Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
19. jan 2009

baby ja uz padam na hubu, somt aka unavena, domko vstaval 5,13, jasne ze cez obed ziadny spanok, tak uz vecer boli zli a zaspali v aute po ceste domov od mamy a uz sa ani nezobudili, ked sme ich prenasali (co sa normlane zobudia) a tak sme ich rovno do postele dali, to bolo kratko pred 18,00 a teraz sa obavam, ze rano su o 4,00 hore a zase nic nenaspime ☹ ja dens idem do postele nekomrpmisne najenskor o 21,00 som jak zbity pes, unavena

katarinka123
19. jan 2009

dracik tie su pekne ale na moj vkus moc siroke,ja som tiez pozerala po takom kociku,a nekupovalůa si ty teraz kocik hauck?

womenne
19. jan 2009

Ahojy Saška vidim že sa ti dobijaju baterky že moja, ☹ ja sa zatial nemožem stažovat chalani su vcelku dobry ale pytam sa dokedy?? 😕 len ma nechcu počuvat takže občas tu kričim a asi ma je dost počut ešte som si nezvykla 😅
dnes som kolač nestihla hadam zajtra 😉 ale robim perfektne cestoviny mnaam vonaju a nahadzala som tam brokolicu aspon takto manžela ju zjest 😀 dala som ju aj do rizeta 😅

womenne
19. jan 2009

chcela som si dat novu fotku ale nejde mi to takže ja pridam neskor musime znovu preinštalovat počitač 😝
yasminka ako už lepšie?spala si niečo?dufam že ano ja som sa dnes nemohla prebrat srašne ma bolia križe ztoho stahovania ma už aj seklo,seknuty nerv na krku a natiahnuty sval na rukach 🙄 no des ale naštasie sme dostali masažnu hlavicu masirujem každy den aj drahy,horuce kupele tiež robia svoje.ale najviac bolil ten krk držalo ma to 4dni. ☹

margaretka11
19. jan 2009

Saši, veru si choď pospať, malí ti naozaj dávajú do tela 😝

Lenka ďakujem, že si ma povzbudila 😉 . A tá tvoja kérka, však to je super, si akčná mamina 😉

Katrin vitaj po dlhej dobe 🙂

margaretka11
19. jan 2009

Kiwuska, to je Simonka na tej zamyslenej fotke 🙂 . Som rada, že sa ti fotka páči, sem-tam sa mi niektorý záber fakt vydarí 😵

lenkamt
19. jan 2009

ale veď to bola kerka len na dva týždne, teraz by to vyzeralo 😝 na tom ochabnutom bruchu 😅

ale fakt sme kočky 😉 🙂

aneti78
19. jan 2009

ahojky

Lenka a ja som fotku nestihla ☹ aku mas kerku? mne sa pacia 😉

dvojky idu zajtra prvy krat v skolke do bazena (maju priamo v skolke) a do sauny. tak si maju priniest uteraciky 😵 😵 😵 tesia sa, cize uz lezia v posteliach a snazia sa zaspat, aby uz bolo zajtra 🙂

margaretka11
19. jan 2009

Že sme kočky? Aj ja si to myslím 🙂

lenkamt
19. jan 2009

ešte ju idem hodiť raz /tú v šatách/ aj baby v augustovkách ešte všetky neodsúhlasili. hodím aj s kerkou, ale tú už fakt nemám 😀

aneti78
19. jan 2009

moja kamoska ma ozajstnu, na zaciatku vyzerala super, ale potom, ked si ju nedavala dorabat (obnovovat ci co), tak bola uz taka hnusna modrasta...mne sa pacia len cierne alebo farebne.

lenkamt
19. jan 2009

tak som to hodila 😀

ja stále čakám že budem mať brucho "v pôvodnom stave" 😀 a dám si vytetovať husľový kľúč , len taký malý tesne nad nohavičky 😅 alebo si dám vyornamentovať jazvu po cisárskom 😀

aneti78
19. jan 2009

Lenka, moze byt 😉 fakt si kocka 😀 😉

aneti78
19. jan 2009

Lenka, ja chcem motyla 😉 ale na moje brucho urcite nie, skor na chrbat by som dala

grmitko
autor
19. jan 2009

leni ty na kazdej fotke vyzeras, ze mas 16 apostavicky tip top 😀

lenkamt
19. jan 2009

najlepšie je to 😀 😉 asi fakt som 😀

grmitko
autor
19. jan 2009

a postavicka tip top 🙂 uz nevidim na to 🙂

lenkamt
19. jan 2009

už som namyslenáááááááááááááááááá 😀

grmitko
autor
19. jan 2009

baby, ja idem zalahnut, uz som ozaj grogy, zelam vsetky mdobru noc a krasne sny, zajtra si vas vo volnom case docitam, ak mi nejaky volny zostane 😉 😀

lenkamt
19. jan 2009

dobrú noc, odýchni si 😉

margaretka11
19. jan 2009

teda Lenka, ale ty fakt vyzeráš super. A nejak sa mi nechce veriť, že by tvoje brucho vyzeralo tak zle ako ho opisuješ. A keď už sme pri kérke, mala by si to prehodnotiť a nejakú si dať urobiť, k tebe to proste pasuje 😉

Dobrú noc Saši, krásne sny 🙂

lenkamt
19. jan 2009

nevyzerá zle, po tom čo zažilo, ale už to nie je to čo bývalo 😀

no to by vyzeralo, matka s troma deťmi a kerka na bruchu, už teraz sa starší občania ku mne správajú zdržanlivo 😀 štýlom - to čo je zač keď rodila v 14tich 😀

ale možno na 35ku 😀 dám si darček, implantáty a kerku 😀

margaretka11
19. jan 2009

Leni ale tak to už by bol dar ako bič 😀 . A kašli na starších občanov, žijeme len raz 😉

kiwuska
19. jan 2009

margaretka, dufam ze sa simonka nenahnevala na mna. ale moja chyba, mala som sa lepsie pozriet, len ja som viac vnimala ten vyraz v tvaricke

kiwuska
19. jan 2009

leni tak im povedz ze su to tvoje sestry. 🙂

margaretka11
19. jan 2009

kiwuska neboj, neurazila. 🙂

kiwuska
19. jan 2009

tak som dala jednofoto z leta pred dvojkami 😉

margaretka11
19. jan 2009

kiwuska aká nádherná zamilovaná fotka 😵

lenkamt
19. jan 2009

ty kokso, tak tomuto sa vraví modelka 😉 Kiwu, ja chcem také nohy 😉 😀

kiwuska
19. jan 2009

tomu sa hovori ze those were the days, ale oni este pridu 😀