Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
30. aug 2009

Kočky tešíte sa na zajtrajšie stretko? 😀 Dúfam že nezabudnem vziať foťák. 😝

grmitko
autor
30. aug 2009

joj lumi ja veeelmi, fotak je uz nachystany 😉 😵

ajka72
30. aug 2009

ahojky babenky ja si vás vždy poctivo čítam len akosi nestíham písať ale teraz mi nedá wom to je nepríjemné s tými teplotami asi to bude nejaká viroza však uvidíte, mne dokina dala teraz na prevenciu tip aby som začala dávať deťom cca 3 mesiace sirup imunoglukán tak som začala uvidíme či im to nejako zabráni nedostať nejaku pliagu, držkajte sa 😉

kiwuska
30. aug 2009

Cavte baby, my sme nejaki chori, jakubko grcka ma hnacku, janko je unasich nech to nechyti.... a aj na mna tusim nieco lezie... takze mame "veselo"... :( zajtra vam zelam vela zabavy na stretku, poriadne si to tam uzite a urobte riadne vzruso pre ostatnych, my by sme tiez radi prisli no ale takto sme dopadli....

nana77
30. aug 2009

ahojte!!!
dodatocne nikolke aj nikolaskovi vsetko najlepsie k meninkam!!!! aj lenkinmu manzelikovi!!!!

kocky, ja ja sa velmi tesim na zajtra!!!! dufam, ze pocasie vyjde tak dobre, ako ho predpovedaju! 😀 lumi, neboj, keby si aj fotak zabudla, nasa fotodokumentaristka saska to isti 😉

ozaj, baby, tak uz aj u nas zacina elmo-mania!!! mali, ked to vidia v telke, tak normalne vyskaju od radosti. a mam nahratych len 15min a stale dokola im to musim pustat 😀 😀

aneti78
30. aug 2009

ahojte 🙂

ja vas kazdy den citam,no nejak nestiham pisat a potom chcem na vsetko odpovedat, no urcite zabudnem na nieco.

Mimka, wom, o nic nepridete ked nepojdete prvy den hned do skolky 😀 😀 😀 samy vresk a krik...my sme boli prvy den minuly rok a ovela lepsie to znasali deti, ktore nastupovali neskor, ked uz ostatne rano az tak neplakali. aj ucky maju prvy den chaos a potom neskor, ked pride nove dieta, tak maju viac casu sa mu venovat, kym si zvykne.

Nasi nastupili uz v pondelok, uz robila normalne ich trieda, no a hned v pondelok Jakubko mal vecer 39 teplotu, takze ostali doma, v piatok uz isli, lebo mu to preslo po dvoch dnoch, nic ine mu nebolo, takze som ho len nalievala vodou a nurofen sirup minimalne trikrat denne, rano imunoglukan a vecer preventan junior a do nosa preventivne morsku vodu. no a v piatok poobede som akurat dobalila tasku na chatu, pridem do obyvacky a MM, ze mozem vybalovat, to iste uz mala Tamarka. dnes je uz ok. cize zajtra idu do skolky a som zvedava, kolko tam vydrzia 😠 su sice virozy, ale to nie je normalne, ze ked su doma, tak su ok a ked idu tam, tak stale sa na nich nieco nalepi. a to som davala poctivo cele leto imunoglukan.
no a na skolku sa tento rok strasne tesili, ubudla im jedna ucitelka, lebo ide do triedy s malymi detmi, tam su stale tri ucitelky a nasim uz postacia dve. v skolke bordel, vsetko zo skrin povybalovane, ozdobuju triedy, ale nasi su radi, aj ked v podstate este nic take tam nerobia, len sa hraju s detmi.

este k tomu oznacovaniu veci, ja som neoznacovala, len uterak do bazena kazali napisat meno, a nikdy nebol problem, raz mal Jakubko ine tielko,ale to sme rano odovzdali a hned nas to nase tam cakalo 😀 ved take trojrocne dieta vie povedat, ze to nie je jeho, teda aspon nasi su na to citlivi 😉

aneti78
30. aug 2009

wom, nasi su tintitka, ale davka na nurofene sirupe podla veku im je slaba, takze ja ked uz je velmi vysoka teplota radsej dam cipok.

baby a prajem vam pekne stretko 😵

aneti78
30. aug 2009

no a este sa idem pochvalit, ze sme nasim kupili na narodky ich prve ozajstne lyze a lyziarky, sice pouzivane,ale v super stave, prisli akurat, ked boli u svokrovcov na prazdninach, ja som si ich vylozila v kuchyni na zem a chodila na nich kukat 😀 ale potom sme ich skryli, aby ich nevideli. Tamka ma Head-ky ako ja 😀 😀 😀 tak aspon mam dovod tesit sa na zimu, dufam, ze bude kopu snehu uz zo zaciatku, naucime ich a vo februari pojdu ako velki frajeri na donovaly 😀 😀 😀

ajka72
30. aug 2009

aneti pozerala som tvoj albumček detičky su zlatučké na jednej fotke spia vo veľkých posteliach môžem sa opýtať že kde ste ich kupovali, dikes 😉

aneti78
30. aug 2009

ajka, tie postele su kupovane normalne v nabytku tuna v presove, natrafili sme vtedy na akciu a daju sa poskladat na poschodovu postel, potom ked budu vacsi 😉

grmitko
autor
30. aug 2009

http://www.dvojcata.kat.cz/
babulky kuknite tu galeriu dvojciat 😉 😉 co tam vidite??

kili
30. aug 2009

grmi, a kde je tam galeria? 😕

astora
30. aug 2009

grmi su rozkosny 🙂

ajka72
30. aug 2009

a od kedy si ich aneti dávala do nich spať a ako si zvykli na ne, zaspávala si s nimi

grmitko
autor
30. aug 2009

kili 9 riadok vlavo 😉

grmitko
autor
30. aug 2009

a babulky ako to vyzera tak realne s nami a tym stretkom?? kto urcite pride?

astora
30. aug 2009

ja vaham nad tym stretkom my uz nie sme v kociku bojim sa ako sama s nimi zvladnem cestu 😖

kili
30. aug 2009

grmi, aha, dík. zlatí sú 😎

katullka
30. aug 2009

caute zienky,

tak my uz sa velmi tesime na zajtrajsie stretko 😵 . Dufam, ze nam do toho nic nepride, lebo vidim, ze uz viacere deticky ochoreli 😢 . Nasi maju ale uz iba slabulinky soplik, uz im konci, tak si myslim, ze nikoho nenakazime.
Idem popozerat fotky.

Vsetkym, co su chori prajem skore uzdravenie!!!!

grmitko
autor
30. aug 2009

astora my sme tiez bez kocika a cestu mhd zvladaju super, bavi ich to vzdy pekne sedia 🙂

zabka0609
30. aug 2009

wom takze drzim palce aby ste mali pokojnu nocku bez teploty

jankabambulka a tvoj Misko este stale tak v noci place?alebo uz pekne spinka?

aneti to ale budu naozaj taki mali velki frajeri v tych lyziach.tesim sa na foto 😀

nana dakujeme za blahozelanie

kiwuska prajem skore uzdravenie a hlavne nech to nie je nic vazne

kocky prajem vam nech mate pekne pocasie na stretku a tesime sa na fotky,verim,ze saska nesklame s tou jej masinou 😵

astora
30. aug 2009

grmi autobus je ok ale ked su unaveny to je des ... stale vaham ci ist

zabka0609
30. aug 2009

zabudla som vam zazelat dobru nocku lebo ja uz idem spat,este poupratujem bojisko a hura do postele 😵

grmitko
autor
30. aug 2009

zabka ja tu masinu uz nemam, mala som ju pozicanu iba na dovolenku 🙂 a mozem povedat ze mi je za nou veeelmi smutno 😒 😉

nana77
30. aug 2009

no ja dufam, ze sa nas stretne co najviac!!!

astora, neboj, zvladnes to urcite!!! prid, zazijeme pekny den 😉 ! a aspon sa vsetky (teda nie vsetky, ale aspon niektore) spozname aj osobne. a nabuduce, ked budeme mat opat niektora chut si poplakat, aspon budeme vediet, kto sa k nam prida! 😉

astora
30. aug 2009

mozete mi cez IP dakto poslat mob ? popripade nech vam zavolam kde sa nachadzate ? lebo ja zajtra mozno teda pridem ale neskor a asi budem mat 4 deti bo ak pojdem musim aj starsiu brat a hned by som jej aj kamosku vzala nech sa nenudi

rosarita20
30. aug 2009

Cafte holky, tak som vas konecne docitala, nebola som na pc par dni, lebo MM nieco stale robi do prace...
vsetkym marodom chcem popriat skore uzdravenie,
oslavencom vsetko najlepsie,
BA a okolie super stretko 😉
Som sa nasmiala na vyrokoch vasich ratolesti, aj na hovno story, marg, no muselo to byt poriadne rodeo 😀 😀 😀
My sa tiez pomaly pripravujeme na skolku, fakt nemam ani najmensiu predstavu, ako budu chlapci reagovat..
no ved uvídime, babý co mate skolkarov, vsetkz davate ten imunoglukan? Zacinam nad niecim uvazovat, lebo tych pliag bude v skolke asi viac nez dost ☹

grmitko
autor
30. aug 2009

rosa ja som davala celu jar, teraz davam preventivne oscilo a lekarka mi kazala od nastupu do skolky davat imunoglukan, musim zajtra kupit a davat im ho

katullka
30. aug 2009

Sasi, konecne som ich nasla, podareni su 😵 😵 😵

grmitko
autor
30. aug 2009

dakujeeeeem 🙂