Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
3. feb 2009

Helka tak nejak 😀 . Ale ja som tam objavila spolužiačky zo základnej, aj strednej a aj z výšky, čiže ma to fakt potešilo. Predsa len sme sa už dávno nevideli a takto máme možnosť aspoň čo to o sebe vedieť 🙂

margaretka11
3. feb 2009

Bibianka, je tam česká verzia, slovenská nie. Ako som si zadala www.facebook.com tak mi to hneď otvorilo v češtine.

helka1
3. feb 2009

heh, uz som zaregistrovana 😀

yasmina
3. feb 2009

margaretka a je ti uz lepsie?...bo necitam vsetko co sa tu pislo...prpeinam okna medzi facebookom a MK

bibianka
3. feb 2009

Mne sa to otvorilo v angličtine

helka1
3. feb 2009

...som za kazdu blbost a normalne uz tam mam nejakych znamych , hned mi hodilo na nich kontakt asi uz mi o tom poslali maila kedysi davno 😅

margaretka11
3. feb 2009

Helka tomu hovorím rýchlosť 😀 .

bibianka
3. feb 2009

helka, ty už si sa stihla zaregistrovať???

bibianka
3. feb 2009

ja to tiež chcem české!

margaretka11
3. feb 2009

Bibianka a nemáš tam niekde možnosť výberu jazyka? V nastaveniach alebo kde.

Vidíš Helka vidíš, je to droga 😀

Yasmi áno, už sa cítim trochu lepšie, hrdlo síce ešte bolí, ale tak celkovo mám pocit, že ten penicilín už začína zaberať 🙂

bibianka
3. feb 2009

jé, už som to našla
A tie údaje musia byť naozaj pravé (meno, priezvisko)?

margaretka11
3. feb 2009

Bibianka pozri na tej úvodnej stránke úplne dole, v ľavom dolnom rohu. Je tam Facebook 2009 a vedľa neho by mal byť jazyk a také šípky hore a dole. Skús to tam nastaviť 😉

helka1
3. feb 2009

no mne to okamzite hodilo cestinu 🙂

bibianka
3. feb 2009

jazyk som našla, len tie údaje ma zaujímajú - dávaliu ste všetko pravé?

margaretka11
3. feb 2009

Bibi to závisí od teba, ale ak chceš, aby ťa našli tvoji známi tak zadaj správne údaje 😉 . V nastaveniach si potom môžeš nastaviť, že fotky sprístupníš iba svojim priateľom a pre ostatných budú všetky údaje uzamknuté. 😉

helka1
3. feb 2009

no bibi ja hej 🙂

bibianka
3. feb 2009

ja som mala anglinu asi preto, že Windows mám legal z CA

margaretka11
3. feb 2009

Bibi môže to byť tým 😉 . Hlavne, že už máš češtinu 🙂

helka1
3. feb 2009

no mne to hodilo rovno cz asi preto, ze vyhladavala som cez google ale ten mam nastaveny na vyhladavanie sk

margaretka11
3. feb 2009

no ale idem ja zahájiť protestný spánok lebo ráno nevstanem 😉 . Všetkým maminám a detičkám prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

yasmina
3. feb 2009

bru noc 😉

womenne
4. feb 2009

Dobre ranko ešte nemam ani očka rozlepene drahy ma vzbudil a musela som vstat aby som znovu nezaspala o chvilu ideme na Slovensko on šiel ešte do prace a ja zachvilu budim malych.
Baby to važne vedia vaši basničky mima a Saška?moji nie ☹ ja fakt pojdemk lokopedičke 😢 to su tu len moji čo ešte nevedia rozpravat poriadne?Sbko ano ale Niko nooooo 😖 😢 asi sa tam pojdem buduci tyžden prihlasit 🤐 ,no tak držte palce at všetko vybavime a nemusime ist znovu hlavne prašule 😵

womenne
4. feb 2009

tak chalani su hore ideme na to 😎 tak pa

lenkamt
4. feb 2009

ahojte 🙂

aj ja som na facebooku 😀 ako sa tam ideme hľadať??? mali by sme založiť skupinu dvojičkovo 😀

ale iné som chcela :

Lumah - Veronike všetko naj k meninám 🙂 myslím že iná okrem našej a tvojej tu už nie je 😅

lumah
4. feb 2009

lenkamt jjjjjjej aj tvoje všetko naj, veru dnes ráno skoro odišla a nestihla som jej zagratulovať, ale darček už na nu čaká, ked príde. 😀 Čo dostane tvoja Veronika?

lenkamt
4. feb 2009

takú kravinu na výrobu náramkov a sladkosti. do školy brala kilo cukríkov, chúďa skoro ju tá taška prevalila 😀

aj my ďakujeme 🙂

grmitko
autor
4. feb 2009

Veronikam vsetko naj naj naj

my mame zas ebou zase noc o nic, Domko v noci horucky, nespal vela, budil sa a potom spal s nami, takze som ako zbity pes ☹

ja som registrovana na facebooku, ale este som ani nekukala co sa s tym da, tak to idem kuk

nana77
4. feb 2009

lenka, lumi: VERONIKAM vsetko najlepsie k meninkam!!!! 😵 krasne meno - veronika!!!! uzasne 😵

margaretka11
4. feb 2009

Ahojte 🙂

Veronikám prajem všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

tatolu
4. feb 2009

Aj ja sa pripájam k blahoželaniu Veronikám.
Priebežne vás čítam, ale nestíham reagovať. Teraz mám mangela doma a to furt že, ešte tam budeš dlho?