Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
18. feb 2009

Yasminka, mal v plienocke po troske ciknute tak to bolo den-dva, bol to taky zlty koncentrovany moc, no a nakoniec ked mal za pol dna suchu plienku tak uz bolo zle. Ono aj ked ma ciknute len trosku tak to podla mna nie je dobre ☹

Lumah vsetko naj k 7 vymesaciu 😵

ivet77
18. feb 2009

dakujeme,
vsetko naj aj lumi a aj zinus krpcekom, veru, vy ste presne mesiac mladsi 😉
dracik - leti to riadne, vsak ja mam pocit, ze to len vcera som rodila a tot uz mame 8 mesiacov 😵

helka - ty, ked si kojila, do kedy ti v noci vstavali na papanie a kolko krat, lebo nasi stale este 3-4 krat a medzitym este cumliky, tak som kazde rano ako matoha 😀

lumi a tvoji ako spavaju?

ivet77
18. feb 2009

evka - vobec sa nemusis citit ako kriminalnik, mrkvicka je uplne v pohode

a s tym ockom ti zial neviem poradit, nas Pali maval take tecuce ocko zo zaciatku a som mu to masirovala pri kutiku a postupne to preslo, lebo tiez nam kvapky nepomahali

helka1
18. feb 2009

Ivet kojila som Adamka do cca 15 mesiacov, Radke som odsavala do 13 mesiacov. Vacsinou vstaval manzel ku Radke len zohrial MM a Adamko spal medzi nami dvoma, takze jeho som prikladala, kedy to vyzadoval 😅 . Isty cas som skusala kojit oboch naraz, ale ako pisesw rano ako matoha tak som to nechala 😅 . Kym ich budes oboch kojit, asi to ine nebude 😒

ivet77
18. feb 2009

diky helka 😉

helka1
18. feb 2009

ivet neni zac a gratulujem drobcom k vymesaciu !!! 😵 😵 😵

grmitko
autor
18. feb 2009

Evka, uz som si ta pridala 🙂

idem vas docitat, teraz sme prisli z navstevy, ulozila som deti a som pc pozitiv........... zase 😉

grmitko
autor
18. feb 2009

lumi, evka, zinuska, zelame vseeetko naj k vymesaciu 🙂

grmitko
autor
18. feb 2009

nie evka ale ivet, prepacte baby, nejako som si to splietla 😅

evka1310
18. feb 2009

grmitko...to je OK. my budeme mat vymesacie 2éteho, v piatok...nie si daleko 😀

evka1310
18. feb 2009

grmitko - uz som ta potvrdila 😵

jzfr
18. feb 2009

vsetko najjlepsie k vymesaciam

grmitko
autor
18. feb 2009

no baby a nasi maju zajtra 2 3/4 roka 🙂 to ale leti.....

nana77
18. feb 2009

ahojky!
tak sme boli v poradni a poviem vam, normalne som mimo... oliverko, ako mal zvacsenu tu zrenicku, tak sme do povedali dr a ta nas poslala na neurologiu aj na ocne s nim... ☹ . a ondrejkovi zase nasla selest na srdiecku, takze s nim nas poslala ku kardiologovi... ☹ . takze "super" 😒 ☹ .... teraz budeme chodit po doktoroch. a este sok, dosli sme tam a druha dr...vraj na dlhodobejsie zastupovanie. tak to ma odrovnalo hned na zaciatku. nemam rada taketo zmeny... a to som si hovorila ako super, ze nebyvaju chori... a hned traja odborni lekari po jednej poradni 😠

a este baby, neviete nahodou, co je pravda na tom, ze sa prevenar opat cely plati? ze ho udajne poistovne opat nepreplacaju??? 😕 . to nam povedala dnes ta nova dr, ale ja som o tom nic nepocula... 😕

nana77
18. feb 2009

ivetka, lumi, zinuska!!!! vasim krpcekom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulacie k vymesaciu!!! (ste si vsimli - 6 oslavencov-6 smajlikov 😀 )

ivet77
18. feb 2009

nana - no teda, to su spravy. Najma s tou zastupujucou dr, to je neprijemne prekvapenie 😝

Verim, ze to nebude nic vazne ☹
Inak, aj nam na poslednej kontrole na novorodeneckom na Antolskej nasla dr. Eliske selest a tiez mame ist na kardio. Kam vas poslala? Lebo nas na Antolsku, tam sa objednava, mam tel, ak potrebujes, napis, poslem ti.

evka1310
18. feb 2009

nana - to mi je luto...uvidis ze to nakoniec bude OK...vzdy je lepsie urobit jednu kontorlu viac ako menej
ja som volala doktorke kvoli tomu ocku a tiez musime do nemocnice k odbornikovy kedze ani antibiotikami mu ten zapal nepresiel 😢

inak dala som malym kusok mrkvy...zatial su zivi 😀

lalupa
18. feb 2009

evi, napisala si to krasne, ako zena 🙂 a matka 😵
je pravda,ze muzi s pocitacmi medzi riadkami necitaju,potrebuju nejake hesla a konkretnosti, lenze ked sa to povie uz x-ty krat, uz ma to nebavi...
ak dovolite, stiahnem sa s mojim problemom,ktory sa asi sam tak rychlo nevyriesi, ale ideme dalej
dakujem za pomoc a rady a podporu

budeme si pisat a chvalit sa len o nasich zazrakoch 😉
utekam k tym mojim 😵
vecer papa

lumah
18. feb 2009

kočky ďakujemeeeee. 🙂
Dnes som skoro odpadla na sociálnom-odniesla som si žiadosť o rodičák a vobec som nevedela, že je to len na jedno dieťa. Neskutočná nespravodlivosť teda. 😒

lumah
18. feb 2009

ivet naši spia celú noc, Filip po polnoci sa niekedy zobudí, pokecá si chvilu a zaspí a Dado občas okolo tretej alebo štvrtej je hore, ale vačšinou prespia celú noc. Takých 10-11 hodín.

yasmina
18. feb 2009

kocky Milosko uz piska!!! 😵
plne plienke neskutocne tazka ...jojo ale som rada...

helka1
18. feb 2009

aj ja som rada 😵 😵 😵 Len mu davaj pit, pit, pit, pit, pit.... 😉

pappo
18. feb 2009

lumah vitaj v klube 🙂

pappo
18. feb 2009

lumah to je nic ja som az teraz zistila ze my vyplacali matersku o 3 mesiace menej. tak som tam zasla a vraj mi to doplatia tak to som teda zvedava 🙂

pappo
18. feb 2009

nana aj ja som platila za prevenar celkom tusim 8 eur a tiez mi to bolo divne , musim sa spytat dr.
nas Samko ma tiez stale zvacsene zrenicky ideme na ocne tak dufam ze to nie je nic vazne

pappo
18. feb 2009

lalupa dufam , ze je ti uz lepsie, mam taky pocit ze nasi muzi maju krizu stredneho veku ci co, nic ich uz nenadchne , jedine asi nove auto by ich ego potesilo 😒

jolanka
18. feb 2009

ahojte vsem vymesicnikam vse nejlepsi 😵 😵 😵

yasmi jen par radek jsem si tu precetla a je mi te hrozne lito ze zase stonate, preji brzke uzdraveni a hodne sil.
me jestli to vyjde tak v sobotu jedem do cech k rodicum a k sestram abych si chvili oddechla, nebo je to dnes byli zas tak ubreceny no hruza. jsem ztoho uz dost unavena tu byt snimi sama a nemit si s kym pokecat. ☹

jankabambulka
18. feb 2009

yasmin- tak to ti závidím že už ste čúrali my sme dneslen jeden krát o 8h a až večer o 18, som z toho na prášky, kúpili sme aj akéhosi kulíška ale nepodarilo sa nám to do katky dostať. na večeru spapala horko ťažko po hodine a pol trápenia cez strekačku 120ml a to papáva 240 a cez deň vypila len 30 čajíka.

lalupka-všetky naše slová sú aj len slová a ťažko sa aj tieto slová hľadajú, ktorými by sme ti mohli pomôcť. niektoré situácie sa veľmi ťažko opisujú a ľahšie by sa slovne opísali. nechápem tvojho chlapa , lebo ja som ťa stretla jedinký krát- a priľnula si mi k srdiečku. si nielen krásna, sympatická ale pripadáš mi tak nežná, krehká a .... nemám slov k invektívam od manžela voči tebe .som nemilo prekvapená. nechcem ho ani náhodou ospravedlniť alebo zastávať, lebo len vy najlepšie viete čo k sebe cítite a čo sa deje, ale mne to príde , že on sa asi horšie vysporadúva s tým, čo sa Vám stalo a svoje émócie nevie odventilovať inak ko na blízkych ktorých má rád a ktorí ho milujú. možno pred druhými nechce dať najavo tú mužskú slabosť - ktorú má snáď každý muž a prejaví to tak ako to prejavil... mylsím, že to je len dočasné a v to dúfam. Lalupka si silná žena a tak hore hlavu a nedaj sa vyprovokovať, i keď viem z vlastnejh skúsenosti , že je to uričte hodne ťažké. máš pri sebe nádherné zlatíčka -ktoré ťa potrebujú vidieť veselú a usmiatu, aby vítili tvoju nehu a oporu, ktorej máš neúrekom. neboj všetko bude OK!!! a aby som ťa aspoň trolinka uspokojila , neboj nebudeš prvá rozvedená.... ja som už nejaký ten rôčik 😉 sle šťastne rozvedená 😀 😀 😀
a chlap je len chlap.....
HORE HLAVENU A DRŽKÁM TI PALČEKY
AJ keď máme zlé dni a nešťastné , stále je niekto pri nás kto nám pomôže a podá plece.
Aj keď si presvedčená, že máš svoj najštastnejši deň,vždy sa nájde jeden človek,ktorý ti homôže pokaziť. Človek žije preto, aby druhí mohli žiť pre neho. Nezáleži na tom, čo máš pred menom a čo za menom,ale či to uprostred stojí skutočne za niečo. a keďže ja som i za tak krátku chvíľu spoznala čo je uprostred tak ti chcem povedať len toľko že:
Priatelia sú ako puzzle.Ak stratiš jeden dielik,už nikdy nebudu uplné.Chcem aby si vedela,že ty si jeden z tých dielikov,ktoré si nemôžem dovoliť stratiť a preto ak budeš niečo potrebovať čo i len porozprávať sa, precrnkni ja ti rada poskytnem to plece a nájdem aj vreckovky 😉

nana77
18. feb 2009

ahojky!
ivetka, na kardio na poslala tiez na antolsku, mam tam aj cislo, tak zajtra zavolam a objednam sa...

evi, drzim palce s tym ockom, aby bolo v poriadku!!!

pappo, ja som dnes volala do poistovne (vzp) a vraj, ked sa moji narodili v r. 2008 a v tom istom roku mohli byt prevenarom ockovani (od 2.mesiaca) a neboli, tak si musime hradit vsetko sami (jedna vakcina cca 2300sk). jedine vtedy nie, ak bolo v plane ockovat a nastala nejaka kontraindikacia, kvoli ktorej sa ockovanie muselo odlozit (napr. choroba)... tak neviem, vraj sa kategorizacia robi kazde tri mesiace a od marca ma byt nova, tak mozno sa to znova zmeni, treba este asi pockat.
inak, co sa tyka toho ocka, svietila mu donho tou malou baterkou a zrenicka reaguje dobre, takze zrejme len pre istotu nas tam posiela... a kocky tu mi hovorili, ze by to malo byt ok, ze sa ocka vyvijaju este...

lalupa
18. feb 2009

pappo 😀 , dobry pohlad na vec, preco ja hladam nieco vazne za tym skryte 😀 😀

jankabambul, normalne si ma rozplakala...nadherne, silne a uzasne vety, nemam slov 😔 dakujem...

baby, ja vas tu dnom i nocou spoznavam a som neskutocne stastna,ze vas poznam a mame spolocnu radost 😵 , dufam,ze vam to budem vediet vynahradit, ako mi tu pomahate... 😔 😅