Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
17. mar 2009

wom, drzte sa, nech mate malickeho skoro doma 😅

nan, rosi, mate ip

lalupa
17. mar 2009

kili kuk http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?str...
zupanceky,ale vacsie 86-92

womenne
17. mar 2009

som prezliekala periny a kuknem na madrac že ho idem preložit a on uplne vyležany,normalne otlačeny rošt,už ho enjdem reklamovat ale kvalita ja svina fakt,som nasrata nemame ho ani rok 🙄 takže nove postele t istia 😵

zuzka.25
17. mar 2009

Ahoj kočky.

Robím pizzu, tak som zapla noťasa 🙂

Dnes sme boli s deckami u dr, lebo mali zelené sople, tak zatiaľ priedušky čisté, majú len kvapky do nosa. Odsedeli sme si tam vyše hodinky, ale stretla som tam dvojičkovú kamošku, tak nám to rýchlo ubehlo.

Noc bola ale desná... išla som spať pred polnocou, kvôli antibiotikám, nemohla som zaspať, ešte o druhej som pozerala na hodiny, lebo ma v intenzite cca každú minútu dusil strašný kašel :( spala som dokopy asi tri hodiny, ale som viac dolámaná, ako vyspatá...

Teraz, ako som krájala suroviny na pizzu, tak som dostala niekoľko kašlavých záchvatov, až mi slzy tiekli :( a normálne mám už svalovku na bruchu... des, hlavne pri pomyslení, že muž príde až večer niekedy...

á, už sa ozývajú a ja som tak tajne dúfala, že si tú pizzu stihnem aj zjesť 🙂

Jáj, ešte vám musím v rýchlosti napísať, ako som sa dnes kvalitne nasr...
Bola som na pošte cestou od dr., objednala som chalanom tepláky z nextu od jednej baby, v inzeráte stálo, že málo nosené, 100% stav, baby, ja keď som otvorila ten balíček, skoro ma porazilo.. rozpárané šitie, fľaky kade tade... no hrúza... tak som milej pani-slečne napísala veeeľmi pozitívny mail, tak uvidíme, ako to dopadne, každopádne chcem naspäť svoje prachy...

máte aj vy občas takú zlú skúsenosť??? som divná, keď ja v mojich inzerátoch popisujem aj najmenší fliačik??? a nedovolím si napísať sto percentný stav, ak ozaj taký nie je???

zuzka.25
17. mar 2009

wom, mrzí ma to s maličkým :( popravde, neviem si ani predstaviť, že by som jedného z nich mala nechať samého :( nech je čoskoro fit a doma

jzfr
17. mar 2009

womenne - to je mi luto drobceka ☹ - dufam, ze dnesny rannajsi spanok mu velmi pomoze a ze bude moct ist skoro domov
mne az slzy vyhrkli, ked som to citala 😢 , ja si ani neviem predstavit ako by som plakala, keby nasi museli ist do nemocnice ☹

grmitko
autor
17. mar 2009

Danka, to ma velmi mrzi, hdam bude skoro ok, drzim paste, nech je skoro zdravy a posielam ti vela energie, drzte sa

Zuzi no to je ozaj super, som zvedava co ti napise.... ja tiez kadzy fliacik, bodecku opisujem nedovolila by som si nenapisat ked to ma nejaku vadu, ale ludia su vselijaky..... ja som raz tak s mikinami dopadla... ale ani som to neriesila, darovala som ich a bolo

mima595
17. mar 2009

Ahojte,

wom - držím prsty, nech máš Nika čím skor doma, a nech už máte tie choroby cím skor za sebou.

Zuzka - také kašle som mala aj ja pred mesiacom - bolo to fakt strasné, až som niekedy dych nemohla lapiť, ale ja som mala aj zelené hlieny - skusala som vsetko možné, ale trvalo to 2-3 tyždne, kým to pomaly - pomalicky ustúpilo. Som brala tablety ACC long, jasne, že aj ATB / to mi dal lekár/, ešte aj teploty som mala - vraj klasický priebeh tohtoročnej chrípky, nahrievala som sa lampou - a to, ako si pisala, že si sa nadýchala toho sek.lepidla - aj ja som mala niekedy pocit, že sa nemožem nadýchnut. NO a hlavne kym som nevykaslala vsetky hlieny, tak som mala take zachvaty. A nakoniec mi pomohlo Solvolan tablety - neviem, či mi pomohli oni, alebo by to preslo aj bez nich - ale držím prsty.

kili
17. mar 2009

lalupa, tie som už videla, ale akosi sa mi nepáčia.
ale mama kúpi na narodky v lidli, ale veľkosť 98/104 tak v tom budú plávať 😀 si nedá povedať, že to budú veľké, si myslí, že však sa ohrnú rukývy, tie by sa ohrnuli tak na 86 😀

yasmina
17. mar 2009

zuzi mne dnes prisli dnes vetrovky /parky/ z nextu z mimibazaru minim.nosene ano...2 za 35 eur a nejako mi ta pani zabudla napisat ze su na rukave take hnede bodky ako keby od bananu a nedaju sa vyprat 😠 nie je to velmi vidno ale keby som bola vedela musela by mi dat na jednu zlavu a nenapisat ze su v 100% stave...moje ponaucenie nabuduce uz len nove vecicky

kili
17. mar 2009

ja kupujem všetko tak lacné veci, že moc čo klamať nemajú.
ale jednu bundičku som kúpila a bola taká s flakmi, ale bola som si pre ňu osobne, ale zobrala som ju, za tú cenu a flaky sa vyprali.

mima595
17. mar 2009

Yasmina - tak jej napis, že si tam nasla flaky a nech ti da zlavu 🙂
Ja som Baske tak objednala kombinezu na zimu a na lavom kolene bola rezna "rana" asi tak 1 cm - rovna ciara - ja som to zasila, skoro vobec to nevidno, a tak som jej napisala, že asi si nevsimla, že tam je rez na látke a ona mi odpísala, že mi vráti casť penazí, že si to nevsimla.
Podla mna riesenie v pohode, ved kazdy ma iný pohlad na vec - tebe to vadi strasne, ona si asi "nevsimla" 🙂

lalupa
17. mar 2009

baby, co robite,ked vam drobci zapinaju ruru? babula mi pretaca gombiky do opacnej strany 😖

a ked je bolave hrdielko?len sirupcek? nestazuje si, len tazko prehlta...

yasmina
17. mar 2009

lalu nepustam do kuchyne 😉 mam zabranu...ale ty mas asi obyvku s kuchynou spolu co? 😒

womenne
17. mar 2009

naši to tiež robili ale potom si odvykli,som im ukazala že to pali tak to nechali.predtym sa radihravali v kuchyni shrncami,myskami,varieškami so všetkym vždy som to mala všetko vyhadzane ale aspon sa zabavili.teraz to už nerobia vlastne už vyše roka.
som im bola kupit stavbnicu no kym som ju postavila to trvalo,som sa pytala predavačky či je pevna že ano,no vidim taka labilna ale nachvilu stači.a sebe som si naraanžovala velkonočny košik 😵 len už neviem ako sa zabavit aby som sa trošku odreagovala už nech je zajtra rano 😢

yasmina
17. mar 2009

womenne este stale je na JISKE?ani vecer dnes by ta k nemu nepustili?

mixka
17. mar 2009

ahojte maminy, chcem sa spytat ci nahodou nemate na predaj rovnake bundicky po dievcatkach dvojickach, nieco lahke tenucke na jar vo vel 86. dik 🙂

womenne
17. mar 2009

yasmin bude tam do zajtra,rano mam zavolat či ho preložia alebo nie,na isku ma vobec nepustia ani na navštevua bolo by to aj pre mna aj pre neho horšie keby som mala zase odist 😢 je tam aj tak sam teda ešte jedno babo tak sa im sestrička venuje,su tam mile aj doktori u ok.

nana77
17. mar 2009

ahojte!
womenne, co to citam ☹ ? chudatko male, dufam, ze zajtra uz budes naozaj s nim. je mi to luto, musi to byt pre teba tazke... neviem si to ani len predstavit.

kocky, idem na rady 😀 . ked moji mali uz zacinaju stat (aj sa sami postavia), ale stoja cez den len malicko, obcas a chvilku, mam im uz kupit topanocky? uz im ich mam obuvat? alebo odkedy? dakujeeeeem 😉

lalupa
17. mar 2009

ahojte kecalky 😉

zuzik, dajte sa skoro dokopy!!! chudatka...

kiwi, mas mailik 😉

len vam este napisem,co moje stvaraju 🙂 jedna bude ocividne tanecnica,lebo odkedy vie sediet, tak sa hybe do rytmu, skusa nove kreacie, no zlata je 😵 , posledne dva tt dokonca sa otaca na jednej nozke a druhou si pomaha a este si aj pospevuje, ked ju treba prebalit, tak uz nesie plienocku, dnes si dokonca dala ruky za chrbat a predklonila sa 😀, strasne rada dupka nozkami (bola babka, mala capka,cupi lupi....), vsetko kopiruju a potom si na to o par hodin spomenu 🙂, o slovach ani nehovorim, pusy sa im nezavru, to mi teda rastie konkurencia 😀
stahuju mi veci z pultu, pamataju,kde robime kasicky a jedlo, na toto miesto v kuchyni dojdu a ukazuju prstekom "daj, ham, mnam mnnam"
co su tie kuzelky s kruzkami, dnes mi normalne podavali podla farby, len som zirala 😕
a vrchol je ten, ze moja herecka sa smeje na mojom suchom humore ako prva, pokial to ostatnym dochadza 😀

katullka
17. mar 2009

Caute zienky,

wom, to mi je velmi luto, ze drobcek je v nemocnici 😢

nana, ja som im kupovala topanky, az ked zacali robit prve krociky, ked mali tak 10,5mesiaca, ked sa len stavali, tak mali len protismykove ponozky.

No a nas Samko je uz skoro fit, tak si myslim, ze ma zbytocne ATB 😒 . Dnes ma taky jemny vysyp po telicku, ze by to bola predsa ta 6.choroba? 😕 Ale je velmi nervozny, no myslim, ze zo zubov. Paulinka sa bola aj dnes varovat u svokrovcov a pojde aj zajtra. Ale dost nam chyba cely den, je to vidiet aj na Samkovi.

kili
17. mar 2009

kati už som sa pýtala, ale asi si si nevšimla. robila doktorka CRP?

katullka
17. mar 2009

cau lalu, tak mas doma veselo, o chvilu budete spolu varit, ked uz vedia, kde mas ingrediencie 😀

yasmina
17. mar 2009

neda sa mi uverejnovat 😠

yasmina
17. mar 2009

lalu no su sikovnice 😵 u nas max tancuje a mimi ma nahaku...max debatuje mimi len cumakuje telku...alebo sa hra so svojim notebookom alebo klavirom...a z debaty maju najradsej mama neeee

lalupa
17. mar 2009

kati hej, este narastu 20 cm a sme v haji 😀

lalupa
17. mar 2009

yas, to uz "neeeeee" ? musis im to zatrhnut 😀 , laptop mame aj my,ale nevyrovna sa tomu mojmu, takisto dialkace, teleefon a pod 😉
tie deti su riadne podarene 😵
zacali u nas nahanacky, podliezacky, sem tam ma uz aj fackuju,ked nieco nedovolim 😀 , dokonca aj na mna zvysuju hlas a vynadaju mi 😀 ,skoda,ze nerozumiem 😀

lalupa
17. mar 2009

zase tooooolko hodin? padam ja, dobru nocku 😉

yasmina
17. mar 2009

to ja dostavam nerva na maleho mimiho normalne ma udrie...prefacka...max nie on je take dievcatko krehunke ale mimi je buldog...dobru nocku lalu

katullka
17. mar 2009

kili, ja som bola na pohotovosti, takze ziadne CRP, vsimla som si, ze si sa pytala, len som zabudla odpovedat. Neviem, co to bolo za doktorku. Aj som sa jej pytala, ze ci je nutne dalsie ATB, ze nedavno bral, ona, ze ved ma cervene hrdlo, no ja neviem, to je vzdy dovod na ATB?

No musim ist uz aj ja spat, majte sa pa pa