Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
28. mar 2009

ano 😉
dnes alebo zajtra ideme kupovat malym postele juj ako sa vytešujem 😵 konečne lebo chudiatka maju madrac uplne vyležany spavaju aj pri nas.prave sa kukaju na Asterixa(zabudla som ho vratit kamoške ked sme sa stahovali 😅 fiči unas už 3dni 🙂

nana77
28. mar 2009

ahojky!
margaretka, simonkovi a simonke vestko najlepsie k dnesnym dvom rockom!!!! 😵
kili, adamkovi a samkovi tak isto vsetko najlepsie k dvom rockom!!! 😵
a vsetkym oslavencom vela zdravia, stastia, lasky, radosti, spokojnosti...a darcekov!!! a super oslavu, pocasie vyslo uzasne!!!! a tesim sa na fotky!!!!!!

dievcata, vsetkym vam velmi pekne dakujem za blahozelanie!!!! dakujeeeem!!!! 🙂 🙂 🙂

yasmina
28. mar 2009

babka ostava s malymi a ja idem do mesta kupit si nejake jarne boticky...
v Bossej Nohe dostali tovar tak som zvedava... 😵
uuuu ani si napamatam kedy som bola sama niekde ...sa tesim jak male decko ze? 🙂

lalupa
28. mar 2009

kili - adamkovi a samkovi, marg-sise a sisovi , uzasnym oslavencom prajeme krasne druhe narodeniny, nech mate vsetkeho hojnost-zdravie, stastie a pohodu, lasku, radost a splnenie vasich snickov 😵 😵 😵
nech mate krasne oslavy a my sa budeme tesit na fotecky!!! 🙂

zuzka.25
28. mar 2009

ahojte..
tak aj ja dnes online želám všetkým oslávencom všetko najsamlepšie a teším sa na foto z osláv 🙂

yas, takže babka prehodnotila svoj názor, že už sa starať o nich nebude? 🙂
kúp krásne botinky...

Boli sme teraz na pošte, pešo s chalanmi... konečne sa oteplilo, tak sme vytiahli tenisky... poobede asi ešte pôjdeme na motorkách, treba si to slniečko užiť 🙂

yasmina
28. mar 2009

uz somk spat a nic na mna nemali ☹ ☹
lalu kde si objednavala topanocky RAK? ideme cez sviatky k svokrovcom do domu pod Tatry a tam je kosa takze nebudu moct chodit v ponozkach potrebujem topanocky na doma ...
dnes som bola u Batu nemaju ani v Rene...zhanam Rak na snurky

grmitko
autor
28. mar 2009

ahojte

Marg, kili, zelame oslavencom vsetko naj naj naj, nech vam robia len radost 😀 😀 😀 😀

my sme dnes boli v ikey v ramci obeda, ale deti su dnes ako vymenene, besne, neposlusne, uz som mala chut ich tam dobre vytrieskat, vsetko som opakovala minimalne 100x ludia na nas cumeli, no des 😒
ale iank sa tesim, lebo vecer idem s kamoskou von 😉

womenne
28. mar 2009

baby dokedy sa musia tie zemiaky varit?ja ich varim už 15minut a stale mi chrumu 😕

zuzka.25
28. mar 2009

grmi, uži si to 🙂

wom, dokým nebudú mäkké, predpokladám robíš to rizoto...

grmitko
autor
28. mar 2009

zuzu dakujem, uzijem 🙂 aj ked teba berieme aj jej potencialneho napadnika, ale to neva 😉

grmitko
autor
28. mar 2009

aj ked teda berieme 😅 😅 😅

jzfr
28. mar 2009

vsetko najlepsie oslavencom, nech stale robite radost svojim rodicom 😵

dievcence a vam vsetkym krasny vikend 🙂 - my sa mame OK (nas PC az tak nie a preto tu chodievam iba zriedka 😅 )

womenne
28. mar 2009

no tak dovarene aj ochotnane je to dobre len mi tam chyba mesko nabuduce ho tam dam 🙂
ja už kavičkujem,deti s manželom spia mam upratane teda okrem kuchyne ta čaka na draheho 😝 no ja sa mam.
moj chce ist s malymi na ihrisko ja sa ale bojim lebo čo ak sme tam chytili tu rotavirozu aj ked sa tam so žiadnym dietatom nestretli mysliet že je to možne???

yasmina
28. mar 2009

wom co ci je mozne?
ze ci mozte ist alebo ze ste chytili rotavirtus...
ist mozte ved uz to raz mali takze druhy krat by to nemali mat a aj ked tak slabucky priebeh...a ked nie su chorucki chodte ich vyvencit... 😵

diddi
28. mar 2009

Kili...vsetko naj, naj Adamkovi a Samkovi k druhemu rôčiku 😵 😵 😵

yasmina
28. mar 2009

Diddi ako?malicka? je to lepsie?

diddi
28. mar 2009

yas,trolinku je to lepsie....nastastie to nejak neprejavuje,nie je nervozna....keby to bolo u Elly,tak to inak vyzera....Mia je tazky pohodak...Ella je nervak....tie puky nie su uz cervene,su telovej farby,citit ich,ked prejdem po nich rukou ☹

yasmina
28. mar 2009

😉 moje male...tak to je hrdinka...len davaj fenistil kvapky a malo by sa to postupne stracat..

helka1
28. mar 2009

Ahojky Didi mrkla som na fesandy a zlatulinke su 😵

Oslavencom od Kili a Margaretky prajem vsetko naj k 2. rociku 😵 😵 😵 hlavne choroby nech sa im vyhybaju oblukom ...

Nuz a my stale chori 😒 ale snad to speje k lepsiemu 😔

yasmina
28. mar 2009

Helka tak sa skoro uzdravte...
my ideme na sviatky k svokrovcom ...sa bojim aby mi tam neochoreli...asi nemusim opisovat ako ludia v tatrach kuria...im je stale horuco 😠

helka1
28. mar 2009

Yasmi diky 😉 to budete cca 10 km vzdusnou ciarou od nas 🙂 . Ja som sice vyrastala v Tatrach (PP) ale v bytovke sa kurilo nenormalne , som mohla chodit po byte len v spodnom pradle 😀
Teraz ked byvam v rodinnom dome je to o niecom inom 😅. Len drobcov pekne nabal oblecenim, aby svokrovcom trklo, ze musia pri malych prikurit 😉, alebo svokrovci byvaju v panelaku ?

yasmina
28. mar 2009

Nie vo velkom rodinom dome pod lesom cast Canada 🙂 Svit ...ale koooooooosa strasna pre mna

womenne
28. mar 2009

yasmin myslela som to tak že či je možne aby sa nakazili na tom ihrisku dotykom zabradli a tak.
nakoniec sme šli na prechadzku až ku konikom nohy ma bolia jak....a to mali chceli ist von ešte s traktorami. 😨
bola tu nachvilu kamoška mali cestu šli do Ostravy len sa zdržali polhodku lebo nestihali 😖

helka1
28. mar 2009

Aha viem kde to je, ved popri tej casti chodim 🙂 Hm, inac dost blizo im tam buduju dialnicu, svokrovci asi nebudu z toho velmi nadseni 🤐 . Vsak ked tak pribal ohrievac a ked sa budu pytat tak poznamenas ze koli drobcom aby neprechladli 😀 . Niektorych ludi fakt nechapem , nuz ale mozno uz su zvyknuti 😅

diddi
28. mar 2009

dakujem 😉

lenkamt
28. mar 2009

ahojte 🙂

dvojročníkom všetko naj, hlavne veľa zdravia 🙂

Yasmi - ak by si chcela tak mám nejaké rakové papučky na vyhodenie /teda nie sú zničené, len použité topánky nepredávam/ na tú návštevu by vám mohli stačiť - ak chceš pošli mi rozmery do ip 😉

jankabambulka
28. mar 2009

Všetko najlepšie oslávencom od marg.a killi
Dnes je Vašich narodenín deň,
tak Vám chcem zapriať len,
veľa šťastia, zdravia, lásky, posielam aj sedmokrásky. Nech sa Vám vždy dobre darí, a prajem i veľké dary.

yasmina
28. mar 2009

helka hej ale dialnica je dost daleko...deli ich pekny kus lesa...no ohrievac je uz nachystany...ale drobce budu chcet lietat po celom dome a na chodbe napr. 17 st. a to ked vyletia z izby kde bude ohrievac do takej kosy tak hned choroba 😠

lalupa
28. mar 2009

diddi, male su krasne!!! tiez vyzeraju ako nase , nie ako dvojicky- blond modrooka a hneda 😵

yasmina
28. mar 2009

lalu som mala na teba otazocku...