Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
3. apr 2009

yasmi, ak mas pupik, tak im rychlo natri 😉

nana77
3. apr 2009

fiha, yas, nie je to silna kombinacia - brokolica+hrasok 😕 ?

lalupa
3. apr 2009

http://www.topky.sk/cl/15/432661/Charlie-Sheen-...
netusila som,ze dalsi do partie 😉
ukazem vam fotecky o chvilku

yasmina
3. apr 2009

dala som pupik aj Espumissan...
som varila kur.prsia,zemiak,mrkvu,brokolicu a hrasok,morska sol a rozmixovala s kusockom olivov.oleja ...spolu zjedli jednu velku misku...a vidim ze im nesadlo...

nana77
3. apr 2009

snad ten espumisan s pupikom zaberu! a ako dnes mali spali? od kedy do kedy?

yasmina
3. apr 2009

nana o 7:30 budicek....mucila som ich a dala spat neskoro zaspali o 13:00-15:30 a traz Max 20:20 a MIMI 21:00

nana77
3. apr 2009

yas, som zvedava, ako budu spat dnes v noci a kedy budu vstavat. ak to pojde takto dalej, tak si myslim, ze kym sa vrati tm, uz budete mat novy rezim 😉 . drzim palce!

nana77
3. apr 2009

lalu, no kde ste???? cakam foto 😉 !

lalupa
3. apr 2009

yasmi, to su dobre casy,len vydrzat 😉

yasmina
3. apr 2009

aj ja cakam...

lalupa
3. apr 2009

uz idu 😉

nana77
3. apr 2009

lalu, jeeej, krasne, jarne!!! baby podarene, ako vzdy - princeznicky!!! a mamina riadna kocka! teba som teraz videla prvy krat!!!! ak neratam foto v pase, ktore je malinke a moc tam nevidno!!!

helka1
3. apr 2009

Ahojky
Lalu male su kocice !!! 😵 😵 😵 To u vas muselo byt krasne teplucko 🙂 ked ste boli len tak nalahko...
A tych okien za tebou 😀 😀 😀 mas co robit 😝 , ale ved vychovas 2 pomocnicky 😉 a ani nebudes vediet, ze nejake okna mas 🙂

yasmina
3. apr 2009

moje krasne princeznicky...my sme obed prespali...isli sme vonku o 16:30 a tu fukalo tak sa tak lahko nedalo ist...
joj zlatucke a ako boli vymodene....
no mamina kocka ze?

lalupa
3. apr 2009

skoda,ze ich treba zmensovat, lebo potom su skreslene ☹ dik 😉

grmitko
autor
3. apr 2009

lalu krasne kocky vsetky tri 😉
ja bezim haji bo na mna nieco lezie, rano som vstala s bolavym hrdlom, bolavou hlavou a dolamana, tak snad to do rana prejde 😒
zajtra by si mama mala vziat drobcov cez den tak sa chystam na velke jarne upratovanie, aje ked osm jak zbity pes, ale verim ze do rana bude lepsie 🙂

lalupa
3. apr 2009

yas, vymodene ani nie, my sme tak narychlo co schmatneme a uz sme jednou nohou vonku 😉 uz ma stve,ze vsetky fotky mame narychlo a nie take nastylovane,ako tu na konovi niektore pozeram...
druha vstala dokonca neskor, dostala len polovicu vyzivky s jogurtom a uz sme padili von,aby nahodou nezacalo fukat alebo zaslo slniecko...

heli, ved vidno len dve okna,nie?este aj havo je za nami 🙂

lalupa
3. apr 2009

grmi ahoj, bude,len sa poriadne vyspinkaj, daj panadol a zajtra zase slniecko 😵

nana77
3. apr 2009

jasne, kocka ako hrom!

sasi, snad neochories!!!! drzim palce!

inak, aj ja by som mala umyt okna, ale akosi sa mi nechce... minuly rok, ked som bola tehu, sme objednali na to firmu a silno uvazujem nad tym, ze si ich objednam aj teraz...

rosarita20
3. apr 2009

Ahojky, no ja som dobre nakukla..... 😉
Lalu, uz mozem napisat len to co bolo povedane, krasne babulky s kockou maminou 😉 😉
Yasmi, treba len vydrzat, urcite ste na dobrej ceste... este par dni a budes tu sedavat od 20:00 ako "na koni" 😀 😀 😀

lalupa
3. apr 2009

ahoj rosi 😉 stihla si nas stihla 😀 dik 😵
uz mam zo seba mindraky, tak dnes som bola ako clovek, konecne po dlhej dobe... 😅 ,aj ked vytahane rifle 😀

rosarita20
3. apr 2009

mi zmazalo prispev ok.. 😠

yasmina
3. apr 2009

lalu vies ako chodim ja... 🙂 deti vycipkane a mama rychlo rychle svetrik bunda ucesat cop a jedem...za 5 min.nastylovana 😀

rosarita20
3. apr 2009

Saska som ti pisala, ze dufam, ze budes ok... a abz si to zajtra neprehanala 😉
mne tiez treba poumyvat okna, ale ma boli chrbat, sa nechcem moc natahovat 😒

yasmina
3. apr 2009

sasi verim ze nebudes chora a uzijes si vikend 😉

yasmina
3. apr 2009

idem zalahnut k drobcom...dobru ...a drzte palce aby sa mi neprebrali akoze z druheho spanku 😉

nana77
3. apr 2009

yas, drzim palce silno, silno!!! a dobruuuuu!!!

ros, ahojky!!!!!

rosarita20
3. apr 2009

yasmi, dobruu 😉
Ahoj Nana 🙂 🙂 🙂 Tebe som zabudla napisat, ze som rada ze sa ta cysta potvora zmensuje....verim,ze nebuude potrebna ziadna operacia 😉

nana77
3. apr 2009

ros, dakujem! dufam aj ja, aj ked posledne dva dni ma to tam nejako pobolieva - co doteraz nebolo... snad to nic neznamena!!

rosarita20
3. apr 2009

hmmm , tazko povedat, treba dufat ze sa len vstrebava...
kedy mas dalsiu kontrolu?