Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
1. apr 2009

čauky už sme doma,na porovananie tu krasne svieti slnko v cadci je zamračeno ale teplo 😎

naušničky mam srdiečka 😵
pasy mame vybavene do 2tyždnoch by mali byt,baby videla som synovca je tak krasny 😵 😵 mi šmatral na prsiach chcel cici ale nemala som mu čo dat 😝 segra doma nebola tak som snou nemohla hodit reč šla mu vybavit do blavy rodny list.som sina wc ku porevala a šli sme 😢 no hadam sa to čoskoro spravi,len mne sa to zase vratilo už som tyžden nespala zaspim nad ranom ☹ ,dufam že zase neskolabujem ako minule 😔

lumah
1. apr 2009

kočky ale chodí len Dado, Filipko le začína presúvanie dopredu plazením. 😀 Ale určite im pomohlo to plávanie, hlavne Filipkovi, ten ani nevedel že má nožičky dlho, stále ich krčil, teraz už pekne naťahuje a šponuje sa.
Jeeejda dnes a komplet pos... až pod lopatkami to mal a že huggieska. 😝
yasminka dnes sme sa stretli s katullkou a chválila topánočky Dadovi-som sa priznala, že sú od teba 😀 😝
Akurát Filip ich asi nvyužije, iba ako ozdobu. 😀
lalupka ja mám peg pergo duett a som s ním velmi spokojná, 🙂
fajn je to pekné, ale je to niekedy aj fuška s nimi.

lumah
1. apr 2009

yasminka na tejto fotke sa tvoj malý smeje presne ako náš Dado-tiež sa mu robia jamky.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lumah
1. apr 2009

kočky dnes ma katullka upozornila, že pribináčik sa nemá dávať-teda ja som dala mojim a zmastili ho a nemali žiadne problémy, ale vraj je tam tvaroh. Dávam im inak activiu, vážne sa nemá dávať miláčik alebo pribináčik? Prečo nemožu tvaroh?

kili
1. apr 2009

presne, pribinák až od roka, kôli tvarohu 😉 . pribinák sa vlastne robí tak, že 2ks tvarohu a jedna smotana, takže je to skoro celé s tvarohu

lumah
1. apr 2009

kili a prečo nemožu tvaroh skor?

lalupa
1. apr 2009

lumi, vela bielkovin, zatazuje to oblicky, staci po roku 😉

lalupa
1. apr 2009

yasmi, mali su fesaci 😵 nove riflicky? neskutocne im seknu 😵 mali frajeri 😵
a co je maxik taky vyrehotany? (seria od 22,co si dala link)
je super vidiet ich smiat sa a stastnych 🙂 (aj mimi 20 a dalsie)
supeeer!!!

lumi, takze dalsie rande s katullkou??? 🙂 aj nejake photos?

lalupa
1. apr 2009

dnes prisli mamka s babkou, zobrali mi deti von, stihla som ceeeely dom povysavat a poupratovat, navarit dva obedy-pre deti a pre nas (lososik mnam mnam), umyt si auticko, pridat s ak nim a urobit este 100 jarnych kilometrov!!! 😀 😵 ta som caja, ne???

kiwuska
1. apr 2009

lalu si sikulka, vsak dobry pocit, aj oddych aj s ikopu veci porobila, aj o deticky bolo postarane. suuper. 🙂
jasmi pekne fotecky aj oblecko,
leniiiii, nezbudla som, tesim sa s vami z dobrych vysledkov. posielame pusinky babulkam.
lumah katulka, kde ste sa tulali?

margaretka11
1. apr 2009

Ahojte 🙂

Leni aj ja sa teším, že ste na vyšetrení dopadli dobre 😵

Dnes už bolo tak fajne teplúčko, som namäkko. 😀

kiwuska
1. apr 2009

ahoj marg, vitaj v dvojickove 😉 aj tu bolo teplucko ale az poobede, mala som dlho skolu, a super, traja chlapi ma pred nou cakali 🙂

grmitko
autor
1. apr 2009

kiwus aka fotecka krasna nova, si sa nam vyjarnila 🙂

margaretka11
1. apr 2009

Hmmmmmmmm, kiwuska ty sa máš, traja chlapi 😉 . A ešte akí, fešáci ako z časopisu 🙂

Simonka sa dnes poobede rozhodla nespať, ja dúfam, že si tento nepríjemný zvyk neplánuje osvojiť lebo ma trafí. Aj keď je zaujímavé, že v pohode vydržala do večera, nebola vôbec mrzutá. Kde berie tú energiu? 😕

kiwuska
1. apr 2009

sas, no snazim sa konecne prilakat jar. chcem slniecko, aby bolo veselsie, a nemusime obliekat tisic kusov odevov a ked uz bude teplo tak koncim skolu, no nech uz to je!!!!!!

marg deti maju netusenu energiu dobija sa jej vydavanim 🙂 nasi uz cely tyzden spavaju cez obed tri hodiny. tak suer aj oni si oddychnu, a ja nieco porobim alebo oddychujem s nimi

margaretka11
1. apr 2009

Kiwuska tak o tomto ja môžem len snívať. Je síce pravda, že za posledné dva dni Simonko spal 2 hodiny a cez víkend si dokonca hodil 3,5 hodinového šlofíka, ale to je iba zázračná a pre mňa nepochopiteľná výnimka 😀 . Bežne deti spávajú tak 1,5 hodiny, nie viac. Čiže mi ten čas veľmi rýchlo utečie. No a dnes Simonkaaaaaa, no nechápala som, čo sa s ňou deje 😝

kiwuska
1. apr 2009

marg uz davnejsie som ti chcela povedat ze tvoje simciatka sa na seba veelmi podobaju i ked su parik. taki su jemnucki

kiwuska
1. apr 2009

marg, mali ste si uvarit kavicku a poklebetit 😎

margaretka11
1. apr 2009

Kiwuska už mi to povedalo viac ľudí, takže na tom bude niečo pravdy. Len ja to tak nevidím lebo ich poznám "osobne" a vidím veľa rozdielov, či už vo vzhľade alebo aj v povahách 🙂 .

margaretka11
1. apr 2009

Kiwus 😀 , síce sme si kávu nedali, ale pozreli sme si oriflame a potom knihu riekaniek 😀

katullka
1. apr 2009

Caute zienky,

kili, dlhsie som tu nebola, tak dodatocne prajem drobcom vsetko najlepsie k narodeninam 😵 !!!Torta bola krasna.

Grmi, drzim Ti palce s tou pracou, je to fakt otrasne ako to v dnesnej dobe "funguje" 😠

Nan, to je super, ze nemusis ist na tu operaciu 😉

Lalu, tak to je parada, ze si si stihla tak vyupratovat, aj mne by sa to veru zislo, kam sa pozrem vsade neporiadok, prach, hracky...no hruza. Inak stretli sme sa dnes s Lumah tak trosku nahodne, ani sme to neplanovali, stretli sme sa v meste, ja to mam tak 25min. od domu a neplanovala som ist tak daleko, no nakoniec ze idem len tak na skok, v DMke som sa zastavila im kupit vyzivu, myslela som ze aki su uz hladni, no vobec nechceli jest 😒 . V parku som ich vybrala z kocara, ale pomahala mi s nimi aj Lumi, lebo kazdy chcel utekat na inu stranu. Pozicala mi dnes aj voditka na nich, no uvidim, ako nam to s nimi pojde. Lebo sama s nimi nemozem ist, to by som si netrufla.

margaretka11
1. apr 2009

jo a Simonka si vypýtala fľašu mlieka, takže to mala namiesto kávy 😉

kili
1. apr 2009

kati, dííík 🙂

katullka
1. apr 2009

Marg, ja ked si uvarim kavu, tak obidvaja otvaraju pusinky a mam problem ustrazit salku, aby mi do nej nevliezli 😀 . Ja im hovorim, ze ked budu vacsi, tak pojdeme spolu na kavu, no potom sa uz na mna akurat tak vykaslu 😀

lalupa
1. apr 2009

kiwi, no nenormalne krasna fotka 😵

margaretka11
1. apr 2009

Kati tak to aj na mňa, si nemysli, že budeš jediná. Však im polezieme na nervy už o chvíľu, keď dojdú do puberty 😀 . Kamarátka má 9 ročnú dcéru a tá už teraz rieši také veci, že mi oči vyliezali z jamiek 😕 . Len pre ilustráciu, chcela príručku pre správnu babu, kde je aj inštrukcia na balenie chlapcov 😕

Ale aj naši lezú do kávy, nie však mojej, keďže ja nie som veľmi na kávu. Ale zato dedko sa furt musí brániť náletom drobcov na jeho kávu 😀

lalupa
1. apr 2009

kati, vcera ste mali vymesacie 😵

baby, prisla jaaaaaar 😵 😵 😵 este o piatej sme mali na teplomeri 18st
jedine,co mi vadi je to, ze ked uspavam deti, je este vidno 😅

lalupa
1. apr 2009

k tej kave 🙂 , ja uz som mm musela robit capuccino s jednou mojou opickou na rukach 😅 , taaaak strasne chcela vidiet 🙂

kiwuska
1. apr 2009

lalu, dakujem.

katullka
1. apr 2009

lalu a kedy ich davas spat? My sme to posunuli a idu az po tme, ale aj rano sa to polepsilo, tahaju aj do 7:20h, no zaujimave je, ze cez den idu spat v rovnakom case, Paulinka je uz okolo 9h mrzuta 😕 . Myslela som, ze to posunieme aspon na 12h, ale uz okolo 11h idu spat a to horko tazko do vtedy vydrzia, teda hlavne Paulinka. Spia uz iba tak 1,5h max 2h a potom su od 13h az so vecera hore.
Inak dnes bolo fakt teplucko, my sme boli aj dost naobliekani, ale ked sme isli vecer z mesta, tak to bolo akurat.