Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
8. mar 2009

Heh som zmenila image, nemozem byt na foto bez drobcov 😅

grmitko
autor
8. mar 2009

nan tebe sa to vravi, ty mas normalneho muza....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
8. mar 2009

ano helka, chcela som ti pochvalit fotku, vsimla som ti ze mas movy image, si kocka 😀

helka1
8. mar 2009

grmi ale ty + dvojky ste 3 na jedneho, cize presila 😉

grmitko
autor
8. mar 2009

to sme sice v presile, ale......... to je aj yasmi aj lalu....... 🙂

helka1
8. mar 2009

dikes, fotene dnes takze moja najaktualnejsia image 😀 , ale hej nam sa vravi ked mame dobrych manzelov ... veru nezavidim vam ☹

grmitko
autor
8. mar 2009

ja zavidim iba dobreho manzela, inak nic 😉

grmitko
autor
8. mar 2009

no idem do postele, dobru nocku vsetkym mamickam a ich detickam a hlavne pokojnu noc zelam 😀

nana77
8. mar 2009

je to tak, chvalabohu, mm je v pohode! ale ti vasi ma stvu, ze vas stvu!!!!!

lalu, tie fotky si pamatam...som o ne prisla, ked sa nam odpalil ten pc...

lalupa
8. mar 2009

dobru nocku, spinkajme sladko,nech zajtra svieti slniecko 😵

nana77
8. mar 2009

aj bude svietit - pozerala som predpoved 😀

dobru nocku vsetkym!!!!

lalupa
8. mar 2009

jezisi nan, to by mi roztrhlo srdiecko, tie boli neskutocnre naaadherneeeee ☹

helka, yasmi, pekne fotecky, uz na zaciatku som chcela pisat 😉

postupila nela, tak sa tesim !

paapa

womenne
9. mar 2009

Ahojky babulky
tak ma to včera prešlo pokecaa som si so Šaškou 😵 joj ako to hrozne človeku pomože ked sa ma komu postažovat.Musime to nejako vyriešit teraz ked pride domov už ma to nebavi.
Tak dnes ssa rozhodne o tom pozemku som nervozna jak.....
božinku vobc neviem čo varit idem hladat...

yasmina
9. mar 2009

wom. a to je pozemok v karvinej?
a prostredie? zivot.prostredie...ked su tam tie bane?je to vsetko ok?vzduch a tak...inac kolkos toji stvorcovy meter tam?tu 1300-2000sk 😠 ale vzdy lepsie ako blava

womenne
9. mar 2009

yasmin no teda toje palka tu sa pohybuju ceny rozne od 125.-čk/ m2 až po 1500čk/m2 my hladame tak do 300čk/m2 viac si nemožem dovolit ten čo mame tak stoji 295čk/m2
kedysi sa tam tažilo ae omnoho dalej my sme našli blizko Orlove 3minuty od našho bytu autom 😉 tam by sa anitažit nemalo ale manžel pojde sa spytat na doly riaditela tak sa uvidi.
je to pekna lokalita medzi stromami dalej od mesta takže ticho klid,nechodia tam autobusy,žiaden obchod škola ale chodili byaj tak do orlove lebo Doubrava je hrozne mesto 😝 čo sme sa bavili s susedmi čo tam byvaju tak každy ma auto a by nemenili to ticho pekne prostredie,aj my poriešime auto nejake staršie ved teraz su uplne lacne.

yasmina
9. mar 2009

takze aj siete vsetko tam je?takteda je to super cena ale to tam chcete ostat natrvalo?
no my sme kupili 8 arov a to je nic len pozemok a kde je este stavba 😒 80% uspor padlo na pozemok...sme nesetrili niekedy dovolenky a tak...a teraz by sa tie peniaze zisli na stavbu...aj ked sa toho bojim aby som nebola vtacik v zlatej klietke...daleko od znamych...je to 8 min. z Presova...

womenne
9. mar 2009

siete su tam elektrika,plyn voda kanalizacia do 2let,no praveže aj nam padnu uspory teda polovica ale nechcem osatt na holom kedže kriza prepukla 🤐 takže by sme tento rok ešte pošetrili a buduci začali všetko sa dozviem kd mi drahy zavola ako sa dohodli.namsa pači ale musime obehat všetky urady a vyjadrovačky si overit aby sme sa neoklamali.ten pozemok ma 1140m2 to j myslim dost chcela som viac aby deti enmuseli preživat čo my ale to by sme už enmohli zaplatit radšej im šetrime 😵

yasmina
9. mar 2009

jej tak to je pekne velke 🙂
joj sme mali problem aj my ale do je do temy modrastrecha a nie tu...
sme zaplatili notarke ako vklad a ked sme dali navrh na vklad do katastra spustili prachy predajcovi a po mesiaci nam prisiel papierz katastra ze nam nieco chyba v zmluve tak ani prachy a pozemok ostal napisany na predajcu dobre ze?som najprv myslela ze sa notar dohodol s predajcom a nas odrbali 😠 ale notarka boala poplasena urobila par chyb a nakoniec sa to dalo do poriadku ale bol to riadny stres

lumah
9. mar 2009

dobré ránko!
nedá si niekto puding s jahodkami? 😀

womenne
9. mar 2009

no ved prave najskor si všetko musime overit kym zaplatime 🙂
lumi ja sa hlasim 😎

lumah
9. mar 2009

womenne pošlem ti to potrubnou poštou, ok? 😀 Včera som nemala kam dať do mrazáku krpcom jedlo-vždy si navarím na pár dní, aby som mala pokoj cez týždeň, tak som musela vybrať jahody.

lalupa
9. mar 2009

my nemame potrubnu postu ☹ mnamky 😝

baby z blavy, boli ste niekto na vystave dieta? vraj davali kase, mliecka, vzorky...kto mate sunar nazvys, dohodneme sa 😉

womenne
9. mar 2009

lalu čo by si nemala zavri oči vylož nohy a mysli nan 😀

yasmina
9. mar 2009

lalu neda sa sunar kupit v madarsku?mas to tam naskok?

katullka
9. mar 2009

Caute baby,

yas, tak super, ze Ti tak krasne zaspinkali, tesim sa, uz to bude len lepsie 😉 .

Helka, super fotecka, ste zlati!

lalu, to mi je luto, ze ste taki chori, rychlo sa uzdravte! Ty si teda pozerala Eurovision? Ja som zaspavala na gauci, ved to stale natahovali ako gumu v trenkach 😠 . Nakoniec som to nieco po jedenastej vypla a isli sme spat, teda aspon sme chceli ist, no Samko vzdy ked chceme ist spat sa zobudi a niekedy je aj 2h hore a hadze sa z boka na bok ☹ .

Inak baby nepozerali ste horor Smrt on-line? Ja som teda bola pri tom uplne "pokakana" 🤐 . Bolo to tusim v piatok al. v sobotu uz ani neviem.

katullka
9. mar 2009

Pozerala som na tu sojku, fuuuuu ale tie ceny 😕

yasmina
9. mar 2009

katulka 50 eur a 3 krat denne strava + drinky , ubytko...sluzby ...

lalupa
9. mar 2009

wom 😀

yas netusim, nik mi nevie povedat,ci ho tam vobec maju...

kati, neboj, sme ok, to len vcera sme sa vsetci delili o toalety,dnes uz klop klop nechapem,ako rychlo a uz dobre 😉

dnes svokra priniesla ten najlepsi kolac na svete, rovno dva plechy, mnam kysnuty slivka s makom, mrvenicka a druhy broskyna s tvarohom a mrvenicka, do toho moja babka rumovy kremes, najvydarenejsi, a vcera este netusiacky mm kupil makovy zavin 😀
ha, ani omrvinku som nemala

a viete na com dnes ficali baby? jemna kuracia polievocka s nastruhanou zeleninou, musela som mixnut, nechutilo, ale domahali sa nasich grizovych halusticiek, tak ma vsetci prehovorili, nakrajali sme na male kusky, namocili do polievky a spapali dve misky (ako na cerealie), no napraskali sa riadne
kedze nema kto papat kolac, hoci nas tu je 7-8 😀 , dala som aj detickam trochu cesta s tvarozkom, pusy dokoran a labuzili si...
dnes sme to teda prehnali,ale len raz v roku su vianoce 😀 😀

grmitko
autor
9. mar 2009

lalu ake su grizove halusky? 🙂

lalupa
9. mar 2009

grmi, s detskou krupickou 😉 (my kasicku volame aj grizik) 🙂