Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

andrea_b
9. jún 2010

@juliagregor vdaka, skusim to tak

fefferonka
9. jún 2010

caute, tak budem chodit sem 🙂 lebo som prave pisala do "cakame...."

juliagregor
9. jún 2010

@fefferonka ahojky....

grmitko
autor
9. jún 2010

vitam nove mamicky 🙂 🙂
mna tieto tepla zabijaju, sme pod strechou a trpime tu ako kone 😠 😠 😠 neskutocne teplo tu mame 😒

majocka.v
9. jún 2010

ahojte maminky neviete mi niektora poradit ako to je s podporou v nezamestnanosti po skonceni materskej?ja som pred materskou robila 4roky a pocas materskej som dostala vypoved pretoze firma isla do konkurzu takze zacala som pracovny pomer 2.9.2003 na metrsku som nastupila 1.8.2007 sa mi narodili malinky a skoncili mi pracovny pomer 22.5.2009 a mne materska konci neviem ako to je ci v den ked maju chlapci tri rocky 1.8.2010 viete mi niektora poradit?dakujem za odpovede

jennys
9. jún 2010

@majocka.v najlepšie keď si to pozrieš na www.porada.sk alebo tam priamo napíšeš, tam sa tieto veci dosť často rozoberajú a poradia ti tam najlepšie. Ale inak by rodičovská mala končiť keď dovŕši dieťa 3 roky, teda v ten deň.

majocka.v
9. jún 2010

dakujem vyskusam sa opytat.....a uvidim lebo nestiham sa ist opytat na socialku ked manzel cez den v praci a s malymi keby som tam isla tak im aj pocitace poodpajaju

juliagregor
9. jún 2010

@majocka.v ahoj ja ti neviem odpovedať, ale skús pohľadať tu https://www.modrykonik.sk/forum/rodicovska-dovolenka/ako-je-to-s-poberanim-podpory-po-skonceni-rodicovskej/ alebo chodí sem jedna maminka, kt. budeisto vedieť, ale dostane sa sem asi až večer 😎

majocka.v
9. jún 2010

dakujem no skusim vecer ak stihnem lebo drobce mi chodia neskoro spinkat akurat sme sa napapali a mozme vyrazit na dvor

gajana1
9. jún 2010

Ahojte tak ja sa tiež pridavam k Vám aj ked nestiham ani čitať 😀

juliagregor
9. jún 2010

@gajana1 ahoj ..tak sa rýchlo vylieč 😉 pekné váhy máte 🙂

gajana1
9. jún 2010

dufam že ma to čoskoro prejde teraz som 2,5hodky žehlila a teraz beriem malych vonku

juliagregor
9. jún 2010

aj ja sa hrám s prádlom od ráno, ale aj preberám veci ...furt len triedim oblečenie 😝

gajana1
9. jún 2010

ved aj mne treba lebo skrine tak napratane mam že zachviľu bude všetko vypadavať ale neviem kedy sa do toho pustim sa mi nechce 😝

juliagregor
9. jún 2010

takto dnes spali... 😀
a všimnite si detail ruky pod tričkom 😀

juliagregor
9. jún 2010

ani mne sa stým nechce paprať...ale ostalo teplo, tak to rýchlo pretriedim, lebo bude jeseň 😎
nenávidím to a najhoršie je, že ja upracem a malí mi to pomáhajú "upratať"...niekedy ma taká depka chytí... 😒

gajana1
9. jún 2010

zlatučky su ako bubaju

juliagregor
9. jún 2010

to sa po hodke prebrali a začali plakať, tak som ich ešte uspala...

dior
9. jún 2010

julka to su teda prisavky,podarene,dobre sa nalepili na maminku 🙂

ja stale 3v1 😵 😵 😵

juliagregor
9. jún 2010

@dior teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja ti furt hovorím, že ešte budeš prenášať 😉 😀

zefa
9. jún 2010

jéééj tu je nových mamičiek 😵
juli a čože tam hľadal? 😀 😀 😀 cecoky ako môj S. 😅
budte radi,že je teplo...konečne sme sa ho dočkali
ad prádlo...ja už z neho šaliem...kde sa pozriem samé handry...len perem ,skladám,sem tam ožehlím 😝

womenne
9. jún 2010

Ahojte tu to žije 😵 😵 😵
@gajana1 wau 3 detičky maš moj obdiv ako to zvladaš tak maly rozdiel a kočik ako riešiš?či si to pisala,idem vas dočitat 🙂

Juli nadherna fotka 😵

womenne
9. jún 2010

kočky prosim vas ked sachcem zaregistrovat na pluske.sk to je zdarma že?

mima595
9. jún 2010

@majocka.v - rodicak ti konci 1.8.2010 - nastup do prace - alebo na urad prace 2.8.2010
kedže prac.pomer ti skoncil 22.5.2009 a dnes je už 9.6.
tak nesplnis podmienku na priznanie podpory podla teraz platneho zakona - t. j. byt v prac. pomere za posledne 4 roky aspon 3 roky - mas tam medzeru vacsiu ako 1 rok....

pomoct by ti mohlo vsak to - že od 1.9.2010 vstupi do platnosti novy zakon, kde sa menia podmienky v tom, že za posledne 4 roky staci mat odpracovane roky 2 - ale tu som si nie celkom ista, či náhodou nezmenili podmenky - že za posledne 3 roky staci mat odpracovane 2 roky...
ak by platilo to, že za posledne 4 roky musis mat odpracovane 2 roky, tak by som ti odporucila ist zahlasit na Urad prace až 2.9. a nejake 2 tyzdne pred tym si platit Dobrovolne poistenie v nezamestnanosti v maxime, aby ti vysla pekna podpora...

katrinb
9. jún 2010

maminky, ja chodim von okolo tretej.....je to skoro, co? V tych horuccavach....asi prechadzky posuniem na sneskor...no to budem s nimi len do siestej vonku....lebo potom kupkame a o 19 - 19,30 papkaju a uz idu hajat...aspon tak uz cca 2-3 tt mame taky rezim. Nerada by som ho menila....Ci myslite, ze o tej tretej je uz ok? No horuco je to ano....joooj, ja som vahy....ved vidite. neviem sa rozhodnut

@kablika @fefferonka @gajana1- ahojte baby...no tato tema je uz inde uzamknuta...ale ako vidim, my tuto staru rozbehneme 😉

@grmitko - aj my mame doma ako saunu....a nevieme sa dostat z tychto treplot. Nas byt je otoceny na vychod, zapad...cize stale slnko....v zime je to super, ale v lete zomierame od toho tepla.....

@juliagregor - moja, krasne spinkali na tebe.....aj muzikovi sa ta fotka pacila....zlati ste na nej

@dior - super, ze ste este pokope....a inak, tie zavinovacky, nemaju rovnake.....chlapcenske....stale ta pani berie po jednom kuse z jedneho druhu.....skoda

janula13
9. jún 2010

nakukla som ateda som sa tak pobavila,Julka super fotka no na vybozkavanie ti tvoji...
a vidim ze dvojtehulky tu krasne tahaju tt tak drzim palciska, len tak dalej az do finale 😀

margaretka11
9. jún 2010

@katrinb ja som tiež chodievala okolo tej tretej, je pravda, že ešte býva teplo, ale keby človek mal čakať, kým sa trošku ochladí tak asi nevyjdeme von, hlavne v tropických horúčavách, keď je aj v noci horúčava 😝 . Ja som sa takto poobede zvykla prechádzať po tieni 😀 . V tieni býva predsa len príjemnejšie 🙂

grmitko
autor
9. jún 2010

@katrinb ja som s detmi v tychto horucavach kym boli malicke chodila az okolo stvrtej - piatej

Juli ja som si tu rucicku hned vsimla 😀 😀

vitam vsetky nove maminky 🙂

ja sa idem pochvalit, mne schvalilli rodicovsku dovolneku kvoli nepriazinivemu zdravotnemu stavu deti 🙂 sa tesim 🙂

juliagregor
9. jún 2010

ahojte kočky,
som si chvíľku pospala a môžem pokračovať v práci 😅

dakujem za pochvalu fotiek a vítam všetky maminky 😉

fefferonka
10. jún 2010

@katrinb - my to tu pekne rozprasime 🙂

kopirujem spravu pre teba z tehuliek aj sem:
@katrinb - dakujem za pochvalu :-* si tu moja silna podpora este sme aj rovnaky rok narodenia inak, tvoje babulky mohli byt nekludne aj z toho pocasia. chalanom bolo vcera velmi teplo a ja neviem, ako ich mam obliekat. mali bodynko s dlhym a tenke nohavice, hole nozky... dnes to skusim s bodynkom s kratkym rukavom... samozrejme, mame taku tenucku upletovu prikryvku a na priame slnko ich nedavam. nevyberiem si, mame horuco aj doma, a este aj vonku.
a pozerala som tu zumbu na gorila.sk - predavaju knihu s DVD, tak asi kupim. ale Juli ma pravdu, stresovat sa netreba kvoli kilam, predosetkym, ked kojime.... len ten pocit zo seba hlavne v tychto hicoch nie je bohvie aky ...