Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
8. máj 2009

yasmi to ma mrzi ze ste mali taku tazku noc, ale hadam to uz bude dobre a bubaciky uz budu ok 🙂

womenne
8. máj 2009

joj yas toje hrozne ☹ nechapem že maju taketo reakcie na všetko očkovanie,si teda užiješ 😖
som pozerala vaše fotky su zlatunky jak jedno a na všetkych s cumlikom oni su taky cumlikovy však?ja nemožem malych odnaučit a to už maju 3roky ☹ je mi to trapne ale minule tu bola moja suseda a ovorila mi že jej dcera mala do rokoch cumlik 😀

zinuska
8. máj 2009

bre ranko.

Nanulienka,prajem Tvojim OOckam vsetko najlepsie k prvemu rociku! 😵 nech su stale take krasne,stastne,milovane a hlavne zdravucke!! posielam pusky obom!! a aj tebe,lebo takto pred rokom si bola velmi statocna a sikovna a porodila tych krasnych chlapcekov 😉 🙂

yas,to je mi luto,ze to mate takto 😒 ja ta obdivujem,ako vies hned reagovat a vies,co mas robit a nespanikaris.. preco tak reaguju na ockovanie? necitam vam od zaciatku,tak neviem,co je presne tvojim drobcom..

wom,ja som maleho odnaucila tiez az v 3 rokoch a to tak,ze sme sli do obchodu,pred obchodom maxim sam zahodil dudel do kosa s tym,ze zato,ze bude taky statocny chlapec,si moze vybrat hracku.tak si vybral velke smetiarske auto.. spociatku si to neuvedomoval,ze nema dudel,ale ked prisiel vecer a cas spanku,tak som videla,ze mu chyba,no hanbil sa si ho vypita,len si tak mrmlal popod nos nieco,ale ja som mu povedala po zahodeni dudla,ze je uz velky chlapec a tak vecer si uvedomil,ze velky chlapci nedudluju,tak bol ticho. ale prehadzoval sa celu noc,no hrdost mu nedovolila si ho vypytat 🙂 a bral to omnoho lepsie,lebo ho zahodil sam a tak sa nemohol hnevat na mna,lebo ja som ho nezahodila.. chapes.. tak skus nieco take.. 😉

yasmina
8. máj 2009

zinuska no reagujeme na kazde ockovanie...od narodenia zacalo to TBC...vraj preto ze su rizikovi a skor sa narodili...ale je vela deticiek skor narodenych a nereaguju tak..
no ja mam na vsetko asi stastie 😔
wom. ano vsade cumel...ten musi byt v jeden ruke aj v druhej ruke...ale este mame malo mesiacikov tak to neriesim...ale urcite to bude potom taky problem ako u vas...

yasmina
8. máj 2009

ale teraz na veselsiu temu!
Nana tvojim milacikom prajeme vsetko len to naj naj naj k prvemu rocik, vela zdravicka, stasticka...a pocuvajte svoju mamicku!!! 🙂
krasne narodeninky 😵 😵 😵

lalupa
8. máj 2009

nanuska a dve nadherne vydarene Ocka ! prajem vam krasne narodeniny, plno radosti, veselosti, kopec srandy, uzasnych spomienok na oslavu velkeho 1.rocika, vela zdravia a do dalsieho rocika nech sa vam vo vsetkom dari, nech ste spolu vsetci velmi velmi stastni!!! 😵 😵 😵
maminke este navyse energiu a trpezlivost,ale si silna zienka, prirodzene porodit, klobuk dole... 🙂
oslavujeme myslienkami s vami 😲 papa a posielame bozteky oslavencom (vsetkym 3) 😉

lalupa
8. máj 2009

yas, chudatka, neverila som,ze aj tentokrat to bude take zle... drzte sa! ☹

wom, aj ja som priserne dolamana, nemozem ani na masaz este, pokial sa mi to uplne nezhoji...
a dnes ma uplne vsetko vytaca ☹ , navyse mm je chory, priedusky jak hrom, ja som dost oslabena, asi ho poslem niekam 😠

helka1
8. máj 2009

Ahojky, yas aj ja som v klube nevyspatych maminiek ☹ . Adamko si zmyslel o 1.30 v noci ze uz ma rano a uz odmietol zaspat, robil bengal ze asponj na 5 krat zobudil sestru a ta sa zo solidarnosti pridala 😅 😀 . Ja som teda bola hore do 4.00 a to uz som nemohla, pobrala som saky paky a isla si zdriemnut do obyvacky 😔 Tak ani netusim kedy vsetci zaspali 😕 Som zvedava na ten dnesny den 🙄

NAna drobcekom zelame s celeho srdiecka vsetko najlepsie k 1 rociku !!! No a rodicom taky tak ! Pekny piatok - sviatok 🙂

womenne
8. máj 2009

lalu ty maš ešte ten pasovy opar však??kde si to preobha dostala??alebo ako sa to nakazuje?zniženou imunitou?? 😕
my sme bli v obchodena hojdačkach pozreli sme ako vymienaju okna a ideme hajat 😎 pozreame ešte sol nad zlato nadherna rozpravka len česky dabing mi je smiešny 😀

grmitko
autor
8. máj 2009

Danka ja som mojich odnaucila od sumlov tiez tak, ze na obed si ich este vzali, (bolo to pred nastupom od jasli) a dohodli sme sa, ze ked sa zobudia, tak ich sami zahodia a tak aj bolo, vstali, dudle hodili do kosa a bol pokoj, vecer sice este sa pytali, kde je duda, ale pripomenula som im, ze su velki chlapi a ze dudusku maju len babatka a ze ju uz zahodili, tak potom zaspali a odvtedy je pokoj, obcas ju zo srandy spomenu ked im hovorim, ze vy moje babatka, tak domko hned povie, ze babatka maju dudu 😀 ale an to ze boli na nej uplne zavisli, a to myslim doslova, tak sa jej zbavili uplne hravo, co som teda velmi rada 🙂

nana77
8. máj 2009

ahojte!!! 😵 😵
dievcata, vsetkym vam velmi pekne a zo srdca dakujem za blahozelania a vsetky krasne slova!!!! velmi ma potesili 🙂 . tak a je to tu, ti moji krpci uz maju ROK!!!! neskutocne, neuveritelne a nadherne 😵 . ubehlo to tak rychlo, ze sa nestacim divit 😔 . no, o chvilku to tu vypukne (14.00), tak idem doladit posledne detaily 😀 .

este raz vam vsetkym dakujem, mam vas rada, ste kamosky!!!!!!!!!!!!

p.s. ak stihnem, hodim vecer, ked bude po vsetkej slave, zopar foto 😉

zuzka.25
8. máj 2009

ahojte

nan, ešte raz všetko najlepšie chrobáčikom k prvému rôčku... hlavne to zdravíčko želáme, lebo úžasných rodičov už majú 😉
užite si oslavu, foťte a tešíme sa na dokumentáciu 🙂

zabka0609
8. máj 2009

Ahojte zienky aj ked casto neprispievam,ale citam si vas kazdy den.Ste proste super.

nana aj ked neskor,ale predsa vsetko naj naj najlepsie k prvemu rociku.Hlavne aby ste vsetci boli zdavucki,to je to najdolezitejsie.Tak si to uzivajte.


a k tym cumlikom ak mozem tak nase dievcatka ich nikdy nemali a ani nevedia co to je.zozaciatku sme im ich davali,ale odmietali ich a potom ma to nejako nenapadlo im davat dudky a dodnes ich nemame.Drzim palce vsetkym pri odnaucovani od dudlikov.

yas aj nase boli akoze rizikove(nar v 38tt) a aj do rizikovej poradne sme chodili do roka,ale nikdy po ziadnom ockovani nic okrem nejakej zvysenej teploty nemali.Dufam,ze vam to coskoro prejde.Drzte sa

Pozdravujem vsetky dvojmamicky papa

adrolka
8. máj 2009

nanuška, i ked neskoro, ale predsa... prajemem vám krásne prvé narodeniny, veľa veľa veľa zdravíčka, pohody, šťastia lásky!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rosarita20
8. máj 2009

Cafte holky,
Nanuska, oslavu mate uz asi za sebou 😉 , verime ze dopadla super, ze mate kopec nadhernych foteciek, pri ktorych budete neskor s nostalgiou spominat, ako nam tie deturence rychlo rastu....ale aby som to tak nedramatizovala 😀 😀 😀 Prajem Tvojim OO-ckam hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky (maju jej urcite kopec,ale nikdy nie je doist 😉 😉 ) a vzdy usmiate tvaricky plne smiechu a radosti!!! 🙂

lenkamt
8. máj 2009

ahojte 🙂

Ondrejkovi a Oliverkovi prajeme k prvému rôčku všetko naj a posielame božteky 😵 😵 😵

tešíme sa na fotky 🙂

zinuska
8. máj 2009

baby tu u nas je tak ticho ☹ dvojky davno spia a mne tu zrazu chyba Maxim a jeho pistanie a lietanie po dome a tak 😢 😢 😢

dnes som od rana bola sama s dvojkami,muz bol s Maxom na opekacke a dosli sa len najest a osprchovat a zasa sli k babke. niekedy mam toho az nad hlavu,starat sa o tri deti,ale dnes sa mi deti akosi maaali.. dvojky mi nestacia 😀 ☹ 😢 😢 😢 😢 🙄

womenne
8. máj 2009

Saši už asi 100x sme si povedali že nechame dudky babetku alebo sme dali do koša ale vnoci som musela dat,alebo na večer .ale hadam cez leto sa odnaučime 😖
ja balim zajtra ideme na slovensko nečakane 🤐 sice sme mali is až vnedelu zaniest deti,bože 3dni bez nich ja nevydržim 😢 budem bečččiiiiiit ☹ 😢 😢 😢 ja si vždy ponadavam že ma neposluchaju že nevladzem ale ked su tu nie tak mi chybaju vobec si neoddychnem ☹

jolanka
8. máj 2009

nana vse nejlepsi k roku a hodne zdravi.
tak mi jsme dnes byli cely den venku, v 10h jsme odesli a vratily se v 18h. maminy prosim vas cim mazete drobce aby se na slunicku nespalily? dianku jeste ta rucka boli kdyz spadne na kaminky, ale je statecna snasi to moc dobre. jenom ja si nadavam ze jsem kra.. pitoma kdyz jsem tomu nezabranila a ted kvuli me trpi, drobcek maly ☹

zuzka.25
8. máj 2009

jolanka, neobviňuj sa už toľko, hlavne, že je ok, uvidíš, že sa to nakoniec celkom stratí.. teraz zrovna som na dvojcata.cz čítala, ako na seba prevrhli malí sporák!!!! a to je sakra ťažká vec... deti proste neustrážiš...
ja keď idem von a je slnko, tak mažem krémom na opalovanie, máme astrid, tuším 30ku faktor, nebol ani taký drahý a je bez chemických filtrov...

wom, my sme tiež závisláci na dudke, aj na plyšovom mojkáčovi, tiež netuším, ako sa toho zbavíme.. :(

zinu 🙂))) si ma pobavila, že sa ti detí máli 🙂 nie aby si si trošku oddýchla 😉)) ale nie, chápem ťa, aj mne chýbajjú, keď už som len hodinu preč... ale uži si to, ako môžeš, lebo taká vzácna chvíľa už tak skoro nemusí nastať 🙂

yasmina
8. máj 2009

nana kraaaaaasne fotky 😵 😵 😵
joj na tej prvej su na zjedenie 😵

nana77
8. máj 2009

ahojte dievcata!!!

tak som pridala nejake foto 🙂

este raz vsetkym velmi pekne dakujem!!!!!

jankabambulka
8. máj 2009

Na Vaše zdravie sa dnes pije,
do lesklých pohárov šampus sa leje.
Bublinky šumia, zvonia poháre,
radosť a úsmevy sadajú na tváre.
Letí k Vám pozdrav milý,
letí, letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka. a usmev zdobi Tvoju tvár
Chceme Vám dnes zaželať,
zdravie, šťastie, lásky veľa
a v rodine pokoj, neha.
Na brehu Nílu,
v hlbokem toku,
myl si slon prdel asi sto roku.
A my Vám prejeme tak dlouhe žití,
jak slonu trvalo - prdele mytí.
VŠETKO NAJLEPŠIE

zinuska
8. máj 2009

Nanus,uzasne fotky!!! a na tej poslednej,no tak ti ziaria ocka,vidiet ze si stastna,ze mas OOcka 😉 😅

A aka bola oslava? malym sa pacila?

Zuzi, Maxo je moja srdcovka,nie ze by som mala dvojky o nieco menej rada,to nie! ale on bol jednak prvy a jednak vzdy problemovy a tak som naucena byt s nim nonstop a stale nieco riesit,kdezto dvojky su neskutocne bezproblemove v podstate,takze o nich sa tak nebojim.. su uplne ine,ako bol Maximko. su take samostatnejsie a skoro vobec neplacu. Maxo si to tusim odplakal aj za nich 😀

joj,co asi tak robi??? ☹ ☹

ako mam dnes zaspat?!!! 😢

jankabambulka
8. máj 2009

veršík bol pre Ondrejka a Oliverka 😵

zinuska
8. máj 2009

janka,paraaadna basnicka! ty si super!! 😉

zinuska
8. máj 2009

ja som uz zjedla skoro celu tu veeeelku cokoladu Milku,co som taka nervozna 😖

jankabambulka
8. máj 2009

jééj janinka , nádherná rodinka 😵 😵 😵

nana77
8. máj 2009

zinuska, oslava bola taka mala, len OO, ja, mm, babka, dedko, prababka... (mala prist aj sestra s rodinou, ale jej mladsia dcera ochorela, tak to nevyslo). ale inak v pohode, pacilo sa im, najviac baloniky a maslicky na darcekoch 😀 .

janulka, dakujeme za krasnu basnicku 🙂 !!!

kocky, pred rokom o takomto case este hodinka a par minut a mali sa narodia!!!!!!!!!

zinuska
8. máj 2009

🙂 to sa detom paci,maslicky a tak. moj max na vianoce,ked mal rok a mesiac len odbalil vrchny papier a odlozil krabicu. tak to spravil s kazdym darcekom. a vies aku radost mal?! 😀 ani netusil,ze v tych krabiciach su hracky,stacilo mu to odbalit.. 🙂

boooze,takze pred rokom presne o takomto case boli este v brusku 🙂 a uz dnes uz cupkaju po svete.. je to krasa byt matkou,vsak? 😵 😵