Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

aneti78
15. nov 2009

Kati, my tam ideme uz tretikrat, prvy raz som bola v 7.tt, druhy mali dva a pol roka a teraz budu mat skoro 4 apol. je tam super, a hlavne oddych od varenia atd. 😀

diddi
15. nov 2009

caute baby, neviete mi poradit....mam taky ehm problem...mala som v stolici krv, jasnocervenu...nic ma neboli, nic mi nie je...vcera som sice zjedla feferonkovy salat, tak snad z toho, zeby nieco podrazdilo?...dokelu,dokelu,dokelu

nana77
15. nov 2009

fiha, diddi...neviem 😕 , krv v stolici...minimalne by som zavolala na pohotovost, co si o tom myslia oni, ale osobne si myslim, ze s tym urco treba ist. netusim, ci je mozne, aby ti feferonky az tak podrazdili creva 😕

janulka04
15. nov 2009

ahoj, diddi, mm mal podobny problem...zalezi od toho ci je krv jasno cervena, alebo tmava, akoby zaschnuta...neviem, ako to opisat...mm mal jasno cervenu a nakoniec mu povedali, ze to mozu byt hemoroidy, alebo nejaka prasklinka na konecniku...co aj bola...
ale bal sa velmi, nakolko ma vredy...ale lekar povedal, ze to by bola ina farba. Kazdopadne, byt tebou, zajtra zbehnem k dokimu, pre klud v dusi 😉

diddi
15. nov 2009

bola jasnocervena ako pri MS..ale nic ma neboli, ani pri tlaceni, ani inak

stupidq6
15. nov 2009

Ahojte 🙂 my sme dnes mali taky ulietaný dník ráno do kosotlíka potom sme sa napapli čo nám ocko navaril baby pospali trošku a šli sme do praku z praku k babke na koláčik 😵 fajn dník sme prežili teraz ich ocko kúpka 🙂

janulka04
15. nov 2009

Tak radsej skoc k dokimu, nech ta prezrie...podla mna to bude len nejaka ranka, ani mm to nebolelo...verim, ze to bude v poriadku 😉

lenkamt
15. nov 2009

ahojte 🙂

Lalu - my kočík nepoužívame od 2rokov, lebo sa tam len mlátili o ten stredový panel, že ktorá tam bude mať položenú ruku 😝 😅

Diddi - podľa mňa ťa vyštípali feferonky, počkaj či sa to bude opakovať zajtra/pozajtra a potom radšej choď k dr.

Aneti - sa máš 🙂 😵 tak si to užite 😉

my sme dnes boli na plavárni a Lucka veľkáčka sama plávala v kolese, Lenka viac menej iba skákala a behala okolo bazéna 😀

lumah
15. nov 2009

diddi to si mala nejakú trhlinku len na konečníku - myslím si aj ja. 😉 To sa ti zahojí. Niekedy to býva, keď je tvrdá stolica. A možno aj z tých fefiek to je.

diddi
15. nov 2009

ako to vyzera ked su hemoroidy...boli nieco?....nemala som tvrdu 😝 ...mna nic neboli, tak neviem

nana77
15. nov 2009

diddi, mm to mal a boli to ako fras... myslim hemoroidy (ale nikdy nekrvacal).

stupidq6
15. nov 2009

lenkamt ja som sa až teraz dostala k tvojmu albumu a dievčatka su náádhernéé 😵 😵
my máme kočík za sebou zatiaľ obsedia len neviem čo budem robiť keď sa Miško narodí s kočíkom za nimi behať bude nič moc 😒

janulka04
15. nov 2009

diddi, boli, ako pise nana, ako fras 😢 😖
..ja som hemoroidy mala po porode, z tlacenia...a vracalo sa mi to cca do pol roka veku malych...mozno naozaj nejaka prasklinka, ranka...

grmitko
autor
15. nov 2009

diddi mojho muz na hemoroidy operovali, on to mal priserne, v zaciatkoch to neboli, potom strasne a krvaca to, aspon muz to tak mal

diddi
15. nov 2009

jaj,len dufam,ze to bude ta prasklinka...no uvidim,budem si sledovat kako 😀

grmitko
autor
15. nov 2009

diddi ak mas daj si slivkovy kompot aj so stavou 🙂 🙂 pomoze to, mozno pojdes dvakrat na wc ale sluzbu spravi 😉

lalupa
15. nov 2009

stupid, klobuk dole, po 2xdvojickach mat take male krasne pevne brusko a zachovany uzky pas v pomaly pred porodom, tak to hej!!!!! ani strie nevidim 😕 , ty este mozes rodit dalej 😉
strasne sa mi lubi na prvej fotke v lavom stlpci ta spodna mala fotka, co ti tam akoze vykuklo brusko, prekrasna! 😵
som po porode tolko co ty,ale len velmi pomaly sa dostavam do povodu,aj ked to uz asi nikdy take nebude, lebo nemam na seba cas, a ak aj hej, nemam energiu na trochu brusakov

duda vzata aj druhej bambi, v noci jej spadla na zem pod postelku, tak pre zmenu ju spapali mysky...som zvedava,co bude v noci, kto vydrzi...

dnes baby spraskali plny tanier morcacej polievocky, lososa so zemiackami a falosnou detskou tatarkou - odporucam aj ku obycko masku= biely jogurt,detsky kecup otmanek a trochu cukru
na olovrant toasty s pomazankou,kedze do starsej nedostane ani paradajku ani uhorku,tak len pomixovane s maslom, taka gebuzina, stavicku vypili a ostatne sa roztopilo na toastiku, inac fajne, k tomu po 2 tavrohove mini jogurtiku a este mi zjedli aj kremes,co som si rozmrazovala z narodenin,reku zmrzlinka 😀

idem haji, dobru nocku
zajtra pride vyplataaaaaaa 😀 😵 😵 jupiiiii

zinuska
15. nov 2009

caute babule! chcem sa spytat,ci sa nieco stane Miuske. lebo vo stvrtok sme boli u dokiny. mia mala od pondelka horucky.ale nic ine. ale Maxim mal horucku ,ale iba jeden den a ten kaslal. dokina najprv pozrela jeho a povedala,ze je to nosohltan a dala mu atb :/ no a potom pozrela Miu a usudila,ze to ma od maxa a dala aj jej atb 🙄 no ale Miuske v ten den skoncili horucky a v piatok sa vysypala na brusku,chrbatiku a trosku aj na tvaricke.ruky nohy nie.. tak si myslim,ze to bola ta siesta choroba,lebo tyzdnen dozadu,ako dostala mia horucky mala siestu chorobu jej sestranicka a v sobotu boli spolu u nas na oslave Maxika..
no a teraz neviem,co robit,sestra mi radi dobrat atb,hoci nema tu chorobu,na ktoru atb berie.. ale tak co jej to moze sposobit?? som z toho nastvana a nestastna!!! ☹ ked jej stopnem atb,dalsie by nemuseli zabrat a ked jej ich dam cele,tak jej to dodr.e imunitu,nie? 😠 poradite mi moje zlate?? diiik

mimochodom,pisali ste tu o hemoroidoch.. mne sa vam stala taka divna vec. ja som dvojky nerodila spontanne a aj napriek tomu mi vyliezla zlata zila ci ako sa tomu hovori.. este v porodke mi davali nejake cipky a potom doma som si davala homeopaticku mast nato.. to pomohlo. v nemocke mi povedali,ze to bolo asi tou vahou deti.. no divne 😝

ale teraz mi znova vyliezla 😢 a neviem co mam od toho cakat. zatial to neboli,nekrvaca... moze sa to zhorsit? a co s tym mam robit? a vlastne k akemu doktorovi s tym? obvodnemu ci gynekologovi? dik aj za rady na toto.

grmitko
autor
15. nov 2009

zinuska, ja by som na tvojom mieste zavolala doktorke a povedala jej o tom vysype, lebo to ozaj vyzera na tu 6 chorobu a ench ti ona poradi ci dobrat a ci nie tie atb

k zlatej zile, macat sa v dubovej kore (odvare), su na to cipky, aj maste, takze to zachytit kym to neboli a nekrvaca
k akemu doktorovi to ozaj neviem, asi k obvodnemu a ten ta posle uz na kompetentne miesta
alebo iba zavolat obvodakovi a spytat sa na to 🙂

zjatra na mna myslite idem konecne na to alergo tak som zvedava co povie 🙂

lenkamt
16. nov 2009

ahojte 🙂

Stupid - dík, o dôvod viac prísť na návštevu s foťákom 😀

Diddi - aj my sme raz mali takýto problém a atb som vysadila 🤐

zlatá žila aj mne vyšla váhou detí a viac menej mi občas stále vylezie ale nebolí 🙄 iná téma 😅 a môžeš ísť s tým k obvodnému , ten ťa pošle na chirurgiu a tam sa to operuje 😉

Lalu - ty máš aké papkáčky? 😕 to sa už ani naše nechytajú 😀

a tak 😀

womenne
16. nov 2009

čauky kočky 🙂
Ja som dnes začala s rehabilitaciou a zistila som že ak postavime dom tak určo bude masažna vana,teraz som sa v nej močila asi 15 minut a užasne niečo,ked sa budem kupat dam chlapovi trubičku nech fuka bubliny 😀 😀 no inak mam o čas ostarany do polky decembra hadam mi to pomože.Kazali mi pribrat hmmm im sa to lahko povie,nvedia čo je byt v takom strese ako ja 😔

Diddi to maš ztych fefronov určo moj muž to mava často pretože on ich je pravidelne,čim štiplavejšie tym lepšie už mam niekedy strach ked tolko toho je aby mu to neuškodilo neviete či može?

Dnes šli maly v školke do druhej triedy pretože tu je zajtra štatny sviatok tak vela deti už dnes poodhlasovali,Sebastainko začal v deverach hrozne plakat že tam nechce ist 😢 boratko moje naštastie ma nechala učitelka kym sa ukludni byt snim 🙂

diddi
16. nov 2009

este ma napadlo, ze som zjedla pohar cvikle.... 😒

lalupa
16. nov 2009

ha diddi, na cviklu som myslela ako prvu,ale kedze si ju nespominala,nechcela som uz mudrovat, ty potvorka,uz nestras! 😉

diddi
16. nov 2009

zeby sa to tak sfarbilo? 😨 ...pockam este dnes, ze co vyjde 😀 a uvidim

womenne
16. nov 2009

diddi tak to je ptoom jasne cvikla farbiaj moč.Ja som sa tiež zlakla ed som ju dala prvy krat malyma oni sa vycikali do červenkasta.neboj to bude v poho.

mima595
16. nov 2009

ahojte - tak som dnes bola na kontrole - a mam sa ukazat v piatok nalacno - keby nieco, tak bude sekcia v piatok, a ak bude vsetko OK, tak to presunie na buduci tyzden.

grmitko
autor
16. nov 2009

mimus, to mas uz ozaj za par 🙂 🙂

ja som dnes bola na alergu sama so sebou a zmenila mi sprej a pridala tabletky, tak cakam na ucinok 😀 😀 mam jej volat o 30 dni 🙂

zefa
16. nov 2009

ahojte babuľky 🙂
k zlatej žile..ja ju mám od neustáleho brania železa takmer stále..niekedy bolí niekedy nie..treba na chirurgiu,tam sa to dá aj vypáliť(ja už 2X)vôbec to necitiť len potom pri sedení troliiinku bolká 1 deň...a začínalo to ako u teba diddi,takže pre kľud by som šla 😉
grmitko...a bola si si kúpiť vankúšiky?..ja som na ne nepozerala len som videla pútač
my sme mali včera fasa deň 😠 deti jak keby besné huby zjedli.. vjednej sekunde sa pomocou stoličky dostali k môjmu mobilu...kým som si bola cvrknúť..rehot z kúpelne..a mobilu umývali zúbky,lebo jedol čokoládku 😠 😀 som celý deň za nimi nestíhala,furt niečo vyviedli,potom sa pokazil pc,ja som stretala samú seba na wc, 😝 😝 našťastie už všetko funguje 🙂
takže tak..prajem dobrú noc a zajtra pekný voľný deň..budem piecť tým čertíkom ich obľúbený slivkový koláč s posýpkou...budú min 2 plechy, tak nech sa páči ak budete mať chuť

katullka
16. nov 2009

caute zienky,

stupid, ja mam kamosku, co sa jej narodilo babo, ked mali jej dvojky cca rok aj osem mesiacov 😝. Ona ich uz od roka a pol zacala ucit uplne bez kocara a chodila s nimi, tak ze ich drzala za ruky a naucili sa, vzdy ked isli potom s babatkom, tak isli pri kociku kazda sa drzala kocika z jednej strany, ja som nechapala, ze ako sa jej ich podarilo vycvicit. Ked mali necele dva roky, tak ich 70rocna babka s nimi bez problemov isla dva kilometre peso do mesta. Takze musis ich zacat trenovat a bude to v pohode 😅 .
Inak je to krasne taka velka rodinka, musi Vam byt spolu super a veselo 😵 .

Mima, myslim na Teba a na drobceka casto, drzim Vam palce nech Vam to dobre dopadne, uz sa tesim na fotecky 😅 😵 .

Lalu, to mas dobre jedacky!! 🙂

zinuska
16. nov 2009

baby cooo??? chirurgia?? 😨 😨 😕 nieeee 😝 vypalit prosim.nech mi tam aj podkovu vypalia na zadok,ale skalpel nieee ☹ zavolam obvodnemu,co mi povie 🙄 ale dik za info,aspon viem,naco sa mozem pripravit. a to ak to nebudem riesit,len mastami,tak sa mi to zhorsi??? 😕

Mima drzkam ti palceky!!! 😵

no dnes som volala dokine,kvoli Miuske a ze pardon,ze sa pomylila 🙄 tak mi kazala vysadit atb. no fasa. zbytocne to brala. bola to ta siesta choroba 😠 ze som nedala na svoj instinkt 😠 😠 😠

zefa,mas to vesele doma 😉 som sa nasmiala,ze mobil papal cokoladku,tak trebalo umyt zubky 😀 😀 😀 ach co caka mna s tymi nasimi 😝 😀 tiez su to riadni vymyslenici. som minule nasla Maxov preukaz poistenca v crepniku 🙄 zrejme ho bolo treba zasadit 😀 🙄

inak baby moj alex cca od 12 a pol mesiaca hovori ciste R! mia ked si spieva,tak jej text je nananana a Alexov rarararara 😀 a vsade kam moze,da R. xixi

diddi ako dnes? kako ok? 😉