Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
26. jan 2009

jani nemaj strach nebude pomyleny, nema byt preco 😀

katullka
26. jan 2009

Caute baby,
kde ste zmizli??? 😕

Lalupa Vas vsetkych pozdravuje, domov pride asi vo stvrtok.

Pappo, lalupa Vam praje vsetko najlepsie k zajtrajsim narodeninkam a ja sa samozrejme pripajam tiez ku gratulacii, pre istotu ak by som sa zajtra nedostala sem 😉 😵 😵 😵

Tamarke prajem vsetko najlepsie k meninkam a Adrolke vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

Zuzi, tak mate doma veselo, no pozerala som do pasu, ze uz maju chalani skoro rok a pol, to je neuveritelne ako ten cas leti. To rozpravanie musi byt velmi zlate, uz sa na to tesim 😅 . Nasi si tiez blabocu, ale zatial iba ich recou 😀

Sasi, zajtra budem na teba mysliet, drz sa 😉

Baby, dnes som piekla taky dobry slnecnicovy kolac mnam!

No idem aj ja spat, uz ledva vidim. Dobru noc!!!

pappo
27. jan 2009

caute dlho som tu nebola ale tento rok je snad naozaj zakliaty lebo to co sa deje sa neudialo za poslednych 10. okrem ineho mame dnes narodeniny prvy rocik. Mame sa dobre aj ked zacali pokasliavat, zubky mame 2:2 a pisu o nas v nota bene http://www.notabene.sk/?zabiatka

womenne
27. jan 2009

Dobre ranko
tak mnesa zle začal den mala somist ku kamoške a Sebkaod sameho rana prehana a to riadne zachvilu pojdem k doktorke teda ked uvarim polievku do kelu somnasrata neviem ani zčoho by to molo byt 🤐 chudiatko od 8.bol už 5x

jami3
27. jan 2009

Ahojte 🙂
zase sa to tu len hemží oslávencami - všetkým žekáme len to naj - nech majú maminky radosť zo svojich pokladíkov 🙂

My máme íst od pondelka do škôlky 😕 ale Sami včera dostal nádchu -nechce fúkať nos a v noci zle dýchal/ samo, že spal s nami v posteli, tak sme sa teda vyspali 😠 / mám dojem, že mu to steká do hrdla - bojím sa, nech to nie je niečo horšie. Kedysi ste spomínali Sinupret - ten je na predpis? že by som skúsila to 😒

Saška, držím silno pest, nech ti to dnes víde a nedaj sa odpinkať 😉

Prosím si šijovátko pri tom vyjúatku - prekladám nášho Filipa: Prosím si sítko pri krájači 😀 Ale inak rozprávajú normálne, len majú zopár špecifuckých výrazov 😉

Krásny slnečný deň želám 🙂

grmitko
autor
27. jan 2009

ahojte,
pappo drobcekom vsetko naj k dnesnemu rociku

jami, sinupret je bezu predpisu a daj mu k tomu aj coryzaliu, zarucene pomoze, coryzaliu kludne aj kazde dve hodiny mozes, uvidis zlepsi sa a to do pondelka ani nebudes vediet, ze nejaku nadchu mal 🙂 a dakujem za podporu, ak mam byt uprimna, ani sa mi tam nechce, uz mi je z nich zle, ale co narobim, raz pracovat pojdem aj tak tak preco nie hned teraz? 😉

nasi nevedia co so sebou, normalne mam pocit ze im jasle chybaju co sa tyka hrania, tak sa vyhrali a tu sa so mnou nudia, lebo ja robim este 1000 inych veci, ved to kazda poznate 🙂

lumah
27. jan 2009

pappo aj my chodíme plávať. 🙂

lalupa
27. jan 2009

ahojte kecalky
som tu len na skok, par sekund

adrolka, pappo, osobne na vas myslim strasne uy par dni, kraaasne prve vynimocne prve narodeniny, pohodu, zdravie , lasku, vela radosti!!!!!!

ad ja/ zijem, aj ked som sa vcera rozplakala, ze chybalo par mm a boli by sme v ocakavani 😢 😢 😢 , bolo embryjko dost velke, skoro ma stalo zivot, stratila som 800ml krvi, rez na poslednu chvilu, jazva vacsia
jediny raz sme toto a od unavy sme boli lenivi si dat pozor...

dik za drzanie palcekov, snad dobehnem, co ste si tu pisali pocas mojej absencky

katulka, yasminka, ste moje slniecka, posielam vam vsetkym pusinky~~~
mam vas rada, papa
ozvem sa az z domu 😉 ,ale etusim kedy, vcera som mala komplikacie...

pappo
27. jan 2009

katulka lalupa dakujeme 🙂

lenkamt
27. jan 2009

ahojte 🙂

Lalu - hlavne že si ok 😉

všetkým oslávencom gratulujeme 🙂

aha: http://dnes.atlas.sk/svet/267188/osmorcata-soko...

womenne
27. jan 2009

leni to som čitala v šoku 😀
baby mysliet že Hylak mu bude stačit?sice teraz hodku nekakal ale len tak ležka ☹

miriamkac
27. jan 2009

wom...skus aj smektu...ta zabera lepsie na hnacky....aspon nam.....a varena mrkva...
baby som tu len na skok a nestiham sledovat vsetkych oslavencov...tak vsetkym naj...myslim, tu boli aj nejaky meninový.... 😎

pappo
27. jan 2009

lalupa moja to co citam, bozinku davaj si na seba pozor moja.

tatolu
27. jan 2009

Lalu drž sa. Všetko bude OK.

Narodeninovým všetko najlepšie 😉

mici3
27. jan 2009

pappo vsetko naj drobcom my sme uz po oslavach baby si to poradne uzili 🙂

lalu drz sa

dracik1
27. jan 2009

lalu drzkaj sa, nech si co najskor doma a OK
papo, vsetko naj k rociku 🙂

nana77
27. jan 2009

pappo, adrolka!!!! vasim krasnym dvojeckam zelame k dnesnemu prvemu rociku vsetko najlepsie!!!!!!!!! 😵 😵 😵

lalupka, drz sa moja!!! zvladnes to, neboj!!! je smutne, co sa ti stalo, ale chvalabohu, ze si tu s nami!!! ked si len pomyslim, ze sa mohlo stat aj horsie.... davaj na seba pozor, tesim sa, ked uz budes opat medzi nami!!!!

womenne, ja som malym ked mali hnacku, davala hylak kvapky... vraj je dobra aj ta varena mrkva, alebo do vyvaru z ryze zarobit mlieko - ale to uz u vas asi nebude moc aktualne, skor pri miminach... drzte sa!!!

lenka, mm sa velmi pacilo a stale paci meno ninka... ale keby boli baby, boli by L&L!!!! 😵 . ale super, ze mas nejake mena v zalohe, kdyby neco 😉

sasi, tfuj, tfuj... myslim na robotu. a to iste, aby boli mali zdravi..!!!

margaretka11
27. jan 2009

Ahojte 🙂

Pappo, Adrolka vašim drobuliatkam prajem všetko naj, naj, naj k 1. rôčku, nech sú hlavne zdraví a robia vám stále veľa, veľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lalu chúďatenko moje, drž sa mojka, myslím na teba a verím, že už čoskoro budeš môcť ísť domov k rodinke..

Saši, držím ti palce, nech ti robota vyjde 🙂

No o tých osmorčatách som si aj ja prečítala, páni, to je nadelenie. Len dúfam, že budú detičky zdravé lebo sú také drobunké...

womenne
27. jan 2009

tak maly hajaju,tatiko doniesol kvapky chuda kvoli tomu nešiel na obed mojko,malym som spravila zeleninovy vyvar a gteraz varim ryžu.smectu dam ked sa zobudi,a ta mrkva?to iba čistu mrkvu uvarit?

yasmina
27. jan 2009

Pappo a Adrolka!
K 1 rociku prajeme vela vela zdravicka, vsetko len to najlepsie zo srdca Yasmi, Maximko a Milosko 😵 😵 😵

kili
27. jan 2009

je, ono sa tiež narodili nejaké dvojky naraz? to je sranda, aj naši s Simi&Simi sa narodili v jeden deň 🙂

a aj ja gratulujeeeeeem 🙂

rosarita20
27. jan 2009

Ahojky, narodeninovym oslavencom prajeme vsetko najlepsie, ale hlavne veela zdravicka!!! 😉 😉 😉

kili
27. jan 2009

"očakával príchod IBA siedmich detí" všetko je relatívne 😀
"matka plánuje kojiť všetkých osem detí" hahaha, to je zas nejaký cvok, čo si dal do delohy xy embrií, ako to raz bolo v tom dokumente, čo mala najprv 1 potom už neviem koľko detí naraz a hneď chcela aj otehotnieť, ale jasné, že po cisárskom nemôže a tak počkala tuším 7m a neviem, či dokopi nemá nejakých 12 detí vo veku 0-2r 🙄

adrolka
27. jan 2009

jaaaaaj baby 😵 😵 😵 😵
ďakujeme krásne za blahoželania- veru dnes máme jeden rôčik!!!! ja dnes prežívam všetko tak čudne, myslím v dobrom, to je neskutočné, že už majú 1 rok a že ic hvôbec mám, strašne sa teším. ak ten čas neskutočne ubehol, rastú nám ako z vody, celý deň myslím aké to bolo pred rokom.....
Lalupa, moja, veľmi sa teším, e si sa ozvala, už aby si bola doma s deťičkami a rýchlo na toto celé zabudla...život je čudný..... hlavné je, aby si sa zotavila čím skôr....
Pappo, vám tiež prajeme krásne prvé narodeniny, veľa zdravia, šťastia, lásky, pohody...
Ja sa dnes na Taru pozerám a hovorím si, že takto pred rokom sa vypýtala na svet, lebo bola to ona, ktorá sa tak ponáhľala, dodnes je taká žížala, furt sa hmíri, a jpred rokom sa takto vyhmírila 😀 beťárka jedna, od toľkého vrtenia sa odrhla aj s placentou a už aj išli von obidve 😀 😀

helka1
27. jan 2009

Ahojky narodeninovym oslavencom od Adrolky a Papoo vsetko naj do 2 rocika 😵 😵 😵

Lalu skoro sa daj dokopy, vsetko dobre prajem !

tatolu
27. jan 2009

Kili, ako to myslíš, že sa narodili v jeden deň?
Dá sa to vysvetliť aj tak, že sa čuduješ, že pôrod bol v jeden deň. Ja by som teda na ďaľší deň s druhým nečakala 😉

lilinka76
27. jan 2009

Ahojte dievcence,

Adrolkovcom a Pappovcom prajeme vseeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie k narodeninam, vela zdravicka, stastia, usmevov a spokojnych rodicov. 😵 😵 😵 😵 Boooooooze, ale ten cas uteka, zachvilu budeme mat pubertakov a budeme tu rozoperat piercingy, prve lasky a mozno nase vnucatka 😀

Lalu, skore zotavenie prajem, nech si co naskor doma pri pokladikoch.

tatolu
27. jan 2009

lili, čo strašíš 😉

grmitko
autor
27. jan 2009

lilk ty si to zobrala nejako hopem supem 😀

tak s robotou nic, takze hladam dalej, akurat budem musiet nieco vymysliet, ako to s detmi vymysliet, lebo na jasle v takom pripade nemame a neviem ci nam tam miesta podrzia, uvidim skusim sa dohodnut s riaditelkou
inak personlaista je srandista, ze vsak do maja mame casu dost, tak som ho zrusila, ze ja nemam cas do maja, a potrebujem pracu a nastupit, a nie cakat do maja 😠 idem popozerat nejake volne miesta na profesii

tatolu
27. jan 2009

No Grmi, zdá sa, že s Tebou chú vybabrať. Asi práve na to čakajú.
Som zvädavá, čo čaká mňa. Tiež robím v banke ☹