Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

silvia.s
2. mar 2009

ked bude mat teplotu aj zajtra ja na tvojom mieste by som sla k dokine

dracik1
2. mar 2009

baby, dakujem, silvi idem skusim, ale zda sa mi, ze ruky ma tiez horuce, ale teplota mu uz klesla, ideme krmit a ulozit nasich chlapcekov do hajan, asi pojdem zajtra k dokine,

womenne
2. mar 2009

silvii ale ked teplota stupa vtedy su studene ručkya keby mal zapal moč.ciest tak ked cika plače by ho to bolilo nie?? 😕
dračik a skušala si tie zabylili čo si sa na ne pytala??vidiš a minule sme si otom pisali a ja som ich tiež dnes davala 😢

grmitko
autor
2. mar 2009

silvi ahooooooj, ze sa aj ukazes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dracik, dufam ze to skoro prejde, chudatko malinke ☹

miriamkac
2. mar 2009

Caute dievcata.

Sledujem vas jednym ockom a niekedy sa mi ani nechce prispiet s vetami "drzte sa" vyzdravte sa".... Sledujem vase problemy a deturence az niekedy mi je z toho vsetkeho smutno 😢

Aj taj vsetkym vam drzim palceky, chorim nech su uz zdravi a tym ostatnym, nech zdravie vydrzi co najdlhsie.... 😉

lalupa
2. mar 2009

yas, zacnite cervenou sosovickou, nenaduva, je sladka, mnam a jednoducha
presne ten bonduelle hrasok im davam, ja ujedam, sladunky je, davaj len po kuskoch len tak mimochodom,aby si zvykli, daj zapit fenyklovy cajik (mne ten hipp chyba uz velmi,ale nejdem kupovat )
a dnes mi dosli napady, citim sa chrobacne, (hlava, hrdlo) , tak mali skoro zemiakovu polievocku a na poslednu chvilu som prihodila zopar sosoviciek normalnych,bobkovy list, rascu, vymixovala, pridala trosku UM...mala sa zobudila na priserne prdiky, ale inac boli oki 😉
ak by im bolo blbo nafukovo, tak davam pupik na pupik 😉

kiwuska
2. mar 2009

ahojte, ja len kratky pirspevok keby ste nevedeli ako zatvorit pocitac. podla nasich chlapcov je to sat dan, okej a potom tma. 😀 neda mi vsak napisat vyzdravte sa, ked mne je to vzdy luto ze deticky su chore. ☹

lalupa
2. mar 2009

mima, mile fotecky 🙂 s tym pieskoviskom ste spokojni ? rozmyslam o takom pre babule, nech sa naucia robit kolaciky 😀

kiwuska
2. mar 2009

tak som dala jednu sat dan fotku. a tu cervenu sosovicu aj ja skusim. to v normalnom ci v bio obhode dostat?

lalupa
2. mar 2009

v tescu urcite,ale videla som ju aj v malych kramikoch 😉 mali su fesaci 😉

je tu este niekto? lebo sa chystam haji haji 😕

aneti78
2. mar 2009

ahojte

konecne som sa sem dostala, idem hlavne popozerat fotky, lebo docitat to asi nemam sancu.

kiwuska, aj ja pokukujem po tom obleku z quelle, je kraaasny,ale nemali by sme ho zatial kde vyuzit, ziadna svadba na obzore ani nic ☹

yasmina
2. mar 2009

ja som teraz dosla 😉

lalupa
2. mar 2009

tak idem hodit fotky a potom hajat

yasmina
2. mar 2009

kráááááááááásne 😵 😵 😵
inac ja musim vonku drzat za ruky...lebo su ako utrhnti z retaze...alebo aspon za kapcnu...tebe chodkaju povonku bez toh zeby si ich drzala aspon za rucku?ja sa bojim lebo vsade vela kamienkov na chodnikoch a par krat spadli a bol rev...ty to mas pekne pri domceku nikde auto ...parada...koniec cesty len vy a daleko nic 🙂

lalupa
2. mar 2009

najvacsia sranda,ze si kazda ide opacnym smerom a ja fotografka nestiham nic 😀
najvacsia radost na zem a zbierat kamienky, moje detailistky zboznuju tie najmensie a kusu ich...och tie zubky...
kebyze auta, takto si nechodime 😉 , asi by som ich uviazala... a za rucku sa im nechce, tvaria sa ako velke kofy

yasmina
2. mar 2009

su perfektne...no skusim pustit aj ja ale padaju...sa rozbehnu akokeby mi chceli zdrhnut...len ja sama s nimi nemozem ist...bud mama, sestra alebo manzel...
normalne kamene do ust...a co potom robis??? 😨

lalupa
2. mar 2009

vyberam 😀 a to este neprsalo 😀 to by sa im urcite pacilo , take mlacky a baka vodicka 😀
padaju aj ony, nakoniec som im prezula topanocky,co maju na dnu,lebo mi captali...potom to slo ako po masle, ale radse fotak ostal zavrety, ony tiez rady utekaju, rehocu sa, lebo si myslia,ze ich niekto bude nahanat...nakoniec aj maju pravdu 😀

lalupa
2. mar 2009

idem mazat

yasmina
2. mar 2009

presne tak sa rehocu...rozbeh a bac...a revemeeee 😀 no presne to je u nas aj o topankach...ked maju pohodlne na kt. si zvykli no problem a ked nie tak padaju ako hrusky 🙂

yasmina
2. mar 2009

joj som rada ze som ich videla 🙂

lalupa
2. mar 2009

inac som bola u batu, skusali sme a nakoniec nam treba uplne ine,ako uvadzaju na ich stranke... ja zboznujem tie klasicke biele snurovacky...len nemali nase cislo, v cizmockach maju pevne aj lytka,chodia ako golemacky

yasmina
2. mar 2009

no ved to...topanocky su problem...aku maju teraz bambule velkost?

lalupa
2. mar 2009

vychadza nam to na 19,5, nozicka cca 13,5cm, podla batu 22, to boli riadne lopaty, 2x vacsie ako nase povodne topanky, jak korcule 😖

yasmina
2. mar 2009

aj nasi maju cca 13,5 cm - 14 cm ...no na jar bude zabave zase zhanat boticky...
chcela si ist spinkat ze?tak ta nebudem zdrziavat...dobru nocku 😉 😉 😉

lalupa
2. mar 2009

ano mami 😉 ,ale zacala som pozerat zufalky, som blba, od 9-tej som mohla spat...dam si este jabko, dopozeram a idem
nezdrziavas, ani nevies,ako som rada,ze "volne tema" a nie teplotky chrobacikov 😉 ti uz mali dost... ☹ odteraz iba slniecko a smiech 🙂

yasmina
2. mar 2009

jooj veru od decembra sme ako na kolotoci s chorobkami...
idu zufalky?tk preto tu nik nie je...ja som to uz vsetko videla na ceskom.kanale tak uz ma to neberie 😀 ale sex and the city nahravam poctivo 😉

helka1
2. mar 2009

No ja som dopozerala zufalky a tu uz nikoho 😅

kili
2. mar 2009

ja som tiež kukala. no dúfam, že tú blondýnku zabijú, mi už lezie krkom 😝

kili
2. mar 2009

tak, už konečne je video na youtube, už mi to MM aj ukázal, tak hádam to zvládnem na budúce sama 😅

https://www.youtube.com/watch?v=gaSbxGuiE1k
womenne
3. mar 2009

Dobre rano 🙂
teda prišerna noc strašne ma boli hlava a krky,Nikolasko mal teploty dala som mu o 20.00 panadol čipok ale nezabral tak sme dali mliečne zabali tie pomohli do 23.30 ale potom mu vystupila na 39.2 tak som mu dala nurofen + ešte na polhodky mliečnyzabal konečne mu klesla ale až o 01.00 dovtedy som nespala a davala mu obklad na čielko lebo bol rozpaleny.Naštastie si sam pytal pit takže dehydrovany nebol 😵 potom chcel ist spat do svojej postiel dovtedy spal snami viac mi to vyhovovalo,tak som ho preniesla a šli sme hajat ale davala som si budika kontrolovali sme či mu nestupa ale naštastie nie tak sme spali do rana ja sprestavkami,som mu davala pit.Sa mi zdalo že spim 5minut a tatiko šiel do roboty ☹ takže som total envyspata už druhy den dufam že dnes to bude lepšie.
kili chalani su super krasny kde si kupila stan?aj ja chcem malym a tvoj nevyzera byt velky by nam stačil do bytu 😵