Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
4. sep 2009

Zinus kludne mozes, ja som im zacala davat obycajnu neprevarenu vodu ked mali rok a doteraz maju najradsej vodu z vodovodu 🙂

as tym ramenom radsej chod ak mozes, budes mat istotu ze nieco neprechodis a potom bude este horsie

zinuska
4. sep 2009

wom, my sme mali s Maxom tento vikend take problemy. jemu sa strasne chcelo kakat ale zdrziaval to,lebo sa bal,ze ho to bude boliet a vzdy mal len spinavu ritku. chuda,triasol sa,potil, plakal... 😔 no a nasadila som mu biogaiu a dva dni si dal aj Actimel a pomohlo to.

womenne
4. sep 2009

baby čo tie topanky?kupujete?

zinuska
4. sep 2009

lenze sasi ja mam takeho ufrflaneho doktora,kym neumieram,tak tam nechodim. 😒

papa vecer,musim koncit.

grmitko
autor
4. sep 2009

Dani ja mam este z jari topanky, takez to znosia, su im sice ltt, ale to neva, na ten mesiac ci dva vydrzia a potoma z na jar budem kupovat prechodne a na zimu samozrejme budem tiez kupovat 🙂

rosarita20
4. sep 2009

Ahojte holky, tak vcerajsi den "zevraj" zase v pohode 😉 😉 Chlapci ani domov nechceli ist 😀
Na Olinkovi sa mi zdalo, ze asi plakal, ale to predpokladam hned po tom ako sa zobudil,to aj doma vzdy poobede s revom vstavali 😀
Dnes rano Teo: hulaaaa, ideme do skolky, Oli: ja nejdem do skolky, budem doma´... Nejak sme ho napokon ukecali a v pohode sli dnu do triedy...chvilku som nacuvala, plac nebol...tu je uprsano, mokro, tak dnes asi von nepojdu, uvidime..a hlavne som zvedava na reakcie po vikende, ked zase bude treba ist do skolky.
Zinu, po plackach sa len tak zaprasilo 😉 😉
A vooobec neviem co dnes, poradte 😀

rosarita20
4. sep 2009

Wom, mna tiez poslednu dobu stale bolia krize, mala by som zuacat chodit pravidelne na masaze...
Zinu, a ty nemozes mat to rameno nejak vylkbene?
Marg, snad sa ´to uz teraz upravi, tiez si myslim, ci to nebol nejaky blok po tej kaky-story...
A k topankam, my mame tiez este od jari, mali take vacsie, cize teraz akurat vynosia..

margaretka11
4. sep 2009

rosarita, dúfam, že sa to upraví. Našla som na nete, že to môže byť aj z dôvodu krátkodobej zmeny prostredia, no a my sme nedávno boli na tom výlete s deťmi, čiže aj tam môže byť pes zakopaný. Ja hlavne dúfam, že sa to dá do poriadku 🙂

astora, tá tvoja príhoda zo škôlky s volaním na deti henten a tamten ma vytočila 😠 . Ako si to mohla tá osoba dovoliť? Ja som vám tu tuším spomínala svoj zážitok zo škôlky, že som raz domov došla s tým, že učiteľka ma volá Kata 😢 . A ocino sa jej na druhý deň, že prečo ma tak volá a ona, že to preto lebo sú v škôlke dve Katky a tak jednu volajú Katka a mňa Kata 😠 . No ale tak jej vysvetlil, že nech si poradí iným spôsobom a nevolá ma Kata lebo ja Kata nie som 😀 . Mimochodom, odvtedy mám veľkú averziu voči "Kate" a nereagujem na toto zavolanie. Ako povedal môj ocino vtedy u nás doma, Kata je akurát tak tvoja ponožka 😀

Wom, ešte som neriešila nákup topánok, uvidím, či im ešte nebudú dobré tie minuloročné. Ale v prípade, že im narástli nôžky, tak nás čaká nákup nových jesenných aj zimných topánok 😝 . Čo mi pripomína, že by sa mi zišla tlačiarnička na peniaze alebo peniažkový stromček 😀 . Ale ten stromček aspoň stoeurový 😉

grmitko
autor
4. sep 2009

Kati ked zisitis kde taky stromcek predavaju, tak mi hned daj vediet, nam by sa teraz veeeelmi zisiel 😉 😉

grmitko
autor
4. sep 2009

ja som dnes este na tie druhe tricka biele napisat mena, ale uz nestiham, ale som rada, ze som si v spajzi spravila poriadok, je to super ked mozem upratovat bez toho aby mi to deti rozoberali vsetko 😉 😀 som zvedava ako to bude v pondelok, po vikende 🙂

grmitko
autor
4. sep 2009

no idem sa obliect a idem pomaly pre tie moje lasky, som zvedava ci sa obeda aspon dotkli 😀 ucitelku som upozornila ze jedia malo, aby nebola prekvapena 😉

womenne
4. sep 2009

baby aj ja chcem tlačiaren na prachy,bola som des uzubarky a oznamila mi sumu za 2 korunky vzadu dokopy 4tisic 😔 ale čo už musi mi ich dat do poriadku lebo na slovensku mi to pokašlali 🙄
My musime dnes kupit kopky a na zimu taktiež.

Zinu rameno možešmat vyklbene radšej si skoč,ja som ho mala 2x a je to neskutočna bolest a bolievaju ma občas najme ked prši,zato vdačim segram ked ma vyzliekali ☹

Inak mne tu pridu 2 sestry juj sa tešim aspon na jeden den vypadneme niekam spolu maly budu vškolke ufam že budu ok...

zabka0609
4. sep 2009

ahojte vsetky

lenka prajem vsetko len to najlepsie k tvojim dnesnym narodeninkam,hlavne vela zdravia,stastia,lasky a od zivota ziadne vrasky,co najmenej starosti a co najviac radosti. 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
4. sep 2009

Leni ja som ti uz na FB, tak ale aj tu ti zazelam vsetko naj naj naj k dnesnym narodkam, vela vsetkeho, iba starosti malo 😎 🙂

womenne
4. sep 2009

Lenka ma narodky?ja som zabudla tak všetko najlepšie ti prajeme 😵 😵 pochval sa čo za darček si dostala?

Saška dnes ako?

grmitko
autor
4. sep 2009

No dnes mi ucitelka povedala, ze ako som ja chcela ze od utorka na cely, to urcite nie, lebo asi hodinu plakali kym som prisla a vraj nie su adaptovani, tak osm povedala, ze od stredy 🙂 cim skor si zvyknu tym lepsie pre nich aj pre mna, tak uvidime ako to bude v pondelok, len nechapem preco v inych skolkach sa da hned na cely den a tu u nas z toho robia horor, nas dali nasi hned na cely den,nikto sa nic nepytal a bolo, nejako sme to prezili
jasne ze mi je luto ked ich vidim plakat, ale cim skor si zvyknu ze sa do skolky chodi tym lepsie, nebudem to teraz natahovat len preto, lebo ucitelke sa nepaci ze placu 😒 no placu ved doteraz boli cely zivot iba so mnou a je to pre nich zmena a poriadne velka, ale ved si zvyknu, zvykli si ine deti, zvyknu si aj oni 🙂

margaretka11
4. sep 2009

Saši, až sa k tomu stromčeku dopracujem tak ti sľubujem, že sa ozvem 😀

ajka72
4. sep 2009

Lenka všetko naj k tvojim narodkám veľa lásky zdravíčka osobnej aj rodinnej pohody my oslavujeme zajtra teda moje dvojky a taktiež aj zabkine 😵 😵 dva ročky

zuzka.25
4. sep 2009

čafte
tie moje male krpate opice proste nezaspia a nezaspia... z postieľky vedia vyliezť, tak už neviem, ako ich mam udržať v polohe ležmo.. grrr

lenka, všetko najsamlepšie 🙂 nech sa ti splnia všetky sny

ajka, žabka, aj vašim detičkám všetko naj, síce dopredu, ale možno sa sem zajtra nedostanem, tak aby som to neprešvihla....

idem ja po varechu, lebo toto už neni normálne 😀

lenkamt
4. sep 2009

ahojte.

ďakujem 🙂 🙂 🙂 tu aj na fb 🙂

Zuzi - aj naše včera prišli nato ako vyliezť ale som im dôrazne vysveltila že nemôžu, tak zaspali v pohode, dnes naobed dokonca bez vymýšľania za 5min 😕 ale to bude asi tým počasím 😝

zuzka.25
4. sep 2009

leni, tak to príď vysvetliť aj našim prosím ťa 🙂)))

lenkamt
4. sep 2009

to vieš ja mám príklad vo Verči - ukážem im že aj ona leží a spí, tak opakujú 😀

lenkamt
4. sep 2009

Dani - idem 3.10. na dva dni do blavy na dámsku jazdu vrátane chipendales 😀 +mi dnes mangel nečakane podaroval depilačný strojček 😀 fest romantický darček, ale po tom som už dávno túžila 😀 + sme si boli zobrať obed v reštike a ja dnes odychujem 😀

grmitko
autor
4. sep 2009

jeeej Leni tak sa dufam ozves ked budes v BA, ja tiez cchem na Chipendales, ale nie su bubaby na vstupenku tak nic, ja uz inak cele roky tuzim tam ist 😵 😵 😵

grmitko
autor
4. sep 2009

inak ak nemate niektora cez vikend co na praci, kludne pridte, moj muz dnes odchadza na zraz do ciech a pride v nedelu 😒 a to ani nespominam ze posledny tyzden domov pred desiatou vecer nechodil ☹ tak sme zase sami, ako obvykle

astora
4. sep 2009

ahojte kocky
zuzka moji ako zistili ako vyliezt s postielok uz bolo po spanku ☹ ani varecha nepomohla

Grmi aj moj muz chodieva domov az po desiatej takze sme tiez vacsinou sami a s tou skolkou tiez som bola nahnevana ze ich aspon do dvanastej nenechali ked zacali so skolkou ale uz je to za nami pekne su tam cely den a je to fajn dokonca ich dali od seba aj skrinky a aj ked maju nejake kreslenie a tak su od seba a su ovela pokojnejsi nerypu do seba tak sa aj tesim 🙂 🙂

grmitko
autor
4. sep 2009

no ja uvidim co bude buduci tyzden, aky bude pondelok ale bola by som rada, keby aspon dva dni tam uz boli cely den 🙂

astora
4. sep 2009

jooj ale pockaj ako si oddychnes ja som za tieto tri dni tak zrelaxovana co su v skolke konecne som si riadne vyupratovala bez toho aby sa mi motali pod nohami i ked skola nam este nezacala snad od buduceho tyzdna 😒

grmitko
autor
4. sep 2009

no ja sa na to uz tesim astora, ja som dnes tiez v klude spajzu upratala, buduci tyzden su na plane skrine, je to super, ked mi tu deti nebehaju pri upratovani a "nepomahaju" mi 😀 😀

nas tato uz odisiel, tak som zase sama s detmi, zajtra sa chystam do ikey, kupit vankusiky do skolky a latku na navliecky 🙂 🙂 dame si tam aj obed a mam vybavene 😀 nevarim, ked muz nie je doma 😝

zuzka.25
4. sep 2009

astora, tak to si ma s tým spaním moc nepotešila :( je no nafigu, ťahať celý deň nonstop, bez chvíľky oddychu

grmi, na zraz čoho išiel?? my by sme aj prišli, ale už máme program na celý víkend...

lenka 🙂 tak to máš super, že dámska jazda 🙂