Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
17. sep 2010

@katrinb jéj, máte krásnu mačku. britskú modrú? my máme tiež, kocúrika, ale má ešte len 4m 🙂

katrinb
17. sep 2010

@kili jeej, vidno ze sa vyznas. Je to britska lilava a ma oranzove oci. A je to nas zlatusik. On bude mat teraz v oktobri bud 4 alebo 5 rokkov. Ja si nikdy nepamatam, kedy sme ho kupili.....hanba mi 😖

juliagregor
17. sep 2010

@katrinb ahoj, máme sa rýchlo, Maťko nastupil do školky bol raz a hned angína (všetci traja), po chorobe išiel znova, bol rau a hned na druhý deň kýchal, soplil, tak je zase doma...
chalani vymýšľajú, sú všade, kuk na FB videjká, ...ja sa trápim nad diplomkou, šibe mi z toho...
a ste strašne krásne a ten kocúrik wau...kili má pravdu 😉

juliagregor
17. sep 2010

@kili kupili ste chalanom na hranie 😉 , nebubližujú mu?

katrinb
17. sep 2010

@juliagregor no veru, je to o drzku, ked v tej skolke su chore deti...potom tie zdravucke sa hned nahcladia z nich..alebo proste ochorenju. No nezavidim ti a obdivujem ta, ako dokazes poprio troch sintroch este robit diplomovku.....Ja som to chvalabohu stihla predtym. Aj ked viem, ze ked clovek chce, zriesi viac veci...ale musis sa brutal premahat....klobuk dole moja.....sikovnica. No drzim palceky, aby ste rychlo rychlo vyzdraveli

juliagregor
17. sep 2010

ešte som chcela k tomu autu, je super ked má posuvné dvere, lepšie sa nakladá náklad (aj deti)..teraz to máme spravené tak, že v druhej rade je len jedna sedačka a v tretej rade sú dve sedačky, kočík ani neskladám, len ho trošku zúžim...
chceli sme tiež Touran, ale bol na nás drahý a aj Opel Zafira...tieto autá majú 7 miest, ale nie sú plnohodnotné...
treba si zvyknúť na šírku a dlžku ale už som sa naučila 😅

juliagregor
17. sep 2010

@katrinb lezie mi to strašne na nervy a píšem vždy s jedným na rukách....

kili
17. sep 2010

@katrinb tak až tak sa nevyznám v tých otieňoch, náš má tiež nejaké oranžové oči, či také medené či aké sú to. ja mám bez PP, vždy som po ňom túžila a už ho mám 😵 Je to fakt zlatúšik, deti s ním môžu robiť čokoľvek. Adam ho rád nosí a rád s ním háďže o zem 😅 Pradie, len sa na neho stačí pozrieť.

juliagregor
17. sep 2010

@katrinb idem musím , pekný deň 🙂
jaaaaaaaaaaaj ☹

murkaa
17. sep 2010

@juliagregor Daj Maťkovi Echinaceu - kvapky, to mu pomôže na tie choroby - ako prevencia

katrinb
17. sep 2010

@juliagregor drzkaj sa
@kili o tie macicky su povahovo uplne v pohodicke.......nas je taky sivy - preto lilavy. Ak mas takeho skoro do cierna...modrocierny, tak ten je modry. Ale odporucam ti ho dat vykastrovat...bude potom este kliudnejsie....my sme ho kastrovali cca ked mal rok....a je zlatusik

fefferonka
17. sep 2010

ahojte dievcata!!
@katrinb dievcata su krasne 🙂

@juliagregor Juli ako sa mate? chalani dobre?

a vy ostatne?

my sme boli na neurologii, chalani ok, len mame makku este fontanelu, tak teda ze ten Vigantol mam davat. inak sme betari, v noci kojim kazdu hodinu, dve....

ako to mate prosim vas s rezimjom vasich deti? kolkokrat vam cez den spia? som z toho akasi popletena... dakujem.

majte sa 🙂

kili
17. sep 2010
kili
17. sep 2010

no konečne mi to zobralo fotky.
tak takýto je. ale fotka je, keď nemal ani 3m. už nemá až tak páperovú srsť. Je skôr tmavší.

hviezda22
17. sep 2010

baby ja sa zblaaaznim, tie hnusne sople nie a nie prejst a noci su príšerné, ja chcem spat, najlepšie na tom je, že Teo, bude mat teraz 4 v oktobri spustí v noci rev, všetkych pobudí a dospaté mame všetci, dnes o piatej rano 😠 , Kiko uz nezaspal, Naty ano a to premna znamena, že budu spat rozdielne aj cez den a to neznašam, ja mam depku a druhy den menzes, všetko naraz

hviezda22
17. sep 2010

@juliagregor, tebe už vobec nezavidím, musíš to mat tažké, hm
My mame auto služobné, tatino robí vo Volkswagene, tak sme nemuseli kupovat.......mame len 5 miestne, tam sa daju dat dozadu este sedačky, ale my nemame

fajn
17. sep 2010

@kili a jak se máte ? co kluci ? už jsou ve školce ? napiš nám něco na extrémy už jsi tam dlouho nebyla se těšíme prosím

juliagregor
17. sep 2010

@kili kocúrik je krásny 🙂

@hviezda22 sople aj ja neznášam, deti to budí a unavená mama hotová galiba a najlepšie auto je služobné 😀
@fefferonka ´malí su zdraví, to len Maťo furt čosi 😠

úspešne som sa zbavila Maťa 😀 😉 , mame ho poobede veziem a bude tam do pondelka... 😅 , jupíííííííí
som ja ale mater ... 😝

katrinb
17. sep 2010

@fefferonka ahoj moja....no my spime doobedu - okolo 9 -10 az 10,30 hod. Potiom vacsinou okolo obeda 12-13 zaspia aniekedy daju pol hodku, niekedy hodku a niekedy dve. A podla toho uz spia zbytok dna. Ak na obed spia do hodiny, tak potom este zaspia okolo 14 a 17. Ak spia cez obed dlhsie, tak potom uz len jeden spanok daju a vacsinou okolo hodinky. Nikdy nemame presne taky isty den za sebou.

matelko1
17. sep 2010

ahojte.prajem pekny den.
tak dom mame uz zatepleny,internet fachci 😵 ,chlapci teraz bubaju a ja idem nieco urobit, 😀 😀 😀 .potom si vas precitam.

katrinb
17. sep 2010

@kili krasny kocurik, presne ako nas 😀 😝 Len nas ma uz cca 6 kg.... 😒 😉

fefferonka
17. sep 2010

@katrin - tak aj my mame, tak dufam, ze je to v poriadku 🙂 mame take denne tri spanky, niekedy styrikrat spime. len neviem, ci niekde nerobim niekde chybu, lebo posledne dni zasa trocha buntosime v noci. a tym, ze stale kojim, tak im musim dat upit a potom je to ok. dakujem.

@juliagregor Juli, aj to musi niekedy byt, treba si "odpocinut" 🙂

jitkatatarova
17. sep 2010

zasa je uprsany den,nieco strasne,ale aspon konecne skusame nocnicky,je to fakt narocne. Pokial som pri nich,tak sa aj vycikaju,ale akonahle odidem,tak len cistim mlacky.Ale uz je to lepsie ako pred tyzdnom,tak hadam do konca mesiaca uz vydrzia bez plienok cely den.Aspon dufam.

matelko1
17. sep 2010

pridavam par foto

slnecnica12
17. sep 2010

ahojte. matelko pekní chalani. o chvílu ti budú aj chodit.
možem sa ešte raz spýtať na to cvičenie, na ktoré chodíš?
ja som spomínala, že mame cvicit vojtovku. na čo sú potom fit lopty.

juliagregor
17. sep 2010

@jitkatatarova tak to máš dobré 😉 , naši šerble nosia maximálne na hlavách 😀
@matelko1 no krásni ste, normálne nechápem ako ste rýchlo vyrástli 😎

juliagregor
17. sep 2010

@slnecnica12 lopty sú na podporu organizmu, je to fajn, spevnejú im chrbátiky...ja som chodila cvičiť na lopty do detského centra...

matelko1
17. sep 2010

@slnecnica12 zo zaciatku ich trosku masirovala,natahovala a hned sme presli na fit lopty.su taki pevni,krasne cvicia...a hlavne pri cviceni sa usmievaju,robi im to dobre.
@juliagregor veru ani mne sa nechce verit ako vyrastli.

fefferonka
17. sep 2010

cvicenie s loptami - to su take tie male fitlopty??? dakujem za odpoved. 🙂

matelko1
17. sep 2010

@fefferonka nie fit lopta je velka.to je gymnasticka lopta.