Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
25. aug 2009

grmi moji reaguju na komara tak ze najprv stipanec potom velky opuch a potom to vyzera ako hnis keby v tom bol ☹ katastrofa
wom co sa deti tyka je to lepsie uz ale este stale je o zabavu postarane su strasne živy a hyperaktivny takze ich musim dajako vonku unavit lebo by ma zničili vies kolko krat si aj poplačem ako som zufala uz som si vravela že kaslem na vsetko tresnem dverami a uteciem ale to by som neurobila kolkokrat kricim ako besna lebo dvadsatkrat poviem normalne a len vidim ze hluchy slepy nic nevidia nepocuju ... povedia maminka uz sa nebudeme hadat este neprekrocim prah izby uz su v sebe ale je to uz podstatne lepsie ako predtym ale ked som citala ako ste opisovali svoje deti a co robia nasi prechadzali tym istym najhorsie je ked nam nema kto s detmi pomoct ono cloveku sa ulavi ked moze ist dakam bez deti ja tu moznost nemam jedine ked idem vecer so psom alebo rano kym je este muz doma

grmitko
autor
25. aug 2009

no astora asi ja nas Lelko ma taku strasnu reakciu chudacik a co im na to davas? ja som mu to fenistilom natrela ale mam pocit ze to nic nespravilo....

astora
25. aug 2009

ozaj co hovorite na to babatko co pohodila ta ženska v Bernolakove ?? Vcera ho ukazovali v spravach nadherny chlapček za chvilku ideme na Kramare malemu asi daju uz sadru dole rozmyslali sme s muzom ze si to babatko vypytame 😀 😀 😀 zlatušika malinkeho a vraj su tam dalsie tri ? babatka co cakaju na adopciu ☹ ja by som ich vzala všetky 🙂

kiwuska
25. aug 2009

Aj nas Janko ma reakcie na komare, najprv nic a za 24hod. velky cerveny flak, uplne tvrdy, horuci.... tusim v najnovsom cisle Zdravia som citala ze ono to nei je definovane ako alergia, ale akovyrazna reakcia a ze v podstate sa stym neda nic robit iba fenistil alebo podobne antihistaminikum... iba ak by opuchali pery a pusa (aj v tom pripade ze komar postipal na ine miesto) treba okamzite vyhladat lekara.... ono podla mna tie komare maju v sebe tie svinstva cim ich striekaju, urcite mnozstvo komarom prezije ten postrek a potom ked sa mnozia su infikovane aj tie ostatne generacie komarov a potom vznikaju taketo prehnane reakcie na ich postipnutie

astora
25. aug 2009

kiwi citala som ze reakcie na postipanie komara su teraz horsie ako osie štipance nasim tie stipance brutal opuchaju minule mal maly až hrče a na jednej dovolenke mu stipol komar oko a nemohol ho otvorit cele viecko mal opuchnute 😔 najprv sme nevedeli s coho to ma az potom sme dosli na to ze to bol komar vyzeral akoby ho dakto zmlatil kedze takto reaguju na komare bojim sa ako mi zareaguju na stipanec od osy 😖

kiwuska
25. aug 2009

no moze byt.... ono ked komar postipe na viecko to zvykne opuchnut takto aj bez toho aby mal clovek reakciu, kazdopadne asi iba repelenty treba nakupit a potom iba ten fenistil alebo nieco take napr. nasho Janka postipala uz aj osa dokonca na lico (pri ustach a krku) a nic nemal z toho ale kazdi inak reaguje

miradka
25. aug 2009

Ahoj Womenne, ja som z Českého Těšína 🙂 Dívam sa, že aj ty píšeš slovensky, odkiaľ pochádzaš?
Grmi a Leni, díky za nejaké typi. Práve mám ponuku od jednej známej, teda je to manželová bývalá kolegyňa a predáva celú krabicu oblečenia, asi 100 ks za 3000 tis. Teda neviem koľko by chcela presne, ale na aukru má počiatočnú cenu 3000 a kup teď 4000 Kč. Neviem či ísť do toho alebo nie. Je to kojenecké oblečenie 0-4 mes. pre dvojčatá 🙂

miradka
25. aug 2009

Dievčatá, tak som to tu trošku prešla a dívam sa, že skoro všetky ste slovenky 😀

womenne
25. aug 2009

miradka ja som z kysuc presnejšie okolie Stare bystrici ak ti to niečo hovori.V čr byvame len od januara ale už splietame nieč po česky 😀

miradka
25. aug 2009

Ja som z Nitry, už tu bývam 5 rokov a furt sa to na mňa lepí len čiastočne. Používam dosť českých slov, hlavne kvoli tomu, že som pracovala v škole s deťmi a oni mi často nerozumeli.

womenne
25. aug 2009

Byvaš priamo v českom tešine?Manžel tam teraz dochadza akuratne som u včera hoorila nech ma tam vezme 😀 ma tam nejaku stavbu...

womenne
25. aug 2009

presne ako kiwuš velky červeny horuci flak nam dali na to NOVIKOV rztok je to taka zelena vodička zaschne to a chvilu to štipe ale potm nie,je to vlastne nejaka ochrana,može sa to davat aj na škrabance namiesto obvezu nedostane s atam prach ani nič nove a nieje to drahe mala flaštička ma stala cca30kč.

womenne
25. aug 2009

baby prosim vas kedy je najblišie nejake očkovanie?nemame tu kartičku 😖

miradka
25. aug 2009

Jj, priamo v Těšíně, tak dojdi s ním a možme sa spoznať 🙂

ajka72
25. aug 2009

ahoj wom mne hovorila lekárka že až v 5 rokoch ale radšej si to prever 😒

miradka
25. aug 2009

Pozývam ťa na kafčo, máme veľkú záhradu, možme posedieť vonku 🙂

katarinka123
25. aug 2009

AHOJ WON
OCKOVANIE V5 niejke mi sme boli smarkom na 5 rocnej preventivke a nic

nana77
25. aug 2009

ahojte dievcence!
miradka, vitaj u nas!!! a srdecne blahozelam k dvojitemu ocakavaniu!!! 😵 . k tomu obleceniu - moji mali sa narodili v maji, mali sme pre nich nachystane bodynka s kratkymi rukavmi, bodynka s dlhymi rukavmi, par dupaciek, a overaly-pyzamka. mali sme aj perinky, ale kedze boli vtedy velke horucavy, nedavali sme ich do nich. velkosti som kupovala par takych malych c. 52tusim, ale hlavne od 56 a aj ked im to bolo velke, velmi rychlo do nich dorastli... podla mna netreba toho na zaciatok kupovat privela, hlavne tych malych cisel, lebo sa ti moze stat, tak ako mne a iste aj mnohym inym, ze niektore vecicky im ani nestihnes obliect... ja som balila na siroko 3 mesiace, takze postolky som mala v dvoch velkostiach a latkovych plienok ja som mala 30ks, ale stacilo by mi ich aj podstatne menej...

nana77
25. aug 2009

kocky z BA a okolia (a samozrejme, ze aj vsetky ostatne, ktore maju chut a hlavne moznost), co keby sme si dali to dvojickovske stretko, ktore si uz tak dlho dohovarame???? hm???? 😉

aby som zacala s niecim konkretnym, navrhujem napr. pondelok 31.8. o 9.00 v sade janka krala!!! aby sme to stihli este v auguste, kedze od septembra vela deticiek ide do skolky... tak co vy na to????? kto sa prida????

kiwuska
25. aug 2009

ockovanie je v 5.roku veku dietata, treba si pozriet ockovaci kalendar podla toho v ktorom roku bolo dieta narodene, po novom sa presunulo ockovanie z 3.roku na 5.rok dietata kvoli tomu ze bsa zistilo ze deti maju este dost protilatok z tej hexa vakciny, preto az v 5.roku sa po novom ockuje je to rpeockovanie ale neobsahuje uz 6tych protilatok ale tusim iba vybrane 3 nepamatam si presne ktore, katarinka tvoj marko nebol ockovany teraz v 5 roku preto ze to ockovanie absolvoval ked mal 3. podla stareho ockov. kalendara

miradka
25. aug 2009

Nani, díky za privítanie aj blahoželanie, dúfam, že deťúrence donosím a budú zdravé. 🙂 Práve aj ja si myslím, že zase tak moc toho hneď nebudem potrebovať, moj chlap hovoril, že by vzal od nich kľudne aj celú krabicu, no zatiaľ nevieme čo všetko tam je a aké veľkosti. Ona sama v inzeráte píše, že niektoré veci má úplne nové nepoužité...takže asi toho mala zbytočne hafo..

womenne
25. aug 2009

kiwuš nani dikes 😉

miradka beriem ta za slovo aspon uvidiš čo ta čaka 😀

margaretka11
25. aug 2009

Ahojte, posielam link na fotky:

http://www.facebook.com/album.php?aid=2018995&i...

dúfam, že sa vám budú páčiť 🙂

nana77
25. aug 2009

jeeej, marg!!! super!!! a najviac sa mi paci foto c. 19, ta je uuuzasnaaa!!! 😵

margaretka11
25. aug 2009

nana, ďakujem. Idem kuknúť, ktorá je č. 19 😀

mima595
25. aug 2009

ahojte - Kiwi - mne teraz vravela sestricka, že po novom sa ockuje až v 6. roku 😉 - tak hadam, kym nasi "prvorodeni" dorastu do toho veku, tak sa doktori zosuladia 😉 - teda skor sestricky - lebo u nas to vyzera tak, že o vsetkom rozhoduje sestricka a doktorka je skor poradny organ 😉 😀

wom - este stastie, že si pisala o tom, že treba detom oznacit veci, mna by to teda vobec nenapadlo 😀

a este jedna infoska k nastupu do skolky - treba 2 kvietky, lebo na zaciatku su tam 2 ucitelky /teda pre nas 4 😀 / to ma upozornila segra, lebo ona minuly rok utekala kupovat 2. kvietok

vranka4
25. aug 2009

Ahojte 🙂 ,margarétka supernééé fotky,hlavne tie v krojoch,tam sú bomboví 😀 ,ozaj,skadiaľ ste,keď okres BB?...miradka,vitáááj v klube 😀 😀 ,prajem bezproblémové tehuľkovanie 🙂

margaretka11
25. aug 2009

Vranka, ja som priamo z BB 😉 . Som rada, že sa ti naše krojované bábiky páčili 😵

miradka
25. aug 2009

womennka, jasné, tak kedy prídeš? Zajtra? Mám čas do druhej, potom asi pojdem do Karvinej...vlastne neviem či to mužíček dohodol - myslím tú obhliadku oblečenia 🙂

miradka
25. aug 2009

Vranka, ďakujem za privítanie. Snáď bude bez problémov 😉