Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
28. mar 2009

wom:
Rotavirus
Prenáša sa tzv. fekálno-orálnym spôsobom. Vstupuje do tela ústami – prostredníctvom rúk, konzumáciou kontaminovanej potravy alebo vody, náhodným dotykom, usídli sa v tráviacom trakte a z tela vychádza stolicou. Na vzduchu a na povrchoch (napríklad na hračkách alebo prebaľovacích doskách na verejných miestach!) však dokáže prežiť niekoľko dní.

lalupa
28. mar 2009

ip la som ti , nemas to?

yasmina
28. mar 2009

uz som ti odpisala

womenne
28. mar 2009

Aha takto muselo byt v tom MC alebo vtescu 😖
baby tu je tak super teplučko 😵 dnes sa posuva ten čas bože to bude zase trvat kym si zvyknem 🤐

helka1
28. mar 2009

Hm, my sme obcas deti brali do detskeho kutika v Maxe, to aby som sa bala ci tam deti nechytia toho rotavirusa 🤐
Wom, este ze si spomenula ten posun casu, ja som na to celkom zabudla 😅

womenne
28. mar 2009

No veru to by bola sranda 😀 ale mi sme raz zabudli nastavit a to minulu zimu sa kukam že kam idu tak neskoro tie babky ved omša u bola 😀
no ja mam požehlene ledva som to dorobila tie moje križe a krky ma raz...Helka ty si stym mala problemy?nie?alebo niektora ina?lebo kamoška mi hovorila že masaže by mi mohli uškodit ak to mam dlhodobe,ja to mam z tej autonehody takže sa mi to pravidelne ozyva ☹
ked sme boli na dovolenke kde sme mali masaže tak mi to prešlo až po tyždni pravidelneho masirovania a ked kym mi to rozmasiroval som myslela že vyrevem všetky slzy 😢 lenže po 2tyždnoch sa mi to vratilo 2nasobne tak teraz mam strach

kili
28. mar 2009

tak už som tu, pridala som aj fotky. bolo supeeer 😵

womenne
28. mar 2009

kili tu tortu si piekla ty????teda ak ano klobuk dolu 😵

kili
28. mar 2009

wom, áno ja, dík 🙂

margaretka11
28. mar 2009

Ahojte.

Z celého srdca ďakujem za všetky gratulácie, veľmi ma potešili a nádherne blažia pri srdiečku. Ste moje zlatíčka 😵 .

Oslava prebehla dobre, čo to sme pofotili, ale nebolo moc času, drobci si vyžadovali pozornosť. Najväčšiu radosť im urobili krtkovia, čo ma teší. K oblečeniu sa postavili svojsky, vybrali ten "bordel" z darčekových tašiek a zahodili lebo iba prekážal 😀 . Doobeda boli deti úplne zlatučké, ale poobede mali horšiu náladu, boli takí plačliví. Ale nebolo to až také zlé, zvládli sme to a zažili aj srandu. Len pre informáciu, moje dvojčatá sú totálna rarita pretože Simonka má 2 roky a Simonko 10 rokov!!! 😀 Dobre čítate, náš Simonko na otázku koľko má rokov, odpovedá desať 😀 . Neviem, ako nato prišiel, číslovkami sme sa zatiaľ nezaoberali, ale je to tak 😀

kili
28. mar 2009

marg, všetko naj aj vám 😵

kili
28. mar 2009

u nás deň bol tak, ráno sa zobudil A. niekedy po 6tej 😝 , ale vybrala som ho z postele asi o 7mej a ešte si šľa lahnúť, vstala o 7,30. no a kôli tomu bol A. už o 9tej unavený, ale spať som mu nedovolila 😅 , by s tým pokazil celý deň. takže naobedovali sa a o 12tej šli spať a oslava sa začínala o 14tej, tak mama prišla ešte predtým a to sme ich potom zobudili, nie naschvál, ale už sa búchalo, takže o tej 14tej už boli hore. Ale boli celý čas zlatučkí 😵 . a zas som pustila tú pesničku, tak obaja trsali 😀 😀 😀 boli fakt bohovský

margaretka11
28. mar 2009

Kili nápodobne, želám chlapčekom všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵 . Nech ti robia veľa, veľa radosti 😵 😵 😵
Sú to zlatíčka, pozrela som si fotky 😵 . A tá torta vyzerala úžasne 😵

kili
28. mar 2009

dík 🙂

lalupa
28. mar 2009

ahojte oslavencov maminky 😉
kili, krasna torticka, decka su ake velke 😕 , uz si z pasu vymaz tie korigovane veky, ved su velki, sikovni, krasni 😵 alebo chcete este oslavovat aj o 3m? 🙂

kili
28. mar 2009

lalu, no ja by som aj oslavovala, nech ešte niečo dostanú 😀

kili
28. mar 2009

ale už som rozmýšľala, že to od tiaľ vymažem. no ešte si to uležím

lalupa
28. mar 2009

fuj,zmena casu, to zas budem ako matoha...

yas, koncia vam zlate dobre casy? 😀

heli, nech ste zdravucki hned a zaraz! 😉

marg, fiha, nepoznam take dvojicky, az na tu francuzku, co jej dieta vybrali skor, a ostatne dve nechali este par tt

altea
28. mar 2009

jejda lalu,si tu ?
konečen som na teba natrafila ,prihoď mi tam fotečku,počkám ešte chvíľku ,dobre ?

altea
28. mar 2009

kili 😲 všetko najlepšie drobčekom ,akí sú krásni,aj tie tortičky - na zjedenie 🙂 😵

margaretka 😲 Simonkovi aj Simonke všetko naj....nech Ti robia samú radosť,nech sú všetci naši drobčekovia zdraví

altea
28. mar 2009

Lalu 😲 ,tak kde si ,zas sa ťa nedočkám ?
strááášne som zvedavá na Tvoje princezny....

yasmina
28. mar 2009

lalu to teda ano...
kocky a najma Altea ked si dr. 😉 maximovi sa vytvorila skareda dermatitida v zahyboch pod bradou na krku...vyzera to ako ekzem...ale moze to byt nejaka reakcia lebo som si vsimla ked papa kasu a mliecko cez flasu tak niekedy nenapadne vypusta a asi ked papa v noci a nevidim tak mu to tam ostane a "kysne"...teraz to ma brutal cervene a rozskriabane...dala som mu 10 kv.Fenistilu kazdych 8 hod. a natrela &excipial mlieckom ale nic nepomaha, place a skrabe sa a uz to je velmi skarede...co mu kupit v lekarni?ako mu pomoct?s cim to natriet?

altea
28. mar 2009

yas 😲
ja by som , aj keď viem,že je to niekedy dosť ťažké-mali sme obdobný problém ☹ to riešila takto-záhyby udržiavať vždy čisté-po jedle prejsť navlhčeným uteráčikom,osušiť- a na postihnuté miesta Zincovú masť-tá mierne vysušuje,nie excipial mliečko !! -to určite nie 😕 ,to je skôr na prevlhčenie pokožky a to ty teraz nemusíš.Ten Fenistil by som tiež radšej vylúčila,ak je to ten dôvod ,ktorý udávaš Ty ,tak to nie je alergia,ale len kontaktná dermatitída,ktorá po vylúčení kontaktu-zmizne.Hej ?

altea
28. mar 2009

no,zas sa asi nedočkám, ☹
,takže odcházííím do hajaja 😔 .
Brú noc 🙂

ozaj Helka 😲 ,poslala som ti IP-pekne sa liečte 🙂

altea
28. mar 2009

ozaj yas,ešte ma napadlo,keď ho to tak škriabe ,skús Fenistil gel-slabučko 😉

yasmina
28. mar 2009

ja si len myslim ze to je z toho mliecka...ale ja mu to cez den stale utriem...
ja sa obavam ci to nie je ekzem lebo na tomto mieste byva ekzem a aj to tak vyzera :-/
skusim zincovu mast...a Fenistil kvapky som dala preto lebo sa strasne skrabe ☹

margaretka11
29. mar 2009

Ahojky maminy, pridala som fotky 😉

lalupa
29. mar 2009

marg a simcata, mate krasne fotky 😵 na toho krtka som vcera pozerala aj ja 😉 , torticka unikatna, urcite bola vybornaaaaa, mnam mnam, simca ma krasnu trojkolku 😵 aj ja chceeem 😀 a mamulka je fesanda 😉
drobci uzasni a rozkosni blondacikovia 😵

altea, to mi je luto, uz som dva krat hadzala,ale ti si nejako zmizla 😅, ved nabuduce 😉

womenne
29. mar 2009

Ahojky pri upršanej nedeli aspon unas 🙂
fotky užasne a ta torta mar kde si ju kupila???nadhera.

lalu a prečo fotky hned vymazuješ?

ja som dnes spinkala do 9.potom ma zobudila von kavy a moje drobce tak som vstavala ta zmena počasia da zabrat že??už byto mohli zrušit.dnes mame stretnutie s maklerom chce nam ukazat nejake domy aj ked predom viem že 2nechcem ale uvidime ako to bude vnutri,my chceme počkat na jeden pozemok ktory bude aktualny za 2mesiace zan by sme dali aj pol mega je nadherny blizko centra azroven v tichej štvrti blizko lesa tak preto sme ochotny dat aj viac.tak som zvedava....
včera som volala segre taksestri syn mal včera krstiny,som nan zvedava ale neviem či pojdeme na velku noc na slovensko moc sa mi nechce.dnes ideme na tie postele 😵

yasmina
29. mar 2009

margaretka krasne fotky a drobci boli zlatucki...vidno na fotkach ako sa tesia ...a torticka pekna aka bola?