Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
31. aug 2009

ach lumi to ma strasne mrzi ☹ ☹ ☹ velmi som sa tesila ze ta konecne spoznam ☹ tak nech sa Davidko skoro vyzdravi, ja vsetko pofotim 🙂

astora
31. aug 2009

grmi celkom sa to da ja som nocny vtak jedine v noci mam cas na seba tak tu strasim 😎
neviem zobudit krpatu 😠 zas bola dlho hore maly sa uz tesia do autobusu len ja mam strach sama ist 😀

womenne
31. aug 2009

jeeeej čo ste mali včera zachvat cv rukach? 😀 😉 no my sme mali pokojnunoc do 3 rana potom mu vystupila teplota nad 37.5 tak som mu ala nurofen bol velmi nepokojny.Neviem ist dnes či nie? 😕

Rosarita ribomunil je super vec to ti dala alergička však?my sme to uživali 2 sezony a dost to pomohlo len nam to skazila ta vlhkost 😔 Ja si myslim že možeš kombinovat lebo ja som ho tiež davala a potom imunoglukan,Tena Ribomunil davaš iba 4 dni do mesiaca však?

Ajka imunoglukan davam u 2 sezony zimy aj teraz ho už mam kupey dnes začiname 😉

idem dočitat ostane strany..

womenne
31. aug 2009

Lumi tak ako mi asi nejaka viroza dufam že budete skoro ok 🙂

By som sa rada kvam pridala joj nabuduci rok istotne prideme.ste tu spominali alkohol baby mnevobec nechuti 🙄 ja neviem prečo ale vobec ho nmožem vypit a tosi rada davam s mužom pohar vinka a teraz nič neviem prečo.to odkedy som začaa brat tie vitaminy nič minechuti ale zase pomahaju menej mipadaju vlasy....

astora
31. aug 2009

Baby a beriete nejaky obed deckam zo sebou ? Alebo pojdete dakam sa najest ? Ja rozmyslam co im vezmem ak nahodou pojdeme

womenne
31. aug 2009

tak čo baby ake je streko?teda bolo?ja som volala doktorke a ona mi odporučila bay som nechala malych doma ešte tyžden ab ysa nahodou niečo ztoho nevyvyulo.Takže do školky nastupujeme až buduci tyžden,takže ja som zrušila kaderničku,nechty,solaro,masaž no a nakupy 🙄 tiež si to mohol Niko naplanovat o tyžden skor 🙄 😀 no ale dnes horučka zatim nieje tak dufam že aninebude lebo už nevladzem oči mam jak činan som nevyspata 🤐

lumah
31. aug 2009

grmitko ja mám am také "šťastie*", ked sa niekam chystám s deťmi. Zákonite ke&´d niekam máme ísť, vžds dlhšie spia, takže všade ideme neskôr, ale toto ma prekvapilo, teplota mu vyliezla ešte vyššie, tak som musela dať čípok a zas spinká, na očkách mu je vidno únavu, chuďatko.
Aj ja som sa tešila, že vás všetky uvidím osobne, však osobne poznám akurát tak zuzku, ivetku a zinušku z nemocnice na Antolskej, a katku samozrjeme od nás z mesta. 🙂 .
womenne neviem čo mu je, okrem teploty vyzerá byť ok, tak neviem či zuby alebo čo. Má zatiaľ len dva dole a dva hore, Filipko má hore už viac a tiež teplotoval, keď mu liezli.
Ale Filip za to zas v kuse vyplakáva keď mu zniznem na chvíľu z očí, strašne je na mne nalepený stále, ešte aj v noci ho musím vybrať z postieľky a pritúliť k sebe, lebo plače. V momente sa ukľudní a spinká ďalej. Tak som si ho dnešnú noc dala k sebe radšej. Má také cecúňovské obdobie. 😝

eviska83
31. aug 2009

ahojte
idem po radu k skusenym dvojmaminam 😉
mame dilemu- nevieme sa rozhodnut ake stolicky kupit-pozerali sme na take co sa daju pripevnit na stol,alebo stolicku.mate niektora take? ake su nevyhody takych stoliciek ?ake skusenosti mate vy?su lepsie tie vysoke?

lumah
31. aug 2009

eviska také nekupuj, ja mám - pozri v albume a som s nimi veľmi spokojná, dajú sa komplet osprchovať, operadlo polohovateľné, stoli´čka výškovo nastaviteľná, bezpečnostné pásy-nemá chybu.

womenne
31. aug 2009

evicka tiež nedoporučujem kamoška ich ma a tolko nadavala,ja som mala klasicke neboli ani polohovatelne ale maly sa tam vyhral dobra vecička 🙂

tak čo kecalky ake bolo stretko?či ešte nieste doma?my ideme zachvilu do obchodu musime nič doma nieje 🙄 teplota dnes už nieje tak aspon že tak.
Lumi vy ked ešte nemate všetke zubky tak maš pravdepodobnost že e to znich,ved uvidišako bude dalej.Je dobre ked spinka aspon si oddychne.

lumah
31. aug 2009

wom poobede mu vyskočila teplota na 39,7, som mu dala trikrát zábal a čípok a už to zliezlo. A aj ho prehnalo - možno z tej teploty.

womenne
31. aug 2009

baby nemate nahodou niektora toto,oplati sa to?je to kvalitne?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24507336&tab=0

lumi može byt ale pozor ak by ho moc prehanalo..

eviska83
31. aug 2009

Ahojte- dakujem zarady -takze asi budu klasika vysoke.
Lumi- sa mi pacilo ze mal kazdy svoju torticku 😀 😀 😀 uz su to velki fesaci 😉 Dufam ze tie teploty su naozaj len zo zubkov- nech to rychlo prejde 😒 ozaj aku znacku mas tu stolicku?
co si myslite o tejto?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperS...
Womenne- no ja som za tu druhu- ja som za drevene hracky- nasmu andrejovi sme nieco podobne kupili asi pred 2 t. a zatial ho to drzi a velmi rad sa s tym hraje 😉

womenne
31. aug 2009

evi a na tych drevenych su vlačiky iba na baterky však?lebo v jednom to nieje pisan etak neviem.Vybrali sme tu drevenu muž tvrdi že pri malych mju šancu vydržat len take 😅

eviska83
31. aug 2009

womenne- no my nemame presne tu co je na obrazku- my mame taku kde je vlacik dreveny a spojeny magnetom- a aj MM sa vyhral 😀 😢 😀

womenne
31. aug 2009

ja toho mojho Nika prerazim on mi pokreslel perom knihu ktoru mi požičala suseda 😔 ona ju ma z knižnice normlane mam strach čo mi povie sakra akra sakra 😔

eviska83
31. aug 2009

womwnne - vzdy v strehu,co? 😲 😲

womenne
31. aug 2009

no veru oči aj na riti s prepačenim 🙄 ježiš to dieta ma privedia do stavu šialenstva 🙄

grmitko
autor
31. aug 2009

ahoj babulky prave sme prisli domov a osprchovala som deti, idem varit kasu a ulozit ich a potom som pri vas 🙂

womenne
31. aug 2009

Saši a kde ste boli?hadam nie tak dlho na stretku 😕 😀 Ja som rezignvala a deti uklada moj dnes su zdivych vajec.Vidno že Nikovi je už dobre

astora
31. aug 2009

Sasi a kde ste boli tak dlho ? 🙂

nana77
31. aug 2009

baby cafte!!!
no poviem vam, ja som total hotovaaaaa!!! unavena!!! ale mali zaspali ako keby ich do vody hodil 😀 . ale bolo super, vsak?

astora
31. aug 2009

bolo perfektne vobec nelutujem že som isla a spoznala vas 🙂

palculienkkka
31. aug 2009

ahojte maminky dvojičky.... po dlhšej dobe sa hlásim 🙂 ...naši majú polroka a dá to veru zabrať .... práve hľadám niečo na dobrý spánok ..maličká spí až do rána...a malý sa budí každú pol hodinku ... pozrie na mňa - sem-tam vypije trošku čajíka a spí ďalej ... už má dva zúbky ...že by išli horné zúbky.... poradťe 😢 ... ďakujem

nana77
31. aug 2009

aj ja sa tesim, ze si sa nakoniec rozhodla prist! mala je strasne zlata no a ti dvaja...super!!! a ake maju pekne mena!

inak, ked sme odisli, ozvala sa pappo, bola uz na ceste za nami... tak skoda, ze to nevyslo, snad nabuduce...

lumi, aj mna poznaaaaas!!!!!!!!!!! 😀

astora
31. aug 2009

tak nabuduce nas hadam bude este viac ale aj tak bolo dobre ja som sa dokonca aj spalila 😝

grmitko
autor
31. aug 2009

no deti spia

stretko bolo supeeeeer, uazsne, dievcata su vsetky stihlucke a krasnucke a sympaticke kocky a ich deticky na zjedenie 😵 😵 😵 😵

ja som unavena, takez foto bude az zajtra 😉 hadam mi to prepacite 😝

grmitko
autor
31. aug 2009

ja som isla zo stretka maserke, potom nakupit, potom sme este so sestrou boli chvilu, ona mi strazila malych kym som bola prec a potom domov 🙂

ale bolo dnes ozaj uzasne

martinka, zinus bolo mi velkou ctou vas poznat osobne, ostatne som uz osobne stretla 🙂 🙂 🙂 🙂

astora
31. aug 2009

grmi daj aspon tie spolocne fotkyyyyyyyyyy