Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
10. júl 2009

čau Saši prosim ta vyhladaj ma potom niekedy na skype lebo ja ta nemožem najst 🙂 prajem prijemnu pracovnu dovolenku 😉

grmitko
autor
10. júl 2009

danuli nevie ta to vyhladat... nezmeinila si nick? lebo aj ked preistalujes, kontakty by ti mali zostat

womenne
10. júl 2009

my sme teraz dopozerali 2časti z filmov PRAVEK UTOČI aj smalymi teda fakt super maly sedeli ani sa nepohli oni maju take filmy radi ale pavuky sme radšej vynechali tych sa boja.juj musime to prepalit su fakt super 😵

jolanka
10. júl 2009

ahojte moc jsem nechodim,necitim se tu vitana.dens jsem si vas zacala cist a ctu ze se tu bavite o jidle, u nas je to tak ze nasi deti si daji rano kakao nekdy mleko davam jeste nutrilon, k obedu tak pet lzic jidla, k veceri hami kasi a jinak cely den pijou, uz jsem zkousela jim dat misto toho piti neco k snedku ale to vzdy skonci na zemi a nebo si to vubec nevemou.takze zadni jedlici nejsou. takze maminy musime to nejak vydrzet treba se to nekdy zlepsi. ale chtela bych mit takove jedliky co ma dracik ale mi patrime do skupiny k jancebambulce.

dobru noc

diddi
10. júl 2009

jolanka,preco sa tu necitis vitana? 😕 .....caute

nana77
11. júl 2009

jolanka...ty si tu vitana...preboha...je mi hrozne luto, ze to tak citis inak😔

no, my s jedlom problem nemame (klopl, klop), aj ked teda nie su moji mali az taki megajedlici ako dracatka, spapaju vsetko, co im dam - ovocie, zeleninu, masko, mlieko...no vsetko. jedia 5xdenne v pravidelnych casoch, takze su zvyknuti... akurat, ze nelubia rajciny... ale nesilim to

nana77
11. júl 2009

a este som zabudla:

dobre ranko!!!! 😵

womenne
11. júl 2009

Dobre rano ja som prave vstala a hrozne ma boli hlava sa mi neoplati vyspavat potom sa citim jak zbyty pes ☹

Včera ste kde boli čo?? 😀 my sme pozerali Harryho.

Jolanka som na teba myslela že kde si či ste už prestahovany,dlho si nepisala.Ono niekedy sa stane že ne niekoho prispevk sa nezareaguje,ale nie že by si tu nebola vitana.

Fuj mna nejak oblieva horučava 😕 je mi blbo idem sa rdašej dat kafe,to počasie je des takto premenlive ma to ubija chuda mima na teba to ako vplyva?

grmitko
autor
11. júl 2009

dobre ranko,

jolanka samozrejme ze si tu kedykolvek vitana 🙂
no my o par minut vyrazame tak sa ozvem asi az vecer 🙂 ako sme dorazili

zelam vam krasny den

womenne
11. júl 2009

Saši prijemnu cestu.
Včera nam tu otvorili Dinopark sa tešim ale pojdeme až ked to trošku opadne je tam asi vela ludi na začiatku.
čo dnes varite?

grmitko
autor
11. júl 2009

Leni zmena terminu dovolenky, v martine budeme 21.8. 🙂 ideme na dovcu o tyzdne neskor oproti povodnemu planu 😉

grmitko
autor
11. júl 2009

Uz sme na mieste, dorazili sme stastne a sme celi a zdravi

lalupa
11. júl 2009

kde ste kto??? este stale vonku? my dnes mame rok a pooool 😵 mam nejake fotecky, no kedze tu nikoho 😕

jolanka, preco mas taky pocit??? ved my tu na teba myslime a cakame, ci nam das vediet, ako sa mate, ci uz ste v cechach,a ako rastiete,...

grmitko
autor
11. júl 2009

lalu ja som tu 🙂

grmitko
autor
11. júl 2009

a blahozelam ku rociku a pol 🙂

womenne
11. júl 2009

už aj ja 🙂 moj sa pozera na Samuraja ja som to už videla tak sa nudim,dnes sme malym kupili stan ježiš to bolo radosti,vyskania,vyvadzali odušu 😵 ešte stale pokašliavaju cez den nie ale večer a rano 😖

som šla do sprchy a prišerna bolest v hrudniku asi sa mizase zablokova hrudnikova pateř lebo ma to boli aj na chrbte ☹ joj musim sa zase objednat na masaž.

no a ešte sme kupili malym ruksaky do školy BATMENNN 😀

womenne
11. júl 2009

no baby kde ste????????????? 😕 hadam len nespite konečne som tu tak neskoro večer a vy si klidne spite a nechate ma v štichu moj sa zase pozera na anakondu ja snad dnes nezaspim 🙄

womenne
11. júl 2009

no nič tak ja sa idem bat k drahemu 😀

jankabambulka
12. júl 2009

Lalu - božinku ako to letí, že už rok a pol 😵 😵 😵

Pri Vašom krásnom malom výročí
slzy sa maminke už tisnú do očí,
srdce sa láskou rozbúši,
radosť jej stále vchádza do duší,
bozky sa snúbia s objatím
a pery šepcú s dojatím.
Veď každá chvíľka Vaša v jej náručí
na dlhý čas jej šťastie zaručí.
Oplaťte jej neskôr bambulky, jej nehu
a ďakujte za jej lásku, Bohu.
Želáme Vám všetko naj naj naj, nech ste zravé, milé, usmievavé....

lalupa
12. júl 2009

no teeeda jani, az sa mi slzy tisnu do ociiiii, ani si to nezasluzim 😔 prekraaaaaaaaaaaaasne 😵 😵

womenne
12. júl 2009

lalu aj my sa pridavame 😵 😵 😵 strašne to uteka to vidime každa na detoch.

kde ste všetky?my sme boli dnes na nakupe malym oblečko v C&A maju perfiš veci za super ceny,kupila som si aj značkove plavky čo som strašne chcela ale boli mastne ateraz v akcii tak som nevahala.tak už možme na kupko 😵

grmitko
autor
12. júl 2009

Dani super 🙂
ja cakam kym domko vstane a ideme na nakupy 😝 nie oblecka ale potravin, lebo tu na majeri ani obchod nie je, tak vyrazame do piestan 🙂

womenne
12. júl 2009

Saška a sama si či tam maš na dnes aj draheho?sa vytešujem lebo maju užasne rifle budu frajeri ked pojdu do školky.

joj ja som enjak nascipana,mam nadchu a ja to neznašam 😖 nam maly tiež teraz vstali 😎 zase pojdeme spat neskor.

grmitko
autor
12. júl 2009

sama som s detmi a s neterou 🙂 mm doma zatepluje v obyvacke podlahu, mama ho tam chodi kontrolovat a vraj uz to ma skoro hotove sikulka moja 😉 😉 🙂
no domko je hore, ideme lebo som detom slubila ze pojdeme aj na zrmzku, tak nech nie sme do polnoci v piestanoch 😀

nana77
12. júl 2009

ahojte dievcene!!!
lalu, krpkam malym este raz gratulka k 18tim mesiacikom!!!

wom, super!!! a ake plavky si si kupila? myslim farbu... ja som si chcela tiez, ale zistila som, ze pre mna uz jedine plavky s push-up podprdou... ach jo... 😔 😔 😔

baby, mojim malym - 14mesiacov - mozem uz davat ovocie aj so supkou? napr. marhule, broskyne, jablka... lebo ja im to este supem...

tak, dnesnym dnom sa u nas konci era puzzle... posluzilo pol roka veeeelmi dobre, len nase o 7 minut starsie dieta si na nich zacalo pochutnavat 😀 😝 , tak muselo ist do prec 😀 . kupili sme zatial taky kusovy koberec pred gauc, kym nevedia celkom sami a dobre chodit a teda veeeelmi casto padaju. tak nech nie rovno na parkety.

womenne
12. júl 2009

nana tyrkosovo modre s hnedou ale zistila som že gatky mam len tak tak sakra to tak vypada ked si to skušam s malymi v kabinke 😢 aj mne by trebalo pusch up ale neboli čo už no ale tiež ma totrapi 😖

jankabambulka
12. júl 2009

lalu- ja som ti chcela vylúdiť usmev a nie slzy 😉

lalupa
12. júl 2009

jani, no bolo to krasne emocionalne 😵

dakujeme 🙂 🙂

nani, ja stale supem, niektore supky nafukuju aj mna, tak aspon babam o nieco menej zleho...

pozdravujem zlatusika 😵 , urcite teraz cita,ale nechce sa jej pripojit 🙂 , len sa pochvalim,ze sme sa dnes dva pary dvojiciek nadherne spolu hrajkali a bolo nam strasne supeeeeeeeeeeeeer!!! 😵 😵 😵
idem omrknut fotecky, ci je nieco dobre

nana77
12. júl 2009

ahoj lalu!
vdaka za odpoved 🙂 . a kto je zlatusik, s ktorym ste mali dvojickorande??? tak smolkni nejake foto aspon na chvilku 😉

lalupa
12. júl 2009

oki ,na chvilocku