Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
14. apr 2009

Ahojte.

My sme sa dnes chystali ku kamoške, ale ráno sa Tomino zobudil s plným nosom, na šušňolovkách som vylovila zopár zelených soplov, tak sme to radšej zrušili.. teraz mu už nič nie je, tak neviem, ako si to mám vysvetliť??? proste posledné 2-3 dni ráno chroptí, ale cez deň nemá žiaden sopel

tak už vyše hodiny to je, čo som ich dala spať... lenže nechceli ísť do postieľky, tak išli do novej veľkej postele... s tým, že keď vylezú, tak pôjdu do postieľok.. jasné, že som tam chodila každých 5 minút robiť poriadok, až ma to teraz prestalo baviť a dala som ich do postieľky nasilu..Luky už 10 minút vkuse vreští :( akú to neprávosť mu maminka urobila, no nie? 🙂
je to už sranda s nimi...

no nič, musím tam ísť, lebo si dušu vyreve :(

zuzka.25
14. apr 2009

wom, s pančuškami mám aj ja dilemu... u nás teraz bolo tak, že by im v nich bolo teplo, ale hneď zrána by ich zniesli...

womenne
14. apr 2009

zuzka to može byt aj suchym vzduhom moji to tiež občas maju iba rano a potom nič.už sa tešim na plastaky hned bude v spalni lepši vzduch ked bude mikro ventilacia,teraz sa to neda tak rano je vydychany vzduch.

zuzka.25
14. apr 2009

wom, to je pravda, ráno je v izbe smrad ako v opičárni 🙂 on cez deň síce nesoplí,ale chroptí stále.. asi to má niekde vzadu..

zuzka.25
14. apr 2009

hí, baby, kde steee??

lalupa
14. apr 2009

teraz som dopratala ten priserny bordel, co narobili moje certice 😀
po narocnom dni este sichta okolo domu a kuchyna, konecne sediiiiiiim 😀

kili
14. apr 2009

zuzi, dnes sme boli tam na zmrzke, aj minulý týždeň, furt ťa tam vyzerám a ty nikde 😀

kili
14. apr 2009

...keby som tam ja bývala, tak som tam totiž furt 😀

kiwuska
14. apr 2009

kili kedy bude foto ostrihanych chlapcov?

womenne
14. apr 2009

ja som zmrzku ešte ani nejdla,minule somkupila malym a ked som chcela nech mi daju tak mi nechcei dat 🙄 teda Sebko ale iba trolinku normnlane sledoval že kolko si zoberiem mam to ja ale lakomcov 😝 ale ked im davam odkusnut ja div mi neodhriznu palce,minule mi Sebko zahryzol do palcov 🙄

kili
14. apr 2009

kiwi, no keď sa nájde foťák 😒

kiwuska
14. apr 2009

kili, to im mozu znova narast vlasy 😉

kili
14. apr 2009

tak ale jak ho mám odfotiť bez foťáku???
ale však sa potom zas ostrihajú 😉

kiwuska
14. apr 2009

kili hladat treba 😉 ale ja vydrzim aj d dalsieho strihania 😉

kili
14. apr 2009

keď ja nerada hladám, neviem to, tak vždy len čakám, kedy sa to objaví 😅

jolanka
14. apr 2009

ahoj tak dnes jsem byla s drobcami u dr. a tam me dostala informace o povinem ockovani. ockovany budou ted na 15mesicu a pak az v 5letech tak jsem z toho uplna byla paf, to abych si zjistila jak je to u nas aby nebyli ockovane na neco dvakrat. davali jste prcky ockovat na nestovice?

zuzka.25
14. apr 2009

kili, tak "naša" zmrzka je už otvorená???? to som nevedela 🙂 ale dík za info 🙂
ešte o jednej dobrej viem...je pomerne blízko tejto tibajovej

jolanka, my zatial mame všetky tie povinne očkovania plus žltačku navyše.. inak nič viac...

kili
14. apr 2009

foťák som našla 🙂

tomaslavka3
14. apr 2009

ahoj kili-je nove fotecky 🙂 🙂

grmitko
autor
14. apr 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=13802&id=...

pridala som nove foto 😉 a teraz uz bezim spat, lebo som unavena, deti zase nespali cez obed, uz sa to stava neblahym zvykom a ide mi to pekne na nervy ☹

kili
14. apr 2009

toma, nemám ešte nové fotky, zatiaľ som len našla foťák 😀

ale musím natočiť, ako sa A. šmýka na šmyklavke, je bohovský 😵 . taký malý a sám vyleze, sadne si a spustí sa a ja už len chytám, ináč by preletel až bohviekam 😀

nana77
15. apr 2009

prvaaaa!!!!

aj ked sa dost cudujem, ze som o tomto case prva 😕 . to pekne pocasie nas asi vsetky taha von a tak na mk nie je cas, vsak?

kocky, idem po rady:
oliverko spal velmi nekludne, stale mrncal, poplakaval...no hrozna noc. a od rana place... 😕 ☹ v kuse!!! teplotu nema, ani kasel alebo soplik, tak si nemyslim, ze by bol chory. dnes este nekakal, ale vcera normalne 2x, tak tipujem, ze ani bolave brusko by to nemalo byt. vychadza mi to na to, ze sa mu tlacia stolicky. ale ako to zistim? skusala som hmatom, ale nic som necitila (a kusol ma riadne). baby, mozu to byt tie stolicky? alebo co este? ja uz som zufala...

a este jednu vec mam. som si zehlila tricko s nazehlovackou (a to som nevedela, ze je to nazehlovacka, som myslela, ze normalny napis) a som ju samozrejme rozzehlila a zostal mi tam flak 😒 . neviete poradit, existuje nejaky sposob, ktorym by to islo odstranit?

lalupa
15. apr 2009

zuzi, nani, mate IP

zuzka.25
15. apr 2009

lalu, mas odpoved

nan, mozu to byt zuby, to je jasne... alebo len nejaka nervozita..ktovie...
s nazehlovackou neporadim, ale skor uz s tym nic nespravis..

kili, aj my sa tak smykame 🙂

lenkamt
15. apr 2009

aj ja chcem IP 😀

inak čaute 🙂

Nani - asi to budú zúbky, skús mu potrieť ďasienka nejakým gélom ak sa ukľudní tak to bude ono, alebo mu švihni panadol pred spaním a uvidíš 😉 nažehľovačka tiež neviem 😅

nana77
15. apr 2009

kocky a ako sa daju zistit tie zuby? teda, potrela som mu ich aj gelom, ale ze byt o nejako pomohlo nemozem povedat.. 😒 . on uz ma osem zubkov, a doteraz nebol ziadny problem. cipok som mu dala viburcol (homeopatikum), ale na noc asi dam panadolovy a uvidim. dakujem za rady.

lenocka a ako to dopadlo s tou krvou? ved ja stale neviem a priznam sa, ze som tu dlhsie nebola, lebo jak je pekne tak sa stale tulame po vonku 😅

zuzik, toho sa bojim, ze uz je to pase a na tricku zostane flak. som zato na seba nastvana - nove tricko, darcek od kamosky k narodkam 😢

lenkamt
15. apr 2009

no zase zvýšený jeden onkomarker 😖

nana77
15. apr 2009

fiha leni, a co to znamena? 😕 ☹ . pojdete na dalsie vysetrenia? a ako ze zase? uz to bolo a potom sa vratilo do normy, alebo o co ide? bozinku, chudatko male 😢 . ale je v poriadku, vsak????

lenkamt
15. apr 2009

Nani - my chodíme na kontroly pravidelne, najprv každý mesiac teraz raz za 3mesiace. tento marker mala v pohode len raz, doktorka vždy usúdi že to môže mať zvýšené kvôli tomu že jej rastú zuby 😨 😅 tak sa neplaším, ani ty sa neplaš 😉 sono má vždy v poriadku takže snáď jej nič nové nerasite 😔

nana77
15. apr 2009

no este ze tak! moc vam drzim palce a myslim na vas!!!! a vies co? urcite je v poriadku a basta!!!!!! take pekne, mile dievcatko - to ani inak, ako v poriadku nemoze byt!!!!!! 🙂 🙂 🙂