Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
14. feb 2010

Saši tebe áno, máš také medzinárodné a nádherné meno 😵 😵 😵 . Keď sme špekulovali nad menami pre deti tak som lámala manžela aj na Alexandru, ale nechcel 😢

grmitko
autor
14. feb 2010

nasi sa mali volat Leonard a Patrik, ale nakoniec muz povedal, ze vyber aj druhe meno ty 😀 😀 😀 😀 Patrik je pekne meno, ale mame kamarata Pata a tak som to nechcela.....

juliagregor
14. feb 2010

sťahujem Maťkovi rozprávku z netu a strašne dlho to trvá ☹

niekedy je aj pekné meno ale pripomenie mi človeka, ktorého nemusím a sprotiví sa mi aj meno ... 😒

margaretka11
14. feb 2010

to je pravda 😝

womenne
15. feb 2010

Dobre ranko kočky

tak zubček mu vypadol ten čo mu to dievčatko v školke narazilo 😔 tak som sa snažila,všetko krajala na kocečky,pučila aby nehryzol a asi si musel v noci buchnut do postele-občas to spravy alebo ja neviem čo robil lebo večer ho tam mal a ani sa mu neknisal ved som mu ich umyvala to by som videla 😢 no ale je zlaty taky štrbavy pridam foto neskor na fc.A dnes pry krat v školke plakal 😕 aj ja som sa skoro 😲 Napišem vam do spravniečo ale na fc tu na to neviem davat 😉

grmitko
autor
15. feb 2010

ahojte zlaticka moje,
tak sme doma, som na OCR, deti obe chore, ja chora, no nic moc ☹ ☹ ale zase na druhej strane si aspon trosku oddychnem, aj ked neviem ci sa to pri nich da 😀 😀 😀 😀 sefka ma z toho hlavu v smutku, ale tak co narobim, nemam inu moznost... nejako si bezo mna tych par dni poradia 😉 😉

zefa
15. feb 2010

ahojte žienky
ja mám za sebou další obstrek do päty...mňa proste všetko začína bolieť na ľavej str.do porazenia 😠

grmi... ☹ ale tu začínajú liesť na nás tie choroby..už sme tuším fakt všetci vyšťavený z tej zimy 😝
volajte ma ako chcete 😀 😀 😀
a tak ma napadlo,že podľa čoho ste si dávali vy tieto IDčka?..priznajte sa 😉

grmitko
autor
15. feb 2010

zefi ja mam id podla priezviska za slobodna 😉 to mi kamoska uz daaavno vymyslela a ja to odvtedy uspesne pouzivam 😉

evka1310
15. feb 2010

Ahojte maminy.
Sasi ty si poklad, ze si sem dala link na clanok 😀 velmi ma to potesilo...dakujem. A dakujem aj za povzbudive ohlasy 😀 ste super...velmi nestiham MK v tomto obdobi... zacala som chudnut a ked mali spia radsej vypnem PC a snazim sa cvicit 😀 uz som schudla 2,5 kg..😀
Co mate kto nove?

zefa
15. feb 2010

a teraz som čítala,že si si upiekla tortu..to je ale odmena za zhodené kilá 😉 😀

grmitko
autor
15. feb 2010

Evi tak gratulujem, kazde zhodene kilo potesi, ja by som sa tiez mala zamysliet nad svojou postavou a zacat nieco robit, ale je pravda ze odkedy pracujem tak som nejake to deko zhodila, hlavne zo zadku a noh, co ma tesi 😵 😵 inak sme vsetci traja marodi, co ma netesi ☹ ☹

evka1310
15. feb 2010

😀 hehe to bol k Valentinu pre polovickou...a aj tak so mz nej vacsinu zjedla ja...to mala byt potahovana, som prvy krat skusala...uplne nebvysla ako mal, alebola aj tak dobra... 😀 😀 Inak som sa radsej vazila predtym ako som tu tortu spratala a teraz sa az do nedele vazit nemienim 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 to je strategia 😀 😉 😉 😉

grmitko
autor
15. feb 2010

Evi ja strasne rada citam tvoj blog, a nedalo mi nepodelit sa o tvoj uzasny talent s dievcatami 😉 😉

grmitko
autor
15. feb 2010

a nes ti pribudo jeden uazsny clanok zase, naozaj krasny, ty dievca mas velky talent 😵 😵

adrolka
15. feb 2010

ha-lloo 😵
pre mňa je valentín tiež len gýč - nemusím 🙂
Leonard je pre mňa medzi top menami, ne sa neskutočne páči. Ja som ho potenciálnemu synovi chcela dať!!! dokonca som uvažovala aj nad ženskou formou, že LEONA. Ale mm, že e-e. Neva, možno ešte vnuka budem mať Leonarda 😀
My sme dnes pekne pešikovali z jasličiek domov, babuľky to bravúrne zvládli. Je to dosť!!!! ďaleko od nás, trvalo nám to 45minút, som si stopla.Aj zajtra tak pôjdeme nech trénujú pešibus.

tintin
15. feb 2010

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit? Cakam dvojicky a rozmyslam nad tehotenskym pasom, nakolko mam uz teraz dost velke brusko. Pouzivali ste ho niektora? ktory sa vam osvedcil? Dakujem moc za akukolvek radu 😉

lenkamt
16. feb 2010

ahojte.

Tintin - ja som nemala 😉

Adrol - vy máte krásne mená 😵 😵 😵

aj mne sa Leonard páči, a pravdaže aj Dominik 😵

no a nick som si dávala tak aby ma každý oslovoval menom 😀 lebo som si chcela dat dabicek-tiež od priezviska za slobodna, ale sa mi to zdalo také neosobné 😀

no a Valentína tiež neoslavujeme, tak isto ako heloween, na karneval nakoniec asi ideme, kuk fotky v albume, že čo budeme 😀

womenne
16. feb 2010

Ahojte 😔 😔 😔 ja som tak strašne sklamana 😢 😢 😢 😢 a ta naivna nechapem ako mi to mohla urobit mne až srdce trha pri čitani vypovede tak klamstva som si naozaj nezaslužila,čo som ja komu urobila??????? 😢 😢 😢 😢

juliagregor
16. feb 2010

jaj sasi ja som taká koza, keby som vedela, že tvoj Leuško je Leonard 🤐
dúfam, že sa na mňa nehneváš 😔 😔 😔 hambím sa 😔 😔 😔

grmitko
autor
16. feb 2010

Leni 😀 😀 zlate su, aj ked neviem presne identifikovat 😀 😀 😀 doktorka a zajacik???? 😝 😝 😝 😝

grmitko
autor
16. feb 2010

juli nehnevam sa 🙂 🙂 nemohla si vediet 😉

juliagregor
16. feb 2010

sasi 🙂

poradte mám všetkých doma chorých, dvojky ATB - starší zatiaľ nie a už mi dochádzajú nápady na hranie...

včera som zo zúfalstva vytiahla vodové farby a maľovali sme 😅 , nebudem písať ako potom vyzerali 😲 😀 , samozrejme pastelky už nechcú ☹
máte nejaké osvedčené hry _?

grmitko
autor
16. feb 2010

juli, nasi sa hravaju na doktorov, kucharov, opravarov, ale najradsej sa hraju na pozieracov nervov (tych mojich) 😀 😀 😀 😀 😀 ja uz tiez neviem ako ich zabavit, kreslia si, pozeraju dvd, mlatia sa.... teraz pekne papaju jogurtiky, zaparkovali autobusy (terz su soferi autobusov), maju prestavku na jedenie 😀 😀 😀 😝 a o dvanastej ich ulozim, obed sa uz vari, tak si asi potom lahnem s nimi, tiez mi nie je najlepsie

evka1310
16. feb 2010

Sasi - si poklad 😀 vazne

tintin - ja som mala pas a velmi mi pomahal najme ku koncu, ked uz som mala co nosit..o poznanie menej ma bole chrbat...😀

wom (Dani) - co sa stalo?

ja mam problem so zubami..cele roky ma ziaden nebolel a teraz sa to cele na mna zosypalo..teda jede, ale problemov mam az az...to uz od novembra...najprv mi hu omrtvil a vyplnil kanaliky..tak ze bude pokoj...uz 10 dni umieram od boelsti..dnes mi robil RTG a nit tam nebolo (si myslel ze mini cysta)...nakonie cna moje naliehanie mi ten zub opat otvoril...ako mi ho otvoril taka bolest ze som skoro zoskocila z kresla a normlane mi vyhrkli slzy...som videla vsetlych svatych 5 krat... 😖 😖 😖 zas dalsi mesiac a pol mi to musi liecit..☹ a v marci mi ma trhat zum mudrosti...z coho som v riadnom strese., lebo ma zle korene a je iba napoly vylezeny..

grmitko
autor
16. feb 2010

joj Evi, zuby, neprijemneeeee

ja mam uz dva roky jeden zub zlomeny, ale akosi nemam odvahu ist si ho dat vyoperovat, lebo vytrhnut sa neda.... ale tak raz, snad, ked naberiem odvahu, tak si to dam spravit 😀 😀

zefa
16. feb 2010

ahojte
tu zas poletuje sneh 😠 😠 😠

evi..mi hovor o zuboch..ja som sa ešte neodhodlala od vík.ísť k zubárovi,pretože by som ani ústa neotvorila..ak by mi to chcel trhať by som bolesť v bolesti neprežila..a to ja nie som padavka...sa tu dopujem liekmi a už to začína trochu ustupovať,tak až potom sa objednám 😒

juli nam už tiež dochádza inšpirácia..som tu včera s nimi robila drobné opravy domácnosti..čo pokazili oni,tak som im vysvetlila,že si to musia aj opraviť po sebe 😉 a náramne ich to bavilo..oni sa všeobecne najradšej hrajú zo šrobovakmi ap 😝

evka1310
16. feb 2010

Sasi - doporucujem dat si to do poriadku..ono to moze mat velmi skarede nasledky taky zlomeny zub ak sa ti tam dostane infekcia... 😖 nechcem strasit, ale ked si na nete najdes ze co taka infekcia moze urobit...ja som bola dost vydesena (som hend volala zubara) ked som si to citala.. 😲 clvoek na vaznu infekciu moze aj umriet... 😖 najdi odvahu a chod si to dat do poriadku... 😉 ked to zvladam ja a ja mam riadne ordovnane zuby po tehotenstve, to zvaldnes aj ty, neboj...aj mne to budu musiet operovat, lebo ten zub nie je vonku.. 😒 ked si to das vybrat teraz, mozme sa navzajom stazovat a podorovat 😝 to pomaha 😀

grmitko
autor
16. feb 2010

Evi ja ten zub mam bez korenov a mrtvy, vnutri plombu, len bol uz strassbne tenucky tak sa zlomila jedna strana, a teraz ked som zacala chodit do prace to zas nevyriesim, teraz som doma s detmi na OCR takze to necham na jar 😉 🙂

astora
16. feb 2010

ahojte prečitajte si tot
http://peniaze.pravda.sk/mamicky-musia-sediet-d...
dufam že som link dobre vložila ako sa dobre máme a ako nam vlada pomáha - hamba im 😠 😠 😠

adrolka
16. feb 2010

no teda wom, čo je to zase? 😔