Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
17. feb 2009

vies nan, odtial potial, presne ako pises, ja rozpravam inym jazykom ako martania, poslednu dobu sa nechapeme, nerozumieme si, on uz je nastaveny,ze hocico poviem, pochopi to ako ponizovanie...
ja som na neho taka nastvana,ze utekam prec, aby som sa na neho nemusela pozriet
od operacie si ku mne nenasiel cestu, mama noci nespavala, strasne sa bala a keby nestrazila malinke, bola by u mna kazdy den, so satstvom na prezlecenie, jedlom na posilnenie a laskavym slovom ☹
to iste bolo v porodnici, potrebovala som pomoc, sice bola v rodine tragedia,ale narodenie je trochu ina zalezitost
je toho strasne vela, nechcem blokovat tuto skvelu temu svojimi depkami, ale v amoku som mu povedala,ze ho uz na nic nepotrebujem, a bohuzial je to tak, vystacim si sama...
ked uz ani ako polomrtva niekomu nestojim za nic...
utekam prepacte, nemam uz chut dnes plakat
dobru nocku a este raz sorry ☹

grmitko
autor
18. feb 2009

dobre ranko

lalupka, ako sa citis dnes? hadam ti je uz lepsie trosku aspon psychicky, zlato moje drz sa, ja viem ako sa citis, ja uz na mm ani nestazujem, ale ako to napisala pekne jedna moja kamoska, nezijem spolu s muzom, ale zijeme vedla seba ☹ aj ten moj je v poslednej dobe ako keby ho vymenili, ja neviem co to ti chlapi maju 😒
a zdravotne ti je ako? jet o uz lepsie? ci stale nic moc.....

ja som uz dobre na tom s tym mechurom, klop klop klop vcera ako sme boli vonku tak som mala total mokre cizmy, ale hned som sa doma prezula, tak hadam to na mne nenecha ziadne stopy 😉

womenne
18. feb 2009

Dobre ranko tu vali snehu a snehu 😖
yasmin božinku dufam že je ti už ok 😉 pomaha ti aspon niekto??
mne včera čo sa stalo 😀 pottrerbovla som zavolat manželovi a na českom nemam kredit tak som si prehodila karty ešte mam slovensky paušal,lenže blbne tu signal kvoli sneh tak ma to vyplo,cvilu som čakala či sa ozve a ked nie tak som prehodila karty a šla do obchodukupit mu ten naramok a do potravin.Lenže stale som nemala signala moj sa zlakol že sa niečo salo a utekal do bytu,do nemocnice-je hned oproti,na pohotovisti sa pytal či na sneprijali,a my v obchode 😝 🤐 ked sme vychadzali musel ho Nikolasko zbadat lebo začal strašne plakat že tatiko,som mu hovorila že je v praci a on nie chcem tatika 😕 ja som ho vobec nevidela.potom som bola v tom obchode a zvoni telefon a on vylakany že kde sme vravim že v potravinach až si tak vydychol chuda moje strašne sa zlakol že sa nam niečo stalo ☹
no ako som vyberala z vozika nikolasa mi seklo v križoch ledva som došla domov a spravila večru a to bolo vše potom ma musel rozmasirovat bo som sa nemohla pohnut,aj horuci kupel som si dala je milepšie ale ešte krky ma bolia 😖
vnoci nas zobudilnejaky opity chlap,hrozne nam buchal na dvere pomylel si poschodie 🙄

womenne
18. feb 2009

baby vy ste všetke na to facebooku či jak sa to piše???? 😕 idem aj ja 😀

evka1310
18. feb 2009

lalupa - neviem ci ti to pomoze, ale mozem sa podelit o moju skusenost...aj ja som mala "tazke obdobie" s mojou polovickou...a tiez som sa citila tak ze ho uz nezaujimam, a ze mi nepomaha...a tak sme s spolu sadli a ludsky, ako dospely sme sa pozhovarali bez akehokolvek obvinovania...iba moje pocity a jeho pocity...a prisla som k tomu, ze ho zaujimam, len on nevie ako sa integrivat do noveho rodinneho zivota...a nevie ako mi pomoc (on sa vraj nedovtipi, on potrebuje konkretne vediet co mam robit - naprikald teraz ma za ulohu dat flase do sterizatora)...a tak sme dosli k dohode. Ja vlasne nepotrebujem extra pomoct s malymi, lebo to vcelku zvadnem a zvladame to vsetky ako tak, nie?...co skutocne potrebujem, hladam a co trpim ked nemam je pozornost manzela, ocenenie, a rozmaznavanie... koniec koncov cely den som s detmi, ale nie som len mama a potrebujem aj dospelych svet, potrebujem za citit aj ako zena, manzelka....a tak sme sa dohodli - ja sa staram o malych, a on sa stara o mna... 😀 od vtedy nam to skvelo funguje, dokonca sa citim rodina viac ako kedykolvek predtym...a on sa citi uzitocny...a ja ho samozrejme ocenujem za to ze sa o mna stara a ocenuje ma...muzi potrebuju mat pocit ze su oceneni a ze maju neajku dolezitu misiu - ulohu.
skus sa s tvojim otvorene pobavit...mozno aj on proste nevie co a ako..popremyslaj co skutocne od neho potrebujes....lebo aj ten moj, je skvely clovek ale v konecnom dosledku, je to stale len chlap. 😀 😀 😀

nana77
18. feb 2009

evka, kraaasne si to napisala!!!! blahozelam a som rada, ze ste to s manzelom zmakli!!! 🙂

nana77
18. feb 2009

womenne, tak si mu narobila "fukoty"!!! ale zlaty, ze vas zhanal 😵 . a na seknute krize neviem, ci bol horuci kupel dobry napad. vraj suche teplo na to je dobre... 😉

womenne
18. feb 2009

lalu my sme mali 2krizi jedna siahala skoro k rozvodu aj s mojej stranybo som nevladala,ale nejak sa to ukludnilo ymslim že som totu aj pisala bolo o kvoli jeho rodičom 😔
aj ked sme spolu len kratko vela sme si toho prežili myslim že nas to aj trošku spojilo,aj ked sme sa nevedli inač vyventilovat iba ak hadkami ☹ všetko sa ale pretriaslo a moj konečne pochopil že ja mu nechcem zle len potrebujem aby sa aj mne venovl a spraval sa ako kedysi,teraz si to nemožem vynachvalůit odkedy sme spolu je to užasne,sa mi tvrdil že by už nemohol byt bez nas že lutuje že sme nešli skor 😵
riadne sa stvojim porozpravaj povez mu čo ta trapi čo potrebuješ.....ved sisi toho prežila v poslednom čase dost tak maš na to pravo ak nebude chciet prinut ho počuvat ho 😉 viem že sa to lahko hovori ale inač sa budeš stale trapit ja som na mojho tak naziapala že nas počuli aj susedia 🤐 ale pomohlo.
držim ti palce 😵

evka1310
18. feb 2009

nana - dakujem...myslim ze kazdy vztah ma "hore-dole" obdobia...ako by si clovek mohol vychutat "viztastvo keby mu nepredchadzla kriza?
inak ja som facebook friendly...ak by ste ma hladali som Evka Cucurachi

dracik1
18. feb 2009

evka, to si pekne napisala 🙂 a posledna veta, je skvely clovek al. stale chlap je super, to plati aj na mojho 🙂 , ale inak si nemozem stazovat, robi co moze, obcas mu dam volno , nech sa ide vysantit na lyze 😀 ....

nam je uz lepsie, wom dikes za rady, Jakub nastastie nekasle, ale vcerajsok bol perny, spali za cely den tak asi 1 hodinu a potom furt vyrevovali....takze ma dneska bolia krize ako fras...som chcela ist s nimi von, ale vonku sodoma....

inak ked pisete o facebooku, ja som absolutne nechapala, o com tocite...to som si musela precitat az v novinach 😀 , ale ma to v podstate netrapi, staci mi MK 😀 😀 😀

evka1310
18. feb 2009

este som sa chcela pochavlit, ze nam tu dnes NASNEZILO!!!...ja viem ze doma je snehu kopa a nic moc, ale tu nesnezi skoro nikdy, tak raz za 15 rokov...mame tu taky poprasok co do obeda zmyzne, no ja sa tej bielej krasny neviem vynadivat...chyba mi sneh... 😒 zijem pri mori, co v zime velka vyhra nie je a je tu taka vlhkost vzduchu ze proste tu nesnezi a ked aj nasnezi neudrzi sa to... 😖 no tak sa divam von an to cele biele a uz od rana mam usmev na tvari.,..NADHERA, strasne s atesim ako male decko...tak som sa chcela podelit, i ked vime ze doma mate snehu viac ak odost...ja viem...

womenne
18. feb 2009

nasjkor ma červenym svetlom posvietil 😀 takou lampou a potom vybračnou hlavou a potom ten kupel prešlo mi to trošku ešte ma pobolieva druha strana ale menej ako včera.
dračik nemaš zač dnes mame zase laryn.my sice bez zachvatu ale nadranom Nikolas kašlal nie moc tak som mu dala len Mucosolvan,baby nemate niektora doma Calcium predeti od kašla?mohli by ste mi napisat cely jeho nazov?ja mam doma asi nejaky iny vobec tam nieje pisane na kašel dik.

kili
18. feb 2009

evka, by ťa to prešlo, keby si mala ísť z kočíkom to toho snehu von 😝
ale sranda je, že človek zásadne chce to, čo nemôže mať 😀

dracik1
18. feb 2009

wom, calcium chloratum - Ivax...neviem, ci existuje iny....je tam napisane, ze na osteoporozu 😀 vsak 😀

nana77
18. feb 2009

dracik ahoooj!! tak pampusikovia mali su uz lepsi? dufam, ze to coskoro prejde, a wom, vam tiez! my dnes ideme do poraden, tak som ich dala spat trosku skor. a o chvilku ich pojdem nenapadne zobudit...

evi, ale zato v lete pri mori, to musi byt parada!!!!! 🙂

kili, ako pises, clovek vacsinou tuzi po tom, co nema a ked to nahodou dostane, uz to ani velmi nechce.. 😀

womenne
18. feb 2009

no presne normalne som sa zlakal že čo to mama ta možem davat v pohode?????sice som mu už dala ten Mucosolvan
nana dik 😉 od rana nekašle tak dama nebude nič zle

yasmina
18. feb 2009

ahojte kocky!
len nakratko lebo mi je na prd...
bola som na internom na 3 hodky polezala spustili mi litre infuzii...nedela vecer, noc a pondelok brutal...dnes sa citim lepsie aj ked som slaba..pomaha mi moja mamicka...a je mi jasne ze to na nu pride a zo to chyti od nas ale ona je poklad na nu sa mozem spolahnut...v januar. mal MM zapal priedusiek nakazil malych aj moju mamku som to nejak zvladla ale teraz prisiel s tymto a to som nejak neuchodila...najhorsie je ze drobce vrackaju prudom...klop klop dnes rano este nie...raz hnacka potom je to trosku hustejsie...mylsim ze par dni a sme z toho vonku...jasne ze MM pracuje a nechal nas v tom naco by si bral OCR ze? 😠
inac kocky neviete mi poradit?
Milosko maly malo piska...rano ked ich prebalujem po celej noci Maxim plna tazka plienka a Mimi nic...sucha...bojim sa aby nemal nieci s oblickami...uz sa to zopakovalo 2 dni za sebou...ale o 7.00 vstal a teraz o 9:00 sa uz vypiskal...
Lalu dakujem za uprimne slova podporu /vcera sa mi v nemocke vybila baterka tak preto si sa nemohla dovolat/ neboj srdiecko to zvlada beriem na neho lieky 😉 aj vam vsetkym kockam co sa o mna zaujimate a radite mi...
no idem si lahnut bo nevladzem ani pisat...
paaaaaaaaaaaaaaaaa

womenne
18. feb 2009

yasmin nieje dehydrovany??????????????? ☹

evka1310
18. feb 2009

Kili . ja viem , mas pravdu....
inak - to je jedne probelm, ze chce co nemoze mat a te druhy je ze ani neoceni co ma... 🙂

helka1
18. feb 2009

Yasmi, som rada ze si sa ozvala.
Bacha na tie suche plienky , to nie je dobre !!! 😠 ☹ ☹ ☹ Aj u nas sa to tak zacalo, pili sme , ale plienocky suche !!! Telo si zacalo zadrziavat vodu, ked tak pre istotu zavola DR, lebo ked sme to povedali tomu nasmu, ze plienocky suche, tak hned nas hnal do nemocky. Tam okamzite Adamkovi zacali robit vysetrenia, ci mu to neposkodilo oblicky !!! Takze bacha na to ! Drzte sa , myslim na vas

womenne
18. feb 2009

yasmin tiež si mylsim že by si snim mala ist radšej skor ako neskor,my sme tiež boli podobne ako helka

yasmina
18. feb 2009

helka ale uz sa vypiskal teraz rano...
mali ste plienocky stale suche alebo len obcas?

ivet77
18. feb 2009

ahojte,
uf, uz nech je ta hnusna zima prec a vsetky choroby a manzelske krizy s nou 😠

Yasminka - nech vam to vsetkym cim skor prejde a nech to maminka nechyti, A s Miloskom by som tiez radsej zasla k dr., aspon jej zavolaj.

evka - my sme zacali s prikrmami 18.dec, ked mali ukonceny 6 mesiac. Prvy mesiac som daval len zeleninku, potom v dalsom som pridala masko a postupne ovocie, ale to mi nechcu, tak davam tie kupovane ovocne, aspon to zjedia.

ivet77
18. feb 2009

nana - daj potom vediet, co noveho v poradni, kolko krpci vazia, ... a co povedala na to vygrcnutie po papani

dracik1
18. feb 2009

ivet, vsetko naj k 8 mesiacom 🙂

womenne
18. feb 2009

yasmin to nevadi ale cez noc sa čistia obličky takže ak vela pijde mal by cikat moj Nikolassa aj vnoci pytal aj ked mal infuzie.skus jej zavolat.vy ste mavali niečo s obličkami???

lumah
18. feb 2009

ivett jeeej vy už máte 8? 😀 Gratulujeeeeem.
My dnes 7 rovných. 😀 aj zinuska samozrejme-zinka všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.

evka1310
18. feb 2009

Lumah - blahozelam
Ivet - tiez blahozelam. Tak ja nechapem preco ta moja Dr caka... 😒

dracik1
18. feb 2009

lumi,velke gratulky aj Vam, ale to bezi, co???my budeme o chvilu 8 mesiacov ....pamatam, ako sme si pisali este s bruskami a volali, ze co nove 😀

evka, podla mna sa podla dr. vobec nemusis riadit,ak si myslis, ze je dobre dat detom nejaku stravu a davaju to aj kocky, ja by som kludne davala 🙂

evka1310
18. feb 2009

Dracik - dnes mam taku hriesnu myslienku uvarit im mrkvicku...normalne sa citim ako kriminalnik 😀 😀 este pouvazujem...

ozaj mojmu malemu slzi ocko...Vcera odbral kvapky- antibiotikum lebo tam mal zapal... ale dnes mu to stale slzi..kym bral kvapky mal to OK...uz mu z toho nejde taky zly maz ako predtym a ani nie je to ani cervene, ale slzi mu...myslite ze to sa dolieci samo a je to len dozvuk zapalu, alebo mam opat volat moju uzasnu doktorku?