Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
24. dec 2009

ahojte....krasne Vianoce Vam vsetkym zelame 😵

zefa
24. dec 2009

a ešte Evkám a Adamkom všetko naj k meninám 😵

dracik1
24. dec 2009

caute, pokojne prezitie Vianoc a v novom roku hlavne vela zdravia, stastia, rodinnej pohody a aj peniaztekov praju Denisa, Jurko, Jakubko 🙂

helka1
24. dec 2009

Zefa, za Adamka dakujem 😉

helka1
24. dec 2009

...inac nas dnesny meninovy oslavenec po polhodine "intenzivneho" spania (sedenia a stania v postielke) zahlasil buba dost a vykracal z postielky 😀 , teraz sa ho snazi tatino uspat 😅 🙂

grmitko
autor
24. dec 2009

nasi nespali, tak sa tesim co za masaker bude do vecera 😒 oni ked sa nevyspia je to pohroma.... no hadam to tie darceky a ta atmoska nejako stlmia 😀 😀 😀
ideme sa poobliekat a ideme k mame, tak este raz krasne vianoce vsetky,

Evi, krasne meninky

Heli, Adamkovi krasne meniny

Kili, Adamkovi krasne meniny

evka1310
24. dec 2009

Aj zelam vsetkym maminkam krasne sviatky. Nech sa v buducom roku plni vsetko co sa ma. 😀

evka1310
24. dec 2009

Zefa, Sasi - dakujem 🙂

evka1310
24. dec 2009

Heli vsetko na Adamkovi 😀

lumah
24. dec 2009

Ahojte, som tu len na skok, idem ešte rybu vysmažiť 🙂 inak mám všetko nachytané.
Evkám a Adamkom prajem tiež všetko naj a ostatným krásne prežité Vianoce a detičky nech sa vytešujú z darčekov a vy z tých vytešených detičiek. 😀
Ozaj dnes sa mojej kamoške -mala termín na Silvestra - narodila dcera Lenka, no myslím, si že to je pre jej muža ten najkrajší vianočný darček, nie? 🙂
Idem tú rybu smažiť... paaaaaaaaa. 😉

lenkamt
24. dec 2009

ahojte,

KRASNE VIANOCE 😵 😵 😵

Adamkom a Evičkám všetko naj 😵

astora
24. dec 2009

Kočky veselé Vianoce prajemeeeee 🙂

grmitko
autor
24. dec 2009

ahojte,
tak darceky rozbalene, ocka plne stastia, bruska plne 😀 😀
u nas mal najvacsi uspech velky zachranarsky vrtulnik so zvukmi, to nepustili z ruky a ani si nevsimli obrovske auto na ovladanie a bager na ovladanie 🙂 🙂 zlati boli, teraz sli spinkat, na to ze cez obed nespali vydrzali nebezpecne dlho 🙂 🙂

fotiek som narobila dost, pozajtra pridam, lebo zajtra nie sme cely den doma, az vecer, ideme k mojej babinke zajtra 🙂

diddi
24. dec 2009

Caute,tak aj u nas malo najvacsi uspech auto na ovladanie....a to mame baby 😀 ...hlavne u Miusky ...Ella ta si strazila baby born-cikaciu babiku,uz sa jej 2xpocikala...dala ju na serbel,vyhresila a prebalili sme ju potom...teraz sa spi s novymi hrackami....Ella s babikou a Mia s prilbou na kolo 😀

kiwuska
24. dec 2009

cavte, u nas uspech takmer vsetko teda kazdych 5 minut ina vec a zrovna ta ista pre obidvoch, aj my sme napapani poriadne aj moj vajecny konak padol...
tu je zopar fotos http://www.facebook.com/album.php?aid=2049778&i...
uzite si zvysok vecera vsetkym zelam vela krasnych zazitkov!

lalupa
24. dec 2009

ahojte sviatocnici,

vianoce este nekoncia, tak sa pripajame s prianim vsetkeho hojneho a stedreho 🙂
a dufam,ze ste mali taky nezabudnutelny vecer a tolko radosti okolo ako my 😵 😵 😵
pllllllno darcekov, uz sa aj ja tesim,ako sa s nimi pohram 😀 😀
mame nabity program,tak info neskor
papapaaaaaaaaaaaaa

vsetko najlepsie k meninkam evickam a adamkom 😵

vranka4
24. dec 2009

ahojteeee,prajem všetkým krásne a pohodové prežitie Vianoc plné nezabudnuteľných zážitkov,lásky,pokoja ....prežité v kruhu svojich najmilšííííích 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

margaretka11
25. dec 2009

Ahojte 🙂

tak aj u nás mali darčeky velikánsky úspech, Simonka v novom kočíku vozila bábiku, ale potom ju nechala dlho na nočníku a chúďa bába tam spala 😀 . A Simonko bol unesený zo žeriavu, rýchlo sa naučil používať ovládač a hral sa, hral sa, hral sa. Bola trochu aj bitka, kto bude kočíkovať bábu a kto obsluhovať žeriav, ale nakoniec sa drobci celkom pekne zahrali, takže máme za sebou krásny večer 😵 😵 😵 . A keďže sa mi podarilo kúpiť aj tie telefóny, čo sa dá volať z jednej miestnosti do druhej tak deťúrence si telefonovali, no bohovskí boli 😀 . Ešte musíme vyšpekulovať, kde im tie telefóny dáme, ale mali obrovský úspech 😵 😵 😵

no a ja som tiež namäkko, dostala som krásne darčeky, vznášam sa tu pri pc od radosti 😀

womenne
25. dec 2009

Ahojte mamičky tak vidim že darčeky maly uspech 😵 aj u nas chalani sa strašne potešili hasičskemu žeriavu,a obliečkam bořek stavitel.ked sme im ich nachystali išli hned vyskušat kričali super ty kokso 😀

muž bol hotovy z darčeka hned planoval kedy a ako tam pojdeme 😵 😵 😵nečakal to fakt si myslel že dostane hodinky som sa smiala že či nieje sklamany ale nie j uplne nadšeny.
Ja som dostala naramok a dotykovy mobil 😵 😵 😵 len kym sa na nom naučim ešte som neprišla na to ako nastavit čas tak mame zatim svetove časy 😝

lumah
25. dec 2009

dobré ránko. kiwuska krásne fotečky 🙂 .
U nás mal úspech interaktívny stolík a blikajúci a hučiaci vláčik, ktorý keď niekde narazil, sa sám otičil a išiel inou trasou.Pridám fotky aj ja, len neskor.

lumah
25. dec 2009

Tak som tie fotky pridala zo včera u nás doma. O chvíľu ideme k jednej babke a poobede k druhej a tam budeme do nedele.

zefa
25. dec 2009

ahojte
tak ja už jedlo nechcem ani vidieť 😝 tu leje ako z krhly 😠 ..no my sme aj s lenkoumt mali romantické Vianoce bo o pol 10 vypli prúd 🙄 ...no a darčeky?...híkanie a potom bitka...lebo Samko nedostal žehličku a Nancy nemá hasičšké auto 😖 😀 😀 ..takže zhrnuté..ja mám doma 2 chalanov a 2 baby..každú hodinu niečo iné 😀 😀 😀 kúpite navlas všetko rovnaké aj tak sa vadia,že toto je moje 😝 😝 ,takže ježiško musí ísť dokúpiť chýbajúce kusy 😵
my máme suseda voláme ho "majster vianočný"...my večeriame a on vrta..nesklamal ešte ani jedny Vianoce čo tu bývame 😉
nuž veselé boli 😀 😀

zefa
25. dec 2009

lumi...ty máš moc ticho doma?som tam videla bubon? 😀 😀

grmitko
autor
25. dec 2009

ahojte,
tak sme doma, stastne a v poriadku, celu cestu nam nechutne lialo 😠 😠 ale deti spali, tak nevadi
MM je chory 😒 rano sa zobudil s plnym nosom, hlavouu ako po opici, takze zostal doma a babicke som sla iba s detmi a maminou 🙂

idem pridat fotky na FB 🙂

zefi, dobry sused, asi by som mu nieco hodila do dveri, nech ma co oopravovat 😠 😠

katarinka123
25. dec 2009

ahojte aj mi sa pripajame stastne a vesele aj ked uprsane v ioanoce

adrolka
25. dec 2009

ja som tu včera nebola, takže dodatočne želám pohodové a krásne sviatky každému 😵 😵
u nás bola tiež 10 minutová sácačka o toho koňa, ostatné si pekne podelili.
ja ich vôbec neviem odfotiť, kým stlačím spúšť, už je obrázok v štýle: zátylok, hlava z vrchu, chrbát 🙄 🙄 🙄 🙄 ak mi vyšli 3 vianočné fotky tak veľa hovorím. mm skúšal aspoň kamerovať, tak aspoň nejakú pamiatku budeme mať 😅
ja som z tohoto počasia na nervy, tlak mi lieta dooooole, fujjj.
grmi fotky som občumla na fb, sú skvelééé!!!!!! lumah tiež 😉

grmitko
autor
25. dec 2009

lumi pekne fotecky 🙂 🙂

adri dakujem 🙂

kiwuska
25. dec 2009

lumi grmi super fotky🙂 my sme boli dnes cely den u svokrovcov som normalne unavena z toho prejedania sa a nicnrobenia🙂 decka sa este hraju lebo isli neskor spat (normalne nevedeli zaspat od vzrusenia🙂)
pozdravujem vas vsetky a pekne sviatkujte

grmitko
autor
25. dec 2009

kiwus dakujem 🙂 aj vy mate pekne fotecky 🙂 🙂 chlapci su rozkosni v tych helmach a chlapi tiez 😀 😀 😀