Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
9. feb 2010

ty brďo..to som ani nedopozerala..sú tie baby normálne?už som len čakala,že ho vyžmýka ako handru

xxveronika....aby si bola v obraze..ja ich mám po um.op. a vždy som dúfala,že sa ujmú obe embriá 😉 ja si neviem predstaviť byť monomama..boli sme v nemocke a ja+1 revalo tam a tato+1 revali doma, ked prišli po nás hned si padli kolo krku a dlho sa stískali až doktori boli namäkko,asi 2x som bola len s jedným a stále som hľadala to druhé,takže som to zrušila..bud obe abo ani jedno pri mne,ked ti padnú do náručia máš ju plnú 😉 🙂 ,prebavia sa,ťahajú jeden druhého,vychovávaš to už ako v škôlke 😀 😀 ..nuž ak by motyka vystrelila zas by som chcela len dve a najlepšie zas párik aby sa nik necítil sám 😀 ..myslím to vážne

takže som odpovedala aj micha.bello 😉

vranka4
9. feb 2010

dracik,neboj dospíš tie prebdené noci,aj keď je to niekedy o držku 😖 ..ja to teraz dospávam takto..surfovaním po nete 😀 😀 ..ocko v nočnej,môžem v pohode spať a ja do polnoci fičím na pc..tak sa radšej na nedostatok spánku už nesťažujem 😵 ...ráno potom dospávam ak sa dá,.....aj dnes dvojičky Marek odviezol do škôlky,ja šup naspäť do postele do 10.tej..po dlheeej dobe som tak dlho bola v posteli..užívam si voľno do štvrtka 🙂

ajka72
10. feb 2010

inak hitom v kategorii stretnutia je aj www.penzionsustiak.sk

lalupa
10. feb 2010

aji,vyzera dobre,ale co je naokolo?
kam idete vy v lete?

lenkamt
10. feb 2010

achojte.

mne sa ten sustiak nepáči, preto že ak bude pršať tak by sme sa s deckami dnu zbláznili, fakt potrebujeme niečo kde sa dá byť a zabaviť aj dnu v prípade nepriaznivého počasia 😉 dajte na mňa ja som stará stretávkarka 😀

lenkamt
10. feb 2010

toto je podľa mňa úplná pecka, ibaže ďaleko z východu ☹

http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/...

ajka72
10. feb 2010

lenka mne trochu na šuštiakovi vadí že sa nedá tam prestravovať vonku to vyzerá super ale ako píšeš dnu ak by bolo blbé počasie by sme sa zbláznili s toľkymi deťurencami

lalu ideme na oravu kde bola kattulka a vy sa kde chystáte

nana77
10. feb 2010

ahojte dievcata 🙂
dllho som tu nebola, uz ani neviem, ze na co vsetko som chcela reagovat...

co sa tyka stretka - ja sa absolutne prisposobim - aj terminu, aj lokalite 🙂 . suhlasim s tym, aby to tu niekto riadil, bude to asi jednoduchsie. niekto navrhol grmitko - suhlas! je to taky akcny tip 😉 . ozaj, sasi, to som ani nevedela, ze to ty si zalozila tuto temu... som myslela, ze si ju len zacala na novo, ako pokracovanie predoslych...

baby, to lietanie babatiek - to je strasne!!!!!!!! 😕 😕 😕 , az sa mi na to zle pozeralo...chudatka male...

pisete tu, ako ti vasi kecaju a ake hlasky davaju...no a my sme stale neme tvare... rozumeju vsetko, ale nepovedia nic. ale nevadi mi to, proste niektore deticky zacinaju neskor...

vranka4
10. feb 2010

nana,naši sa úplne rozrečnili hneď po dvoch rokoch,a odvtedy sa im ústa nezatvoria,len keď spia alebo papajú 🙂 Marek asi o mesiac pozdejšie ako Ivka,dovtedy rečnili,ale nie všetko zrozumiteľne,tým svojim nárečím 😀 😀 ,ale dohodli sa ,hlavne oni dvaja si hneď porozumeli,kým my sme ešte rozmýšľali,že čo to povedali 😵

lilinka76
10. feb 2010

Cafte baby,

ja vam budem stretko len tajne zavidiet, nemam sa ako dopravit, hoci som koza, lebo vodicak mam, len sa bojim soferovat a nas tatko nehrozi aby s nami isiel, nie je ten typ 😉

Nanus, nasi tiez kecaju o stosest, najnovsie uz aj vety skladaju, mame nootebook na skrini a vzdy rano chcu pozerat krtka, tak zaklopu na skrinu a hovoria: "kutko stavaj, papaj, umy uby (zuby 😀) a pid (prid).

Baby, uz som to tu rozoberala, ale opytam sa Vas. Myslite, ze sa da dieta "naucit" jest aj menej oblubene jedla. Nas mladsi syncek je strasny, zje 4 polievky a asi 3 hlavne jedla a som vybavena. Ine nic... Ved v jasliach zomrie od hladu. Alebo mam dufat, ze sa to zmeni??? Poradte...

nana77
10. feb 2010

vranka, no u nas teda ziadne hatlaniny, ak neratam take, co sa nepodobaju na ziadne slova ani omylom 😀 . proste len posunky, mimika, krik, smiech, plac, mama a ham... obcas hav, baba, tata...tot vsjo. aj ma to trapilo, ale uz som ok. jednak som videla jednu relaciu (ktora sie nemala nic spolocne s rozpravanim malych deti), ale bola o strate dietata a vtedy som si uvedomila, ze je to uplne, ale uplne jedno, ci rozpravaju ako 1,5 rocni, alebo ako 2,5 rocni... uuplne nepodstatne pri tom, co vsetko sa deje.. a potom, hovorila som s nasou lekarkou o tom este davnejsie a ona ma hned stopla, nech to neriesim, ze k nej chodia aj deti, ktore zacali rozpravat ako trojrocne.. dolezite je, aby poculi a rozumeli... takze sa k tomu aj tak staviam 🙂 . ale tesim sa uz, ked budu hovorit. som zvedava ake budu mat hlasy, ako budu zniet 😵

lenkamt
10. feb 2010

Nanuš - naše tiež len mlčali a teraz na vianoce to začalo 😀 hlásky majú krásne, ale tak po dvoch hodínách mi stačí 😅 aj Verča mi začala rozprávať 2r4m takže teraz som presne vedela kedy to príde a že to bude stáť zato 😀 ľudia , tu keď spustia všetky tri tak sodomagomora 😀

womenne
10. feb 2010

Ahojte kočky ja som sa dnes tak prešla že mam dost,bola som ukamošky a odbehol ma autobus 🙄 kurnik šiel skor len som videla jak si ma nadherne obieha mrcha jedna 🤐

Inak masky mam doma a su naprosto super sa maly zobudia hned vyskušam🙂))Mne sa zatim najviac pačlo to Jankine pri zvieratkach🙂

zefa
10. feb 2010

ahojte
my sme práve" odrodili"...Nancy za otca nechce na záchod kakať hoci ciká tam v poho..kaká do plienky a to nie všetko,takže jej tam vždy niečo ostalo..od včera až doteraz to v sebe zadržiavala...už ani piť,ani jesť nechcela...som aj volala Lenke čo mám robiť..nakoniec sa zobudila a už ju to príšerne tlačilo tak jej tatko pokrčil nohy a celou váhou jej ich pritlačil k bruchu a ja som po častiach vyberala hovnisko a ona chúda tlačila jak pri pôrode...uuuf ešte to neviem rozdýchať..dúfam,že už si to konečne uvedomila a bude chodiť tam kde má

ajka72
10. feb 2010

inak dievčatá navrhli ste grmi ako tu ktorá by organizovala stretko ja som tiež za len či to nebude pre ňu záťaž keď chodí do robotky treba u nej aj to zohľadniť

zefa
10. feb 2010

leni 😀 😀 😀 a ked príde tatík a aj ty sa pridáš 😀 😀 😀 snád aj očami posúva hodiny,že kedy ide zas do roboty nie?a ked budú staršie..šminky,vložky,handry atd..nášmu už teraz stačí jedna čo furt niečo chce a všetko "užové-pink" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helka1
10. feb 2010

Ahojky baby, co to riesite a co je nove ? Dlhsie som tu nebola, musela som ist do nemocnice koli krvacaniu ☹ , nastastie dnes ma pustili ale do konca tehu som rizikova ☹

lenkamt
10. feb 2010

veru náš ocino je už v nedeľu na prášky a nedajbože je doma dlhšie ako piatok-nedeľa 🙄 to už chytá riadne nervy, veľmi rýchlo si zvykol na kľud a ticho 😖

Helka - to mi je ľúto, bože tu má fakt každý nejaké problémy 😢

grmitko
autor
10. feb 2010

ahotje

ani vas nejdem docitat, som grogy, celu noc som nespala, Domko ma hnisavu anginu, celu noc strasne kaslal, nemohol spat, kopal ma, no super noc, dnes s nimi bola moja mama, zajtra som s nimi doma ja, v piatok muz, v pondelok rano musime na kontrolu, ak to nebude na 100% tak aj on bude brat 3 mesiace atb 😖

k tomu strestku, mimu tu schvalili ako hlavnu zapisovatelku a organizatorku, ja to rada prenecham jej 😉 😉 😉

Heli, setri sa, nech to dotiahneme do uspesneho konca 🙂 az teraz pozeram ze uz si 29tt 😲 😲 ten cas nejako leti 😀 😀

este som ist chcela na nieco reagovat, ale uz neviem ze co to bolo 🙂 🙂

a viem, lilli je mozne ze sa nauci a mozno nie, nas Domko ma tiez svoje dve oblubene jedla, ale v skolke aspon ochutna, aj to horko tazko a pod hrozbou hladu doma 😀 😀 😀

lalupa
10. feb 2010

lili 😵 😀 zlate 😵

heli, juj, nech je vsetko oki,tesime sa na babatko 😵 ,ale vydrzte aspon do 39tt

nani, bud rada,kym je chvilu pokoj, moje kecaju aj zo spanku,vkuse sa dviham,ze co chcu a ony si len nieco vykriknu zo sna, tak aspon viem,o com snivaju, no vela krat sa pridam,lebo myslim,ze sa prebrali a konverzuju
a druha vec, typicke baby, cez den sa im pusa nezatvori , podvecer zivaju na plne usta a v postielke to rozbalia, no zurka, uz hodinu si tam kecaju,spievaju, rehocu sa, no plno veci si ocividne nestihlli povedat 😀

ad ja, som uz na mraky, od zacatia brania HAK som na slipke s pauzou asi dvoch dni po menzese, uz ma to nebavi, zacinam citit unavu, pravdepodobne dnes vecer, zajtra rano sa mi rozbehne menzes, uz som si pre istotu kupila acidofolan-zelezo,B12 a listovka,nech doplnam, snad to uz druhym balenim skonci

u nas zacali tusim vrabce cvirikat viac a viac, tak verim,ze neomylne sa blizi jar 😵

lalupa
10. feb 2010

grmi, verim,ze sa teraz vytrapite s chorobkami a potom v skole az do staroby ich bude vsetko obchadzat 😉

margaretka11
10. feb 2010

Ahojte 🙂

Heli, budem ti držať palce, aby si to s bábätkom vydržala čo najdlhšie. 😵 😵 😵

Saši, mrzí ma, že je Domko zas chorý, chudáčikovia ako sa vytrápia s tou angínou hnusnou 😝 . Želám drobuľkovi skoré uzdravenie a posielam pusiny 😵

Mne už zas začína srdce tĺcť v hokejovom rytme 😀

lalupa
10. feb 2010

nasa pesnickova sutaz v postielkach nekonci, idem urobit poriadok a asi pri nich uz aj zostanem
dobru nocku

margaretka11
10. feb 2010

dobrú noc Lalu 🙂

a keďže to vyzerá, že som prišla neskoro, tak aspoň prajem všetkým maminám a detičkám dobrú noc a krásne sny 😵

ajka72
10. feb 2010

ja som tu na skok boli sme na karnevale a bolo suuuuper, dievčatá o osmej s mliekom v ruke zalomilil lenka zaspala v predklone ešte som ich tak nevidela odkvecnúť tancovali suťažili vyhrávali, choručkým prajem skoré uzdravenie a inak ja by som navrhla lenku ako hlavnu orgánizátorku je zbehlá z levíčat 😀

ajka72
11. feb 2010

fotky z karnevalu pridané 😉

ajka72
11. feb 2010

a aj nejaké aktuálne zo zimy 😉

womenne
11. feb 2010

Ahojte
Heli tak to ma mrzi že si bola v nemocke,davaj si pozor a hlavne sa nenamahaj,po schodoch uplne minimalne to je največšia zataž a daj si vyvšene nohy na spanie.Budeš mat zaberak s detmi moja drž sa 😉

ajka foto super my sme skušali včera naše masky chalani boli nadšeny už sa tešia na karneval 😵 😵

lalu ja som tiež stale na intimke ale da sa to zvladnut nieje to nič hrozne ako som sa bala teraz som mala napr.4 dni klud ale aj tak nevieš kedy to pride že?

jaj č je stymto novym rokom?stale niečo je,ja radšej ani nejdem pisat 😔

Saška ☹ Leuško je zatim ok?on berie tie lieky?

juliagregor
11. feb 2010

ahojte dievčatá

zase choroby 😠 už nech je slniečko 🙂

jankabambuľka adkovi musím aj okulky priliepať, oblepenú má polku hlavy bobček 😒

sasi ako dopadol PC? suseda som stretla a vraj šanca je vždy, má aj nejaký program ....

kočky niektorá ste chceli predať Jané trojkolku, kamoška zháňa...

heli dávaj si pozor a pokiaľ sa dá, tak sedieť a pozerať TV 😉 ,

nana77
11. feb 2010

ahojte!

heluska, davaj na seba pozor, aj na babo... som na vas myslela, ze si tu davno nebola, ale ma ani nenapadlo, ze si bola v nemocnici... este dva mesiace vydrzat a bude dobre 🙂 . ozaj, uz viete pohlavie drobceka? a ako so stahovanim? stale na bode mrazu?

juli, pozerala som foto andrejkove -zlatko male oblepene! 😔 , ale neboj, hlavne ze to pomoze!!! tfuj, tfuj, tfuj!!!

ajka, male su take krasne!!!! okane podarene, jedna krajsia ako druha!!! 😵 😵

lenka, tak vravis, ze aj tvoje baby tak neskor zacali rozpravat? to si ma celkom ukludnila 🙂

lalupka, no ono je to u nas tak, ze ticho tu zrovna nemam. oni sice nerozpravaju, ale tie zvuky, co vydavaju...uffff!!!!

je otrasne toto pocasie, fakt to uz lezie na nervy (a pritom je to normalna zima, taka aka ma byt v nasich sirkach, len sme si odvykli)! kde je JAR????? ja som sa rozhodla, ze pozitivizmus bude lepsi, ako lamentovanie a beriem to nasledovne: prezit este tych cca 35 dni, to uz bude plovicka marca a verim, ze v tu dobu uz bude jar vo vzduchu 🙂 duuuuuffffaaaaaaammmmm!!!!!