Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
29. sep 2010

dobré ránko,
@matelko1 mne bolo ľúto, že som nemohla chodiť s deťmi plávať, bolo to dosť peňazí a nevychádzalo mi to ...nemohli sme všetko vrážať len do dvojek, treba aj Maťovi a jemu by bolo ľúto, že deti chodia plávať a on nechodí....tak sme plávali doma, voda až po vrch a kupali sme sa spolu...voda bola až v susednej izbe...
inak deti rýchlo zabúdajú, moja kamoška má syna a plávajú už dva roky a ked vynechajú, tak on to zabudne...
je to super, len škoda, že je také drahé .... 😒

čo varíte?
janka robila včera tuším karfiol, ja ho spravím dnes...dávam ho zapiecť s rajčinkami, salámkou a polejem bešamelom a k tomu zemiaky...

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor ano je to drahe,ale mi nechodime na ten baby kurz z babatkami,lebo to stoji na jedno dieta 85€ a my este x2-je to vela penazi a este by som musela niekoho najst,kto by chodil so mnou a kurz sa robi rano o 7:45hod-dost skoro a rano by boli zbytocne stresy.tk chodime len s mm kazdu nedelu.
a kurz je riziko,lebo ochorie jedno dieta a peniaze z kurzu nevratia a tak si chodime na hotel cingov,je tam krasny novy bazen,teplucka voda a prebalovaci pult.
hodim foto v kociku cosatto

matelko1
29. sep 2010

neviem preco je taka rozmazana.

matelko1
29. sep 2010

tak skusim este jednu,dufam,ze nebude rozmazana

matelko1
29. sep 2010

a pisala mi lusi.mala spinal,len to vstavanie z postele je tazsie.top jej verim...ved my po cisaraku to vieme,ze...

juliagregor
29. sep 2010

videla som ju na nete, ste mediálne hviezdy 😀

to je super, že máte takú možnosť ...
ešte hodím jednu fotku...

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 pozdravujem ju, no to vstávanie...darmo normálny pôrod bolí pred a sekcia po....ale rýchlo sa to lepší...
najhoršie bolo sa zdvyhnúť z tej hnusnej postele, vyležané koryto a že šup hore 😎 videla som hviezdičky 😝

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor ja tiez som videla hviezdicky,ale zena rychlo zabudne na bolest ked vidi svoje deticky.ku mne chodila po sekcii fyzioterapeutka a cvicila so mnou-bola to bolest,ale kazdy den sa to zlepsovalo.
jasne,ze ju pozdravim.chlapci mi lozia po obyvacke.neviem si predstavit ked zacnu chodita a ja som sama cez den na ne.ako to zvladnem.

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor do akej polohy sa daju dat tie sedacky,to su chicco...

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 do 3 polôh, ona je dosť naklopená a potom ležia ako vo vajci, ak by si chcela môžet to natočiť na video a šupnúť na FB

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 budete obití, tak ako aj moji, Maťo mal možno dbve modriny a oni boli stále vykreslení, ale na druhú stranu sa dobre naučili padať 😀 😝

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor tak toho vsetkeho sa bojim,ale kazdy si musi tym prejst 😵
my sme rozmyslali nad tymi autesed.bebe confort,ale este uvidime,zatial mame tie sedacky matrix,este sa do nich zmestia,ale nie dlho uz,lebo ked to zacneme babusit,tak uz nie.....

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 je to úplne prirodzené, že sa bojíš, ale uvidíš ako ťa prekvapia 😉

tie modre sedačky odfotím neskôr, lebo sú v aute a teraz sa mi tam do tej kosy nechce 😀 😝

je to fotené na posteli, treba k tomu pridať ešte sklon sedačky v aute...

tie sedačky, čo spomínaš nepoznám, ale kuknem a napíšem

ja som najprv rozmýšľaľa aj nad sedačkami 9-36 kg, ale mm nesúhlasil a ked som videla, ako tam sedia, tak som uznala, že má pravdu, nie sú tak polohovateľné a deti pri spinkaní sú tam zložené a hlava im padá dole...

katarinka123
29. sep 2010

@froschka jej feoscha ty cakas babo tak gratulujem 🙂 🙂 🙂

froschka
29. sep 2010

@katarinka123 dakujeeem

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor tie sedacky od bebe confort Iseos-neo su polohovatelne az 6 poloh maju a deti tam mozu pekne bubat-az do takeho sklonu sa daju dat.
@froschka tak gratulujem 🙂 vzdy si chcela mat 3 deti.....je to pekne...

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 pekná je, našla som ju v teste, je z tých drahších
http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersich...

dáva to celú tabuľku, stačí tam len bnad tabuľkou si vybrať model a netreba hľadať...

matelko1
29. sep 2010

@juliagregor ano je z tych drahsich,ale co ju maju znami,tak su s nou velmi spokojni.tak uvidime.

juliagregor
29. sep 2010

@matelko1 ved v pohode, ty si sama vyberieš akú chceš 😉
kamoška má od tejto značky šporťák a je veľmi pekný...

katarinka123
29. sep 2010

@froschka no ja mam 3 chalanov mi uz osud nebudeme pokusat radsej 😀

juliagregor
29. sep 2010

@katarinka123 ja by som sa pokusila, ale mm mi zakázal 😀

katarinka123
29. sep 2010

@juliagregor no nepoviem ze by som dievca neprijala ale tiez mm uz o tom ani nechce pocut.mopzno za 10 rokov 😀

froschka
29. sep 2010

@katarinka123 no ja neviem jako to bude u nas, muz by moc chcel nositela mena, ale povedal ak bude dievcatko ze este neskoncime 😀 tak neviem neviem

dracik1
29. sep 2010

@matelko1 ,mali su zlati, ale su to uz velki chlapci...s tym rataj pri kupe autosedacky a 6 poloh...to nikdy nevyuzijes...polohy stacia aj dve , vlastne aj jedna, dolezite je, aby dietatu nevisela dole hlavicka pri cestovani...my mame 9-18 a lutujem, ze som nekupila 9-25 polohovatelnu, lebo jakubovi je ta 9-18 uz pomalicky mala 😖 , my mame oktaviu a uz sa nemame kam vpredu posuvat, decka vzadu pokrcene nohy, takze ked cestujeme, poloha iba na opretie, ziadne lezmo...to by sme potrebovali ine faro 😲

katrinb
29. sep 2010

@matelko1 jeej, aj my chodime pklavat. teda zatial sme raz boli a baby, co vobec neplkacu, tak Adelka preplakala skoro celu hodinu. Aj dnes sme mali ist, nó som nie velmi zdrava a Adelka mi teplotuje....sice nie nad 38, to mala len vcera av noci......ale aj tak. Takze pojdeme v sobotu. A hovoris, ze chalanom sa paci? Moje baby doma sa santia vo vode...ja verim, ze v bazene si zvyknu. A perfis foto A chodi mm s tebou?

matelko1
29. sep 2010

@dracik1 ved ja viem a najradsej by som to vyskusala,ze polozim do sedacky dieta a uvidim.chlapci su velki,mas pravdu.ani my az take velke faro nemame.

matelko1
29. sep 2010

@katrinb ano mm chodi so mnou kazdu nedelu.to bol jeho napad.ja som chcela ten kurz pre babatka,ale je drahy.tak to by som ani ja v takom pripade nesla s malym do vody keby,ze vcera mal teplotku.dobre si zrobila,ze si nesla.a ty s kym chodis.

katrinb
29. sep 2010

@matelko1 krasavci malinki v tom kociariku. A inak, my chodime na ten kurz...u nas stoji teda viac, ale babka sa rozhodla, ze im to chce zaplatit 😉 Tak fajn. A my ked ochorieme...alebo nejdeme, tak mame nahradnu hodinu....teda neprepadne mi to....aspon u nas to je tak.

juliagregor
29. sep 2010

@katrinb jaj teplotkujete, tak nech vám to rýchlo prejde...

pomoc...moji chalani mi začali ignorovať obedné spanie... 😠
vedela som, že to príde, ale nečakala som tak skoro...ani Maťo mi od 2 rokov nespal...to zase budú večer protivní...už od rána sa klčkujú 😖

@dracik1 šak ked ste všetci takí vysokí 😀