Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
26. aug 2009

grmitko krásne fotečky a znova musím skonštatovať ako pri viacerých dvojičkách že tvoji fešáci su na nerozoznanie su jednovaječní?, inak pekné umelecké fotečky aj krajiniek naozaj vidno že ťa fotenie baví 😅

lenkamt
26. aug 2009

ahojte.

Samkom všetko najlepšie k meninám 🙂

Saši - fotky pozriem večer v kľude 😀 aby ti nezrušili členstvo na fb, keď im to tam takto zafotkuješ 😀

Simonka krásna v kroji 🙂

a už neviem 😀

katarinka123
26. aug 2009

ahojte
samkom prajeme aj mi vsetko naj k meninkam vela zdravicka.
sasi krasne fotocky su super.

ajka72
26. aug 2009

samkom všetko naj naj naj 😅 k ich meninkám

kili
26. aug 2009

dnes je Samka? som myslela, že je to niekedy v júny 😅
že by preto sa dnes nahlásil pozrieť ich ich otec 😨

nana77
26. aug 2009

😵 samkom 😵 k dnesnym meninkam zelame vsetko najlepsie!!!! vela zdravia, stastia, lasky a radosti!!! 😵 😵 😵

miradka
26. aug 2009

Holky, mám otázku, použvali ste neviem ako sa to povie po slovensky "kojící polštář"? Vankúš na kojenie? Dívam sa na aukro, ale neviem, či to bude vhodné pre dvočatá...či nie sú moc malé... 😕

womenne
26. aug 2009

Samkom prajeme všetko naj naj naj.k meninam 😵 😵 😵 včera som si hovorila že nesmieim zabudnut a budem prva a samo zabudla som 😖

Miradka ja som ho nepouživala bo som ani o nom nevedela 😔 nemala som internet takže som o kopec veci prišla 😔

astora
26. aug 2009

kili drobeckovi gratulacia k meninkam 🙂

womenne
26. aug 2009

kili ako sa mate?nepridaš na chvilu fotkych malych?

kili
26. aug 2009

wom, keď ja ani žiadne nové nemám, nejak zabúdam fotiť 😅

womenne
26. aug 2009

no teda čo nam to robiš ☹ som zbožnovala fotku Adamka v travičke ta bola tak rozkošna 😵

kili
26. aug 2009

jo, to je, ja ju mám za PC na nástenke 😵

rosarita20
26. aug 2009

Cafte holky,
Samkom prajem vsetko najlepsie k meninam, hlavne hodne zdravička! 😉 😉

miradka
26. aug 2009

Wom, tak to je škoda...internet je fakt skvelá vec, keby som ho nemala, neviem či by som teraz bola tehotná...či by som sa odvážila ísť na IVF....

Holky, ani vy ste ho nepoužívali? Kojili ste ich naraz alebo postupne?

rosarita20
26. aug 2009

miradka,ja som ho pouzivala asi do 2-3 mesiacov, potom som si nasla ine techniky" na dojcene 😉 Ale ja osobne by som ti ho odporucila 😉

helka1
26. aug 2009

Ahojky, Samkom k dnesnym meninkam vsetko naj !

rosarita20
26. aug 2009

A este si sa pytala ci kojit naraz alebo postupne, to ti asi kazda mamina povie aky si nasla system,... ja som vacsinou kojila naraz.

rosarita20
26. aug 2009

Heli, tak ako? 😉 😉

helka1
26. aug 2009

Rosi, dobre 😉 🙂

rosarita20
26. aug 2009

😵 😵 😵 😵 a cislo? 😀 😀

helka1
26. aug 2009

1 😀 😀 😀

rosarita20
26. aug 2009

ok, no ze ci nahodou nie 3 😉 😉 😉 do postupky.... 😀 😀
Ale nie, len zartujem a gratulujem este raz ;)

helka1
26. aug 2009

nestras 😀 😀 😀

rosarita20
26. aug 2009

Tak si to teraz len pekne uzivaj 😉

mima595
26. aug 2009

Heli - aj u teba to bola 1. otazka? ci 1 alebo 2 😀

Samkom vsetko dobre - hlavne krasne oslavy

miradka
26. aug 2009

Rosi díky za odpoveď, chcela by som aj ja kojiť naraz, snáď budem mať dosť mliečka 🙂

womenne
26. aug 2009

baby myslite že by mohli maly toto???
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1030

adrolka
26. aug 2009

ahoooj, SAMKOM všeetko najlepšie k meninám! 😵
Miradka- ja som si kúpila taký veľký kojací vankúš, na to, že som ich nakoniec nekojila, som ho ale dobre využila. v tehotenstve keď sa mi ťažko ležalo a spalo, mi pomáhal na chrbticu, dávala som si ho aj tak medzi nohy 😀 , neviem to lepšie vysvetliť 😀 , tak sa dobre spalo; potom keď už boli deti, položila som ich na ten vankúš a dala fľašky do úst , podoprela niečím fľašky a pili samé 😀 , potom som to využila ako zátarasu/mantinel na posteli, aby sa neskotúľali.... no proste mne sa to oplatilo 😉

lenkamt
26. aug 2009

ahojme 🙂

😀 😀 😀 sa tu rehocem,že aké číslo 😀 ale asi všetky by sme sa na to pýtali 😉 😀 ja už len pri kontrole keď mi dr. ukazuje na sone maternicu zahlásim že fajn, žiadne hlavy tam nevidím 😀

Wom - to vyzerá dobre, jasné že to môžu, teda ak nie si jedna z tých matiek čo deťom nedávajú vôbec vyprážané jedlá 😉 aj ja niekedy spravím 😉