny chlapcek 😵 😵 😵 😵

lumah
6. dec 2009

mimkaaa krááásny je. 😀

mima595
6. dec 2009

dik, len stale nevieme, po kom je..... 😀 aj babky su v koncoch 😀 - asi po susedovi - tvrdi MM 😀

lumah
6. dec 2009

mimka mne pripadal úplne ako jeho starší brat. 😀

lalupa
6. dec 2009

ahojte

neviem,kde zacat

my mame mikulasika od piatku, decka spali poobede,tak som vyzdobila cely domcek skoro , este postupne dokoncievam,ale kostra svetielok a caciny je hotovy
zobudili sa a pri svetielku mali balicky,tak hikali a kricali na mna,ze prisiel mikulas, zlate boli
no a dole, na kozube, vsade tade boli svetielka, sviecky, darceky, ja s certovymi rozkami na hlave, no proste sranda a krasne detske ocka,ako sa patri 😵
vcera firemny mikulas a zajtra special vydanie dvojickoveho mikiho na urade spolu s ajkou

mima, fotky a pohlady na zavidenie 😵 😵 😵 malinky krasny fesacik... 😵 parada!!!

a na dalsie info si prosim sadnite 😔

zuzka.25
6. dec 2009

mimuš, no je naozaj naaaadhernyyy.. a taky malyyyy... ved ja uz by som sa aj bala znovu 🙂))

zuzka.25
6. dec 2009

lalu, co jeee preboha???

grmitko
autor
6. dec 2009

lalu sedim co je? si tehu?

zuzka.25
6. dec 2009

ja tu asi zoderiem ten refresh...

grmitko
autor
6. dec 2009

ja tiez 😕

astora
6. dec 2009

mimka krasne babo gratulujem a vela sil 🙂

lalupa
6. dec 2009

volala som s jasmi, kedze bobacikovia maju dnes dva rocky a rozpravala som s uplakanou yasmi
vsetko sa posralo, sorry za vyraz, nemaju net, preto sa neozuva, je u rodicov, nie su na tom s deckami dobre ani psychicky, bohuzial podrobnosti nemozem pisat,ani nikomu posunut, no som sa triasla a rozplakala, ked mi to povedala ...
ak mozete prosim, myslite na nu, poslite im energiu a nech konecne najdu svoje stastie,ktore im tak strasne chyba ☹ ☹ 😢
stale to neviem stravit, chudatko

nana77
6. dec 2009

ahojky!
astorka, aj ja drzim palce na zajtra!!!!! silnooooooo!!!!!!!!!

lumi, krasne fotky, mali su strasne podareni!!! moje deti dnesneho mikulasa totalne, ale totalne odignorovali... 😔 , vobec ich nezaujimali balicky, cizmicky...no nic, snad o rok...

mimuska, VLADKO je taky krasny!!!! nadherne babatko, skutocne!!! este raz gratulujem!!!

lalu...co sa deje???

zuzka.25
6. dec 2009

lalu :( to ma strasne mrzi.. ked s nou budes hovorit, tak ju pozdrav od nas vsetkych, ze nam tu velmi chyba... bože, prečo sa musi vsetko tak pototo :(

grmitko
autor
6. dec 2009

ach lalu, tak to nie su dobre spravy ☹ ☹ ☹
ja na nu myslim stale, ze ako sa maju... chuda yasmi a deticky, nech sa drzia, posielam im energiu a nech su konecne stastni

nana77
6. dec 2009

jezismaria ☹ ... to mi je strasne luto. aj ked neviem, co presne sa deje, zjavne je to velmi zle... ☹
lalupka, pozdrav ju od nas moc, moc, moc... nech sa drzi...booze, ani neviem, co napisat... 😔

mima595
6. dec 2009

lalu - to je straááášna škoda.... ak s nou budes este hovorit, tak ju pozdravuj... že na nu myslime a posielame pozitívnu energiu

lumah
6. dec 2009

nani aj naši to len vyhádzali a kašlali na to, už sa nahánali po byte u babky. Filip je dnes hrozný- v kuse nerváči a reve, som mu ďasienka masírovala a držaaaaaaal. Som zvedavá čo zas bude v noci, my sme už tak nevyspatí, že s nimi spávame poobede.
katullka ozaj tie vaky možem rovno predať, sme ich skusili do nich dať, v kuse sa budili a revali-absolutne ich neznesú. 😒

margaretka11
6. dec 2009

Ahojte, ja som na chvíľu nakukla, dnes som mimoriadne unavená a tak pádlujem aj hneď do postele. Ale musím Mime pochváliť Vladka, to je také sladučké bábätko, úplne dokonale nádherné 😵 😵 😵 😵 😵

A na Yasmi intenzívne myslím aj ja, posielam pozitívnu energiu a verím, že sa to jej trápenie už čoskoro skončí..

lalupa
6. dec 2009

ja som ju od vas pozdravila 😉 ,ale taky sok som necakala
zuzi, sice sa nieco pototo,ale ani by vam nenapadlo vo sne, cim presla...
verim,ze sa karta obrati a najdu pokoj, stastie a radost 😔
nani, hlavne to je nepredstavitelne, len uz vas nechcem natahovat, nemozem... 🤐

dakujem babule, strasne by nas teraz potrebovala,ale nejde to
ste zlate, verim,ze nase energie pomozu

astor, drzime palceky