Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
16. mar 2009

to je na slovensku take teplo na poltopanky??ja davam ešte zimne,ine ani nemame kupene.

kili
16. mar 2009

lenka, 😕 tak to vidím prvý krát. a je to chuťovo dobré? ako sa s tým pracuje? je to pružné?
mne tie cukríky nechutia, ale ani marcipán, tak to asi môže byť jedno

lalupa
16. mar 2009

jedna sa zobudila o 6-ej, bola zlata tolerantna, druha o 6,20, ta uz krakala, 😀 pokial som sa vyterigala bolo skoro 6,45, dostali mliecko, spraskali ho 🙂
inac vstavame medzi 7-7,30 😅

u nas straaasne fuci, odfukne nas ☹

kili
16. mar 2009

lenka, pozerám ten návod a čo je to "Vytiahnute z MW" ??? tomu postupu fakt nerozumiem

yasmina
16. mar 2009

my sme prave zaspali...

yasmina
16. mar 2009

aj tu fuka...neideme vonku lebo by sme zase chytili uska...

yasmina
16. mar 2009

womenne ako malicky?este vracia?teploty?

lalupa
16. mar 2009

ad topanky- v cizmickach sa nam zle chodi a mame nehybne aj lytka, takze ak je teplucko, teda bezvetrie a sucho, ideme v tych klasickych prvych topanockach...mam istotu ,ze mi nebudu padat,ale pekne chodit a viac ich to bavi 😉

fuj, to je skaredy april vonku 😠

nana77
16. mar 2009

ahojky!
ja sa citim ako zbity pes 😝 😒 ... vecer som nevedela zaspat, matal ma ten moj zdrav. problem, vselijake cierne scenare, samozrejme 😠 , naposledy si pamatam, ze o pol druhej v noci som este pozerala na hodinky, potom som musela zaspat, ale ondrejko o druhej opat zacal, tak ma zobudil... nastastie zaspal naspat, tak som aspon par hodin pospala...

inak aj tu fuka, ale von pojdeme, lebo by mi zbesneli... 😀 . trosku na vzduch, nech je zmena. vcera tu prsalo, tak sme neboli vonku.

baby, dakujem este raz za tie tipy pre zinusku, snad sa im nieco fakt dobre hodi.

wom, ale u vas sa to tiez vlecie akosi dlho s tymi teplotkami, nie? 😕

womenne
16. mar 2009

yasmin nevracal od obeda a nehnačkuje len raz rano a to bolo včera.Len tie teploty ma štvu teraz spinka na gauči v obyvke ama mliečny obklad teraz sommu merala tak mu končen klesla.Volala som s dokinou mame zajtra prist ak horučky neustupia.včeramu pomohlo že sa prešiel po vonku až tak ožil ale dnes nejdeme ked ma teplotu.

yasmina
16. mar 2009

wom.tak nech co najviac oddychuje...dufam ze to skoro prejde...

lalupa
16. mar 2009

kili, tusim davno si si chystala kupit nanoznik na kociarik z ciech apolu s pappo, ak sa nemylim, vychadzal pekne lacno, kupila si ho nakoniec?

baby, nemate nejake tipy?

womenne
16. mar 2009

yasmin ved stale polihuje a spinka až sa mi to nezda ale zase teličko si potrebuje oddychnut však???je dobre že spinka že??????????

yasmina
16. mar 2009

lalu co presne chces kupit?

lalupa
16. mar 2009

mam golfac a ziadnu ochranu proti vetru,... nejaky dvojity nanoznik

grmitko
autor
16. mar 2009

ahojky ja davam uz poltopanky, v zimnych cizmickach sa im uz velmi potia nohy, tie poltopanky su tak akurat 🙂

yasmina
16. mar 2009

wom. aj moji takto spinkaju a lezia aj tri dni ked su chorucki...
ochrana pred vetrom je striecka co?a nanoznik je co? fusak?

womenne
16. mar 2009

fihač tak to by som už mala kupit ja som im daval zimne dlhšie a potom sme prešli rovno na botasky vy ako?

nana77
16. mar 2009

lalu, ja som kupila cez tychto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3976458

a som celkom spokojna, aj cena bola ok. myslim, ze aj rosarita si od nich kupila

rosarita20
16. mar 2009

Nana, ano vdaka Tebe som kupila 😉 😉 a sme velmi spokojmiiii

lenkamt
16. mar 2009

Kili - to je po vytiahnutí z mikrovlnky 😉 ono si to dáš roztopiť v mikrovlnke vymiešaš s cukrom a potom to treba nechať trochu stuhnúť aby sa to dalo vaľkať a nelepilo sa /to je najťažšie odhadnúť tú správnu konzistenciu/, je to sladké ako šlak, ale to je aj marcipán, tam skôr ide o to načančanie 😉
však kukni aj ten link www.peceniehrou.sk tam sú tie jedlé oblátky a s tým je každá torta pekná, ja som pekávala iba s tým kedysi 😉
na každej materskej sa zdokonaľujem, ešte 2-3deti a bude zo mňa cukrárka 😀

yasmina
16. mar 2009

my mame poltopanky ale zateplne...

nana77
16. mar 2009

ros, ahoj! to som rada, ze si spokojna s nanoznikom. a je taky jednoduchy, vsak? myslim cely ten princip - ta univerzalnost 🙂

womenne
16. mar 2009

baby ja odpadnem konečne som vybrala autosedačku a len tak zo srandy somsa pozerala že kolko stoji na slovensku a skoro som padla na zadok.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4082338 a ja ju mam v čr za 1990 poštovne zadara to je rozdiel že????

yasmina
16. mar 2009

kocky som znicila 4 nove Next biele body s dlhym rukavom uz su sive v pracke ostala cierna ponozka a pri 60st.pustila farbu...co mam robit? ☹
vsetko do sava pomoze?alebo nejaky odfarbovac?
su bielo sive teraz...ked som to zbadala dala som este raz prat na 90st.s persilom trochu vybledli ale nie je to ono...este ani raz ich nemali ☹

kili
16. mar 2009

leni, a na ako dlho do mikrovlnky?

lenkamt
16. mar 2009

Yas - savo na prádlo, rozriediť vo vode a šupnúť tam vecičky, ale len čisto biele 😉

womenne
16. mar 2009

yasmin hod ich ešte raz do pania a pridaj vansch na biele pradlo aj mnesa to stalo ale naštastie to pustilo.

yasmina
16. mar 2009

ano su to biele body ...mamka mi prinesia savo...zatial to mam namocenen vo vode s praskom nedavam to schnut a potom to hodim do sava

yasmina
16. mar 2009

a na ako dlho do sava?