Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

elenita
6. apr 2009

Este som chcela, este tak pred 2 tyzdne som ich nepriputavala...Lucinku som mala v manduce, Patulo bol v kociku, lezal, vyzeral, ze uz hadam aj spi....kocik mam tak, ze don nevidim, oni sa pozeraju dopredu...a zrazu sa len pozriem, a Petuch stoji a divze z kocika nevypadol 😀 odvtedy pouzivame pasy 😀

yasmina
6. apr 2009

lalu dakujeme za gratulacie...
to by sa mojmu pacilo odstahovat sa zo spalne a nechat vsetko na mna...tak ho aspon budim a obcas da cumel Maxovi on...

elenita
6. apr 2009

inak a existuju aj kociare so sedenim vedla seba, co maju tu prehoditelnu rucku? Lebo uvazujeme, ze teraz kupime novy, tak zistujem.totiz tento co mame, nie su nijak oddelene tie sedacky vedla seba, tak sa stale zvaila jeden na druheho a podobne a proste strasne si zavadzaju...a vsimam si, ze len Lucinka je taka zlomyselna....Petulko je skor taky dobrak, flegmatik.pekne sa hra, ona k nemu pride a pohryzne ho...alebo ho z nicoho nic zacne sticovat, ze mu chudakovi len tak hlava lieta hore dolu..a ona sa pritom rehoce...chudak chlapec....... 😅

margaretka11
6. apr 2009

El, niečo podobné sa pritrafilo aj nám. Tiež sme ešte deti nepripútavali, pekne si ležali v kočíku, ale Simonka nejak chytila fanta a začal sa nohami zapierať do opierky na nohy a vytláčal sa dozadu. A zrazu manžel skríkol "preboha Simonko" a zachytil ho lebo hlava mu už zozadu trčala von 😝 😔

elenita
6. apr 2009

yasmi, a co mate, aky sviatok? Co som zas prepasla? 😅

yasmina
6. apr 2009

elenita len taky malicky mame 16 mesiacov...lalu ma computer v hlave 😉

elenita
6. apr 2009

jaj, a ono tov pase uz nepise, ze mate presne taky vek? Tak ale gratulujeme aj my 😅

margaretka11
6. apr 2009

Yasmi aj ja gratulujem 🙂

elenita
6. apr 2009

No dobre babule, idem ja na nete popozerat nejake tie kociky.....a este sa ucit na statnice 😝

lumah
6. apr 2009

ahojte, prišla som len pozdraviť. 😀

lumah
6. apr 2009

My zas zháname slnečníky. 🙂

elenita
6. apr 2009

nazdar lumi 😀

margaretka11
6. apr 2009

idem si ja hodiť sprchu 😉

El, prajem podľa možnosti príjemné učenie 😉

altea
6. apr 2009

yas pošta 😵

yasmina
6. apr 2009

altea odpisala som mrkni na to... 😵

yasmina
6. apr 2009

kocky ked umriem tak ma asi otravil MM...
je mi prestrasne...na tie krce nic nezabera...napina na na vracanie pritom zaludok prazdny...teplota 38,2 co je u mna dost lebo moja bezna je 35,7C

nana77
6. apr 2009

jezisi, yas...nepojdes na pohotovost?

nana77
6. apr 2009

inak, elenitka, krasne vymesacie!!!! booozinku, uz 10 mesiacov!!!!! 😵 😵 😵

elenita
6. apr 2009

yas, neplas...........dufam, ze vydrzis do rana a potom sup k dr......a manzel nech sa stara o deti.....
Jani dakujeme za gratulaciu 🙂 Ako sa dari Tvojim chalosom? Vy ste nam tu taki vekovo najblizsi 🙂

lalupa
6. apr 2009

yas, aspon mas dobru poistku, ci sa mu to oplatilo 😀
nase spinkaju celu noc, tak mm funkciu v noci nema, aj tak chodi posledne dni o druhej v noci 😖 je ako zbity pes 😅
fuj, ked si predstavim teplo, bryndzu a ovci syr 😝 bleeee, ale predpokladam, ze altea uz poradila 😉

yasmina
6. apr 2009

nechcem strasit...len mam krce...5 min. mi je dobre a potm katastrofa...zblednem...letim na wc obleje ma studeny pot...take mam stavy...uvidm ako bude...ci pohotovost al.moja obvodna...

elenita
6. apr 2009

Inak babule, pacia sa mi tieto kociky:
http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-pre-dvo...
http://www.prenasedeti.sk/product/golfove-palic...
Co na ne poviete?
Asi take nieco by som chcela, vedla seba, lenze budu oddeleni, to teraz nie su.Tie so sedenim za sebou sa mi nepacia, neviem, koho by som davala dozadu......hoci MM nechce vobec take.on chce kupit ze dva zvlast a budeme ich spajat spojkou, ale to sa zas mne vobec nepaci 😖 a zda sa mi to neprakticke, ak s nimi pojdem sama, co je vacsinou...

lenkamt
6. apr 2009

no čafte 🙂

všetkým výmesačníkom prajeme všetko dobré 🙂

Elenita - my tiež zaspávame samé v postieľkach a kočík máme vedľa seba pp aria twin, na tvojom mieste beriem chipolino twiny 😉 a s tým uspávaním, buď teraz zvolíš tvrdú taktiku že ich dáš do postieľky nech spia a budeš ich chodiť chlácholiť až keď bude rev neznesiteľný, alebo ich budeš uspávať ešte dlho 😖

Yas - preboha choď na pohotovosť.... a so spaním s chrápajúcim mužom - my sa pri dievkach meníme jednu noc ja a on v obývke, druhú naopak 😉 😀 ja sa s ním teda ne...riem 😀

nana77
6. apr 2009

el, ja mam tie cosatto golfky, su super, som nadmieru spokojna. aj ked teraz som zacala pouzivat ten jane power twin tandemovy a ta manipulacia sa neda porovnat. ale aj tie golfky su ok, lahke, lahko sa skladaju... dobre su. a chalani, ti su ok, klopem na celo!!!!! robia nam radost velku!!! a o chvilu uz mame rok, ty brrrdo!!!

yas, mna si uz vystrasila!!!! radsej si zavolaj pomoc, ja teda nie som dr, ale na tvoje slabe srdce....

lalupa
6. apr 2009

el, my az teraz mame golfacik ,teda spolocny, doteraz sme mali oddelene, asi preto su oki a nebiju sa
tie odkazy su fajn, skusim ja este pohladat, lebo sa mi nieco pacilo,ale uz to nie je aktualne
mna len stve, ze golface su len na caca caca po krasnej betonke alebo na nakup, maju male kolieska a po vonku to je niekedy na prd

elenita
6. apr 2009

lalu, ved to je to.....potrebovali by sme nieco s velkymi nafukovacimi kolieskami, ale take sa mi ziadne nepacili ☹ leni, aj mne sa strasne lubi to chipolino twiny.no uvidime....Jani ten power twin je sedenie za sebou, ze? Ako chalani, paci sa im? A neprotestuje ten, co je vzadu? 😅
Inak, co uz vedia? Mne Petulo sa uz sam postavi, chodi bez problemov popri nabytku, ale Lucinka len teraz zacala lozit.teda plazi sa, este nestvornozkuje....ale ide jej to krasne, vyzera ako keby plavala kraula, take ladne zabery 😀a uz celkom rychlo.

elenita
6. apr 2009

Tak sa z nej strasne tesim, lebo dlho jej nic neslo...

elenita
6. apr 2009

Leni no ale s tym spanim to take jednoduche nebude......uz som predtym skusala tu metodu, ze kazde dieta sa vie naucit spat, chodila ich chlacholit, ale nehrozi.......oni, ked su unaveni, strasne revu.....Petulo sa postavi v postielke, zacne nou lomcovat a ta lieta hore dolu aj meter.....takze sa bojim, ze by si nieco vykonal.....a kym neskoncil skolu, nemam na to uz ani nervy......chcem mat teraz klud...... 😅 Hovorim si, ze mozno v lete nieco poriesime....no ale, ak sme na nich viaceri, P. na tych rukach zaspi za 5 min, Lucinka na prse tiez a vsetci su tak spokojni.....hovorim si, naco ich zbytocne stresovat? Problem je, ak som na nich vecer sama, ale to nastastie nie je caste...

elenita
6. apr 2009

Lalu diky 🙂 tusim sa mi stale nejviac pac ten chipolino, treti odkaz zvrchu