Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
15. aug 2009

wom keď budeš dávať fenistil už nedávaj dithiaden, nepríjemné s tými kiahňami, ale aspoň to budete mať za sebou, lepšie ako keby to schytali v školke teraz si s nimi doma 😒

womenne
15. aug 2009

prečo?ja som dala ved mi napisala že mam dat 3x denne 😕

lenkamt
15. aug 2009

ahoje 🙂

Zuzke všetko naj 🙂

Jani - skús ten viburcol, je fakt dobrý aj nám zaberal, podľa mňa sú to zuby, ono ho to tlačí, do tej druhej v noci sa akotak vyspí/to čo potrebuje a musí/ a potom mu tá bolesť nedá 😖 chúdatko, a v okulkách je zlatý 😵

Wom - dávaj tie kvapky, baby to potierali normálne tantum verde 😕 a existujú ešte aj nejaké homeopatiká ževraj sú super, ak chceš napíš nicolmt v téme martinčaniek, odvolaj sa na mňa, ony mali kiahne pred troma týždňami tak má komplet lekárničku doma 😉

lenkamt
15. aug 2009

tým som chcela povedať že ti poradí čo nato aby dobre bolo 😵

ajka72
15. aug 2009

no lebo didiaten je vlastne to isté ako fenistil, resp.s rovnakým účinkom teda keď dávaš jedno už netreba dávať druhé, aspoň mne to tak hovorila lekárka

womenne
15. aug 2009

vidiš mne povedala inač 😨 leni dik 😉

grmitko
autor
15. aug 2009

Zuzinka vsetko naj naj k narodkam 🙂 🙂

Dani na kiahne je aj taka masticka, pockaj kuknem ako sa vola
vola sa Tanno-hermal lotio je lepsia ako tekuty puder 🙂

katullka
15. aug 2009

Zuzi vsetko najlepsie k narodeninam!! 🙂

katullka
15. aug 2009

Wom, drobcekom prajem rychle uzdravenie, chudatka, no aspon to budu mat za sebou.

zuzka.25
15. aug 2009

čauteee babenky..
dakujem krasne za blahozelania, velmi ma to potesilo.. este rok a mam 30..hm...

doteraz som patlala tortu, dnes sa mi nepodarila, min. tyzden nanecisto bola krajsia 🙂 ale hadam bude aspon dobra, ked uz nic ine

wom, kiahne?? no fasa... furt volaco, ze? ale nech to mate uz za sebou...drzim palce a myslim na vas

sasiii, som rada, ze ste stastne dorazili

zinuska
15. aug 2009

caute baby!

tak nemala som skor cas sadnut za pc. Zeny,keby ste vedeli,akou skuskou tolerancie sme preslli za tieto dni 😝 vyzeralo to u nas strasne a este ani zdaleka nieje koniec. 🙄 predstavte si to tak,ze byvate s rocnymi babätkami priamo na nejakej stavbe 😝 😝 🙄 omietku mali az v plienkach 😠 fesaci mali sice krasne vymakane telicka,ale aky bordel tu narobili!! 😒 a byvaju u nas do 20h vecera!! takze ani prdnut si tu clovek nemoze. a to je len slaba polka domu.
ale chudaci musim uznat,ze su sikovni! len mi je ich az luto,lebo takmer bez prestavky makaju. 12h denne!! 😕 ja to nechapem ako to dokazu. v piatok cakal posledny majster,co tu robil odvoz pred nasim domom a normalne si lahol na chodnik a tak cakal. bol riadne unaveny.. 😖 aj som im dvakrat napiekla kolaciky a ani si ich nestihli dat ☹ ale asi im nabuduce spravim gulas,sak co sa cudujem,ved su to chlapi,takze kolacmi ich asi nepotesim,ze? 😖 no mne je ich tak luto.. ale som aj nastvana na nich,lebo mi rozbili displej na pracke!! tak periem z pamäti 😀 teda konecne az dnes sa zfunkcnila pracka. doteraz bola zalepena.

Zuzi gratulka k narodkam!! Hlavne to zdravicko!!!! 😵 😵

wom nech su rychlo prec tie kiahniska!! 😠
boze stale je niekomu nieco.. ☹ Katulka a ty si dako casto chora 😕 davaj si na seba pozor!!

Katarinka,ako si pri prerabke schudla?? ja makam jak fredka a este som aj pribrala 😀 😠 😠 🙄 nechapem to.
teda hlavne brucho sa mi dako nafuklo. booooze,dufam ze zas necakam dvojicky 😖 😖 🙄 muz by odomna zdrhol 😀 😠
a pri mojom stasti by to neboli dvojicky ale min. trojicky 😝 😀

Sasi prijemnu dovolenkuuuuuuuu!!!! este ze si si tam vzala ntb,ved by si mala riadny abstak 😀 😉 tak nam semtam daj vediet co robkate a ako sa tam mate!!

idem spat. sak uz by sa aj patrilo,ze ano 😎 ale ked ja som taky nocny vtak.. v noci mam najviac energie 😀 ja mam vzdy do takej 22h robotu /zenske prace samozrejme 😝 / no a potom sa mi stane akysi "reset" 😀 no a som plna energie 😀 😅 ... no sibnuta som 😀

idem uz na mna pisti susicka 🙂 papa a chori vyzdravte sa a zdravi neochorte!!!!!!!! 😵 papa

zinuska
15. aug 2009

jeeeej a zabudla som vam povedat,ze dnes Alex zacal chodiiiit!!! 😅 😅 😅 sice este chodi jak vyliahnute kura,ale chodi! takze este potrenuje a huraaaa mam veget 😀 😀

Ozaj Zuzi, voditka su genialna vec!! takze diiik! malym to nevadi a pre mna je to super,lebo nemusim sa zohybat. takto si ich vediem ako psikov a ked idu padnut, popruhy ich zadrzia. takze bomba! 😵

helka1
15. aug 2009

Zinus gratulujem k chodeniu !!! 😵 To uz mas 2 chodcov co !

A tych fesakov si uzivaj bo ani sa nenazdas a su fuc 😀

ajka72
16. aug 2009

zuzka dodatočne všetko naj k narodkom ako píše zunuska hlavne to zdravíčko, neviete čo je s lalu akosi tu dlho nebola 😒

grmitko
autor
16. aug 2009

bre ranko,
len som nakukla

zinus gratulujem k chodeniu
nemala by som abstak, asi len malicky 🙂 inak by osm ho ani nebrala, ale muzovi este nepsirli peniaze a nemame poplatene ucty tak kvoli tomu som ho brala aby sme poplatili ucty ked pridu prasule

ajka72
16. aug 2009

joj a zabudla som poblahoželať k chodeniu zinuskýných drobcov je to potom už naozaj lepšie keď chodia samozrejme ak nechodia každý na inu stranu 😅

womenne
16. aug 2009

katulka uzazka,zinu a ostatne dakujeme 😵 😵 😵 ale mato nejaky slaby priebeh,nemaju teplotu,ani nemaju vela vyražok 😕 no uvidime zajtra zavolam dokine.baby ktora ste to mali teraz tie kiahne????Katulka????
ja sa tu zblaznim byt stale doma maly su nervozny,aj vnoci dost plakali som skoro nič nenaspala,ešteže ma atiko nechal vybuvat aj navaril obed 😵 joj mam ja zlatičko doma 😵

zinuška to ti verim mat taky bordel doma je na nervy a ešte viac pre teba ty si riadne poriadkumilovna 😅 blahožela k chodeniu teraz ti začne obdobie ked pojdu jeden tam druhy tam a ty budeš mat pocit že len behaš hore dlu,to na miesto posilovne 😀 ale je to krasny pohlad však??? 😵 😵 😵

Saška a vieš čo ma š robit???jasne???ODDYCHOVAT 😎

vieruna
16. aug 2009

Zinus velka gratulacia k chodeniu 😉 Sikulky su to.

katarinka123
16. aug 2009

ahojte zinus gratulujeme alexovi k chodeniu 🙂
ja som ani vtedy nemala cas na jedenie a potom som dfosla k nasim este po tom vsetkom a tu teraz chodim 3 krat do tyzdna na aerobik moc sa mi nechce celyx den beham po malych ale co uz nejako sa musime prinutit.aj ked pri malych sa nabeham dost ale kilkam sa moc nechce dpole a le asi to treba iny pohyb.
ale co uz 😝 😝 .

womenne
16. aug 2009

jej baby ja vam tak tie kilka navyše zavidim,tak rada vby som pribrala ☹ minule som pozerala fotky a som bola zhrozena 😢 to bolo v obdobi ked som byvala u svokrovcoch no strašne som vypadala...

womenne
16. aug 2009

mne sa tie kiahne nejak nezdaju je možne aby sa po tom fenistile stracali?tak rychlo?????Pluzgiere na nich maly

helka1
16. aug 2009

wom s kiahnami neporadim 😅 , Nanuskovci mali nedavno kiahne 😉

A nechces moje kilecka navyse 😀 ?

nana77
16. aug 2009

ahojte dievcata!
tak uz mam opat "len" dve deti, sestra si vcera bola vyzdvihnut neterku... no, bol to sice zaberak pre mna, ale normalne mi chyba 😕

zinuska, to malovanie, ci co to vlastne robite, ti teda nezavidim... ja som tyzden upratovala po malej prerabke a malovke tych nasich smiesnych 75m2, takze ten vas domisko, to musi byt iny zahul...
inak super, ze aj alexko uz chodi!!! tak uz mas dvoch chodcov!!! ste veeeelmi sikovni!!!

u nas mame len jedneho - ondrejko zacal chodit presne v den 15tich mesiacov - 8.8., ale poviem vam, ze ten uz rovno beha... ale aj kolienka su mu obcas dobre. hlavne, ked zabudne, ze uz vie chodit 😀 . no a oliverko ani omylom... ked ho drzim za jednu rucicku, ale len tak aby sa nepovedalo, sotva sa dotykame, tak ide ako general. ma nejaky pocit istoty, alebo co, lebo akonahle ho pustim, uz aj iden na styri... ale nevadi, ved sa dockame hadam.. 😀

wom, takze kiahne... 😒 . no, my sme si tym presli nedavno. tie nase mali tiez velmi lahky priebeh - ziadne teploty, ziadne svrbenie, ziadna nervozita... ono, cele tie nase kiahne boli akosi divne, netypicke... na hlavicke nemali ani jednu vyrazku, oliverko ich mal dohromady asi 10, zato ondrejko cele telo - nohy, ruky, chrbatik, brusko.... ten bol riadne vysypany.. a aj tie pluzgieriky boli u nas take divne - mali biele hlavicky, ale neboli to pluzgiere take klasicke - s vodou, alebo co je to za tekutinu. aj sme chvilu zvazovali, ci su to kiahne, ale nakoniec to potvrdili dve lekarky nezavisle od seba s tym, ze dnes uz su kiahne niekedy tak modifikovane, ze to ide aj dost tazko rozlisit... kazdopadne som s malymi 10 dni od prvych pupienok nevystrcila nos z domu, aby sme nikoho nenakazili... napodiv, mali to celkom dobre zvladali, zato ja som uz bola na budku...
nam dokina poradila nenatierat, jedine ak by ich to velmi svrbelo, tak fenistilom potriet. a prve 3 dni som davala fenistil kvapky 3x denne (ale vtedy som uz nenatierala gelom), ale kedze to malych nesvrbelo, tak som ich prestala davat. no a nemali by sa kupta, iba sprchovat a uterakom len tak jemne osusit, nesuchat... oni sa potom zacali tie pupaky vysusovat a pomaly mizli, ale fakt pomaly, este aj dnes maju zopar takych akokeby fliacikov po nich... ale len par..

katulka, rychle uzdravenie!!!! booozinku, vy si to naozaj odtrpite, vsak??? ☹ ☹ ☹ ved tolkokrat uz ste boli chori... stale atb. neboli ste na nejakych testoch kvoli imunite?

nana77
16. aug 2009

zuzanka, tak este raz vseeeeeeeeetko najlepsie!!!!! dufam, ze oslava sa vam vydari a neboj sa, tak torta bude urcite vyborna!!!! 😉

janka, my sme malym tiez davali viburcol, ked boli placlivi a nekludni. je to homeopatikum, je na ukludnenie a proti horucke. tak skus, ved pokazit sa tym neda nic, ked je to homeo, no nie?

baby, este som zabudla, ze oliverkovi vyslo naraz - teda v priebehu 3 dni - 5 zubov!!!! 4 stolicky a jeden ocak... teda, aby som bola presna, ocaky mu isli prve, najprv sa prerezal jeden, potom dlhsie nic, a ked sme dosli k sestre v stredu mal len ten jeden ocak a v piatok aj druhy a 4 stolicky!!!!!!! dobre, co?
no a teraz sa prerezali ondrejkovi ocaky, tak kazdy den pozeram do pusky a hladam stolicky 😀

este som sa chcela poradit - ked sme zacali s prikrmamy a hlavne teda s maskom, davali sme maso 6x tyzdenne a raz jajko (tak nam povedali na gstro, ze kvoli bielkovinam, zelezu a vobec zivinam... ). baby, a dokedy to tak ma byt? neviete? podla mna by teraz, ked uz maju de facto normalnu stravu, nemuseli mat maso kazdy den, ci hej??? 😕 😨

jankabambulka
16. aug 2009

ahojte
tak si predstavte, tan náš malý svišť dnes prespal až do 4h a vstával o 6h!!!! konečne !!! I keď sa v positelke celú noc točil ako ventilátor a nedalo sa mi skrz to spať, ale spal on.
v piatok dokina nevidela ani náznak, žeby zúbok mal nejaký výjsť. včera detto nič, ani len opuch a ráno dierka a opuchnuté a z tej dierky bola cítiť špička stoličky.
jééj nana - vy sa máte , toooľko zúbkov . my stále len prené a teraz miškovi ide jedna jedinkatá stolička

womenne
16. aug 2009

nana no presne takemame my,take netypicke a tiež ich maju malo Sebko viac.Ako dlho ste ich maly?myslim že ako dlho sa tvorili?čimsi natierala?lebo nam potom Fenisti miznu tie pluzgieriky,ale na rukach ich maju velke a take tvrde 😕 no uvidime každopadne idem zajtra k lekarke som ztoho nejak v šoku sa mi neeechce byt tak dlho snimi doma sa zblaznim 😢 ale az si to musime prežit 🙂

womenne
16. aug 2009

baby ako mam ošetrit popaleninu?nikolasko sa mi chytel žehličky 🙄 ja neviem čo ho to napadlo bola to sekunda nema ani pluzgier len červene,dala som mu na to studeny obklad ale nič ine doma nemam ☹ bože nam sa fakt teraz dari ☹

som tu žehličku šla akuratne položit a on vystrel ruku 🤐 🤐 sakraaaaaaaaaaaaaaaaaa

jankabambulka
16. aug 2009

wom-rýchlo horčicu !!!!! to pomáha a sakra rýchlo !!!

jankabambulka
16. aug 2009

daj paralen, ibalin.. NECHLAĎ ĽADOM !!! NECH PIJE a PIJE a PIJE !!

Inak ja mám pravú nohu po celej dĺžke spálenú od žehličky vďaka pionierskej vedúcej 😠 😠

grmitko
autor
16. aug 2009

cafte,
dnes sme mali super vylet na strbske pleso, a poobede sme grilovali na zahrade tu na private, takze super den 🙂 🙂 🙂 lovek je sice v strehu pri nich dvoch, ale zatial je to v pohode, celkom sa s nimi da 😀 😀

inak vcera som spravila asi 600 a dnes 673 fotiek 😝 😀 😀 😀 😀 😀 a kazda ma asi 6 mb, tak si predstavte ako rychlo sa mi plni disk 😎 😀 😀 😀 😀 😀

aj by som pridala fotky ale s tymto mobilnym inetrnetom sa to neda, ved ked uz budeme doma tak budete prezerat fotky celeeeee dlheeee noci 😀 😀 😀 😀 😀