Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
28. jún 2009

no tym,ze ju zalialo a take my nepozname...ale tvarila sa,ze v pohode, voboec sa nezlakla, to len ja ex post si to premietam donekonecna, co mohlo byt, keby sa nevedela nadychnut, keby som ju bleskovo nepotiahla nad vodu...
este ma potom tahala x krat do vody, hrdinka moja mala 😵 😵 😵

idem aj ja k mojim srdieckam

specialita mojej druhej baby ESTEEEEE 😀 😀 😀 , na hocico,ked ju bavi 🙂
a odpovede typu, nie je zimka "nieeee" a dame papat? "anoooo" 😵

dobru nocku

lalupa
28. jún 2009

to bolo tusim z australie 😅 , sme podedili

helka1
28. jún 2009

LAlu, zlateeee ste 😀 ale neboj kazdy to tak mame nastavene ze sa nadychneme - nejaka sebareflexia ci co 😅 a nic si nepremietaj je vela moznosti ze keby bolo keby ... 😔
A mate pravdu je to dialka na par hodin oddychu 🤐

aneti78
29. jún 2009

ahojte

tak deti maju anginu ☹ jakub v noci vkuse 39,5, som bola riadne v strese, Tamarka nastastie bez teploty. dr. ked videla kolko maju energie (vkuse vyliezali a zliezali na lehatko pre babatka), debatili medzi sebou aj s nou, no nechapala a vravela, ze do tyzdna by mali byt ok ked teraz su takito...este ked som im povedala, ze piju a jedia v pohode, tak vravela, ze ich treba dat do vykladu 😀 lebo vraj to co maju v hrdlach keby som mala ja tak ronim slzy.

my ideme 2.8. na tyzden tuna
http://www.termalsro.sk/index.php?goto=153d4d6d...
kto to ma blizko mozme dat stretko 😉
uz sa zacinam tesit, len aby pocasie vydrzalo.

diddi
29. jún 2009

no aj nasa Mia je chora....len je to nejaky zvlastny priebeh....uz druhu noc ma teplotu 38,5...2x zvracia v noci....a cez den nic,ziadna teplota,vracanie....blazni sa,nahana. . Tomu fakt nerozumiem co to je....som zvedava kolkokrat bude prezliekat v noci periny 😒

zabka0609
29. jún 2009

Ahojte vsetky

babulky nemate nahodou niektora dobry recept na babovku?viem da sa najst aj na nete,ale chcem taky,ktory uz mate vyskusany.vopred dakujem.

aneti a diddi vasim drobcekom skore uzdravenie prajem.papa

lalupa
29. jún 2009

marodom skore uzdravenie ☹ co najskor

babule, ktore mozete = tatry 17.7. salas slavkov, bude action 😵

ajka72
29. jún 2009

zabka ten recept ti suri lebo u mamy mám len teraz je mama na dovolenke tak neviem kde presne to má odložené, vieš keď je mama doma a potrebujem tak mi ho len prečíta a už ho viem 🙂, už si musím niektoré receptíky od nej vziať 🙂

yasmina
29. jún 2009

zabka IP 😉
lalu no parada stretko v piatok ☹

zabka0609
29. jún 2009

ajka vdaka yas mi uz poslala.asi dnes alebo zajtra pojdeme kupit tie magneticke tabulky do dracika a este som rozmyslala,ze im kupim farebne kriedy a mozu si kreslit na chodnik.papa

ajka72
29. jún 2009

no to je dobrý nápad s tými kriedami veď tvoje aj moje radi kreslia 🙂 to su asi bežne dostať niekde v papiernictve tie kriedy 🙂 to s tými tabuľkami neváhaj aby ich ešte mali v KE bol trošku problém nemali ich všade 😒

ajka72
29. jún 2009

inak zabka pozerala som tvoje fotečky a nebudeš mi veriť ale aj moje dievčatá mali také pletené svetríky ako maju tvoje čo je fotka na perinke 😵

yasmina
29. jún 2009

kde sa vsetci flakaju 😕

adrolka
29. jún 2009

ja si niečo hľadám na fóre o homeopatikách- používate ich niekto?

grmitko
autor
29. jún 2009

ja ano adrol

adrolka
29. jún 2009

aha a ktoré, grmi? chcem kúpiť do domácej lekárničky nejaké základné hlavne pre deti, tak som hľadala tu na fóre, ale niekde spomínali, že je to citujem " čistý cukor", hmmmm?? 😅

lalupa
29. jún 2009

kolacik upeceny, smakujeme si 😝
boze z toho slnka a vady mi zacne sibat, a deti vobec neviem dostat z vody, zacinaju cirkusovat 😀

mauzos
29. jún 2009

ja som raz v zivote brala homeo a ochorela som tak, ze nakoniec pomohli az antibiotika ... tak na tom cukri mozno nieco bude 😀 A este som brala po porode na tvorbu mlieka a tiez nic 😠

adrolka
29. jún 2009

pri tom to počasí sa dá ťažko odhadnúť čo a ako...my sme im dali dnes do lavórika vodu, nech sa čvachcú v nej s ručičkami, boli len v bodynkách, do bazéna som ich nechcela dať, tak aj tak po 2 minútach boli celé mokré, ešte som ich stihla dostať dnu a potom búrka jak šľak.... 😖 😖 , ja už ani to neviem ako ich obliesť, je sparno ako v skleníku, potia sa, potom za xvíľu začne liať, tak naťahujeme gumáky, prezlecť, aby mohli byť zato aj vonku na "vzduchu"....
mauzos, no to si ma nepotešila 😀

e ešte mám ďalšiu priblblú otázku, ale dávate deťom ovsené vločky? ja by som xcela, zatiaľ som nedávala, xcem im to zarábať do ich mlieka na desiatu, lebo furt im dávam na desiatu jogurty.... a tie ovsené sú dobré aj na kakanie, tak preto 😅

lalupa
29. jún 2009

adrol, su mnamky, davaj kludne, bud namoc a postat alebo povar preplachnute vo vodicke, pridaj mliecko, a kludne dochut,ked treba, aj do polievok, jogurtov, pripadne aj fasirky z toho mozes vynimocne urobit

helka1
29. jún 2009

Ahojcek 😉 Lalu mne zatial vyhovuje kazdy den 😉 avsak az poobede 🙂
Adrolka ja davam vlocky do polievocky namiesto rezaniek napr 🙂
Chorym detickam prajem skore uzdravenie !

lalupa
29. jún 2009

heli, no jasne 😉 dame palacinky na olovrant 😝

lalupa
29. jún 2009

juuj, vsetkym petkom a palkom len to naj k meninam!!! viem o elenite, este niekto???

grmitko
autor
30. jún 2009

ahojte,
prepacte vcera som sa sem uz nedostala

adrol ja pouzivam coryzaliu na sopliky, nam zabera dokonale, na zachripnuty hlas je Homeovox, na zly a nepokojny spanok Sedaliu, pri horuckach a lezucich zubkoch Chamomilu, a teraz ma asi tak rychlo uz nic nenapadne ak si spomeniem, tak urcite dopisem 🙂

rosarita20
30. jún 2009

Dobre ranko babule,
aj nasi su volaki chorlavi ☹ ved sa neda ani cudovat v tomto aprilovom pocasi...
Co sa tyka homeopatik ja este pouzivam Homeogene 9 na bolave hrdlo ( mne zabera 😉 ), a sirup Stodal na kasel, na sebe tiez odskusane a zabralo 😉
Vsetkym vcerajsim meninovym oslavencov vsetko najlepsiee...

nana77
30. jún 2009

ahojte!
eviska, vitaj v dvojickove!!!

lili, nasa lekarka nam kazala uz davnejsie, ze mame pomaly, opatrne po kupani skusat stahovat predkozku. jeden to ma ok, uz je takmer cela stiahnuta, druhy vobec... dr nam doporucila ist na urologiu a dat to spravit tam, kym je malicky a zabudne to a nebude mat traumu. ale je to ako pise zuzka, co dr to iny nazor na to. aj na internete najdes dva odobrne clanky, pricom v jednom su zasadne proti a v druhom zasadne za... tak si vyber.. 🙄

adrolka, my tiez uzivame homeopatika, konkretne coryzaliu na sopliky, stodal na kasel a oscilococinum pri podozreni na chripku, alebo aj ako prevenciu, ked je chripkove obdobie. mali teda takto este chori neboli (mozno aj vdaka homeopatikam) a nam dospelym zaberaju 😉

petkom a palkom vsetko najlepsie k meninkam aj my zelame!!! pokial si ja pamatam, petka ma elenita a palka ivetka, te jo?

no, a my mame po promocii 😝 . dopadlo to celkom dobre, ale zacinalo katastrofalne!!! najprv som dostala v den D mrchu, takze fasa, to potesi, potom mi moj o 7 minut mladsi syn zaspal na zemi (to sme chceli, ze vyrazime skor, akurat na ich spanie, aby spali v aute), nemohla som ho zobudit, tak tvrdo zaspal! potom asi za pol hodinu sa zobudil a v aute uz nezaspal, akurat 5 minut pred tym, nez sme prisli do ciela, takze bol uplne rozbity cely den, mrzuty... chudacik. no a najlepsie na zaver - odstavili nam teplu vodu, len nas o tom akosi zabudli dopredu informovat!!!! 😠 😠 😠 . takze zohrievanie vody do hrncov a nasledne umyvanie vlasov a aj celeho tela s hrncami!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 (ale sme zistili, ako inokedy plytvame vodou 😀 , kedze na "osprchovanie" nam staci cca 5l, ked je "nudza" 😀 ). no, ale inak bolo vsetko ok...

nana77
30. jún 2009

jaaaj, a este k tym katastrofam vcerajsieho dna - sice sme zobrali fotak, ale zabudli sme vymenit vybitu baterku, takze foto veskere zadne!!! nastastie nejake fotaky z rodiny tam boli, len musime pockat, az nam to napalia... co dodat - ked sa dari, tak sa dari 😀

eviska83
30. jún 2009

Dobre rano
Ja davam homeopatika starsiemu synovi na sennu nadchu a zda sa mi ze zabera 😉
Nana- dakujem, no to si mala teda super den 😀 😀 😀 - skoda ze nieje foto ☹

mauzos
30. jún 2009

ahojte 🙂

ja som mozno vynimka s tymi homeo, ked na mne nefunguju 😀 😀

nana tomu sa hovori den blbec, aj taky musi byt .... len skoda, ze ti vysiel v taky dolezity den ☹

yasmina
30. jún 2009

ahojte ...ani u nas este nikdy homeopatika bohuzial nezabrali 😒