Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
30. mar 2009

kili 😀 to tatu tu robil dusnu atmosku tak nechceli spat 😠

lenkamt
31. mar 2009

čafte 🙂

Nana ty mi tu nedávaj ačka, ja na fb chodím iba keď na mk nik nie je 😀 v nedeľu som mala nervy z tej včerajšej kontroly v bb a včera som bola grogy. inak sono v pohode krv bude v pondelok.

torty a oslávenci krásni - Kili tak to som nečakala že budeš robiť takúto náročnú tortu, šikulka si 😉

nám posun pomohol v tom že nevstávame 5.40 ale o 7, inak na obed a večer zaspávame rovnako 🙂

a včera som bola dať kofky ostrihať - kuki album 😀

nana77
31. mar 2009

ahojky!
lenka, ok, tak nemas "A"! nevedela som, ze idete na kontrolu... krv bude tiez urcite v poriadku!!! princeznicky su krasne ako vzdy! a super ostrihane!!!

zuzik, no a ti tvoji fesaci...ved vies, ze mam pre nich slabost!!! a maju rovnake bodynka (s tym dinosaurom) a aj teplaciky, ako nasi 🙂 .

nam cas. posun tiez celkom pomohol, dnes vstaval oliver o 7.00 a ondrej o 7.45!!!!!!!!! zaaaaazrak!!!

diddi, to je fakt sila! a zaujimave zaroven. chudatko mala!!! aj som nieco googlila o tom, ale nenasla som nic. myslim o tom, ci si dieta pamata svoj vlastny porod.. ty si nenasla nieco? rada by som si o tom precitala, velmi ma zaujimaju take veci. dufam, ze malinka casom zabudne a nebude mat traumu, chudatko...

baby, vcera som bola na internom predoperacnom!!! a budem sa z toho este dlllho spamatavat!!! som mala pocit, ze som sa vratila v case do obdobia marie-terezie!!!!!!!!!!!! uuuplna katastrofa, bleeeeee 😝 😝 😝

lenkamt
31. mar 2009

aj mňa by zaujímalo to s tým pôrodom 😨

tú nemocku ti nezávidím, fakt je to otras - my sme včera na sono čakali 3hodiny - stále sa im kazilo, akože deti z onkológie, deti normálne objednané + deti z oddelení, skoro všetky nalačno. chúďatká mali dosť. a bolo tam krásne maličké dievčatko z detského oddelenia tak som ju sanitárke pochválila a ona že môžte si ho adoptovať - môj muž na mňa hneď zazrel že nech ani nerozmýšľam 😀 ale bolo naozaj prekrásne - modrooká živá bábika 😔

nana77
31. mar 2009

boze lenka, to je fakt sila. ze deticky nalacno 3 hodiny!!!! a ta malicka, ona nemala rodicov? alebo ju opustili?

lenkamt
31. mar 2009

neviem, ani tá sanitárka nevedela, ona ju len z oddelenia brala na to sono. chúďatko ☹

womenne
31. mar 2009

Ahojky
my smednes vstaoli o 8.00 😵 iked ja by som ešte spala ale mali ma skopali z postele chceli kakaoko,takže sa nič nedalo robit nepomohli ani prosby ledva tu sedim 😖 no musim do obchodu a mali ešte ranajkoju guličky tak mi zahlasili že mam čakat 🙄 hlavne že si stale chodia prisypovat. 😠
to poznam to hladovanie my sme boli včera na lačno na krv a potom na očne naštatsie som sa vybavila presnidavkami a bebe keksami sice to bola len hodinka ale aj tak už nemohli vydržat 😝 ale predtym sme rz tiež boli na lačno a lekari meškali 🙄 bože to bolo vresku.

nana77
31. mar 2009

je to strasne smutne!!! nespravodlive... v pondelok budem cakat spravicky z krvicky! ale iste budu ok!!! to je jasan!!!!
a u vas je ake pocasie dnes? tu rano bolo slnecno, ale teraz tak pol na pol, dokonca mam pocit, ze viac zamracene...
ja idem dnes do nemocnice dohodnut termin operacie... ☹ . chcela by som, aby bolo teraz uz o dva tyzdne... to uz by to malo byt vsetko za nami

lenkamt
31. mar 2009

u nás je stále zamračené, u nás sa to drží medzi horami , ja už slnko ani nečakám 😀

idem variť, zatiaľ papa

nana77
31. mar 2009

oki, papa. ja idem tiez k detom. mm uz odchadza do prace, tak idem za nimi. papa a pekny den vsetkym!!!

womenne
31. mar 2009

Tak mi mame všetko ok 😵 😵 😵 vysledky z krvi su v poriadku juj aka som rada 😵 😵
no valim do obchodu a varit pa

yasmina
31. mar 2009

ahojte
kocky prave nam prisli nove rifliky tak sa vytesujem 😵
Nana , Lumah ked vynosime mozme potom posunut dalej...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

diddi
31. mar 2009

ahojte,nana....nehladala som,ale budem....spravila to uz druhykrat....prvykrat to bolo asi pred mesiacom,ale nejak som tomu nevenovala pozornost,bolo to kratko,nieco vo filme....ale teraz to bola fakt sila...jednoznacne si myslim, ze deti si toto vsetko pamataju.....ak mate cd zo svojho 3D ultrazvuku,tak to vyskusajte

kili
31. mar 2009

u nás A. niekedy plakal, keď počul melódiu zo slniečka, čo sme mu púšťali v brušku a potom v inkubátore. teda neviem, viac sa to púšťalo S. a A. tam mal skôr rybičku (ktorá už nefunguje) a S. to nič nerobí, tak fakt neviem. Ale A. fakt niekedy plače pri takých jemných melódiách.

zuzka.25
31. mar 2009

čaute

ja neviem, či dnes nie je 13ho 🙂, ale keď sa 31ho prečíta obrátene, tak mám pocit, že fakt je 🙂
tak baby, išla som spať o 00.15, o 6.20 som vyskočila na rovné nohy, čo zazvonil zvonček... zdola.. ja som bola úplne mimo, že čo sa deje, aký je deň, má niekto prísť???? no proste som nevedela, kde je sever, do toho, ako som vystrelila z postele, skoro som skapala od bolesti, lebo ten hrudník stále nie je ok... začal štekať zúrivo pes, decká začali revať.. zdvihnem domafón, počujem len, ako sa tam niekto s niekým stretol a že super, že ide, že otvorí dvere... proste keď nemám kľúče, tak zazvoním na hocijaký zvonček, bez ohľadu na čas.. :(
takže ja v stave totálneho amoku, keď som počula, že vykrikujú niekde nižšie na chodbe som otvorila dvere, zarevala na nich svoj názor s patričnými vulgarizmami 🙂 no a potom som zistila.. že sú to policajti ;)
a medzitým muž zistil, že pes poblil celú kuchyňu.. no parádny začiatok dňa 🙂

leni, super, že sono je ok, ešte tá krv... držím palce..

nan, nakupujeme v rovnakých obchodoch 🙂))
nezávidím ti to behanie po predoperačných vyšetreniach :( už nech to máš za sebou...

wom, tiež gratulka k dobrým výsledkom.. super... už bude dobre

yas, pekné gaťuše 🙂 naši ale na traky nechcú nosiť..

no, ja som chcela ísť von, ale pri pohľade z okna :(

lalupa
31. mar 2009

zuzi, co je vonku? u nas slnce 😵 ,ale severak svinsky 😠
pekny zaciatok dna 😅

grmitko
autor
31. mar 2009

ahojte babule,
vy ste toho popisali, nestiham docitat, ale neva

tak mne dnes volali z roboty, ze ci mozem prist na osobne stretnutie, aby sme sa dohodli co a ako lebo navrat do prace po materskej jje nemozny, to mi povedal typek na rovinu ☹ ☹ tak tam v piatok idem....

yasmina
31. mar 2009

grmi ako nie je mozny? aku mas zmluvu? musia ti dat nejake miesto ved ta chrani zakon...uz ma to serie....ako vsetci chcu vydrbat s nami co sme na materskej! 😠

grmitko
autor
31. mar 2009

yasmi no neviem presne, to sa v piatok dozviem, ale jasne mi dal najavo, ze so svojim miestom pocitat nemusim ☹ a ano mas pravdu s nami co sme na materskej chcu vydrbat, lebo sme najzranitelnejsie 😒

womenne
31. mar 2009

tak Saši držim ti palce aby ti to dobre dopadlo alebo aspon riadne odstupne 😉
volala mi segra že sa vnoci bude širit nejaky virus aby sme ho mali vypnuty(počitač)tak si preistotou povypinajte.

My ideme zajtra na slovensko vybavit pas a ja si pobeham po meste ale dostala som mrchu takže to bude oničom 🙄 musim kupit malym tielka s dlhym rukavom tuna nemožem nikde zohnat 😝

dnes som robila prvy krat rajčinovu omačku s knedlou bola užasna maly si pytali priložit aj teraz ked som sa pytala čo chcu tak ukazali na nu 😵 aj ja som sa dožrala jak 😝

diddi
31. mar 2009

co???...aky virus?

womenne
31. mar 2009

počitačovy mi to ta nenapisalo mi maly stale klikal na pismenka tak mi to vmazovalo 😝

diddi
31. mar 2009

to bolo nejake echo?....ale to asi cez maily, nie?

womenne
31. mar 2009

to hlasili na jojke v spravach,tak neviem to mi segra volala sme kecali a len tak medzi rčou to spominala.

tak unas sa ta hodinka stale neupravila Niko vykrikuje do 21.15,je sie v postielke ale občas tam čosi zamrmle 😝

lalupa
31. mar 2009

ahojte, dnes som skapana, tak vas len pozdravim 🙂

grmi, dufam,ze to nebude az take zle 😅

nana77
31. mar 2009

ahojky!
este som vas necitala, len mam dobre spravy - operacia zatial nebude!!!! cele sa to zmensilo, tak ideme vyckavat, co bude dalej!!! tesiiiim!!!!

tak a teraz idem citat 🙂

nana77
31. mar 2009

zuzkaaaa!!! pomoc, to ste mali zase ake rano???!!! policajti vas zbuntosia a este aj pes sa pogrcka...brrrr

o tom viruse som tiez pocula, vcera to bolo na markize...

dracik1
31. mar 2009

sasi, je to hrozne, kreteni, no len nech sa nepotentockuju, neviem ako to presne je, ale sklus z toho vytazit maximum pre teba, drzim palce...

nani, to zdravotnictvo je hroza, hlavne, ze mame lavicovu vladu - neviem , ci mam dat smajlia alebo zurivca 😲

baby, musim vam povedat, ze nas novy kocik Jane je jednoducho uzasny, neviem preco ho nemam uz aspon 2 mesíace...on fakt chodi sam...neviem ako som sa mohla pachtit s tymi otrasinami co som mala 😲 ....a musim sa pochvalit, ze decka v nom spia uplne super. doobeda 1 hod a poobeda 1 hod - u nas rekord 😀

nana77
31. mar 2009

dracik, to je super! tesim sa s tebou! ja som s tym nasim bola dnes prvy krat vonku a je fakt super! len sa este musim naucit lepsie s nim manipulovat, predsa som bola zvyknuta na ine....

dracik1
31. mar 2009

nani, ja som dnes obehala od nas strkovecke jazero, ostredky,nakupila, pokecala s jednou znamou, vsetko za 1,5 hodky....ja som uplne spojna...je strasne lahucky, tych 14 kil kocika a 20 kil vahy deti ani necitim a som macherka, lebo vsetci z aut a na ulici kukaju na krpcov a usmievaju sa 😀 😀 😀