Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
19. jún 2009

wom, to je asi na prirode...asi to tak malo byt. ale je to smutne a zvlast pre tu zenu, ked babatko chcela a tesila sa na neho 😔 . ale neboj sa, sestra je mlada, este bude mat babatko!!! len teraz to bude mat tazke, kym to preboli...

womenne
19. jún 2009

nan dufam tak by som jej ho dopriala ☹

valim dovarit obed uplne som rozladena nemožemjej an zavolat nechce snikym hovorit.

janettba
19. jún 2009

Womenne - je mi to veľmi ľúto... ☹ ☹ ☹ Možno pamätáš nedávno sa to stalo mojej sestričke, tak keď si na to spomeniem, tak mám slzy v očiach. Ale pred pár dňami chudina tak strašne spadla u nich v dome zo schodov, z dosť veľkej výšky, ona bola podľa mňa asi aj chvíľu bez vedomia, lebo ani nevedela ako padla, hrozne je modrá, našťastie si nič nezlomila, ale chudina povedala, že je šťastná, že nemá drobčeka v brušku, lebo že neverí, že by ten pád prežil... 😔

Nanuš - my sa v krátkej dobe chystáme na dlhšie k segre, takže budeme mimo BA 😒

Baby a predstavte si, že aj my budeme raz svokry, to aj mi budeme také "drbliny"??? Ja dúfam, že nie... 😅

katarinka123
19. jún 2009

won je mi to luto ☹ ☹
janett no dufam ze mi nie 🙂

womenne
19. jún 2009

baby dik tak ma to zobralo,
janett a sestra mala predtym nejake problemy?

ivet77
19. jún 2009

wom, je to velmi smutne, je mi to luto a najma sestry, ktora sa velmi tesila.

co sa tyka tlakoveho hrnca, tak aj my ho mame a ja ho velmi odporucam , ale ryzu som v nom tiez este nevarila

ivet77
19. jún 2009

jej, a ta dvojickova stretavka je super napad, SAd Janka Krala tiez, a ja navrhujem aby to bolo cez tyzden, kedze vikendy chce asi kazda z nas travit s rodinou. Ja mozem kotrykolvek den bud. tyzden okrem utorka, ked sme na hematologii s detmi. Sice som este na ziadnej stretavke nebola, ale myslim, ze celkom dobry cas je dopoludnia. Co vy na to?

ivet77
19. jún 2009

a tema svokry . je to hrozne, nechapem, ako moze niektore zeny robit take peklo zo zivota svojim nevestam! Moja svokra je super (az prilis niekedy), mozno ale preto, ze byvaju daleko a vidime sa len obcas 😉
Dufajme, ze my take hnusne svokry raz nebudeme.

womenne
19. jún 2009

segra mi napisala ako pripravit v tlakači ryu.Opražit cebulku na oleji,pridat ryžu zaliat vodou na pol prsta a ochutit.zatvorit hrniec aked začne syčit vypnut a nechat dojs.

ajka72
19. jún 2009

womenne aj my tak robíme ryžu nechať popražiť cibuľku na troške oleja na to dám umýty ryžu tak aby ju voda zaliala ja nechávam aj trošku viac vody asi pol centimetra aby sa ryža nepripálila a zavirem nechám nech začne syčať potom ju stíšim nechám ju tak 15 max 17 minút to musíš odskušať za koľko je urobená tak akurát, vypnem a až po chvíli ju otváram nie hneď inak ja dám aj celé nové korenie do ryže kvoli chuti ktoré potom keď je uvarená vyberám verím že som pomohla

ajka72
19. jún 2009

tá voda navyše kvoli tomu že ryža vlastne zvačší svoj objem tak aby mala kde narásť 🙂

womenne
19. jún 2009

ajka dik ja som to hned vypla a v pohode je mekka 😉

prave sme prišli bola som si pre okuliare hura konečne nežmurim na cenovky a ostatne vyrobky a hlavne ludi 😀 tu dnes staleprši 😝

janettba
19. jún 2009

Womenne - segra nemala žiadne problémy, mali ísť do Tatier a začala trocha špiniť, tak pre istotu ešte pred víkendom išla k lekárovi, aby niečo nezanedbala no a žiaľ lekár jej povedal, že tam už bábätko nie je, že sú tam už len zbytky plodového obalu 😢 ... Ja som tak dúfala, že sa lekár pomýlil, ale bola to pravda. Segra mala prvé tehotko úplne bezproblémové. U tvojej sestry je to asi o to bolestivejšie, že čakala prvé bábenko, ufff musí sa chúďa pozviechať, aj keď to bolí, zopár mesiacov počkajú a určite sa to nabudúce podarí.

Baby - ja nemám tlakový hrniec, ja sa toho bojím, že to rachne... 😨 😝 😀 Ja som taký bojo... 😕 😅 No nášmu ocinovi tlakáč rachol, no on mal pokazený ten ventil a ocino tam podložil vidličku, aby unikala para a tá vidlička vypadla a tlakáč rachol - našťastie nikto nebol v kuchyni, ale bola to ocova chyba, lebo tam jasne bolo napísané, že ak sa ventil pokazí, tak sa to nesmie používať... 😝

womenne
19. jún 2009

janett bola vo 4mesiaci 😢

womenne
19. jún 2009

janett načo tam dava vydličku ved ta para vyprcha sama tym sa to vlastne dovari.Ja som meso bez neho varila raz 4hodiny aj tak bolo tvrde-baraninaaj hoedzina nebola taka mekka ako teraz banujem že ho nemam skor je dost drahy ☹

fujmne je tak zle............

janettba
19. jún 2009

fúúú Womenne to je už dosť 😢 , sakra čo sa mohlo stať, do 4 mes. mala nejaké problémy??? Lebo moja segrička bola iba na začiatku - možno nejaký 8 tt, tak vtedy sa hovorí, že ak je tam nejaký problém, tak príroda sa s tým vysporiada takto, ale 4 mes. to je už veľa... ☹

janettba
19. jún 2009

Womenne - naši to mali pokazené, ten ventil nefungoval, takže vôbec nevypúšťalo paru, tak otec tam preto podložil tú vidličku, aby išla para von. Lebo však fungujúci ventil časť tej pary vypúšťa, keby nevypúšťal, tak to buchne, tak ako našim... 😝

katarinka123
19. jún 2009

ahojte tak nasi uz spia a ja mam pokoj poobede sme boli na takej deckej akcii ktoru robilo mesto,tak su vyblazneni.a zajtra om zvedava ako bude a co vymyslime 😝

ika26
19. jún 2009

Ahojte, som tu nová, mám dvojičky dievčatá Zuzanu a Ivanu, majú 5 mesiacov, konečne som našla maminy s dvojičkami, niekedy sa stavím, keď budem mať viac času a povypytujem sa viac, lebo vidím, že vás tu je dosť a že už mate väčšinou staršie deti ako ja 🙂

taella
19. jún 2009

ahoj ika , máme rovnaké staré dvojičky 😉 tak vitaj , aj ja som tu nová 🙂

ika26
19. jún 2009

ahoj taella, ty si zo SPLNU nie?

taella
19. jún 2009

ano som . A ty si odkiaľ ?

helka1
19. jún 2009

Ahojky, ika vitaj 😉

ivet dodatocne vsetko naj drobcom k 1 rociku !!! Vsetko dobre aj do tych dalsich 😵 😵 😵

Froschka ja sa na temu svokry nejdem vyjadrovat ! JA som bola vychovavana stylom zi a nechaj zit a snad mi to do smrti vydrzi 😀

Wom je mi to luto so sestrou, take veci by sa nemali stavat 😔

My sme chorucki 😖 😖 😝 😝 Nastastie na atb nie sme, no do nedele sa vyzdraviet nestihneme ☹ . Tiez hlasia prudke ochladenie, planovali sme oslavu v altanku no drobci a ja sme chori, takze bude asi len vo vnutri 😝. Heh som zvedava co s masom co sme chceli v kozube grilovat 😒. To nechapem, ked som rodila tak boli neskutocne horucavy 😝 a teraz ked maju drobci oslavovat tak je kosa 😠

ika26
19. jún 2009

Ja som z Gyncaru od Hermana, ale poznám ťa, lebo kamoška Livka(kukulik) chodí tiež do splnu 🙂

taella
19. jún 2009

ale nie si z KE ?
Jasné kukulík poznám 🙂

zabka0609
19. jún 2009

Ahojte vsetky.Tak ako to tu citam tak same smutne spravy ☹ je to naozaj hrozne a deprimujuce co sa to na tom svete deje. ☹

wom je mi strasne luto tvojej sestry.nemam slov

ivet77 oneskorena gratulacia k prvemu rocku.vsetko najlepsie,zdravicko,stastie a lasku a len to naj naj naj lepsie vam zelam.

fro mna by z takej svokry porazilo,ale ani ja nemam dobru svokru.vobec k nam nechodia,ale aspon sa nam nemontuju do zivota tak ako to je v tvojom pripade.a to,ze sa MM zastal svojej mamy,alebo sestry som uz zazila aj ja,ale sme si to vysvetlili a uz je vsetko ok.Neda na mna a dvojky dopustit hoc budu jeho rodicia a surodenci robit cokolvek a to ma velmi tesi.Vies tiez som na vsetko uplne sama a moj MM ma za to obdivuje ako to zvladam.uz viem,ze nie som sama,ale mam jeho a mozem sa na neho spolahnut

ika26 vitaj medzi nami dvojmaminkami

ika26
19. jún 2009

som so Spišskej Novej Vsi a ty si z Košíc?

nana77
19. jún 2009

ahojky!!!

ika26 vitaj v dvojickove a dobre sa tu cit!!!! mas krasne princeznicky, pozerala som album 😵 😵

helka, dufam, ze budete coskoro fit!!! chudatka, takto im nevyjde oslava...

katarinka123
19. jún 2009

ahojte nove dvojmaminy 🙂 🙂

taella
19. jún 2009

ano som z KE