Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
21. jan 2010

Dobe ranko kočky
Jani kk na fc ake mame my postele som velmi spokojna su krasne a chalani mi ani raz nespadli a t Niko cestuje v spanku.
Ja dnes idem robit špenat s vajičkom a zemiakmi som zvedava na manželov pohlad 😀 😝 ale tak musi sa stravovat zdravo 😎

zuzka.25
21. jan 2010

janka, dobre, že ste nakoniec nešli do tej BA s deťmi, vieš, čo tu dnes je? sodoma gomora.. husto snezi, zapchy totalne, aj v okrajovych oblastiach... my sme mali ist ku kamoške, ale sme to zrušili.. nepôjdem 8 km dve hodiny :(
album, no vzdy po par mesiacoch si spomeniem, ze by so to tam mala nahadzat 🙂

Evi, tak to je super 🙂 ze sa im to takto nedopatrenim podarilo...

womenne
21. jan 2010

lili polievočka je užasna ako vždy recept od teba.nechceš nam tu davat viac receptov?si dobra kucharka 😵

zuzi prave som to čitala na čas.sk e tam mate kalamintu unas sa to konečne ukludnilo.

laurita
21. jan 2010

zefi dik 😉

co je to sneh??? 😠

diddi
21. jan 2010

caute, no co to dnes v BA?...dokelu, chcela som ist do Incheby na cestovny ruch, ale vonku je taky ruch, ze ma to hned preslo 😒 ...musela by som ist s detmi autobusom a to by bola fuska v tomto pocasi

womenne
21. jan 2010

diddi no že sa tu aj ukažeš,ale čitam ta v druhej teme 😀 😉 no niektore nazory POMOC!! 🤐

zefa
21. jan 2010

lauri...sneh je iné skupenstvo vody, také biele a studené 😀 😀 😀

a čo aj vy chcete nové postele?
wom prídem k tebe na obed..mne to deti jesť nechcú a my s mm to môžme...vlastne on ma to naučil jesť 😉 ..moje deti mi nechcú jesť vôbec omáčky a ja som zas omáčková 😠

rosarita20
21. jan 2010

Cafte holky,
chcem poprosit pekarky cukrarky atd o radu 😀 😀
Kedze som v zivote nepiekla tortu 😅 , ale chcela by som nieco "skusit" vykuzlit tym nasim chlapom na sobotu....otazka znie: kedy mam zacat tvorit? Uz dnes? Staci zajtra? (zajtra idem do prace cize to potom budem mat len vecer cas, dnes som este doma na OČR) Chcela by som skusit aj tu potahovanu hmotu, ale niekde som sa docitala, ze sa to v chladnicke moze "spotit" 😝 (cize kolko max. moze byt torta hotova v chladnicke?)
Viem, pre niekoho trivialne otazky pre mna dnes hotova maturita 😀 😀 😀 😀

nana77
21. jan 2010

rosarita, ja ti s tortou neporadim, bo neviem...
ale kazdopadne tvojim krasnym chlapcekom 😵 😵 zo srdca zelam vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam!!!! vela, vela zdravia, stastia, lasky, zabavy, spokojnosti a vzdy rozziarene ocka!!!!

lenkamt
21. jan 2010

ahojte.

Zefa - krásna izbička 😉 to je tam kde je balkón??? lebo tá druhá je menšia 😕

Rosarita - dnes si upeč korpus, zajtra urob plnky a naplň, daj do ľadničky a v sobotu cez obed potiahni 😉

rosarita20
21. jan 2010

dakujem lenka 😉 😉
aj by som sa pustila do korpusu, len ti nasi chlapi si prave dnes zmysleli, ze budu strajkovat so spanim...
No pockam este chvilku 😉
Na korpus mam tip od Sasky, tak uvidiiiiim ako sa mi ten a vlastne cela torta podari 😀 😀
Ak nie mam plan B. o mojom pokuse som nikomu nevravela, a moja segra upecie tiez jednu-ta to isti 😀 😀 .
Takze ak sa moja podari, budu mat chlapci dve 😵 😵 , a v tom horsom pripade sa napcham potajme vecer pri telke ja s MM 😀 😀 😀

lenkamt
21. jan 2010

dobre si si to vymyslela 😉

rosarita20
21. jan 2010

Nani, dakujem krasne!!! 😵 😵
Nechapem ako tie tri rocky rychlo prebehli.....veru treba si to vychutnavat na maximum 🙂

zefa
21. jan 2010

rosarita..upeč korpusy,kúp si hotové plnky v potravinách, tú hmotu som ešte ani ja neskúšala,prinajhoršom oblej čokoládou..ako začiatočníčka to zvladneš 😉 ..a všetko najlepšie ,hlavne dobré zdravie

leni..kôli bezpečnosti tá pri balkone..ale mne sa spálňa zdá väčšia

lenkamt
21. jan 2010

Kati - veď vy to máte dnes 😵 😵 😵 všetko naj 😵 😵 😵 posielame pusinky....

tá je menšia, však si to zmeraj 😉

rosarita20
21. jan 2010

Leni 😀 😀 😀
No segra je v nasej familii vyhlasena za najlepsiu cukrarku-amaterku, tak mam latku hodenu vysoko 😀
Ale chcela by som ju tromfnut tym, ze ona robi sice vynikajuce torty, ale este nerobila tu potahovanu hmotu.. 🙂 Si veriiiiiim 😀 😀

lenkamt
21. jan 2010

inak ja tiež často používam tie hotové plnky od dretkera 😀 čokoládová s kúskami čokolády je geniálna, a mixuje sa to iba s mliekom 😉

rosarita20
21. jan 2010

Dik baby,
z detskej uz ide len to najkrajsie pochrapkavanie na svete 😀 😀 😀 😀
Tak idem na to 😉 😉

ajka72
21. jan 2010

rosarita detičkám všetko naj k ich 3 ročkom, 😵 😵 😵

ajka72
21. jan 2010

dievčatá ak niektorá máte kontakt na lilinku76 tak jej dajte prosím vedieť že som jej zohnala krtkov aby ich už nezháňala lebo tu nebola dva dni tak jej to nemám ako dať vedieť, dikes

lenkamt
21. jan 2010

tak ja si ju čiarkám z kalendára že skúsiť napáliť 😀

rosarita20
21. jan 2010

Taaaak, tigre este spia 😀 😀
Korpus upeceny, kuchyna spratana, riady sa umyvaju v mycke (zboznujem jej vynalezcu 😀 😀 😀 )
a idem hodit aspon na par minut nohy na stol 😀
Pokracovanie torty zajtra, inac dik za tipy aj na tie hotove kremy 😉 Mozno sa mi to tak zapaci, ze odteraz vypekam kazdy vikend 😀

grmitko
autor
21. jan 2010

rosi, k dnesnym narodeninam zelame chlapcom vsetko najlepsie 🙂 🙂

womenne
21. jan 2010

rosi chlapcom prajeme všetko naj naj naj 😵 😵 😵 a maminke pevne nervy 😅

baby ja som prave učila Nika 1,5 hodiny malinke ale fakt malinke zlepšenie vidno ale absolutne nevie použivat sykavky tak akmate na to recept sem s tym ☹ buduci tyžden zajdem k lokopedičke nebudem čakat do jary...normlane som ztoho unavena jak stale opakujem a opakujem a opakujem aj vnocisom kecala zo sna som sa zobudila na to ako rozpravam pec nam spadla 😀 no šibe mi 😅

zefa
21. jan 2010

rosi...hod potom aspoň foto torty nech posúdime aspoň vzhľad ked už nie chuť 😉 😀

dracik1
21. jan 2010

zefa, super izby...aj ta zelena 🙂 ...aspon mam inspiraciu, lebo mame ten isty byt....vedlajsia miestnost je mensia...akurat my mame oproti dveram vstavanu skrinu a tak planujem dat postele do Lka......vidim, ze ste tiez nedali este urobit zarubne....ja som skoro plakala, ze sme si nedali nove zarubne....tie stare su otrasne...ale teraz som stastna, lebo deti nam uz znicili parkety a nabytok 😖

rosi, vsetko NAj chlapcom k 3 rokom 🙂

nana77
21. jan 2010

jeeeej, zefka, krasna izbicka 🙂 . ako sa v nej malym spinka? v novych postielkach sa im paci?

womenne
21. jan 2010

zefa super postele ja som o nich premyšlala ale bla som sa vlhnutia a nejak mi nezapalilo že tu nam nevlhne ale čo už no...

jaj kriste ta čeština je na pisanie tažka som nikdy tak dlho nepisala ko teraz teda pisala ked som sa učila na stroji 😀

grmitko
autor
21. jan 2010

caf caf

ano zefi, v robote som si uz zvykla 🙂 🙂 ale uprimne, uz sa tesim ze je zajtra piatok 😀 😀

deti isli do vane aj s tatom, tak mam chvilu klud 😉

lilinka76
21. jan 2010

Ajka, uz som tu bola, precitala. Potesila si ma, mas odkaz v IP.

Lenka, mozes si ma vyskrtnut 😀 .