Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

elenita
8. apr 2009

a uz momentalne rozoberaju zaluzie....
Inak nas Petulo bude chodit polievat po rodine a Lucinka bude cakat doma na polievacov 🙂
U nas to stale vsetko dodrzujeme....budu kyble vody 😀 teda L. dufam ze schyta len par kvapiek 😅

yasmina
8. apr 2009

joj keby ste vedeli ako sa mi nechce ist k svokrovcom...balit toto vsetko a presuvat sa tam...a este tam bude kosa drobce nebudu moct byt len v body a teplackach ale zase ich vrstvit ako snehuliakov...a prd sa nam zmesti do toho nasho noveho auta
😠
lalu neboj pijem smectu aj ked nechuti...a lezim....
MM by som nakopala tiez ostal od obedu doma ale aj tak mamke nepomaha...robi si prezentacie, kontroluje vyuctovania, robi svoje vyucto a medzi tym 254 krat prestavka na cigu 😖

mima595
8. apr 2009

Yas - nebudem sa opakovat, lebo dokola sa tu tocia len "velmi mile slova na adresu tovjho MM" až sa čudujem, že môže kludne pracovat, že v kuse nekycha, 😀 čo ho tu stale dookola spominas, a nie je mu to cudne 😀

Mas perfektnu priležitost - posli ho do Svitu s detmi sameho, nech si užije svokra aj on detí - maš na to perfektne alibi - musis sa zotaviť, aby si mohla fungovať po sviatkoch.

A už absolutne nechapem, ako ta može nechat doma samu, teda sa spoliehat na tvoju mamu -
a, nie je to jej povinnost, a
b, ved starať sa o take 2 žihadlá dá riadne zabrať aj zdravemu cloveku a nie to tak choremu ako ty - to si kludne berie na svedomie???, že ty si ich vo svojom stave proste nie si schopna ustrazit - že mas problem sama so sebou, a nie to ešte s 2 uraganmi?

yasmina
8. apr 2009

Mimi co mam na to povedat :-/ :-/ :-/
Ani vo Svite by sa o nich nestaral lebo tam by ho lutovali kolko on robi a ze ho nikto nelutuje nech len vylozi nozick ycasak do ruky a deti by si hlavy porozbijali...lebo tam je teoria ze deti s padom rastu...tam by za nimi nikto neliatal len ja...a tam same sklenene vyplne vo dverach vazicky decky kvetinky a pod. haraburdie uz vidim ako nasi s tou velkonocnou vyzdobou zatocia...

adrolka
8. apr 2009

ježišš, yass, toto je už ale fakt brutálne čo sa s vami deje, ...normálne som z toho nervózna, z toho zvojho. ja bos to už bola riešlia asi rozvodom, ale to som iba ja a viem ,že financie a také tie pragmatické veci človeka brzdia, ale aj tak.
a nemala by si ty ostať doma a neisť do žadneho svitu, ved si chorá, k tomu ešte ked to bude taa salmonela, to nie je vobec sranda, čo sú vaši svokriní na hlavu? ved sa nakazí potom každý. ježišš ja som normálne nasratá, tak si tento príspevok ani nevšímajte 😠

adrolka
8. apr 2009

sorry za slovo nas..tá. 🤐 a preklepy
🙄

lalupa
8. apr 2009

yas,bud egoistka, a ostan doma , potrebujes svoje pohodlie a nie nejake vitriny, uf,to strasne neznasam 😀
jeden dva dni este potrebujes, cestovanie nieeeeeee, ani nie dychat sunkove,vajickove,kolacove vone mozno s arzenom 😀 😀

womenne
8. apr 2009

hi baby o 16.30 nam doviezli postele a ja od 17.00 rozkladam postielky už ich mam a idem skusit zložit postel 😕 no som zvedava lebo je tam kopec šrobikov a ...ale drahemu som napisala že je už zložene 😀 😀 😀

yas ja by som nešla nech si ide sam 🙄

yasmina
8. apr 2009

wom si sama zlozila postielky?
lalu adrolka mima helka a vsetky kocky no co mam na to povedat? zabit MM malo ze? :-/
Lalu s tou vonou kolacou sunky a pod. bleee uz vidim ako ma bude natahovat...
inac mali sme ist zajtra ale to nepripada do uvahy...takze to odkladam a odkladam...on bez nas nepojde a ju mu deti nedam...aby sa s nimi niekde vytrepal na aute...to v ziadnom pripade...
bleee a si predstavte tie kecy ked mam dietu a nesmiem nic jest ani nic take nebudem ako bude ze vsetko navarenen napecena a ja nic nejem nech sa pozriem na seba...
moj MM mi dnes povedal ze vyzeram ako smrtka ake mile ze?jasne ze ked nemam zelezo tak asi nebudem opalena ale bledaaaaaa

diddi
8. apr 2009

ahojte...dnes sme boli u koznej,lebo Miuska sa nemoze zbavit tych vyrazok...na rukach a nohach to preslo,len na hrudniku a brusku to ma,sice menej,ale je to tam a skriabe si to...takze nam dala nejaky Advantan,co je kortikoidna hormonalna mast.....fakt neviem ci to mam pouzivat,potom mama vyhodit vsetku kozmetiku-sampony,penu,mlieko po kupeli....dala nam excipial lotion...no a ziadne citrusove ovocie,cokolada,banany,vajcia,orechy,celer,petrzlen.....chuda,uz je na dietke....a na lickach ma asi atopicky ekzem ☹

womenne
8. apr 2009

yas ano sama 😎 fuj ale ruky ma bolia jak....chlapom nezavidim,cchela som aj zložitvelke ale proste nejde mi tam nabuchat tie šrobiky 😖

lalu bože taky kolač by som si aj ja dala,prosim požičaj mi tvoju svokru 😅 😉 ja musim povedat mame ona take pečie a su užasne mnammmmm určite mi upečie ked pridem.

yas. 🙄 🙄 🙄 🙄 už radšej nejdem pisat o TM.hm ked on takto na teba ty tiež naho tak,mna ked moj raz hrozne nahneval cez leto som mu odmietla varit,prat,žehlit,balit sa musel rano o 5.00 bo si myslel že som to spravila ja proste som ho vytrestala ale pomohlo.Si ymslim že on je jediny odtialto ktory nepomaha s dvojičkamimal by sa zamysliet 😖
ešte maš krče?kedy budeš vediet vysledky?

yasmina
8. apr 2009

diddi ja Maximovi davam len excipial lipolotio a kupel len olej Lipikar nic ine lebo tiez ma rozne reakcie a on je to dvojca co v noci splakava zda sa mi ze aj ti mas jednu princeznu co spi ok a druha splakava ze?a atopicky ekzem ma Maxim na krku v zahybe a na brade a na jednom licku pri nosteku...

yasmina
8. apr 2009

wom si sikovna mamicka 😵 krv zajtra na obed vysledok a vyter mozno...
ja mu nezehlim si zehli sam lebo nebol nikdy spoko ale zehli si len kosele svetriky ostatok dava do cistiarne ... a on sa stravuje v restikach cize mu nevarim...a ked navarim nikdy nezie lebo povie ze je najedeny
😠 ju som zla zienka ze nevarim nezehlim 🙂
krce teraz prave nemam bo som zjedla nospu

diddi
8. apr 2009

yas,Miuska to ma na lickach a dufam,ze to nie je aj na hrudniku....a ona je ta,co dobre spava 😒

lalupa
8. apr 2009

baby,aj my sme mali nabeh, ci podozrenie a raz fliacik mame,inokedy nie...pouzivame oilatum, pripadne zo zahranicia dermol 500 do kupela aj mliecko...
dnes mi babula odmietala papat, iba pit, teraz strajkuje, jaci, takto je nepoznam, vzdy ju to po chvili preslo...dasienka ma krasne rovne, druha priserne kopceky, vycnievajuce tesaky a seka dobrotu...
aaaa,preslo ju to 😉

ja sa v ziadnom pripade nechcem stazovat na svokru,len na tie kolace,ked vie, ze chce, dietovat, chudnut, ved je post a este som nezacala...a staci,ze pochvali,lebo je fakt chutny, tak uz aj uteka robit dalsie....ja som ten typ, co ma rada "zdrave" kolace, rychle, minimum cukru, niekde nedam vobec a ona je stara skola, cely prasok do peciva, no zmakne mi mozog nielen z materskej ☹

yas, uz nebudem na tuto temu, slubujem,lebo ti len odobera energiu, ale ja by som bola taka ako je on, vykaslala by som sa na jeho rodinu, zdravie je na prvom mieste, ine by bolo,keby si sla len v ramci mesta na navstevu a nie balit sa, s dvoma detmi, s trdlom manzelom, niekde, kde by sa o mna nepostarali tak,ako doma ...a plus si viem predstavit tie komentare a tlacenice do hlavy 😠
musis mat svoje pohodlie, ak je to salmonela, tak sa prisne setrit, lebo nielen brusko,ale hocico ine- spojivky, klby, koza a kopec dalsich komplikaciii...keby sa to trdlo aspon trochu lepsie spravalo, tak by som sa prekonala, ale to,co popisujes, to nie je fer 😢
neobetuj sa kvoli nemu, ked to nevie spravit ani on, nie si jeho sluzka,ale zivotna laska a partnerka, na to nezabudaj!!!
drzim vam palce akokolvek sa rozhodnes

ad topanocky, nase su tiez nejake velke, stoja bokom,cakaju na dorastnutie

womenne
8. apr 2009

tak postele su hotove su užasne ked donesie kablik od mobilu tak nafotim. 😵 😵 😵
ja som robila na večeru omeletu so šunousyrom a opraženou cibulkou mnam som sa dožrala a je mi špatne. 😝

womenne
8. apr 2009

yas dik 😵 😵 😵
aha sakriš tak jakho vytrestat 😕 tvoj ilaček je asi moc naročny,že čistiaren ja ani neviem ako to tam chodi 😀

yasmina
8. apr 2009

spiiiiime od 21:00...hhehe
teraz prisiel za mnou ci mu neprelozim prezentaciu do ANJ jasne nic mi neni spoko mozem prekladat do polnici 23 slidov 😠 za kazdy slida 10 eur 😀

kili
8. apr 2009

yas, dúfam, že si sa na neho vysrala 😠 . to nie je tvoja robota 🙄

nana77
8. apr 2009

ahojky!
wom, ty si teda fakt sikovna!!!!! sa tesis z novych postielok, vsak?

yas, len nech ti je lepsie. neviem, nejdem ti radit, ale asi by som ani ja nikam nesla. ked ti je tak zle, co by si tam robila? jednak to jedlo a navyse, chory clovek potrebuje svoje "pohodlie", doma a nie niekde inde. a nech si myslia co chcu!

baby, my sme dnes zacali prvy den posledneho mesiaca, kedy si ratame vek v mesiacoh 😵 ! o mesiac uz hovorime v rokoch!!!!! 😎 😎 😎

lenkamt
8. apr 2009

ahojte 🙂

dnes je futbal 😝 tak čakám či Lalu pridá fotky bambuliek 🙂

Nanuš - gratulujeme , my dnes máme presne 20mesiacov 😕 teda celý deň mi nejde do hlavy že za 4mesiace 2roky 😀

Yas - 🤐 🤐 🤐 radšej, ale inak som rada že máme tvojho chlapa, spolu s mojím mi dvíhajú tlak tak že ani nemusím piť kávu 😀

Wom - šikovníček, nechceš prísť aj ku nám, treba mi tu spraviť zopár chlapských robôt 😀

yasmina
8. apr 2009

Kili nie som padnuta na hlavu...neprekladam...aby som nebola svina povedala som mu ze mu to skontrolujem rano...prip.urobim opravu ked to bude total zle...
aj my mame nove nejake foto idem zmensit a hodim to tu...

grmitko
autor
8. apr 2009

ahojte,
ja vas nejako nestiham v poslednej dobe, vcera som bola k.o., deti boli neskutocne zle a dnes som bola plavat, prisla som len pred chvilou 🙂

yas, drzim paste aby si bolo konecne lepsie, setri sa preboha a manzela nakop vies kam 😠 nie si predsa stroj

won ty si sikula, ja som nase postielky tiez sama rozobrala, aj odniesla dole 🙂

lalupa
8. apr 2009

yas, fiha, musim sa od teba ucit,ako si zachovat chladnu hlavu, ja by som takto nevedela reagovat, uz by bol poslany niekde 😖

leni, nic noveho,ale ty uz urcite o 22,01 spis 😉

nan, posledne dni si hovorim, budu mat posledne vymesacie, uz nech je toho 8.-eho,nech im pogratulujem a aha ho, derava hlava,ked treba, uzite si teda posledne "mesacniny" 😉

nan, leni, blahozelame k vymesaciu 😀

yasmina
8. apr 2009
nana77
8. apr 2009

lenka, lalupka, dakujeme!!!! teda, ze posledne vymesacie!!! uz sme velkaci! nasa suseda, co byva o poschodie nizsie ma sestru a tej sa pred dvomi mesiacmi narodili dvojicky - chlapcek a dievcatko. a dnes boli u tej mojej susedy a zavolali ma, nech idem kuknut babatka!!! baby, take boli krasne!!!! malinke!! aj popestovat som mohla!!! uzasne male babiky! nechce sa mi verit, ze aj moji boli taki malicki. jezis, ako je to mozne, ze to tak rychlo ubehlo???? 😕 😕

kili
8. apr 2009

yas, zlatí sú 😵
a to na hlavách majú šatku?
my sme nejaké dostali ako darček z DM, ale asi sú babské. sú síce tmavomodré, ale ten tretí cíp je moc krátky, aby sa dali dať tak, ako to majú tvoji. fakt perfektný darček, si to mohli strčiť niekam 🙄 🙄

yasmina
8. apr 2009

jej nani blahozelame...
kili maju ciapky bavlnene ale stiahnute uplne na usi 😉

lalupa
8. apr 2009

juj,ale su chutnuckiiiiiiiii 😵
moje dostat blizko seba a odfotit ich spolu, mozno jedna zo 150 fotiek 😀 ,akonahle su vonku, kazda objavuje inym smerom 🙂
ad cumlicky, jednu odnaucame, nemusi,ale druha je stastna,ked ich ma tri, jeden pusa, ostatne v ruckach, a v postielke co najviac...uz viem, ako vznika OCD 😀
len som chcela napisat, ze bez retiazky nemozeme, lebo s radostou vypluvaju aj na meter dialky 😀 😀 😀

nana77
8. apr 2009

yas, dakujeme!!!

aj ja som pridala foto, ako dnes ondrejko zaspal pripapani jogurtiku 😵 . taky bol podareny! vobec nechapem, co ho tak zmohlo, lebo dnes spal dobre a navyse az do 7.00...