Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
7. nov 2009

a s tým trucovaním ti grmi dobre poradila tiež to tak robím a celkom to zaberá 😉

grmitko
autor
7. nov 2009

ajka ja som vcera robila dobosku, len tak na skusku 🙂 🙂

na vianoce budem robit linecke, vanilkove rozky a kokosak, viac nam netreba 🙂 a minuly rok mi uz pomahali vykrajovat, tak tento rok to bude hadam este lepsie 😉 😀 mam vela vselijakych vykrajovatiek, co som kupila, vselijake tvary v takej velkej krabici, tak ich hadam zabavim s tym 🙂 🙂

womenne
7. nov 2009

Dobre ranko kočky ja som prave vstala a ranajkujem 😵 som sa dobre vyspala len mam take bolesti chrbta ☹ si chcem tento tyžden skočit k lekarke či by mi nedala nejake rehabilitacie...
počasie unas nič moc pršalo.
Sebka v noc bolel pipik nemohol spat na brušku tak za chvilu mu to pojdem pretiahnut to bude zase plaču 😔

grmitko
autor
7. nov 2009

wom, najprv mu to vymacaj v repiku a potom pretiahni 🙂

ajka72
7. nov 2009

no linecké, a vanilkové rožky aj u nás musia byť a to je moja robota, práve som rozmýšľala že zapojím aj dievčatá predsa su už vačšie ako minulý rok, grmi ten kokosák ako robíš? moj muž je na kokos 😀

ajka72
7. nov 2009

inak sa vás chcem opýtať to keď chcem vymazať len niektoré fotky z albumu tak to musím zamazať všetky fotky v serii kde je ich 50ks, pozerám že som už od leta nič nedoplňala ☹ ale mám plné albumiky a nechcem všetky fotky zmazať ☹

womenne
7. nov 2009

Saška mačame v heřmančeku možem aj tak???

ajka72
7. nov 2009

mima inak ten zdvihnutý prstik s obľubou u nás používa Lenka keď chce niečo zdorazniť že sa nesmie, a hlavne ho používa na tatika zdvihne a hovori no no no no nesmieš, nechaj a tatík sa na nej tak baví a ju to tak rozkošne hnevá že tatik sa smeje ale potom musí to vziať vážne lebo Lenka sa skoro až rozplače že tatik ju nepočúva no sranda na nich pozerať inak teraz začali s bábikami a plyšákmi sa hrať tak že im hovoria a karhaju ich ako presne my ich, že keď nebudu počúvať pojdu do kuta, alebo do izby porozmyšľať alebo keď nechcu papať no to je tiež zábava na nich pozerať a hlavne ich počúvať

a u nás kattulka je na prvom mieste krtko, hadík a šašo toho zboňuju s týmito plyšákmi musia chodiť spať aj teraz v telke pozeraju mini talent šou kde je šašo a to mám kľud v piatok večer a doobedu v sobotu kedy to opakuju spred týždňa 😅

ajka72
7. nov 2009

akosi si tu píšem sama 😀

womenne
7. nov 2009

ta ja to s pečenim nepreženiem,spolieham sa na segru že mi čosi pošle 😀 a unas sa to aj tak moc neje tak budem piect len po jednom 2 kolačov.Unas skor letia jednohubky a chlebiky 😖

ajka72
7. nov 2009

wom chlebíky aj u nás veľmi letia len keby nám ich niekto narobil tak za vagon 😀

grmitko
autor
7. nov 2009

ajka poslem ti do ip recept 😉

grmitko
autor
7. nov 2009

a nemusis vymazat vsetky, iba tie, ktore chces z albumu 🙂

ajka72
7. nov 2009

grmi a ako to mám urobiť?

grmitko
autor
7. nov 2009

ked si das upravit svoj album tak pri kazdej fotke je cerveny krizik a s nim vymazes iba fotky ktore chces 🙂

ajka72
7. nov 2009

grmi bože aké jednoduché díky moc tak ich skusim pretriediť keď budem mať viac času a nahodiť aktuálne dám vedieť 😉

womenne
7. nov 2009

no mne konečne rišli peniažky na učet takže idem objednavat malym darčeky a sebe sveter,tatkovy užasny darček 😵 😵 😵 sa tešim ked to uvidi milujem eho pohlad ked sa teši 😵 😵 😵

womenne
7. nov 2009

ajka male su zlate take okane 😵 😵 žabka teda ty si dobra s dvoma byciklami sama,netislo sa ti to zle?či si tam niekoho mala?

ajka72
7. nov 2009

wom vidím že si si už všimla nové fotečky takže aj pre ostatné pridala som nejaké fotečky od leta až po dnes tak kuknite, inak zabka to ovládala sama aj ja som ju obdivovala 🙂

ajka72
7. nov 2009

inak nemáte niektorá nejdaký dobrý tip na vystrihovačky také že by som to vystrihovala a potom s dievčatami lepila na papier 😉

zabka0609
7. nov 2009

ahojte

ajka krasne fotky 😵 😵 😵 a s vystrihovackami ti neporadim

wom ja som takto sama s dvoma bicyklami chodila s dvojkami vonku cele leto aj jesen a da sa to zvladnut.presli sme takto nie jeden kilimeter 😀

nana77
7. nov 2009

ahojky!
ajka, babulky su straaaasne krasne!!! 😵 😵 😵

zabka, no veru, to si ani ja neviem predstavit, s tymi bicyklami... sme ich preto ani nekupovali... ako poznam mojich krpatych, chceli by z nich len vyliezat a uz sme dosli

wom, paradicka, ze uz nakupujes. ja som v minulosti vzdy vsetko riesila na poslednu chvilu, ale tento rok som sa rozhodla vyhnut sa tomu tesnemu predvianocnemu zhonu, tak tiez uz mam vela veci nakupenych, nejake este objednane. uz len tie sanky musim zohnat a nieco svokrovcom. a aky darcek si kupila drahemu?

ajka72
7. nov 2009

zabka vidím že aj ty si popridávala fotečky dievčatá su ako vždy super na jednej myslím sedia v kočiaroch pre bábiky to presne robia aj moje dnes bol krik lebo sa chceli obidve voziť no problém bol že ich nemal kto voziť 😀 , keďže sedeli v kočiaroch

grmitko
autor
7. nov 2009

ajka male su nadherne 😵 😵

womenne
7. nov 2009

ajka nefuka malym na uška?všimla som si čapku bez zaviazovania aj ja by som chcela take niečo chalanom ale neviem či im nebude trocha odstavat na uškach....

žabka baby maju užasne bundičky 😵 😵 no jo pre tie baby savam nakupuje čo?ajka mala zase krasne šatočky.To len pre chalanov je problem ja už nar.3 tyždne zhanam chlapčenske rolaky no pochopite?Všade ružove fialkove s babrbinami a pre chanaov nič 🙄

nana mužovi objednavam den s hummrom,budena nom jazdit je to v Prahe a bude to aj pre nas taka pidi dovolenka 😵 ale nechavam otvreny termin lebo to chcem ked bude teplo.

zabka0609
7. nov 2009

ajka len som to trosku pretriedila a pridala par aktualnych a dakujem a ano aj nase radi sedia v tych kociarikoch pre babiky,ale uz ich zlomili 😀 ,mozno jezisko donesie nove 😉

nana77
7. nov 2009

ty brdo, wom, tak to je fakt super darcek!!!!!!!!!!!! to sa ozaj potesi, tomu verim! ved oni su stale deti v istom slova zmysle 😀
ale, fakt dobry napad

womenne
7. nov 2009

nanuš on to automiluje si niekedy myslim že viac ako mna 😀 😉 aj deti ho zbožnuju do školky chodime okolo jedneho tak vžy stojime a obdivuju 😵
ja to chcem sklbit s predlženym vikendom a pozriet si Pahu ešte sme tam neboli.takže preto čakam na leto ale poukažky dostane.

zabka0609
7. nov 2009

wom dakujem a s tym nakupovanim je to tiez tazke.byvame v malom meste takze je problem zohnat 2 rovnake veci a ja si na to velmi potrpim.som taka ako grmi tiez musia mat aj moje dvojky uplne vsetko rovnake to je taka moja uchylka.wom teraz su dobre tie ciapky s nasitym salom,ktore su uplne super,nemusis davat extra sal a aj na uskach to maju. 😉