Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

janettba
27. feb 2009

Dobré ránko 😉

Yasminka, dúfam, že už je Miloškovi lepšie.

Baby u nás sa vstáva od tej cca 5 hod do 6 hod - niekedy motyka vystrelí a potiahnu dlhšie. A počas dňa máme dva spánky, aj ked včera Dominik búval iba 1 krát, ale zato vyše 3 hodín - normálne som chodila na neho nakúkať, či je v poriadku, lebo sa mi to nezdalo a ako sa zobudil, tak bol taký zlatučký a dobručký. U nás sa ich nálady tak striedajú, jeden den piští jeden a další deň druhý a včera keby ste to videli - obaja boli v jednej ohradke a Matrin normálne šticoval Dominika, ten jačáááááál, tak som Maťovi "vysvetlila", že to sa bračekovi nerobí. No a o chvíľu Dominik takým svojským spôsobom vracal šticovanie Martinkovi a kedže Martin nemá vlasky vhodné na šticovanie, tak mu Dominik búchal svojou hlavou o jeho hlavu a zasa hukot... 😝 No to majú ešte len 10 mes. aj niečo, môžem sa pripraviť na dobré bitky a ked sa k nim pridá Simonko, tak budeme mať doma arénu... 😀

ninazoja
27. feb 2009

katarinka tak este skus cipky viburcol tie su tiez nieco podobne

ninazoja
27. feb 2009

nana ved ja viem ze to pride 😀 . Ja mam 2 sestry tak to doverne poznam 😝

nana77
27. feb 2009

ninu, to muselo byt u vas "veselo" 😀 , my sme boli len dve a otec z nas sedivel 😀 😅

janett, nasla si link na tu branicku, co som ti sem dala? celkom dobra vec, ja som spokojna

YASMINKA, ozvi sa, prosiiim... strasne sa bojim o vas

womenne
27. feb 2009

aj my sme sa so sestrou dvojčatom mlatili jak o život(to neznašanie nam aj ostalo) 😔 bili sme sa aj s maldšim bratom 😀 ale stym vychadzam perfektne.ono to prejde to su tie obdobia 🙂
no idem chystat veci zachvilu vyražame dnes je tam len do 11.

nana77
27. feb 2009

no nic, tatinko na odchadza do roboty, tak mi skoncilo "volno" 😀 . idem sa venovat detuchom mojim, tak sa lucim zatial. ale necham si to zapnute a obcas nakuknem. dufam, ze yas sa ozve a ze su v poriadku..
papa

janettba
27. feb 2009

Jani dík za link, ale ten náš otvor miesto dverí je vytvorený z pôdodných dvojitých dverí a neviem či niekde robia aj také rozmery, ono to má cca 150 cm.

ninazoja
27. feb 2009

unas to bolo o to horsie ze vzdy sa dve spojili proti jednej. Nastastie sme ztoho vyrastli 😀
Uz mam hore babulky tak sa idem venovat ale pc mam zapnuty tak sem budem nazerat 😉

yasmina
27. feb 2009

dobre ranko kocky...ste zlate ako sa vsetky zaujimate a bojite spolu so mnou...
takze o 20:00 Mimi teplota 39,6C...ako mi kazal Mudr. Mraz zvysila som davku panadol sirupu a dala mu 7,5Ml...a zazrak...o 21:40 uz skakal v spalni po posteli...noc pokojna...obcas sa budil ale bez teplotky 😵 rano teplota 37,7!
som stastna...Maximko jemu nic nebolo klop klop...on 37,2C...
Milosko teraz mal druhu hnacku ale to je asi reakcia po Rotavirusovej vakcine...
viete ako mi odlahlo...dufam ze sme z najhorsieho vonku...dakujem vs. za rady, podporu a IP...vazim si to...aj ked som tu sama...nie som sama lebo vas mam tu!!!a ste tu pre mna... 🙂

ninazoja
27. feb 2009

yasmin supeeeeer. Som rada ze vam je uz dobre . Mali ste to tazke ,ale uz bude urcite len a len dobre 😉

nana77
27. feb 2009

yas, ufff, dooost mi odlahlo 😝 😝 😝 !!! tak pusinky M+M, tesim sa 😵 .
papa

womenne
27. feb 2009

yasmin supiš ča´kala som len na tvoju odpoved takže možem istna kontrolu pa a držte nam palce 😉

yasmina
27. feb 2009

wom 🙂

janettba
27. feb 2009

Yasmin - aj ja som rada, že je Miloškovi lepšie, už to bude fajn uvidíš - držte sa...

womenne
27. feb 2009

Tak sme doma prišerne čosi čo dovadzali aši aj v obchode som vypadla strapata lebo fučilo a vynervovana z decak 🙄
ale su ok už možme aj von davam si žiadost na poistovnu o inhalator bo keby sme ho mali ak to nemuselo tak dopadnut.Ježiš on ešte nespi 🙄

altea
27. feb 2009

yasmi 😲
super !! 😅 ,som rada,že sa to už polepšilo,veľmi som na vás myslela aj počas noci keď som dávala opakovane Sofi papať.
yasmi a koľko ml sirupčeka si mu dávala pred tým,že to nezabralo?

ešte jedna otázočka,chodíte s drobcami von,ak majú nádchu ?
od včera Sofi tečie z jednej nosnej dierky 😀 vodnatý sekrét,vyzerá to komicky,iné ťažkosti nemá .
teraz konečne prestalo pršať a začalo svietiť slniečko 😵 ,tak by som rada šla s nimi von.
Ozaj s ktorými nosnými kvapkami máte najlepšie skúsenosti ?
ospravedlňujem sa za otázky tohoto typu,ale už som tak zmagorená,že ani neviem....

yasmina
27. feb 2009

No davala som 2,5 ml NUROFEN sirupu tak bolo davkovanie na flasticke a Dr. mi to zvysil na 5 ml...
a davala som 5 ml Panadol sirupu a zvysil mi to na 7 ml...takze som na jeho vahu davala malo a tym padom zbytocne sa ta horucka tak vysplhala... 😒 aj moja chyba ale riadila som sa navodom...myslim ze ma mala poucit pediatricka...nie iba dajte mu sirup ked bude teplota ...a boli aj febrilne krce :-/

womenne
27. feb 2009

altea ja smalymi chdim von pokial niesu horučky alebo ine tažkosti 😉 moji ešte pokašliavaju a som sa pytala či možem von a na že jasne ak nieje zle počasie 🙂 som rada lebo anši su jak...neboli už tyžden vonku 😝 Nikolas leži už od 11.00 a nič nema cumel takže trucuje Sebo zaspal

yasmina
27. feb 2009

altea Nasivin nam najlepsie ucinkuje ale ten mozes podavat len kratkodobo lebo je navikovy ale este dobry bol aj Otrivin...
wom takze bezcumlickovo?ty si prisna maminka 😀

ninazoja
27. feb 2009

Women nase odkedy su bez dudla poobede nespavaju 😒

ninazoja
27. feb 2009

altea aspon im to vonku vytahne sopliky 😉 my pouzivame olynth a celkom sa mi pozdava

womenne
27. feb 2009

yasmin no skušame 😉
nina to mi ani nehovor ve by ma šlahlo ☹ ja si myslim že asi rezignujem 🙄

ninazoja
27. feb 2009

Vydrz!!! Nase dali dudliky Jeziskovi este niekedy v septembri 😀

ninazoja
27. feb 2009

najhorsie to bolo prve 3dni potom sa to zlepsovalo a do tyzdna si na dudu ani nespomenuli. A najhorsie bolo ,ze po 4dnoch odvykania dostali crevnu chripku, vtedy som uvazovala ,ze im ich vratim ,ale kedze si ju nepytali tak som odolala 😝

diddi
27. feb 2009

yasmin to je supeeer...hlavne davaj malickym vela pit...obycajnu lucku neperlivu - nemusis ju prevarat...hlavne nech piju!!!!

womenne
27. feb 2009

no dnes idem radšej ku kamoške pre pyžamko necham ich tatikovy dam si 2hdinovu kavu 😀 nech si užije

diddi
27. feb 2009

ja mam zas vikend bez deti a muza...su prec 2hod. a uz mi je smutno...no, ale neda sa inac

yasmina
27. feb 2009

diddi 😉 vies ako sa tesim...piju vela a vsetko...cajik, vodu ...dzusik...
diddi vikend bez deti wau to si ani neviem predstavit

diddi
27. feb 2009

to je fajn yasmin....toto je druhykrat co som cez vikend bez nich, vsetci pridu az v nedelu vecer...zrazu je tu ticho...prazdno...poriadok...chybaju mi, ale co, ked mama musi pracovat, aby boli peniazky 😒

yasmina
27. feb 2009

jaaj ty pracujes...tak to je potom jasne...