Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
13. feb 2009

nan, drobne nehody sa este budu stavat, nase,aj ked si su iste postojom alebo chodzou, furt niecim prekvapia, dokonca mi jedna urobi piruetu na mieste a uplne zbytocne si buchne hlavicku, a to vtedy,ked som pri nej a cumim jak puk,ako sa to mohlo stat ☹

yas, a co si mysli rodinna rada? mas ostat doma alebo ist makat?

yasmina
13. feb 2009

no mne je jasne ze ked pustim tento job uz taky nebude...6 rokov tvrdej prace pre nemcurov...
plat mi tu na vychode nikto taky neda...je to na uvazovanie...no uvidim co ponuknu...

lalupa
13. feb 2009

juj,ale mysliet na to,ze buduci rok skolka, fuuuuj, ved to sa neda nabazit a odist,byt bez deti a mysliet na to,ako sa v skolke maju... 😲

yasmina
13. feb 2009

lalu presne tak si neviem predstavit ako by som sa sustredila a sluzobky no neviem...
manzel nechal rozhodnutie na mna...mamka si nevie predstavit ze ich strcim do jasli ani ja si to neviem predstavit...

nana77
13. feb 2009

yasmi, preto je to svinstvo, ze si tvrdo makala.. a oni ta postavia do situacie, aby si si vybrala...je to nefer, fakt. ako keby sme nemali pravo mat deti...

lalu, ja tiez kukam na neho, ako sedka a hra sa a v sekunde je horeznacky a rev, ako keby ho z koze drali ☹ . a fakt nestihnem ani zareagovat

mar a ako je to s robotou vo vasom regione a v tvojom obore?

helka1
13. feb 2009

Yasminka predpokladam, ze na pol uvazku sa to v takej pozicii robit neda ? A tvoja praca vyzaduje tvoju pritomnost v robote ? Ci by sa nedala cast prace robit doma a cast v praci ?

yasmina
13. feb 2009

a vraj sme famil& friendly firma pcheee

nana77
13. feb 2009

no ved to a skutek utek, ze?

yasmina
13. feb 2009

z domu sa neda aplikacie programy to je vsetko cez server....secret info mi domov nedaju...
pol uvazok nehrozi 😒 no ja som zvedava...

yasmina
13. feb 2009

zmenme temu bo ma rozhodi 😠
nejake mam idiotske obdobie

yasmina
13. feb 2009

co roibte zajtra?na valentina?

nana77
13. feb 2009

no najskor musis pocut ponuku a uvidis. mozno sa bude dat dohodnut na nejakom kompromise. aby bol, ako sa hovori, aj vlk syty aj ovca cela.. 😉

margaretka11
13. feb 2009

Lalu ja mať financie alebo nejakú možnosť podnikať alebo čo, tak ja deti snáď ani do škôlky nedám 😀 . Mne je to ľúto, že mi ten čas s nimi tak rýchlo letí 😔

helka1
13. feb 2009

Yasminka a mama ma daleko do dochodku ? Ze by si radsej platila jej ako skolke, normalne ju "zamestnala" a zaroven by si bola spokojnejsia, ze je s nimi ona ?

rosarita20
13. feb 2009

yasmi, tak nech to dopadne k spokojnosti pre vsetych, tfu-tfuj-tfu 😉

yasmina
13. feb 2009

musim ist..maximko placka...pa kocky...dobru nocku
moje trio M spi /maximko s prestavkami/

nana77
13. feb 2009

my nemame speci plan... a na obed sa chystam urobit makove sulance!!! 😀 uz taaaak dlho mam na ne chut, ze zajtra budu aj keby neviem co 😀

lalupa
13. feb 2009

nemci pokial viem, su dost tvrdi ... a malokto tam ostava dlhsie ako 6m na materskej, ale ja to neuznavam, predpokladam,ze ani polovicny uvazok neprejde, hlavne,ked je celosvetova kriza
nezavidim ti rozhodnutie, m by ti mohol pomoct rozhodnut sa, nie je to sranda, bud alebo... keby som musela ist ja do roboty, nechala by som ich mamke, tej doverujem, ony jej a dava im mozno ovela viac,ako viem dat ja (hlavne momentalne)
no ked si predstavim,ze by som mala este popri nich pracovat, administrativa,lebo terminy nepustia, vsetko este po prichode domov, s malymi si pohrat, ulozit, vecera a zase praca... 🙄

margaretka11
13. feb 2009

Yasmi, dobrú noc a krásne sny 🙂

yasmina
13. feb 2009

mamka moja nevladze je po ciev.prihode nezvladla by ich cely den som rada ze chodi od 15-19tej mne pomahat ale sama cely den...
do dochodku ma 1 rok
musim ist......

rosarita20
13. feb 2009

yasmi, dobru a hlavne kludnu noc 😉

katullka
13. feb 2009

caute kecalky,

yasmi, fuu, to je veru tazke rozhodovanie ☹ Ja som v praci nebola velmi spokojna, cize som si povedala, ze bud materska alebo vypoved. No a teraz si vobec neviem predstavit, ze niekedy budem musiet odist od deti, ze pojdu do skolky a ja do prace 😢 .

Lalu, cau cau, citam, ze Ti je lepsie, no s tym dvihanim bambuliek si daj velky pozor!!!

Nana, tusim dobehnem k Vam k obedu 😅 😀

nana77
13. feb 2009

idem aj ja, lebo tak blbo sedim s tym notebookom na kolenach, ze mi stuhol krk a teraz ma z toho boli hlava ☹

dobru nocku vam vsetkym!!! a zajtra pekneho valentina 😵

lalupa
13. feb 2009

marg, ved to...my uz ideme z uspor,hypoteka, no ale po tom, co sa mi stalo, som este viac presvedcena, ze 2 roky su ono ( v dnesnej dobe)

nan, tak to vsetci pospite 😀 a deti budu santit okolo vas,pokial im nedas ochutnat 😀 , co by si nemala... 😅

valentina nemam rada, tvarit sa sladko, ze sa milujeme, bla bla, to akoze len ten den?!! ludi len do depky dostanu,ak niekoho nemaju...ja som sa akurat na v. raz rozisla 😅
zato den matiek 😵 , to uz je holt iny sviatok 😵

margaretka11
13. feb 2009

Nana dobrú noc 🙂

nana77
13. feb 2009

katulka jasne!!!! si vitana 🙂

nana77
13. feb 2009

lalu, uz aj ja mam tvoj syndrom... 😅

nana77
13. feb 2009

tak este raz dobru nocku!!!!!

margaretka11
13. feb 2009

Ja Valentína iba prežívam, nejak ho moc neriešim, ale keď mi manžel niečo kúpi tak ma poteší. Ale on mi vie urobiť radosť hocikedy počas roka 😉 . A teraz som dostala nádherného veľkého plyšáka. 😵 Ktorého mi okamžite znárodnili deti 😀

lalupa
13. feb 2009

babule, ja tu jednu maminku musim ovencit medailami a poklonami... neviem, ci niekto viete, ale ona kojila 24m!!! no nie je sikulka?! musela som to tu bonznut, take veci ma dostanu... 😔

katik ahooooj!