Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
22. jún 2009

ahojte....sasi,to si mala mladeho ocka....kolko mal ked odisiel?

yasmina
22. jún 2009

dobre rano...
sasko to mi je luto... 😔

martiina
22. jún 2009

dobre ranko 😵 ,
tak ja sa zas môžem pochváliť že my sme od narodenia bez cumľov a našťastie jeden problém mi odpadne 😝
dnes ideme do poradne a na očkovanie, tak dúfam že to prežijú v kľude a nebudú horúčkovať
😖 ... dr. už ich mala dávno očkovať ale stále to odkladala, čiže až teraz máme prvé očkovanie 😕

janettba
22. jún 2009

Helka - dodatočne prajeme Radke a Adamkovi všetko naj-naj-naj k narodkám... 😉

Katullka -spripájame sa ku gratuláciám a posielame Paulínke božtek k dnešným meninkám.

Margarétka - vitajte domka z dovče!!! Ja som tiež úplne zamrzla, keď som videla čo sa stalo v Meduline a myslela som na vás, lebo viem, že je to iba kúsoček od Puly. Pekne si opísala dovču a teda našťastie sa drobcom nič nestalo, keď boli takí živí. My sme boli na dovči pri mori, keď mal Simi 1,5r. a teda mali sme s ním čo robiť obaja dospeláci, on je tiež taký živel a to mu aj zostalo a ako pozorujem, tak Martinko je to isté + nejaký ten bonus 😀 😝 , Dominik sa zatiaľ javí taký kľudnejší, dúfam, že to aspoň jemu zostane .

Saši - 😔 veľa síl...

ajka72
22. jún 2009

katullka všetko naj... tvojej Paulínke k meninám 🙂 🙂 🙂

womenne
22. jún 2009

ivett naši maju cumle len na spanie ale zakaždym ma zdrbu a bojim sa aby nemali zly chrup,dnes prši tak neviem či sa dostanem do lekarne,ked mne je ho tak luto jak plačka ache dudku t je taky rev akoby mu niečo robili 😔 tu budem u susedov za tyrana.

kiwuska
22. jún 2009

helka, radke a adamkovi vsetko len to najlepsie k narodkam. dufam ze si uzili svoj den. Bolo vas vela?
Katulka aj paulinke k dnesnemu sviatku pusu od nasich chlapcov 🙂
marg, vitaj doma. som si precitala tvoje zapisky z dovolenky 🙂 este ze tie nehody dobre dopadli.
to co je vonku? trinast stupnov. 😠

My sme cez vikend trochu prehadzovali nabytok, triedila som hracky a som sa rozhodla nechat vonku len par, lebo aj tak sa so vsetkymi nehraju.

Nasi sice dudlovali, ale slikvidaciou dudlov nebol problem akosi na ne postupne zabudali az zabudli 🙂

janettba
22. jún 2009

Babule u nás sa od rána vreští - stále a za každú somarinu, normálne sa teším, že už pôjdu o chvíľu spať 😠 . Ráno si ani nebrblali v postieľkach po vypití mliečka, hneď spustili rev a potom to začalo: otváranie skríň a šuplíkov, ťahanie káblov, všetky možne tlačidlá on/off treba postláčať, vyliezačky na gauč - našťastie už sa naučili zliezať, ale aj tak treba byť v pozore, teraz sme desiatovali, tak sú ešte v stoličkách a dožúvajú posledné kúsky rožka a pozerajú jak žabky z prachu - takže o chvíľu pôjdu do hajan - sa mi zdá dosť skoro, lebo bežne chodíme hajať medzi 11 - 12 hod, ale asi to bude počasím - no neva, aspoň bude chvíľu kľud, však od rána som ničovaté nič pri nich nespravila...

Martiina - vitaj medzi nami - obdivujem tvoje krásne háčkované výtvory - supéééér!!!! 😉

margaretka11
22. jún 2009

Ahojte 🙂

Saši, to je mi ľúto 😢

Martiina, držím palce pri očkovaní, nech je to bez problémov a bez teplôt 🙂

Už som pridala fotky 😉

margaretka11
22. jún 2009

Katullka, Paulínke želám všetko naj, naj, naj k meninkám 😵

martiina
22. jún 2009

margaretka, super vám muselo byť 😵 ... a tie pokusy o namaľovanie špirálou 😀 😀 😀

janettba
22. jún 2009

Marg - bohovské fotky 😎 , ste si super užívali, malí sú podarení ako majú botičky a teda rastú ti doma vizážisti... 😀 😝

katarinka123
22. jún 2009

paulinnke vsetko naj k meninkam 😉
mi nastastie tiez nemame dudle decka ich od mala nechcu,teda mali ho sem tam asi do 4-5 tyzdnov a potom viac nie.ale ma to stve 😠 ,lebo maju pri zaspavani flase a aj ked s vnoci zobudia tak om dam flasu a kolko krat im je jedno a dudluju aj prazdnu.uz mam doma vsetky druhy dudlov ale bez uspechu 😝
ani by som im nedavala dudule len ked sa zobudia tak kolko krat je cely vankus mokry a oni tiez
poradi mi dakto?

nana77
22. jún 2009

ahojte!

katulka, Paulinke vsetko najlepsie k meninkam!!!! vela, vela zdravicka predovsetkym!!!! cmuky, cmuky 😵 😵

saska, hmmm 😔 😔 😔 . tieto vyrocia su a vzdy budu smutne a bolave... je mi to luto, drz sa, mojko 😔

margaretka!!! 😀 😀 😀 !!!! ja sa na tvojich prispevkoch vzdy dobre bavim a ani teraz tomu nebolo inak!!!! opis dovolenky proste super!!! 😀 (jasne, ze az na tie urazy, ale nastastie s dobrym koncom). inak, musim podotknut, ze ste veeeeeelice sympaticky parik 😵 a maminka je teda velka fesanda!!! a tie nezbedne iskry v ociach uz viem, po kom ti tvoji drobci maju!!!! a este sa mi paci, ako si mali podelili topanocky do vody - kazdy jednu modru a jednu ruzovu - tak spravne surodenecky 😎

yas, som naozaj rada, ze ta tvoja choroba je "len" obycajna angina alebo nieco obdobne a nie ten strasiak, ktory teraz strasi svet!!!! dufam, ze tie 4 dni zvladnes. este ze mas tu mamu, to je fakt.

janett, aj nasi su dnes nejaki upistani... ale nastastie uz spia...

baby, my sme tiez cumlovi... bojim sa, ze som ich na to naucila ja 😅 😔 .. oni mali dudle len na spanie, aj to zaspali a vypluli. lenze odkedy im idu tie hnusne stolicky, tak to je des. proste kusu vsetko, litre sliniek, a samozrejme rucicky a prsteky do pusy. tak som im zacala davat dudle aj na doma, vtedy to nie je take hrozne... a zase lepsie cumel ako prsty, no nie?

katarinka123
22. jún 2009

nana kolko mate zubkov?
mi len kazdxy po dva aj to im vybehli davidkovi ked mal 12 a domkovi asi pred 2 tyzdnami

nana77
22. jún 2009

katarinka, moji maju obaja 8 zubov (4hore, 4 dole) a teraz sa im tlacia stolicky. oliverkovi ich uz citim... tych 8 zubov im vyslo, ani neviem ako, zato tieto stolice nechutne, tie nam davaju zabrat - hlavne teda oliverkovi...

mam kamaratku, ktora ma dnes uz 4 rocnu dceru a jej prvy zub vysiel, ked mala skoro 17 mesiacov 😉

ivetka, super!! tesim sa na to stretko. takze zatial zaujem prejavili: zuzka, saska, ty a ja. dufam, ze sa pridaju viacere kocky. asi si dohodneme termin aktualne podla pocasia, lebo v takomto otrasnom to nema zmysel... bleeee, hnusne je vonku, fakt!

grmitko
autor
22. jún 2009

diddi tatinko zomrel pred dvomi rokmi, mal nedozitych 48 rokov, zíomrel 14. maja 5 dni pred 1. narodeninami deti ☹ a strasne mi chyba.....

katarinka123
22. jún 2009

no to zato ja viem kedy im idu,stale suuslintany no katastrofa
ale pri markovi som o tom ani nevedela,ale on bpolm uplne ine decko kam som ho polozila tam spal.a toto je pravy opak

nana77
22. jún 2009

katarinka, ty si si teraz zmenila fotku v pase, ze jo??? inak, tato aktualise je veeeeelice fesna 😉

martiina
22. jún 2009

katarinka, ja to mám tiež tak.... to je tak keď máš prvé dieťa vzorové, čo ani nezaplače, kde ho dáš tam spí... a potom máš zrazu dvoch lapajov a čakáš že budú takí ako ten prvý 😅

katarinka123
22. jún 2009

ano nana mam ,dakujem

nana77
22. jún 2009

martinka, vy uz mate pol roka!!!! ani som nezaregistrovala!!! leti to... 😵

katarinka123
22. jún 2009

martinka no asi tak ako hovoris, ale co uz a uz sme v tej faze ze nepovolim a hodia sa o zem no co uz su to riadny certy
ale konecne uz zaspali a mam chcvilu pokoj.aspon ten spanok teraz je ok dam do postely a spia sami.ale uz spia len raz dennne

grmitko
autor
22. jún 2009

inak aj moje deti su dnes extra vzdorovite a umrncane, hadam je to iba pocasim 😒 teraz som ich konecne ulozila po polhodinovom vyjednavani kde kto bude spat, sme u mamy, rano sme boli na cintorine, a teraz lezi jeden v detskej a jeden v spalni, hadam zaspia 🙂

ivet77
22. jún 2009

margaretka - super fotky z dovcy!!! 🙂 Aj mne sa velmi paci, ako si deti podelili topanocky, vyzera to perfektne 😎

martiinka - nech vam ockovanie dobre dopadne, bez toplot a mrzutosti. A preco dr. odkladala ockovanie? Kvoli chorobe?

nanuska - aj ja sa tesim na stretko, tiez som zvedava, kolki sa nazbierame ale naozaj az za lepsieho pocasia. Ja som dnes isla vonku, som ich naobliekala, ale fukal taky hnusny vietor, ze som to po 40 min vzdala a isli sme domov.

katarinka123
22. jún 2009

aj tu je otras pocasie vonku sme neboli decka maju este antb.
ale spia uz od 11:45 tak dufam ze este dlho budu 😀

margaretka11
22. jún 2009

no už som zas tu, deti spinkajú 😉

Som rada, že sa vám fotky páčia, ďakujem za pochvaly 🙂

Janett, žeby vizážisti? Tak mne by to nevadilo, ale trochu (dosť) mi prekáža, že vizážisti bývajú väčšinou...hmm...homosexuálne orientovaní?? To nechcem. Ale inak by to bolo fajn, mať doma niekoho, kto ma hocikedy upraví 🙂

Nana, ďakujem za pochvalu 😵 . No a k tým topánočkám, je sranda, že drobci to takto vyžadovali. Keď sme im obuli topánočky rovnakej farby, tak ich okamžite vyzuli a chceli "Mami modú a hužovú" 😀

K cumľovej debate, my tiež ešte závisláčime. Ale Simonka už menej, cez deň si vypýta dudu len keď má nejaký žiaľ, ale vydrží aj bez nej. Simonko je väčší dudkáčik, ale niekedy ho viem presvedčiť, aby dudu vybral. Jednoducho mu poviem, že mu nerozumiem, čo odo mňa chce 😉 . V noci zaspávajú obaja s dudou, ale keď im vypadne tak sa už nebudia, že im chýba. Pokiaľ ich zo spánku nevyruší nič iné (vtedy si dudu vypýtajú) tak do rána spia bez nej 😉

Jo a jeden útržok rozhovoru z dovolenky: naši malí sedeli na gauči, Simonko na jednej strane a Simonka na druhej. A Simonko hovorí: "Simonka pepáč" a Simonka mu nato: "Nepepáčim, hnevám sa". A Simonko prosebne: "Simonkaaaa pepáč" a Simonka nemilosrdne: "Nepepáčim, hnevám sa". A tento dialóg im trval niekoľko minútiek, pričom omieľali to isté 😀 . Mimochodom, Simonko sestričke nič nespravil, to bola iba taká debata, dá sa povedať, že si vykonštruovali určitú situáciu a snažili sa nájsť východisko z nej 😀

grmitko
autor
22. jún 2009

marg, krasny rozhovor 😀 a fotky su super, kukla som 😉

margaretka11
22. jún 2009

Saši, ja som vtedy sedela na terase, počúvala ich a šúľala sa od smiechu 😀

katarinka123
22. jún 2009

no tak davidko je uz vyspaty zacal strasne plakat a uz nechce spat ☹
no len dne bude musiet asi este ist raz lebo do vecera to bude katasrtofa