Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
12. nov 2009

nepozeram celu ordinaciu,lebo malym sa nejako nechcelo spat, ale strasne mi tam vadi ta mara ☹

grmitko
autor
12. nov 2009

lalupka budem ti veeelmi vdacna ak mi ovecky napalis 😵 😵

nasi dnes rano na mna skusali ze maminka, sme trosku chori, zakaslali, potiahli nosom, a ze nemusime ist do skolky? a ja ze to nic nie je, pekne sa obliekame a ideme do skolky, skusali to rano kazdy dvakrat a potom to vzdali 🙂 potvorky male uz vedia, ze ked su chori tak sme doma 🙂

dracik nerobim, som doma

womenne
12. nov 2009

baby tie palacink čo ste robili podla Lilli davali ste tu gramaž od oka alebo tych 3 dcl????

grmitko
autor
12. nov 2009

Dani ja som davala 3 dcl a 2 vacsie jablka, 5 sa mi zdalo veelmi vela a dala som 2 vanilkove cukre

womenne
12. nov 2009

a robila si velke ako palacinky alebo malinke ako lievance

grmitko
autor
12. nov 2009

male lievance 😉 🙂 nasim take chutili viac 🙂

lalupa
12. nov 2009

mne baby dnes zahlasili,ze chcu zase palacinky a ci ich maminka zajtra urobi 🙂, mam vsetko,tak neurobim mojim lasockam??? 😵
wom, do odmerky sm dala mliecko a rovnake mnozstvo muky, 5 jablcok, strasne stavnate a vonave to bolo, ale cele pecenie som prichadzala na to,ako to urobit najlepsie...

inak aj zefin receptik vyskusam s tou cukinkou, kupila som morcacinku na zajtra, farebne papriky orestujem na olivaku a urobime jogurtovo uhorkovy salatik s cherry paradickami

apropo, v tescu mali dracik akciu na sunar jahodovy a kakao za 5eur v speci sekcii, super,nie???

grmi jasne, len manza ma vela roboty, neslubujem,ze to bude velmi skor, dobre?

teraz pri zaspavani mladsia pustila taku hlasku, ze som enchapala, musim si spomenut,lebo stala za to a taku rozvitu vetu pouzila,ze som zirala... 😕,ci to hovori moje babo a nie niekto iny 😀

grmitko
autor
12. nov 2009

lalu ved to nehori, dakujeeem este raz 🙂

to je super cena za sunar, musim ist kuk 🙂

dracik1
12. nov 2009

lalu, dobra akcia 🙂 , nastastie mame za 7 euro zasoby cisteho mlieka z Ciech 😀

inak hlasky Jura z dnesneho dna....moooj tatiiii.....biboood / rozumej bilboard/, atobuuus / autobus/ 😀 a zdokonalill tatoik, hovorik to s naznakom R / rozumej trakorik/

grmitko
autor
12. nov 2009

no dracik to ti krasne rozpravaju sikulky 🙂 🙂

dracik1
12. nov 2009

sasi, rozprava iba Juro, normalne mam pocit, ze si s nim nozem pokecat 😀 , jakubko zatial pouziva obmedzeny slovnik....ale snazi sa, mojko krasny, je to nadherne ako sa tie deticky vyvyjaju a zacinaju kecat...Juro sa ma snad 100x za den spyta Co to je? a ukaze na to prstom 😀

lalupa
12. nov 2009

dracik, sikuliaci 😵

potom pride stadium,ked sa budes citik ako blbec,lebo kazdu tvoju otazku zopakuju, takze o dialogu nemoze byt rec,len otazka na otazku 😀 ,ale je to super!!! a potom,ked si zacnu kecat svoje...
''maminka mi neda dudinku,lebo ju spapala kraaa kraaaa'' 😀
vyzera to tak,ze pochopila, skusa sice dalej, ale dudu fakt nevidela 😵

grmitko
autor
12. nov 2009

to je krasne obdobie, nasi maju teraz obdobie "preco" na cokolvek sa pytaju preco 🙂 🙂 ale musim sa priznat ze pri recovej frekvencii mojho mladsieho syna my to uz ide do vecera dost na nervy 🙂 🙂 teda v pripade ze su doma cely den 😝 😀 takto ked su vacsinu dna v skolke mi to nevadi 🙂 🙂 ale je to zlate lebo na cokolvek sa pytaju preco?

grmitko
autor
12. nov 2009

lalu tak to je krasna veta, je to sikuliacka 🙂

dracik1
12. nov 2009

lalu 😀 😕 😵

ajka72
12. nov 2009

lalu ak budeš napaľovať pridávam sa do počtu ktoré by mali záujem videla si že u nás nie je žiadny detský kanál tak všetko čo by ich mohlo zaujímať tak beriem,
ja ti potom donesiem ak prídeme nejaké CD ale samozrejme len ako to bude tvojmu m vychádzať, vopred ďakujem
ja som ani nečítala o tej babe stačilo mi čo ste tu napísali a nechcem si kaziť večer aspoň že to uzamkli

stupid vitaj medzi nami a taktiež zdielaš môj obdiv a je naozaj zázrak že ste nemali aj do tretice dvojičky ale aspoň si teraz mono mimčo naplno vychutnáš predsa dvojky su dvojky, a máš ich naozaj krásne

v tescu maju teraz aj akcie na nejaké hračky a myslím dostali tovar už asi na vianočné nákupy 😀

inak zajtra chcem robiť tie palacinky a to ste ich plnili nejakou plnkou resp. lekvárom?
kupila som kvoli tomu v tescu jablká a su perfektné sladučké tak sa už teším na tie palacinočky

grmitko
autor
12. nov 2009

u nas som to iba posypala hnedym cukrom, lebo tak deti u nas jedia aj palacinky aj lievance 😀 😀

ja som si dala s kakaom a muz s dzemom, varila som tento rok zase cernicovy, mame zasoby na cely rok 🙂 🙂

stupidq6
12. nov 2009

Ahojte 🙂
ajka ďakujem pekne 🙂

grmitko
autor
12. nov 2009

stupiq pozerala som tvoje fotky a mas tam Niku, no je to velka kocka, isto po mamine 😀 😉

stupidq6
12. nov 2009

grmitko 😀 😀 ďíky no herečka to je poriadna 😀 ale po kom? 😕 netuším 😅

ajka72
12. nov 2009

my chceme ísť teraz v nedeľu do bábkového divadla, inak lalu v sobotu ide v carrfury divadelné predstavenie možno za pokus by to stálo ísť tam s babuľkami ako budu reagovať, či sa im to bude páčit začína to o 14.OOh. my nejdeme lebo by sme sa mali ísť kupať do toho tapolca ale mali sme to naplánované, ale pojdeme v nedeľu normálne do divadla 😉

ajka72
12. nov 2009

a dávaju v sobotu predstavenie šašovinky my sme na tom boli a bolo celkom fajn 😉

lalupa
12. nov 2009

ooo jejeeee, teda nika je fakt kocka, este dobre,ze cakas chlapca, lebo tri take fesandy ustrazit... 😵

my sme to jedli len tak a najlepsie este rovno z pekaca 😀 ,zo zaciatku som nestihala robit 😀

grmitko
autor
12. nov 2009

babulky idem haji, rano vstaveme do skolky, zelam dobru nocku a sladke sny 🙂 🙂

lilinka76
12. nov 2009

Teda, baby, precitala som si tu storry od annamary a zastaval mi rozum. Ona nemoze byt normalna, na nu by si mala posvietit socialka. My sa o deti od narodenia starame s manzelom sami, starych rodicov mame 400 km od nas, chodia k nam 3 x rocne na navstevy a zijeme.

Ja mam vlastnu skusenost, ked blondacika zobrala na navstevu suseda o par poschodi nizsie, gastanko stal pri dverach, poskakoval a plakal, az kym som neprisla a nesli sme braceka pohladat.

Stupi, nebala si sa, ze aj z toho "monobabatka" by mohli byt do tretice dvojcatka??? To je teda ina nahoda, porodit dvakrat dvojcatka. Prajem Vam vsetko dobre.

lilinka76
12. nov 2009

Zabudla som Lalupkinym bambulkam zablahozelat k vcerajsiemu vymesaciu.

Add vyhodene cumliky: Ja som raz skusala pri poobednom spanku ukecat nase deti, ze k nam prisiel domov havo a spapal dudky. Oni vsak tak revali, ze som im ich zo zufalstva dala. Teraz ked ideme vonku a vidime psa, tak nic nehovoria iba "havo papa dudu"... 😅

lalupa
12. nov 2009

jejo lili, ty si pamatas??? dakujeme 😵 😵

ad cumle, skor sa to nedalo, teraz je ina uroven komunikacie aj porozumenia,tak som to riskla 🙂 ,uvidime,kto dlhsie vydrzi... 😀 , musim este vymysliet fintu na tu druhu zavislacku 😕

to fakt takto reagoval? to je zlate...dvojicky sa nezapru

dobru nocku,zase taham jako cvok a rano potom musia vylihovat kocky kvoli mne 😀

lilinka76
12. nov 2009

Uz si tu asi pisem sama, ale predsa...

Baby, ktore mate prebrazdeny net, neviete mi poradit??? Chcela by som nejake CD-cko s rozpravkami "naseho mladi" - typu O kozliatkach, o cervenej ciapocke a pod. Lebo, priznam sa, ja som uz zabudla dej tych rozpravociek a nebudem vediet detom rozpravat rozpravocky. Ja som zatial na nete nehladala, to sa priznam...

lilinka76
12. nov 2009

Jasne, ved mate pekny datum, Lalu 11.1 😵 😵

Idem aj ja do postele, takto dlho som tu nebola ani nepamatam.

grmitko
autor
13. nov 2009

ahojte,
mne zase rano ucitelka vravela ze Domko zase nic nejedol a ani nepije ☹ ☹ ☹ ja uz neviem co s nim, sa citim ako neschopna matka, kazdy den mi to povedia dvakrat, ze nic neje ☹ ☹ ☹ ☹

vcera t uz spravili tak, ze nechali domka sameho s kucharkou v jedalni a vsetci odisli, a Lelko to velmi zle znasal, ze Domko tam zostal sam a vysledok bol taky, ze si dal potom 3 lyzicky pyre a bol koniec, rano som mu dohovarala, ze musi aspon pit a musi papat, lebo bude stale chory a nenarastie a ze som smutna a trapim sa ked nepapa a on mi na to ze nebude jest, lebo chce aby som bola smutna a trapila sa 😒 ☹ ani neviete ako ma to zabolelo, aj ked on este nechape poriadne vyznam slova trapit sa.... mam take smutne rano....