Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
19. jan 2009

marg, ja mam este ten Hauck z bazaru, jazdim teraz s nim, lebo do Tako sa mi decka na dlzku a sirku nezmestili a inak som s Hauck velmi spokojna, chudak, taky je uz rozhegany, problem je ale ten, ze chalani uz teraz vazia spolu 16 kil a Hauck ma tiez 16 kil.....a ja tlacim jak otrok 😀

takze odporucas? asi ho pojdem obzriet nazivo

lenkamt
19. jan 2009

ahojte 🙂

akéééééééééééééé kočky 😉 žeby som aj ja hodila fotku zpred dvojtehu??? 😀

Dracik - my máme tento kočík, ale nový model 60/40. ten v tvojom inzeráte je 50/50 je to klasika golfáč, nič moc miesta na sedenie + k nemu nie je nánožník. naozaj len teplé počasie/nákupné centrá. ale fakt je ľahúčký a ľahko ovládateľný. po zložení vojde aj do minikufra auta 😉

ja som proti kadejakým +očkovaniam. nám stačilo jedno blbé proti tbc a narobilo nám to šarapatu 😝
apropó Lenka je zdravšia a silnejšia ako Lucka, a má len to jedno očkovanie proti tbc, ostatné ešte nedovolili 😖

margaretka11
19. jan 2009

Dracik, no ja to vidím tak, že niektoré choroby by deti mali dostať už len kvôli budovaniu imunitného systému. Keby som mala financie, možno by som dala deti zaočkovať proti žltačke lebo môže narobiť veľa skazy a nie vždy sa dá odhaliť dostatočne rýchlo. Lenže je to drahé, takže zatiaľ to nemám v pláne a len dúfam, že sa nám to nevypomstí. Ale očkovanie proti chrípke a rotavírusom som zamietla 😉

margaretka11
19. jan 2009

Lenka a načo, prosím ťa? Však som písala na predošlej strane, že ty si kočka aj teraz. Čo ty chceš dávať starú fotku?? Načo?????

dracik1
19. jan 2009

leni, ani ja nemam na tBC dobre spomienky 😲

kili
19. jan 2009

dracik, ja myslím, že je super, len teda až keď sa roztopí tento sneh, od kiaľ si? ten kočík má strašne maličké kočíka, tuším ešte menšie než ten môj a to už je des. čo mám mono kočík, tak s ním sa mi chodí omnoho lepšie a pritom má len o niečo väčšie kolieska, tak je to fakt poznať. Ale človek na dvojkočíku nemôže mať všetko, takže si myslím, že ten peg môže byť super 🙂

grmitko
autor
19. jan 2009

ahoj babulky, vy ste toho popisali, ani nejdem docitat, nestiham 🙂

marg, super foto, si tam sexiiiiiiiiiiiii a ja tiez pozeram, ze ake zmeny v pasoch, vsetky ste suuuuuupppppeeeerrrr

kiwuska
19. jan 2009

wow, to su fotky 🙂 normalne hviezdy. margaretka,oooo 🙂

margaretka11
19. jan 2009

Dracik, vidíš, ja som vedela, že Lenka ti poradí lepšie. A čo sa týka toho Haucku, aj ja ho stále mám, ale už viac chodíme so starou trojkolkou ABC Design, je taká masívnejšia, ale lepšie sa s ňou manipuluje. Mám pocit, že Hauck je robený pre deti tak do roka, potom je už tá manipulácia ťažšia. Ale ešte ho využívam, keď chodíme do NC lebo tam netreba riešiť tie obrubníky blbé. 😝

margaretka11
19. jan 2009

ďakujem za pochvalu, ja som tu odteraz za sexi 😀 modelečku 😀

margaretka11
19. jan 2009

Lenka tak tá fotka musí bezpodmienečne do pasu 😉 . Nech všetci vidia, že najkrajšie sú mamičky dvojičiek 😵

lenkamt
19. jan 2009

ktorá? tá čo som pridala? 😀 si ma odhalila, tá je tu len na chvíľu na schválenie či tak môžem ísť na promócie ségre. dcérušky budú mať biele šaty s červenými mašličkami 😉 a ja budem aj namaľovaná a učesaná 😀

margaretka11
19. jan 2009

no čo ja tu celý čas píšem? Že ty ani nepotrebuješ dávať fotku spred x rokov, stačí súčasná 😉 . A ja môžem ísť zas vymetať kanály 😝

margaretka11
19. jan 2009

jo a ja ti tie šaty schvaľujem 🙂

dracik1
19. jan 2009

kili som z BA 😀 ale na ten sneh som myslela 😖 , potrebujem kocik aj do snehu, lebo svokrovci su z Kremnice a tam je snehu dost....

som z toho jelen...presne ako na zaciatku, ked som sa dozvedela, ze cakam dvojky a rozmyslala o dvojkociku 😲

miriamkac
19. jan 2009

Ahojte...hehe...tak aj ja som "sa zmenila"... 😀

lenkamt
19. jan 2009

nestíííííííííham 😀

Margarétka veď si kočka 😉 aké kanály? 😕

ja si hodím tú s tou kerkou na bruchu 😀 čo ty nato???? 😀

idem doumývať riad, a hodiť deti do vane 😅

katrin
19. jan 2009

ahojte všetky, hlásime sa po dlhej dobe 😔

ako sa všetky máte?

katrin
19. jan 2009

btw, predávam náš kočík. Marco Marathon Twin, vhodný do terénu, veľké nafukovacie kolesá, polohovateľné opierky s bezp. pásmi, pršiplášť, ak by ste niektorá chceli, dajte mi vedieť

kiwuska
19. jan 2009

ahoj katrin, vitaaj znova na dvojickach. ako sa mas? a chlapci?
my sme uz kociky uplne odstavili. cez vikend sa vozili u svokrovcov a mali z toho strasnu zabavu. ako keby v nom boli prvykrat, prikryvali sa a predstierali, ze spia. 🙂
baby ja mam foto z minuleho tyzdna lebo dodrziavam podmienky konika, ze foto ma byt aktualne 😀 😝 😝
saska ako dopadol pohovor?

katrin
19. jan 2009

kiwi, ahoj...

Kočíky sme už odstavili dávno, ja som ešte čakala, či náhodou ich nebudeme musieť použiť, ale už asi 4-5 mesiacov sme kočík ani len nevytiahli. CHalani, aj keď sú v kočíku, tak tam vydržia tak maximálne 5 sekúnd a už sú vonku 😀

mám sa v celku dobre. Už som v práci, takže máme doma "fofry", ale je to pre mňa v celku dobré

grmitko
autor
19. jan 2009

no leni aka sexica 😉 v tych cervenych satoch 🙂

grmitko
autor
19. jan 2009

no pohovor bol dobry, len pozicia neviem ci je vhodna pre mna, nie je to zla praca, ale narocna hrozne na psychiku, hned ma upozornili, ze traba zvladat hodne stresu a pracovat pod tlakom, tak neviem ci take nieco potrebujes este k stresom z domu a z deti v jasliach

lenkamt
19. jan 2009

ježiš baby, veď to je len cvičná fotka, či tie šaty môžu byť na promóciu, už ju idem zmazať 😀

kili
19. jan 2009

kiwi, ani neviem, že fotka má byť aktuálna 😨

miriamkac
19. jan 2009

grmi....ved to je dobre...uz si vycvicena z dvojok 😝 ...kto moze lepsie zvladnut situaciu ako mama dvoch chlapcov. A to "joj" chlapcov, ved ked si pisala, co vymyslaju... 😉 co uz moze byt stresujucejsie?

lenka...co by si nazala....nechaj ju tam...si kocka...a ano, moze byt. 😀

katrin
19. jan 2009

Kili, v základných nastaveniach máš:

Použi prosím iba svoje aktuálne a reálne foto,

ja tiež nemám aktuálnu, ale reálnu fotku mám 😀

miriamkac
19. jan 2009

nazala.....mazala 😝

kiwuska
19. jan 2009

no sasi, to je na uvazenie, ci je treba sa vystavovat dalsim stresom. ved si to urcite premyslis/
lenka a co by si nemazat. 🙂
marg,som este raz rychlo prechadzala fotky a sa mi velmi paci simko \ko premysla s tymi tienmi od zaluzii. ta fotka ma taku inu atmosku, okrem toho ze simko je na nej zlatucky, podla mna aj fotka je super

kiwuska
19. jan 2009

kili, ja ti len takto nahravam na smec, 😅 . ale mne je to ozaj jedno aku fotku tu kto ma, zajtra si mozem dat zo skolky 🙂

jej leni som chcela napisat a co by si mazala, nemazat.. 😀 tak som si tos skratila