Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
19. feb 2009

cauko lili, ok, na chvilu, len bambulky 😉

lilinka76
19. feb 2009

Diky, cakam, mrkne, vymazes.

lilinka76
19. feb 2009

Lalu dik, zlatucke, ako nasi, jedna svetlovlasa, druha tmavsia. 🙂 Mozes mazat.

altea
19. feb 2009

no tak som tu zas,a vás zase nikde 😒
to tu budem dnes sama ? 😒

lalupa
19. feb 2009

vsetky spinkate?
tak dobru nocku 😔

altea
19. feb 2009

tak dobru nocku lalupka a všetkým ostatným 😔
to sme si ale pokeckali 😝

yasmina
19. feb 2009

ja nespiiiim 😉

evka1310
19. feb 2009

ani ja nespim..ale konecne moji dvaja zaspali..pred 15 mnutami..bezim spat konecne aj ja

lumah
20. feb 2009

womenne aj ja nadávam na zimu-hlavne kvoli obliekaniu krpcov-inak mám zimu rada. 🙂
evka 😀 😀 😀 zlaté.
nanuska skus to spomenuť, ved nie je normálne, aby si platila tolko.
Ten šelest na srdiečku mal vraj aj náš Dado, a ako vraví womenne, do roka by to malo zmiznuť vraj.
yasminka to až tak mali zlé, že musia také mliečko piť? Fuuuha... ale neboj, prejde zima, aj choroby prejdú, to to počasie hnusné robí...raz je teplo, odrazu zima...brrrr... tfuj tfuj, my sme našťastie zdraví, boli nejaké soplíky pred pár týždńami, ale teraz zatial nič, až sa bojím, aby sa to nezvrtlo.
altea aj ja im dávam pančušky a máme doma asi tak ako vy teplo a nepotia sa, ale predsa len od zeme je vždy chladno, pokial doma nemá človek podlahové kurenie. My tiež máme obývačku prepojenu s kuchynou a v kuchynskej časti su dlaždice. Ja som ani tielkové body najskor nedávala, ale ako mali soplíky, už dávam, aj pod pyžamko, lebo spia len pod dekou a v spálni máme v nosi tak 20-21. Už som chcela aj paploniky vytiahnuť, ale asi im to stačí.
killi ja som si kupila župany-teda boli k huggiskám v tescu také zelenožlté, vidíš, chodíme plávať a beriem im osušky a mohla by som tie župany. Aj by som na ne zabudla nebyť teba. 😝

womenne
20. feb 2009

Dobre ranko
zase sneži 😝 baby kde ste všetky nokedy som vas mala problem dočitat a teraz ikde nikto 😔

lumah
20. feb 2009

womenne ja som tu.. 😉

womenne
20. feb 2009

Ahojky aspon niekto nemam skym kecat ako sa mate?my na prd ☹ Nkolaskovi je horšie už neviem ako mu pomoct asi pojdeme na pohotovost alebo ešte poobede k lekarke.

womenne
20. feb 2009

lumi vy byvate v byte alebo v domčeku?by som niečo potrebovala vysvetlit 😉

grmitko
autor
20. feb 2009

ahojte, aj ja som tu ale len na skok, iba pozeram co nove 🙂

Danuska, chudatko Nikolasko, zlaticko, nech je mu uz lepsie ☹

womenne
20. feb 2009

baby a kade vy chodite ani kili tu už nechodi a ja neviem ake pokroky robi Adamko ☹
Saška dik aj ja dufam dnesmam ists kamoškami konečne von na pizzu je to hned vedla našho baraku myslite že mam ist alebo ostat snim???vobec neviem čo am robit ☹ ockoma posiela ale ja neviem aj by som šla ale čo ak...ako by ste sa rozhodli vy?????

lenkamt
20. feb 2009

čaute 🙂

aj ja som zaskočená že Kili tu už nechodí ☹

Lalu - zase som tu nebola 😖 ja tie tvoje kočky asi nikdy neuvidím 😢

Wom - určite choď, čoby si nešla. je to len kúsok a mobily fungujú 😉

grmitko
autor
20. feb 2009

Danka urcite chod, ak je to vedla tak si hned doma ak bude treba 😉

womenne
20. feb 2009

dik baby za rady tak pojdem,nevedela som čo robit ale posluchnem vas a pojdem na chvilu hadam s anič nestane. 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
ja milujem tuto fotku tu je maly taky zlatunky 😵 však?

womenne
20. feb 2009

Saška prosim ta prala si tie bundy čo sme spolu kupovali????ja už dne 3x ale ono to nechce pustita to sa len obtreli o auto 🙄 teraz som zvyšila cyklus tak som zvedava inač by ma......
a chcela som sa spytat čo byvate a bytoch ako to mate skurenim?ja mam nonstop pusteny radiator v obyvke lebo kd ho vypnem zachvilu je tu kosa ☹ ale to kvoli oknam su stare a prišerne cez ne taha 🙄 maju ich menit v maji 😖

grmitko
autor
20. feb 2009

tam je Adamko naozaj velmi chutnucky, to je podarena fotka 🙂 🙂

lumah
20. feb 2009

womenne my bývame v byte.

lumah
20. feb 2009

ja by som tiež išla, veď deti maju aj druhého rodiča. 🙂

yasmina
20. feb 2009

dobre ranko mamicky 😉

yasmina
20. feb 2009

som nepostrehla nas opustila kili 😲

evka1310
20. feb 2009

dobre ranko...womenne aj ja byvam v byte...a mame kachlicky vsade....kurenie mozme mat spustene iba 8 hodinne denne a da sa vykurit maximalne na 19 stupnov... 😒
ale este ze je yasmin, uz pracujem na naprave 😀 😀 dik este raz za dobry typ

jankabambulka
20. feb 2009

ahojte
ja som Kili naposledy videla v téme bezlepková, dnes ráno

kili
20. feb 2009

yasmina však včera som niečo písala 🙂

jankatr
20. feb 2009

Ahojky - omlouvám se že vám sem lezu - jen jsem tak nakoukla co nás vlastně čeká 😅

Lumah - koukla jsem do tvého albíčka - co to máte prosím za tu sedačku do auta? To jsem ještě nikde neviděla.. 😕 - můžeš mi písnout do IP?

yasmina
20. feb 2009

kili ked nestiham citat ale kvoli tebe idem mrk 😉

yasmina
20. feb 2009

kili zupanceky nemam lebo nepouzivam...mam len malinke 74ky...ale co si pisala ohladom MK alebo chodenia tu...nestiham citat vsjo...