Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
4. feb 2010

😀 😀 lumi 😀

nani, vitaj v klube 😅, uz som sa zlakla,ze sa nikdy nepridas a budes taka dobrucka 😅
ale k veci, stane sa, clovek vyleti, lebo to necaka a nema take nieco v plane a nema na to cas... mne pomaha,ked sa zlosti manzel a ja len vzadu sledujem, potom mi to pripada take slabosske kricat na deti,ktore sa strasne boja mojho kriku a nechapem, preco ma dokazu vyhecovat,ked este plno veci nechapu a objavuju a skusaju...

leni, nooooo, zvedava som 😉 neviem, co je pre teba najlepsie, tak nech sa uz nieco z toho vykluje 😀

veronickam vsetko naj!

lalupa
4. feb 2010

baby,dnes som sa po straaasne dlhej dobe citila ako kocka konecne, oblecena, nausnice, namalovana, dokonca spirala, ale netusim, ako sa dava dole 😀 a teraz ma tu stipu oci 😠

lilinka76
4. feb 2010

Ahojte baby,

chcela by som skusit upiect nejaku potahovanu tortu, v tomto som zaciatocnik, vraj sa to robi z cukrikov, ale netusim, ako dofarbovat. Dajte inspiraciu, resp. radu.
Zuzka25, ak si tie torty, co som videla kdesi vo Vasom albume piekla ty, tak klobuk dolu. Ako sa robia tie "prkotinky" - ozdobky, postavicky a pod.???

Mam nervy, dnes som dostala necakane menzes aj napriek tomu, ze som si neurobila tyzdennu prestavku, ale nalepila dalsiu naplast (uzivam naplastovu anti EVRU), lebo som koli dovolenke u starych rodicov nechcela mat menzes. Tym padom netusim, kedy mam nalepit dalsiu, zase mi bude jedna naplast chybat (po jednej sa kupit neda 😠). Napisala som do poradne gynekologa na nete, dufam, ze v tom menzese budem mat zase coromoro.

Hlasim sa do klubu vrestiacich mamiciek.

lumah
4. feb 2010

lalupka aj moja dcera je Veronika 🙂

ajka72
4. feb 2010

veronikám všetko naj naj naj k meninkám 😵 😵 😵

nana som rada že sa páči spievankovo u nás je na rańajky a pred spaním 😀 Lenka príde za mnou a hovorí mi aby som pustila tetu čo má srdiečkové líčko a myslím že nie su na to tvoji malý my sme tie pezničky púšťali dievčatám keď možno ani nemali rok, radi ich počuvali tak teraz už len k tomu pridali tanec 😉

lalu som rada že si opať žena 😵 😵 😵 myslím že si sa tak na chvíľu citila i ke´d podľa mňa si ňou stále 😉

lalupa
4. feb 2010

lumi,ja viem 😉 aj jej to patrilo 🙂 😵

mima595
4. feb 2010

Nana - ak das deti do skolky, budu ti preplacat naklady skolky / pre obe deti/ - ale to myslim, že musis pracovat...vtom, ci musis pracovat, som si nie ista....

ajka72
4. feb 2010

ja som tiež v klube vriešťacichc mamičiek ale niekedy naozaj nemôžem zachovať chladnu hlavu mám pocit ako niekde písala lalu že skušaju pokiaľ si môžu naše detváky dovoliť vystrájať

chcela by som ísť s dievčatami na karneval tak zháňam masky, hovorila som to aj mm najprv na mňa pozeral že karneval veď nechodia do školky ale potom suhlasil že pojde aj on a pokamerujeme naše hviezdy 😉

lumah
4. feb 2010

lalupka dakujem za nu. 🙂

lalupa
4. feb 2010

aji, dakujem 😔 niekde v hlbke ta moja zenskost je 😀
len tu spiralu dat dole ☹ 😀

jankabambulka
4. feb 2010

veronikám všetko naj naj naj

nestalo sa vám, žeby deti nehceli cikať ,, teda ide o to , že naša katuška sa nikde nevyčúra len na náš veľký záchodík -wc alebo len a len -výlučne!!!!! len na jej nočník 😖 . už mám na ňu nerva. aj dnes o 9 h cikala a držala to do 14.45-teda pokiaľ sme neprišli domov z nemocky. tam sa pýtala o 11h , zobrala som ju na detský wc čo tam majú a prd ričala , kričala a vystretá ako struna a nesadla si. 13.15 opäť sa pýta na wc-skúšam na nočník čo vozím v kufri(kupovaný výlučne len skrz ňu-ešte nazabehnutý 😠 ) no nie drží a nepustí, dala som jej aj plienočku a prd-nevyčúrala sa a toto mi robí stále!!! či sme na návšteve alebo v nemocke alebo u budúcich svokrovcov!! fakt ja neviem ako ju donútiť. skúšala som vodu púšťať, sneh do ruky.... a prd

womenne
5. feb 2010

Ahojte kočky prišla zmrzlina bože vonku je kosa 😝 bola som sa objednat na odstranenie znamienka že až na marec 😨 až potom my dopalilo že je už februar ja mam v tom čoromoro,dnes som aj detom chcela zaškrtnut že idu zajtra do školky si snad budem pisat čo je za den 😀

Jani tak to je blbe že sa nechce vycikat ☹ my mame zase iny problem Sebastian reve na plne usta že tam smrdíííí musim ho silno držat aby sa vycikal,a aj keby tam neviem ako vonalo on povie že smrdííííí 😀 on si to asi nejako zapametal ked som ho v nemocke chcela dat vycikat bol tam strašne špinave wcko a pachlo tam tak som ho dala aspon do umyvadla no a odvtedy to zaalo 😖 ale tak nieje to nič strašne...
teda ani neviem ako poradit kedže ani s vodou nepomaha jedine nosit jej nočnik v aute..a ako to že buduci svokrovci 😕

womenne
5. feb 2010

mne snad všetke pošty blbnu 🙄 aji ten meil sa mi uplne zablokoval ale dnes sa ma ozvat tak do večera ti dam vediet 😉

juliagregor
5. feb 2010

ahojte,
tak som včera googlila,
súhlasím s mimou, od 1.1. 2010 máme nový zákon, ktorý už neumožňuje 4 hodiny v škôlke a ani adaptačný proces. našla som zaujímavé články, dám linky. a ešte je aj nedoriešené, lebo RP berieme len na jedno 😠 , ale keby je v škôlke druhé dieťa, tak RP ostáva
súhlasím s mimou, že by to bol podvod, ale nech mi sociálka dokáže, že to je andrej a nie šimon 😖 , samozrejme, že ich oddeľovať nebudem 😉 to len 😎
jediná možnosť, ako trochu natiahnuť RP, je ak chcete dať dieťa do škôlky skôr ako má 3 roky, dať napr. od 2. v mesiaci, a kedže sa RP berie za celý mesiac, tak vtedy RP ešte nabehne...
linky dám neskôr...deti sa chcú hrať...

juliagregor
5. feb 2010

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2010/01/30/podp...
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2010/01/09/pris...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

hľadala som aj odpoved na otázku lumah, aj mňa by to zaujímalo, ale sa mi nepodarilo, skúsim napísať gape alebo mihálovi alebo skúsim priamo na sociálku ...

tých linkov som mala viac, ale som si to omylom vymazala 😠 koza som...

womenne
5. feb 2010

ja som nepostrehla na slovensku zrušili školku na 3 hodiny???čo im drbe?

juliagregor
5. feb 2010

nie nezrušili, môžeš dávať na pol dňa, ale zoberú ti RP

nana77
5. feb 2010

juli, dakujem 🙂

womenne
5. feb 2010

no to su .... 🤐 🙄 t už snad tym matkam robia naschval nie? 🙄

nana77
5. feb 2010

tak rozmyslam, ze som mnohe z vas a vasich deticiek daaaaavno nevidela, tak navrhujem nasledovne:

kocky - ba a okolie (ale samozrejme aj vsetky ostatne, ktore by mali moznost) - nespravime nejake to stretko??? co vy na to? 😉 😉 😉 😉 😉

davam uz hned aj konkretny navrh, aby sa nam lepsie dohadovalo:

tak napr. utorok 9.2. o 10.00 v shopping park zlate piesky, alebo avion???? co vy na to????? vyjadrite sa, prosiiiiimmmm!!!! 😎 😎 😎 cakaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

jankabambulka
5. feb 2010

júúj to je škody janinka- my ideme na kontrolu pravdepodobne 10.2. tak vás zasa neuvidímmmm ☹ 😒 😠 😖 😢

zefa
5. feb 2010

ahojte

lalu to nie sú vtipy to je pravda o tých mužoch 😉 😀 😀 ...špirálu ak nemáš na to špeci krém, skús tým čo bežne používaš..

pirkláňam sa k Saškinmu názoru,že Lenka=chlapec....mala dlhšie doma muža(akože o ničom neviete 😉 ) 😀 😀 😀

jankabambulka....tak myslím na Miška..ako mu je ?ešte stále tak plačká?

no sa tu zas bavíte o RP a ja som sa vás chcela spýtať na názor.....čo by ste robili na mojom mieste?....v marci končím rodičovskú(druhá asi už nikdy nebude 😔).mama sa stále so mnou nerozpráva odvtedy čo mi to tak nadala(že ma udá na sociálke a ja mám ísť na psych.),takže ma vlastne drží v štichu či mi bude opatrovať deti alebo nie 🙄,deti do školky až v sept.,vrátiť sa nemám kam...a svojím spôsobom ani moc nechcem nechať deti mame ak by ich aj vzala,pretože ona je ťažká cukrovkárka(5x denne inzulín)ale funguje celkom v poho...ak by som aj nastúpila do roboty mala by ich cca 3-4 mes,pretože už by som mala nárok na dovču a leto by sme neako vyriešili...ísť na úrad aspoň do toho sept.... či čoooo? poradte

lumah
5. feb 2010

nanuska nedojdete do Pezinka? 😀 Už som to navrhovala Zuzke. 😝

lumah
5. feb 2010

Máme dobrý park. 😝

zefa
5. feb 2010

lumi teraz som kuk to video...ja to vidím na bobistu 😀 😀 😀 raz budeme o ňom počuť 😉

womenne
5. feb 2010

kurnik šopa ja tu navrhujem mega stretko už dlhšiu dobu a tuna sa schyluje na male stretko 🤐 som len na skok manžel ma tu dnes nepusti 😀

ajka72
5. feb 2010

ja som tiež za mega stretko aby sa vedeli pridať aj z východu dievčatá lebo vy ste tam na západe taká vačšia zohranejšia partia ale asi keď bude teplejšie

grmitko
autor
5. feb 2010

ahojte babule,

joj stretko, no hned by som sla keby som nebola v praci 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒

Jani, no Katuska co vystraja to ti veru nezavidim.... nasi s tym nastasie problem nemali, vycikaju sa kdekolvek, ale kakaju len doma...

tatolu
5. feb 2010

Ahojte - dúfam, že sa nenahneváte - hodila som na vašu tému link.
Jedna dáma čaká dvojičky a chce pomôcť pri výbere kočíka 😉

juliagregor
5. feb 2010

ahojte
http://zpravy.idnes.cz/zachranari-hledali-ztrac...

mal viac šťastia ako rozumu 😲

stretko - teraz pre mňa daleko, ale v lete som za... 🙂