Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
1. jún 2009

cafte holky,
napriek tomu ze vacsina nasich pokladikov uz mozno spinka (u nasich teda este nehrozi 😀 😀 😀 ) vsetkym detickam dodatocne prajem k MDD vsetko najlepsie, nech su vzdy vysmiate, spokojne, stastne a preziju krasne detstvo i cely zivot .... 😵 😵 😵

zuzka.25
1. jún 2009

čaute čautéé 🙂

aj ja sa pripájam k blahoželaniu pre našich drobčekov 🙂 naši dostali také magnetické rybicky a fakt sa s tým hrajú...

ja som dnes makala v domácnosti - veru to chúďa už aj potrebovala - 🙂 a potom mi prišli rodičia a brácho, takže bolo celkom veselo...
muž je chorý, tak dúfam, že si to zas neodovzdáme navzájom, lebo ma trepne.. akurát sme sa z tej choroby dostali...

lalu, to už pekne kvákajú baby...

yas, nepanikár, naši sa rozbehli s rečou až okolo toho roka a pol a teraz to už ide kozmickou rýchlosťou... začínajú spájať slová do viet, je už sranda ich počúvať 🙂
no budem na vás myslieť, aby ste v tej Amerike nenačapali tú hnusobu...

ad šoférovanie, paradoxne, teraz, keď máme 5 metrové combi auto sa mi jazdí a hlavne parkuje lepšie 🙂 zvykla som si a je fajn, že viem, kde mám koniec... a bez auta si neviem fakt predstaviť život, je to super, že môžem ísť kam chcem a kedy chcem... mi to bude aj chýbať po materskej 🙂

lalupa
1. jún 2009

zuzi, ze?? 😉 vacsie je lepsie 😉 , ja uz si mensie ani neviem predstavit a ten kufor 😎 parada...ak sa niekedy podari este jedno babo, tak uz len nejaky autobus 😀 (su celkom pekne velke auta trojradove s velkym kufrom, tak sa tesim, ak to nahodou budeme riesit)

nase su kecalky, su po mne, snazia sa opakovat vsetko, a dost citaju z pier, sranda, aby tto vyslovili dobre
ale stavaju sa nam preklepy ako jebe 😅 (ale to neviem na co 😀 ), proste to ide 😀 😀
tych slov je viac, musim si to uz zapisat

yas, nie ze sa stratite s lietadlom 😕 , potom vas cakame na kurze, trosku vas ponahaname a vymyslime nejake nase specialitky 😀

yasmina
1. jún 2009

lalu s tym lietadlom to je hrozne...
inac ja si stale neviem predstavit 7 dni bez mojich lasok sa zblaznim a trha mi to srdce co ked budu vela plakat nebudu vediet kde je maminka ☹

lalupa
1. jún 2009

yas, srdiecko roztrhne tebe, ale babky sa vsemozne budu snazit,aby drobci neblaznili po vas, neboj, bude im dobre, to len ty budes ratat minuty 😅
potrebujete sami vypadnut a toto je uzasna prilezitost, toto je strasny zaberak, trva to dlho, ja mozem pisat knihu, ako uplne degenerujem a rozpadavam sa

yasmina
1. jún 2009

boze uz teraz mi je smutno...verim ze mi to rychlo zbehne a ze to babky zvladnu...aj ja sa rozpadavam a tie priserne bolesti chrbta...
uvidim ako to bude len sama s MM 😉

lalupa
1. jún 2009

neuveris,ale trpnut budem aj ja,pokial sa neozves, ze ste doma a v poriadku 😅
a trha mi srdce aj za teba, aj mne bude tazko, ja take veci dost prezivam ☹
yas, ja uz neviem ani zaspat od tej prisernej unavy a vycerpania...
bude vam viac ako len super 😉

prave dopijam sampus de luxe s jahodami, mm utekal do blavy na sluzobku, proste nema kto pit 😝
mali sme vela oslav, ja koncim v piatok

yasmina
1. jún 2009

mas v piatok narodky?my v piatok odlietame...myslli na nas aj nase bambuchy...
jej tak jahody aj de luxe v chladnicke a ani nema kto pit unava jak svina...a co ste vsetko oslavovali???

yasmina
1. jún 2009

idem haji...dobru nocku

womenne
2. jún 2009

hellou
my sme vstali už o 7.30 ale ešte sme ležkali chyvilu v posteli sme sa objimali ja Nika vpredu a Sebo mna zo zadu 😵
yas rečou si nerob starosti ešte su maly až okolo 2rokoch vd vid.nas 😉 ja tiež stale hovorim že by už mali teda Niko ten len to svoje.

ja ked som zaspavala tak som myslela na tych čo sa stratili slietadlo bože to je hrozne,a ich pribuzny bezmocne čakaju 😔 ...

yas neboj ubehne to rychlo mali si na teba ani enspomenu a ty si oddychneš,uži si s manželikom na chvilu klid prospeje vam t,aj mne mali chybali pri stahovani,vymene okien ale prospelo nam to obom aj mne aj deckam.a ak to budetemat s bavenim?tvoja mama bude bavitstale alebo sa striedatju????ja by som dala iba jednej babke lebo si na nu zvyknu ak by sa mali potom vymenit bolo by to horšie lebo tam nebudeš.

lenkamt
2. jún 2009

ahojte 🙂

Yas - ani my sa ešte nechytáme rozprávať, až teraz začali trošku opakovať a to vyzerá tak že tyčinka - tyča, gumičky - gumy, papek - papi 😀 Verča začala kecať až keď mala 2r4m no a teraz som niekedy rada, že nezačala skôr 😀 a výletik si uži, neboj malí to zvládnu na 1 😉

Nanuš - my sme vo vašom veku pili so striekačiek 😖 celé leto sme ako .... chodili von s fľaškou vody a dvoma striekačkami 😖 neskôr sa naučili pekne píť z jupíkových fľašiek 😉

no a ja viem parkovať iba zadkom 😀 predkom krivo a pozdlžne vôbec 😀

lenkamt
2. jún 2009

apropo Lalu - akurat my tu dievky chodia po byte - jedna s vysávačom , druhá s mopom 😀 ešteže mám koňa, inak čistá nuda 😀

womenne
2. jún 2009

no ja skor zaparkujem pozdlžne ako cuvanim iked na skuškah som sivybrala cvani a pozdlžne ale to som mala natrenovane teraz som to už zabudla musim si to zase vyskušat.

joj som sa zabudla pochvalit včera som si vybrala nadherne okuliare-čierno sivy ram hranate chcea som take akema Andrea vo VKV skla bez ramov ale tie vychadzali na 8.9tisic 🤐 tieto ma vyjdu na 3500.-už sa tešim dnes tam idem dat recept a za 2tyždne budem frajerka 😎 😀 konečne nebudem na ludi žmurit 😝

lenkamt
2. jún 2009

že my tu ---- baby preboha, ja potrebujem zopakovať základku 😀 mi tu 😀

Wom - tak budeš kočka 🙂 🙂 🙂

nana77
2. jún 2009

ahojte!
lenka, vidis, striekacky - to ma vobec nenapadlo 😀 . skusim este to, mozno bude lepsie ako lyzicka. a este vyskusam aj tie stavy, co mi poradila yas. a uvidime...

no, s tym kecanim je to u nas tiez take zvlastne - oliverkovi sa cely den usta nezatvoria 😀 , ale nepovie ziadne zmysluplne slova, len blaboce. jedine slova, ktore vie su mama a ham. a ondrejko, ten len mama...ale ten vseobecne tolko nekeca. snazim sa ich ucit aj ine, napriklad tak asi tisic krat denne poviem: ako robi havko? HAV,HAV,HAV...a oni na mna pozeraju, smeju sa a ani za nic to nezopakuju... alebo take nieco, ze aky je O veliky???? to nehrozi... jedine co vedia je tap tap tapusky a barn baran buc 😕 😵 . ale nerobim z toho nejaku vedu, ved sa naucia.. 😉

yas, neboj, zvladnete to - ty aj mali. ale verim ti, ze si na prasky... ja som bola hotova s nervami len ked mi hrozila ta nemocnica na 4 dni... nastastie z toho zislo.

wom, tak super, ze mas skulinky nove!!! potom hod foto, nech vidime, ako ti to sekne!!

lalu, sampano, jahody...fuuu, to uz u nas davno nebolo. ak vobec niekedy. mm vobec nepije alkohol a samej je mi to blbe 😀 . tak musim cakat na nejake navstevy a prilezitosti (teda nie ze by som sa nevedela dockat 😀 )

womenne
2. jún 2009

že kočka 😝 ale hlavne nie slepa 😀 som strašne žmrila ani šoferovat som už moc nechcela som sa bala,kedže som zle videla mam už -1 ☹ do dialky.

idem varit rychlo polievku pred oknami mame bielo akobysnežilo zatepluju tak všade lieta polystyren nemožem ani okno otvorit a viete si predstavit ten vzduch po 4ludoch rano?? 😝 😀

nana77
2. jún 2009

baby, poradte mi: nejaky vhodny darcek pre mm k promocii...ja uz som zufala, fakt neviem, co mu kupit...
neviete, manzetove gombiky sa este nosia? ja fakt neviem... 😔 . take veci, co ho zaujimaju, uz aj tak vsetky ma... je to katastrofen s nim

womenne
2. jún 2009

nana moc neporadim ja mam tiež taky problem ked chcem niečo kpit mojmu,v oktombri bude mat meniny tak dostane darček v predstihu objednala som mu na 4hodiny štvorkolku nech sa vyblazni 🙂

kili
2. jún 2009

nana, neviem, hodinky nosí?

yasmina
2. jún 2009

ahojte kocky...
nana moj M nosi manzetove gombiky a ma ich dost vela ale treba k tomu profi kosielku...vyzera to velmi sik 😉 moj by sa tomu urcite potesil...

yasmina
2. jún 2009

😒 kili aka kocka...si bola stratena dlho som ta tu nevidela asi viem co riesis

kili
2. jún 2009

čo riešim? 😕

womenne
2. jún 2009

kili kedy sa stahujete??

kili
2. jún 2009

hehe, furt o dva mesiace 😀

womenne
2. jún 2009

joj to je za chvilu tešiš sa čo?? 😉

kili
2. jún 2009

chvíľka aká, vieš, ono už 3m hovorím, že za dva mesiace to bude 😀

womenne
2. jún 2009

jaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 no ale hadam tento rok sa ktomu dostanete 😉
ako sa maju mali???my tu chybaju ich fotky ☹

kili
2. jún 2009

majú sa dobre 🙂
ale hádam to už fakt bude o tie dva mesiace, aj keď bez kuchyne. však teraz aj tak varím minimálne 😅 stačí mi dvojplatnička 😀
teraz sa má robiť fasáda, dokončuje sa horná kúpelka, spodná už je, no a ešte zábradlie a plot. tuším na budúci, či už tento týždeň dovezú hlinu. a potom ešte dvere, podlahy a vymalovať a je to 🙂

kili
2. jún 2009

jáj, a zabudla som na krb, ten som teraz zajednala a bude ho robiť niekedy 10.6 🙂

womenne
2. jún 2009

no to su take dorabky 😉 prečo ževariš minimalne 😕 ja zase každy den už mi to lezie na nervy no aletak som si ich naučila tak mi treba 😖