Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
21. júl 2009

Helka ak sa ti bude dať, vlož fotky, aj ja som zvedavá 😉 . Chúďatko moje a vydrž to, dúfam, že už zajtra bude aspoň trošičku lepšie.

helka1
21. júl 2009

Marg uz su tam 😉

margaretka11
21. júl 2009

Helka, krásne fotky. A teda sa budem opakovať, ale detičky nádherné a maminy kočky. Najviac sa mi páči tá fotka, kde ste všetky maminy odfotené s deťmi na kolenách, tá je úžasná 😵

grmitko
autor
21. júl 2009

caute ja tu este strasim, ale idem uz iba zazelat dobru nocku a sladke sny 😉

grmitko
autor
22. júl 2009

bre ranko,
tak u nas je stav 2:0 ☹
dve chore deti a ani jedno zdrave ☹
idem dnes na kontrolu s leom tak beriem aj domka nech ho pozrie, lebo zacal nejako skaredo kaslat a sopli 😒
ja som objednana dnes na masaz na piatu tak hadam budem moct ist

adrolka
22. júl 2009

bréránko 😎
tak už zase začína hicc!
grmi, helka to je otrava s týmito xorobami, krucci.
helka, my sme hnačkovali týždeň- aj to asi preto, že som im dala napriek zákazu mlieko, lebo ináč by sa zbláznili. smecta/kulišek/ors 200 - všetko som skúsila a všetko aj vylievala ani za svet nexceli. hylak ten im xutil!!!! jedli také tie ryžové chlebíky, kukuričné chrumky, soletky, ryžový vývar...

baby, vložila som to tetovanie! ešte je čerstvé, lebo včera mu to robili, aj týždeň sa to bude hojiť. 🙄

a ešteže som si pozrela fotky zo stretka a sú neskutočnéééé! dakujem 😉

margaretka11
22. júl 2009

Ahojte

Saši, to ma mrzíííííí ☹

Adrolka, to tetovanie vyzerá perfektne 😵 . Môj manžel to má inakšie, ak chceš, dám do albumu 😉

margaretka11
22. júl 2009

jasné, že tetovanie má inakšie, však si nedali tetovačku zo žuvačky 😀 . Som trúba, niekedy píšem ako hotentót 😀

grmitko
autor
22. júl 2009

marg daj do albumu tetovacku plosiiiim 😉

margaretka11
22. júl 2009

okej Saši, idem to tam šupnúť 😉

womenne
22. júl 2009

čauky sme domka 🙂 bože to tetovanie je užasne aj ja hrozne chcem asi sa odhodla a pojdem aj ked moj mi to absolutne zakazal ale ja po nom tužim chcem inicialy mojich troch lasok 😵 Saška nepojdeme niekedy spolu?

dnes varim tie makove sliže teda sliže neviem čo su tak som dala fliačky 😀 som na to zvedava maly ešte mak nejedeli ked om kupila makovnik nechceli ho ale terraz im chutil ked som dala na prst

saši joj to mate doma zase marod ☹ dufam že už budete ok 😉

womenne
22. júl 2009

no mar.teda to je veelke ale krasne 😵 😵 😵 boli to?ked sa to robi?

margaretka11
22. júl 2009

už to tam je, dúfam, že nenahnevám adminov 🙂

Wom, špekulovala som nad takým istým tetovaním ako má manžel, ale v menšom a možno niekde na lopatku, ale neodhodlala som sa. Hovorí sa, že ak sa chceš dať tetovať, musíš byť o tom presvedčená na 100% lebo inak ťa to raz bude mrzieť. No a ja si nie som až taká istá, motív sa mi veľmi páči, ale na tetovanie sa neviem odhodlať..

womenne
22. júl 2009

ja po nom tužim už od mladosti vždy som chcela križ a delfina ale teraz by som chcela malych inicialky+ niečo ine ešte uvidim len u musim niekoho najst a presvedčit mojho.

margaretka11
22. júl 2009

Manžel to má na tej strane ruky bez chĺpkov, o tej sa hovorí, že je veľmi citlivá. Manžela to určite aj bolelo, ale keďže to tetovanie veľmi chcel tak to hrdinsky vydržal 😉

womenne
22. júl 2009

ja by som chcela naplece.

margaretka11
22. júl 2009

Mne sa veľmi páči tetovanie na lopatke, vedela by som si predstaviť zmenšeninu manželovho tetovania. Ale keď...no proste táto spoločnosť býva veľmi kritická k ženám, to čo sa toleruje u mužov sa u žien nazýva vulgárnosťou 😝 .

grmitko
autor
22. júl 2009

marg super tetovacka 🙂
ja som zvedava ci moj naberie odvahu na nieco take, lebo o tom rozprava uz strasne dlho, ale zatial nic 😀 😀
ideme dnes k dokine tak som zvedava do povie, nie je tam nasa a hentej starej ani rozumiet neni 😒

kili
22. júl 2009

mar, pozerám, že čo za dieťa sa narodilo vtedy, čo naši a to ste vy 🙂
fakt pekné tetovanie, mať vytetované mená sa mi vôbec nepáči, ale toto tak vôbec nevizerá a je to fakt úžasné 😎

womenne
22. júl 2009

mar to fakt?ja to tak nevnimam 😖 je sice pravda že sa mi apčia male a nie velke tetovania na babach.

margaretka11
22. júl 2009

Saši, Kili ďakujem 😵

Wom, myslím, že ešte stále je veľa ľudí, ktorí majú predsudky voči tetovaným 😝

grmitko
autor
22. júl 2009

mne sa tetovania pacia, ale sama by som nemala dost guraze na to 😀 😀
ja mam dost tetovanych kamaratov 🙂

womenne
22. júl 2009

ja neviem ani aky maju nazor moja rodina nato alebo svokrovci al kašlem na každeho je to moja vec.fuj ale som sa dožrala 😝

margaretka11
22. júl 2009

Saši, ani ja nemám asi dosť guráže 😀

Wom tak potom nie je čo riešiť, stačí si nájsť nejaký pekný návrh a choď nato 🙂

kili
22. júl 2009

mar, ja mám tetovanie na kotníku 😅

margaretka11
22. júl 2009

Kili a bolelo to? Aj to je dobré miesto na tetovanie 🙂

womenne
22. júl 2009

hi mar keby som nebola taky posero 😀 ale ja sa raz odhodlam hadam 😅

kili
22. júl 2009

mar, keď som povedala tetovačovi, kde to chcem, tak ma dosť vydesil, že či si myslím, že to vydržím. už predtým som bola posraná, tak potom už tým duplom 😀 😝 . Ale na nete som čítala, že je to ako trhanie obočia a fakt to tak bolelo. jasné, je to v kuse a dlhšie, ale zas človek netýra sám seba ako pri trhaní obočia, tak sa môže aspoň plne sústrediť na sebaľutovanie 😀 . A ešte k tomu ja to mám dosť malé a všeho všudy aj s prestávkami to trvalo nejakých 20min., tak sa to dalo úplne v pohode vydržať.

womenne
22. júl 2009

kili a čo maš vytetovane?maš foto?

womenne
22. júl 2009

ja mam strach aby mi tam nezaviedl nejaku infekciu ani neviem prečo.