Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
22. jan 2009

mici vseeeetko naj k narodeninam, krasne miery maju babule 😉

mici3
22. jan 2009

idem sa opyt 🙂 MM dal nieco chladit

katarinka123
22. jan 2009

ahojte tak mne vsetci spia
normalne som vyvylena
uz druhy den ich odvalilo o 20
juuj keby to tak ostalo to by bola parada 😀 😀
ako sa ma lalupa ?viete niekto

womenne
22. jan 2009

no mam VKV takže padim zajtra ideme na Slovensko tak sa pripojim asi až v nedelu a akpresvedčim draheho tak vsobotu.

janulas
22. jan 2009

mici....vsechno nejlepsí tvojím rocným sikulkám 😵

katarinka123
22. jan 2009

womwnne kde byvas?

grmitko
autor
22. jan 2009

mici si kocka 😉

kiwuska
22. jan 2009

juuuj, co sa to tu robi, ☹
lalupa, daj sa mojko do poriadku, aby si nemala uz ziadne problemy, je mi to luto ☹
sasi aj s tou pracou, a mozu oni pocas materskej ti zobrat miesto? a ak ano nemaju to ponuknut adekvatne? ja o tom moc neviem, lebo som nebola zamestnana, ale by mi to tak pripadalo logicke, a cele tvoje usilie aj so skolkou je nanic???????

adrolka
22. jan 2009

mici- všetko najlepšie detičkám ku krásnemu 1 rôčkuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiwuska
22. jan 2009

mici, detickam krasne rockoviny,
baby aj mne dnes rupli nervy a kubko dostal, on strasne vymysla a v poslednom cas e vsetko jankovi berie, kuse ho, bije po hlave. ale on potom tak useavo place a mne je ho luto aj ked takym nestastnym hlaskom sa zacne obvinovat ze jakubko je zly. tak ho zas vystiskam a uz ma tie sibalske iskricky v ociach a ide vymyslat.

katullka
22. jan 2009

baby, pisala som si s Lalupou, citi sa uz ovela lepsie 🙂 , len je jej pochopitelne smutno za bambulkami ☹ .

Yasmi, aj u nas je bojkot so spanim, ale uvidis, zvyknu si. Vobec si nerob vycitky,ze si ich nechala plakat, u nas sa to tiez stalo uz niekolko krat. Kto nepozna, co je to hodinove uspavanie denno denne, tak sa mu lahko hovori. Ja presne viem, co prezivas, tri krat za den nervy s uspavanim. Aj ja som teraz nechala chvilu malu plakat. Lebo som pri nej bola uz asi hodinu, aj na rukach som ju hontrlala, potom polozila do postielky, tvarila sa, ze spi po chvilke som odisla a o minutu rev. Kto to pozna, tak sa necuduje, ze som ju uz nechala plakat.
Tak pevne nervy!!!

Mici vsetko najlepsie k narodeninkam!!!! 😵 😵 😵

Baby a ja dnes hned aj koncim, som grogy a musim sa trochu venovat MM 😅

froschka
22. jan 2009

ahojte 🙂
moje babuly zase strajkovali pred spanim v svojej izbe...tak som ich musela uspat u nas v spalni 😒 som si navarila hustej polievky tedy bo to bude tazke odnaucat ale co s nimi, nepomoze ani vyrevat sa...ale uz neriesim, hlavne ze su spokojne

Kili skoda ze nemas dievcata by si im mohla normalne kupit podvazkove samodrzky a podvazkove pasy 😀 😀 😀

kili
22. jan 2009

fro 😕 to reaguješ na fotky?

a skúšala si čítať rozprávky? niečo čo by ich ukludnilo, lebo keď sú rozjašené, jasné že nezaspia.

margaretka11
22. jan 2009

Ahojte.

Mici, všetko naj tvojim drobuliatkam k jednému rôčku, želám im všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

Kati, dík za info, v mysli som s lalupkou a dúfam, že bude čoskoro ok a doma so svojimi dievčatkami. Chúďatko moje ☹

Kiwuska, u nás je to tak, že Simonko bije sestričku po hlave autíčkami. Lenže ono to nie je až tak bezdôvodné. Teda ja samozrejme nesúhlasím s tým, aby Siso bil sestričku. Lenže Sisina je podšívka, ona častokrát Simonkovi autíčko ukradne a utečie s ním. Hoci sa s ním ani nechce hrať, proste z princípu urobí bračekovi napriek 😠 . My máme teraz celkovo také zlé obdobie, často musím na drobcov kričať, pretože inak na mňa vôbec nereagujú. A mňa to tak trápi, že musím kričať, ale oni fakt robia také veci, ktorými si môžu veľmi ublížiť a mňa ignorujú. Teda, keď na nich hovorím normálne. Začnú si ma všímať až vtedy, keď zrúknem 😔 . Mám pocit, akoby som si teraz vyberala daň za to, že prvý rok ich života som pomaly ani nevedela, že ich mám lebo to boli úplne perfektné bábätká. A teraz sú ako takí čertíci...

tatolu
23. jan 2009

Mici, všetko najlepšie k narodeninám.
Ste šikovné všetky tri. 😉

nana77
23. jan 2009

ahojky!
mici, dodatocne aj my zelame MATKE 😵 a MISKE 😵 vsetko najlepsie k 1. rociku!!!

yasminka, MILOSKOVI 😵 vsetko najlepsie k meninkam!!!

lalu, myslim na teba!!!!

lenkamt
23. jan 2009

si ma Nana predbehla 😀

Miloškovi všetko naj , nech poslúcha maminku 😉

a tiež dodatočne všetko naj ročným kočkám od Mici 🙂

Froschka - tak to máte pestré. mne keď takto začnú vymýšľať tak im posuniem spanie o 30min neskôr a zaspia v pohode, si to neviem predstaviť uspávať dve deti 😅

yasmina
23. jan 2009

dobre ranko!
nana dakujeme 🙂
kocky mali zaspali o 23:00 som myslela ze ma trafi...
dnes nas caka kontrola u lekar. tak to bude zase plac...
pekny den zelam 😉

lenkamt
23. jan 2009

ozi z tej markízy mi nikto neodpísal 😠 trapoši 😠

froschka
23. jan 2009

dobre ranko

Kili ano na fotky...ako nehnevaj sa ale trosku smiesne to vyzera na chlapcoch 😅

Rozpravky som neskusala ale maju kopec oblubenych kniziek co im ukazujem zvieratka a predmety su pri tom kludne ale akonahle sa vzdialim tak je ohen na strache

Lenka je to veru o dusu no nieco budem musiet vymysliet lebo nechcem aby z toho bol ritual, dost je ze nechcu spat na obed v posteli, to idem s nimi na pol hodinu kolecko poblizku bytu a zaspia a este pred vchodom spia v kocari 2 hodiny niekedy aj 3. Spat vecer idu po 20tej a zaspia niekedy az o 21, 21.30 tak to mam teraz dost blbe lebo predtym spali uz o 20tej ako zarezane, to vse sa zmenilo od nasej dovolenky ☹

tatolu
23. jan 2009

Lenka - potom ešte raz vraveli o rodine.
Išlo o rómsku rodinku (ináč zdali sa čistí), ktorí všetko predali a išli do Anglicka. Potom sa vrátili a keďže nemali kde bývať, prišli bývať k jej starej mame, ktoré sa stará ešte o postihnutého syna.
Ak budete ešte chcieť, tak pozriem v správach. Tentokrát napísali meno mladých, myslím Bíla, aj meno starej mamy. Ono to nebolo v bežných správach, ale tých po 19.30.

tatolu
23. jan 2009

Myslím Lenka, že si narážala na ten príspevok o narodení trojičiek...
Dúfam, že som sa trafila 😵

lenkamt
23. jan 2009

Tatolu - áno, ja som to tiež videla, ibaže neviem či nám mená pomôžu a pravdupovediac celé to vyznelo tak akože im ide hlavne o byt 😔

tatolu
23. jan 2009

Mne sa tiež zdalo, hlavne, keď dávali reportáž trošku ináč a ešte aj s menami.
Viem, že to majú ťažké ale kto im kázal predať dom? A prečo sa vrátili?

Myslím, že je omnoho viac detí, ktoré by potrebovali pomoc naozaj. Minule v rádiu vraveli o dvojičkách, kde mamina bude musieť ísť na operáciu s oboma, niekde do Rakúska alebo Nemecka. Vieš ide o to, že práve tieto maminy za to nemôžu, že sa narodili chorí. Isto viete o čom píšem. ☹

mici3
23. jan 2009

vsetkym este raz dakujeme 🙂

mame za sebou hroznu noc stihla som vypit len jedn pohar vína a uz to zacalo najprv jedna potom druha, tak dufam ze to prejde tie prve dve očkovanie sme zvladli v pohode ale toto horor ☹ , prave zaspali
myslim si ze mami dvojiciek by sa mali rodit ako chobotnice 🙂

helka1
23. jan 2009

mici, aj ja dodatocne gratulujem k 1 rociku, Dievcata sa narodili drobnucke a je to maly zazrak, ze sa dokazali vypiplat bez nejakych komplikacii 😵

Lalupka drzim palce nech si co najskor doma 😉

katarinka123
23. jan 2009

ahojte
tak mi sme dosli od dokiny a mame este jedno balenie antb.no super.tak sa budeme dalej liecit

yasmina
23. jan 2009

ahojte aj mi sme prisli od Dr 😉

yasmina
23. jan 2009

Lenka vdaka za blahozelenie...
Mici dodatocne vsetko naj k jednemo rocu!!! 😵 😵 😵
Takze drobce sa mi vyrevali do bezvedomia...este len zbadali cakaren a uz to bol taky plac---stereo...
Tak uz berieme len Mucosolvan od kaslu a Imunoglukan na podporu imunity...
Vazili ich a merali vraj preskocili tabulky 🙂 na ich vek by mali vazit 8,5kg
Milosko 13 mesiacov 11 kg 81 cm a Maximko 10 kg a 81 cm...tak sa vytesujem...
caka nas vysetrenie na Plucnom...vraj je nejaka Pneumo vakcina tusim mi ju niekto spominal na pismenko S...zabudla som nazov pre predcasne narodene tak mozno to dostanu...
O tyzden maju dalsie ockovanie Hexa do jednej nozky...Pneumokoky do druhej a Rotavirusy do ust...bleee ...takze zase sa odlahcime o 5 tis. za Rotvirus.ockovanie 😠
Inac nas posielala do kupelov na 3 tyzdne ze nech si idem oddychnut aj s malymi do Lucivnej chaaa to by sa im pacilo ma tam nasackovat a aby som bola na vsetko sama ...haaa urcite!a ocko doma veget ze? 😠 mam najradsej take rady...to by bol fakt oddych v cudzom prostredi a sama na dvoch 24 hod.

lenkamt
23. jan 2009

Kati - malým všetko naj k výmesačiu a skoré uzdravenie 🙂

Yasmi - a čo povedala?

Fro - svokra ti pekne zavarila, nechápem prečo mala potrebu meniť niečo čo bolo dobré 😖