Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
8. feb 2009

nana my sme cih mali ale vobec sme ich nepouzili, deti v tom nechceli byt, takze som ich kupila, raz vyskusala a hned aj predala 🙂 takze u nas sa neosvedcili

zuzka.25
8. feb 2009

dik baby za pochvalu postele 🙂
jasne ze sme objednali dva kusy a k tomu skrinu, komodu a stoly...

nan, vodítka mám, ale vybalené len jedno a odvtedy nepoužité, lebo v tom nechceli byť.. ktovie, ako by to bolo teraz, ale tipujem, že ani teraz by nechceli... vyskúšam možno keď bude teplejšie a pôjdem s nimi sama von... uvidíme.. alebo ich predám...
gratulka k 3/4 roku 🙂 za chvíľu slávite 🙂

zuzka.25
8. feb 2009

lumi, aj my sme tak nacvičovali, nasucho 🙂 resp. niekedy si ich vyžiadali a kukali v nich telku napr. 😀
ty, ale akí sú už veľkíííí

lalupa
8. feb 2009

nan, blahozelame k 9m!!! aj k sedkaniu! 😵 😵 😵 uz le par tt a rozleziete sa 😵 😵 😵

yasmi, jednoznacne strcit do ohradky,aj za cenu revu, ziadne urazy zbytocne teraz nepotrebujes 😉

k tym voditkam, mne uz segra kupila nejak supis kriklave, uvidim,ako to pojde, dam vediet, vyzera to byt dobra prevencia,ked sa rozhodnu ist kazde inym smerom a najma na cestu...

zuz, dobra otazka 🙂 keby si videla,co stvaram,ja blbec, vobec sa nesetrim a potom revem od bolesti...mala by som zvolnit,lebo sa nikdy nedam dokopy
som rada,ze ste ok,hoci busy 😉
nemate nejake rady,ako si poradit s nespavostou? uz par dni nespim,len sa prevalujem,pritom som unavena ako kon a potrebujem sa spankom poliecit,no nejde to ☹

nana77
8. feb 2009

zuzi, lalu dakujeme!!! 😵
no uvidim s tymi voditkami, ved este mame cas. este si pockame 🙂

lalu, no ja som mala take stavy, ale to mi lekarka predpisala lieky... predtym som skusala kadeco, homeopatika, teple mlieko pred spanim, kupel pred spanim, tak spraj z avonu, co sa da na vankus, levandulovy olej do olejovej lampy... ale ja som mala moooc pocuchane nervy vtedy, tak tieto "domace recepty" mi moc nezabrali.. 😒

lalupa
8. feb 2009

no tiez si myslim,ze je lepsie si dat celaskon na spanie ako to, co som si dnes kupila, ale no co uz... 😖

pozerali ste niekto flightplan? uz som to videla a nechcela som to pozerat, lebo odkedy mam deti, som "emocne labilna" 😅 , no ostala som tu sediet a par krat som mala co robit, aby som nerosila 😔 😅

lalupa
8. feb 2009

inac, lilinkovci vcera mali posledne vymesacie 😵 11m!!! 😵
u nas az teraz zacalo liat, idem to vyuzit a skusit zaspat, snad to bude lepsie,ako predchadzajuce noci o 4am ☹
dobru nocku 😔

nana77
8. feb 2009

lalupka, tak prajem skutocne DOBRU nocku!!!!! a pekne snicky, nech sa ti sniva o samych prijemnych a peknych veciach 😵 😵 😵

helka1
8. feb 2009

Ahojky nejak vas nestiham , nedavno ste pridavali nejake photos zo svadby tak aj sa som pridala na chvilu do albumu 😅 . Ale upozornujem fotka je stara a uz takto nevyzeram 😅 😀 😅 😀
Nejak vas nestiham bud pracujem, alebo riesim otazky nasho buduceho byvani, ale aspon si vas precitam 😕
Zuzi konecne si nieco dala o sebe vediet 😉

rosarita20
8. feb 2009

cafte baby,
nana ,vasim O-ckam vsetko najlepsie k vymesaciu 😉 😉
Helka, krasna nevesticka 😉 😵
ja som prave dozehlila horu pradla (nedelna vecerna romantika 😀 😀 ), nakukla som co mate nove a as i tiez idem spinkat...
bru noc 😉

zuzka.25
8. feb 2009

lalu, u nás leje celý deň a je tam pekne hnusne ☹ fučí, von sa ísť nedá...
šetri sa dievča, lebo máš zdravie len jedno, hlavne teraz, keď sa musíš zotaviť pre princezničky...
nespavosťou trpím aj ja poslednú dobu.. idem spať o pol jednej a do druhej čumím do stropu...

helka a ako to vyzerá s tým vaším bývaním? nádejne?
a ešte stále ste u svokry? ona vie, že si riešite vlastné? a bavíte sa už?
super foto zo svadby, bola si pekná nevesta 🙂

rosarita, no veru to si mala dobrú nedeľnú romantiku 🙂 ja už nežehlím, väčšinu len poskladám... neni kedy 🙂

margaretka11
8. feb 2009

ahojte, ja som nakukla len na chvíľočku a hneď aj pádlujem do postele. 😉

ako som si prečítala, zrejme ste si to "ftipné" video ani jedna nepozrela. No nevadí, aj keď ten pingpong bol fakt dobrý 😀

Helka, bola si krásna nevesta, taká romantická ako princezná 😵

Nani aj ja gratulujem k 9 mesiacom, chlapčekom želám len to naj, naj, naj 😵

Lalu, na nespavosť ti bohužiaľ neviem poradiť nič lepšie ako pohár piva 😝 . Pokiaľ sa piva nevypije veľa tak sa po ňom celkom dobre spí, aspoň mne 😀 . Dúfam, že ťa tento problém nebude držať dlho 😉

My sa inak máme celkom fajn, len deti sú v posledných dňoch také plačlivejšie a ja od radosti neviem, čomu to pripisovať. Či tomu škaredému počasiu alebo ešte chýbajúcim stoličkám alebo najhoršiemu variantu, že na nich lezie nejaká choroba a tá moja drobotina to už cíti 😝

helka1
8. feb 2009

Zuzi, mame vybraty starsi domcek - preda nam ho svagrina, takze ideme brat uver na kupu + na prerabku. Vsetko vyzera nadejne ale.....u nas je problem s dokladovanim prijmu manzel ma slubene trvale zamestnanie az od 4/09 takze dovtedy sa s kupou bohuzial nepohneme. Ale dohodli sme sa, ze zacneme uz na domceku robit- menit strechu aspon. Povodne sme chceli ist do noveho, ale pozemok je tuna pod Tatrami problem 😖

So svokrovcami byvame stale, ale s nou sa nebavim pozdravim sa a tym to hasne, svokrovci vedia ze ideme prec, svokor si aj poplakal ☹ (zlaty to clovek) ale... neda sa inac....
No to ze som bola nevesta snad uz ani pravda nie je 😅 Bolo to davno 😕

Inac nezehlim ani ja, len poskladam roztriedim podla toho cie to je , naukladam do skrin a ide sa 😎

Ten nabytok co ste chlapcom vybrali je asi snom kazdeho chlapca 😵 , pekny je !

margaretka11
8. feb 2009

A jasne Zuzi, aj mne sa páči ten nábytok, čo ste chlapcom vybrali 😵 . My už tiež špekulujeme nad izbičkou našich babuliatok, ale zatiaľ je to iba v teoretickej rovine 😉

margaretka11
9. feb 2009

Ahojte. No a my sme sa prekopali na druhú stranu, hrôza, čo? 😉

Malí akurát vstali, skáču v postieľkach. My keď raz tie postieľky odstránime tak budú vhodné iba tak na podkúrenie. Deti nám ich kompletne doničili tým skákaním 😝 . Ale to je na vine aj ten šmejďácky nábytok, čo dnes vyrábajú. Ale k niečomu krajšiemu, Simonka nás doma všetkých péruje, je to rodinný generál 😀 . Včera sme si pozerali automapu (to by ste neverili, aká je to pre malých zábava), ukazovala mi moje(more) - niekedy aj na súši 😉 - a mama mi ukazovala, kde v Chorvátsku boli na dovolenke. A Simonka vraví: "Babi, daj to sem, čitať" 😀 . A ona nás celkovo komanduje: mami obec(obliecť), mami doje(vyzliecť), daj to sem, keď Simonko vystrája nejakú neplechu tak naňho začne kričať Simonko, Simonko. A dnes sme tancovali na novú verziu Kolo, kolo mlynské (spievala Simonka). Text: Kolo, kolo mlynské, kukulienka kde si bola... 😀

womenne
9. feb 2009

Ahojte a čo vy dnes dospavate? 😕
ja čakam kymsa maly najedia a pojdeme vonk včera riadne nasnežilo ale dnes krasne svieti slniečko tak sapojdeme prejst 🙂

grmitko
autor
9. feb 2009
yasmina
9. feb 2009

grmi tak teeedda 🙂 zlate fotky...
idem si ta addnut medzi priatelov...kukni ip

yasmina
9. feb 2009

zuzka25 teba som si tiez addla medzi priatelov...

grmitko
autor
9. feb 2009

yasmi tak som rada, ze sme priatelia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yasmina
9. feb 2009

aj ja 😉

margaretka11
9. feb 2009

keď už tu spomínate facebook, tak ak niektorá budete chcieť, môžete si aj mňa pridať k priateľom. Do IP vám pošlem potom svoje meno, nech ma aj nájdete 😉

Saši, tí tvoji malí sú zlatučkí a ako sladučko buvinkali 😵 . A ten stetoskop ako pristál na hlave jedného z nich? Prepáč, že ho nemenujem, ale nejak neviem tvojich drobčekov rozoznať 😉 😀

margaretka11
9. feb 2009

a neviem asi ani čítať lebo pod fotkou je napísané Leuško 😀

yasmina
9. feb 2009

no jasne ze chcem!davaj

yasmina
9. feb 2009

no uz som ti posla request

margaretka11
9. feb 2009

už som ťa potvrdila 🙂

yasmina
9. feb 2009

tak idem k drobcom....v noci ked zaspia tak okolo 23tej som tu paaaaaaa

grmitko
autor
9. feb 2009

marg aj mne posli, viem iba ze Katka 😅

margaretka11
9. feb 2009

tak to by sme mali 😀

grmitko
autor
9. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sme my ale sikulky