Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
2. jún 2009

aj cvicis?...ja mam zas problem s odvodnovanim....chodim len 3x za den curat...som naliata vodou ako balon....zacinam jest melony a jahody,nieco mocopudne,lebo uz to nie je normalne ako vyzeram...ked si pichnem napr.do stehna,ruky,tak vidim taku jamku bielu...ach

lenkamt
2. jún 2009

aj my by sme museli zobrať 1,5mil 😅 ja som ale stále na pochybách - lebo cez týždeň to bude naháňačka - robota/škola/škôlka a cez víkend sa tam "udrem" aby to vyzeralo 😝 mne je dobre aj v byte 😀 ale zase kvôli deckám 😅 stále neviem 🤐

womenne
2. jún 2009

no veru aj my kvoli detom a mužovi 😀
ja mam zase dobre že moj si všetko dokaže spravit sam,je šikovny aj vybavuje všetko on.Ja mam pocit že som sa zabudla vyjadrovat ako som na materskej 😲 nemate aj vy niekedy ten problem??minule ekd som sa počula ak som telefonovala skoro som odpadla 🤐 musim so sebou niečo spravit.

kili
2. jún 2009

diddi, necvičím 😅 ale chcela by som si aspoň švihadlo kúpiť a trošku sa sem tam rozprúdiť
a čím to je, že nečúraš? nejdeš s tým k dr? 😕

kiwuska
2. jún 2009

kili perfis ako ti idu kilecka dolu🙂 ja od vcera tiez chudnem🙂 nejem po 17tej, vyhodila som sladkosti a aj sladke napoje, a raz do mesiaca si dam iba ovocny den, a chcem aj zacat cvicit, vcera o 1 v noci ma chytil strasny hlad- tak som sa sla napit vody tak snad to vydrzim.... kupila som si na dvd zora lates ale take cviky dava ze nula bodov pre mna som lezala pozerala ako cvici a obcas sa pridala a to som kedysi bola schopna dat spinning a tae-bo za sebou🙂🙂 no bude to hard....🙂 a davam si aj lipoxal take tablety a aj nejaky caj na chudnutie celkom to odhana hlad a hlavne dobre prehana🙂🙂 chcela som si povodne kupit tie tablety alli co su teraz nove vsade to reklamuju ale predavacka ma odhovorila ze je to vsade inde iba na lekarsky predpis a ze to predpisuju iba ak ma clovek BMI vyssie ako nejaka hodnota (uz si presne nepamatam aka) a ze to nie je dobre pre ludi co maju problemy s tlakom...
tak drzte palcexcem dat dole 10 -15 kg, teraz mam asi 68:( mavala som 55:(

kili
2. jún 2009

kiwi a pri akej výške?

kiwuska
2. jún 2009

166 cm🙂🙂 taka krpana baculata teraz som🙂🙂🙂

kili
2. jún 2009

kiwi, tak ja mám 162cm a dnes ráno váhu 69,8kg 😝
a tiež sa chcem dostať na tých 55kg, aj keď moja zidealizovaná je 52, ale to asi ťažko už dosiahnem, možno tak po zmenšení pŕs 😝

kili
2. jún 2009

a tebe sa kedy podarilo pribrať?

kiwuska
2. jún 2009

no ale uz mas 10kg dole!!!!! 55 je u mna ok to mi bude stacit, ja mam prsa male tak musim hlavne brucho zadok stehna a vlastne vsetko okrem tych prs zhodit🙂🙂🙂 len ma zaujima co s tou kožou potom ked schudnem- to asi budem musiet ist na plastiku si dat odrezat,nie? ci sa to nejako vstrebe?????🙂🙂🙂🙂

diddi
2. jún 2009

zadrziavam vodu...takze nielen stitna zlaza,ale asi aj oblicky 😠

kiwuska
2. jún 2009

no ja neviem v tehotenstve asi najviac a po porode som podla mna nic nezhodila a mozno aj pribrala pretoze pri mojom zivotnom style dve deti a skola som cez den nic nejedla a potom som po veceroch tlacila do seba a hlavne pri uceni som ficala iba na sladkom tak asi z toho....

adrianalinda
2. jún 2009

Ahojte mamicky,
ak mate dvojicky vo veku od 5 do 12 mesiacov a chcete aby ucinkovali v reklame na PAmpers, ozite sa na cislo 02/55 42 34 45 do agentury CHARLIEBROWN.

rosarita20
2. jún 2009

cafte babizne,
kiwus, kili, no pridavam sa do klubu, aj vahovo aj vyskovo som skoro rovnako... a tiez chcem dat par kil dole...
priznam sa uz som sa chystala od zaciatku marca, ale nezvladla som to... dokonca som este pribrala ☹ ☹
ale ak by som vybehla v plavkach niekde na kupku, tak zdupkkaju aj plavcici 😎 😅 😨

mima595
2. jún 2009

Pockajte na mna s chudnutiiiiim 😉 - ja som nabrala opacny smer 😉 - a tiež som mala v plane tohot roku sa doplazit na 58kg 😀 - to bola zase moja vysnivana meta 🙂

Leni - a tvoj manžel už bude nastalo vTrencine, /teda myslim, že rozmysla nad civilom, alebo že bude nadalej v armade a bude dochadzat/. Inak aj my budeme musiet pomaly - pomalicky rozmyslat nad domom- hoci sa tomu branim ako cert krizu, ale s 3 detmi to bude v dome asi ovela lepsie. Len ja mam na stavbu domu nedobre spomienky, nasi stavali, ked som mala 10 rokov, a tak stavba domu u mna znamena velky stressssss ☹
My dnes odchadzame k nasim na 1,5 tyzdna, MM ma tiež statnice, tak ho nechavam, nech sa trosku pouci, aby nahodou nevyletel, tak dufam, že už bude pekne.

lenkamt
2. jún 2009

Ros - mne si sa nezdala , že potrebuješ pár kíl zhodiť 😉

Diddi - skús piť žihľavový čaj, ten je riadne močopudný a určite by som šla na nefrologiu 😉

rosarita20
2. jún 2009

leni, dakujeeeem, ono ked sme sa videli som bola asi dobre zamaskovana oblecenim 😝 😉 😉 😉
ale je to fakt bieeeda!!!! ja mam hlavne problem so slaninou na bruchu, zadok mam celkom pevny, ale z coho nechapem 😀 😀 Fakt robim so sebou minimum ☹

kili
2. jún 2009

adrianalinda :D o do mňa už kontakt zobrali za auprakom 😀

lenkamt
2. jún 2009

Mima - bude dochádzať, v armáde nie je nič na stálo, takže za rok to môžu byť aj michalovce 😝 😀 zmluva mu končí v r.2012 a dúfame že mu ju predlžia, on nič iné nevie robiť, tak mu ostáva len tá jediná možnosť 😅

Kili - veď ty nemáš dvojičky vo veku 5-12 mesiacov 😅 dúfam že si v pampers uvedomujú aké sú ich plienky drahé pre dvojičky 😀

yasmina
2. jún 2009

kili na foto vyzeras vyborne...tym ze viem co riesis som myslela rozvod 😔
nana gombiky zalezi od toho ake ma hodinky...kovovy naramok ci strieborne alebo kombinovane a od toho sa odrazit...s monogramom nieeee
skor nejake klasiky opytam sa manzela kde nakupuje v BA manzetaky a dam to vediet ok?sa mi mari ze v Avione ale neviem kt. shop a tam teda maju krasne aj cena je krasna od 100 eur

mima595
2. jún 2009

Leni - ved prave tak som to myslela - to moje "nastalo" - MM ma zmluvu iba do 2010, takže ja to vidim skor tym smerom, ze sa bude musiet naucit robit este nieco ine 😝 - kedže sme sa rozhodli, že predsa len ostaneme v PO, no ale či sme urobili dobre...... ☹
Prinajhorsom on pojde na rodicak a ja robit, ale ci ja dokazem zarobit, tolko co on, tak to silno pochybujem ☹ ☹

kili
2. jún 2009

lenka, ja viem 😀 ale ja som netušila, akú vekovú skupinu hľadajú, len ma proste zastavili, to čítam až teraz tu

lenkamt
2. jún 2009

Mima - no ale zase blava by vám nič neriešila, lebo tam by ste s jeho príjmom boli vlastne bez peňazí 😅 2010 je ešte dobrý, lebo ďalšia reoredy je naplánovaná na rok 2012 😝 nám to vychádza úplne naprd 😅 som mu dala rozkazom , že sa má v tn pekne natískať generálom, aby sa udržal 😀

kili
2. jún 2009

yas, ale to mi zas tak času nezaberie, takže preto som sem rozhodne nie nechodila

kili
2. jún 2009

jo, a chceli ste nejaké fotky, tak na toto sa teraz idem pustiť a taký bordel tu je každý deň 🙄 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
už ma to fakt nebaví, nič sa tu pred nimi nedá schovať a je to fakt príšerné ☹

kili
2. jún 2009

kam ste sakra zmizli 🙄 chcem poľutovať, kým sa do toho pustím ☹

lenkamt
2. jún 2009

😀 😀 😀 Kili ľutujem ťa 😉 ty si pekne v dome zariaď herňu, aby si mala kľud od hračiek 😉

lenkamt
2. jún 2009

ja idem strážiť deti, lebo gaťkujeme, tak nech večer nemusím púšťať práčku 😝

mima595
2. jún 2009

No tak ta lutujem , Kiôi, a tym moje deti presuvam do kategorie "poriadkumilovne deti od najprisnejsej upratovacky" 😀 - toto sa im este nepodarilo vyrobit 😉 😉
Leni - ale kedže MM už nema kam "karierne rrásť" - tu v PO, tak asi bude hladat nieco v civile - ale ja zase donho hustim, ze ma vysku, bude mat 35 rokov, tak ak si on nieco nenajde, tak potom kto - a nebude predsa do dochodku u vojakov /ale čo by mi rozhodne teda nevadilo/

diddi
2. jún 2009

no dokelu....kolko mas deti? 😀 ....tak toto ani nase nespravia a fakt,ze je vzdy bordel