Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
24. feb 2009

baby, balim to, dobru nocku vsetkym!!!

Cau, Sasi ano to su tie drobciatka, vsak dojdite kuknut 😉

pa

lalupa
24. feb 2009

a este jedna cumlikova, k poobednajsej debate 🙂

aj vy ste mali dnes tak krasne? vcera fujavica, sice 2x vonku,aj vecer a spali bez pohnutia vysilene 🙂 , dnes sme boli skoro iba v trickach a brylkach, uf to bolo nadherne 😎

lumah
24. feb 2009

katullka krásni sú krpci, ako krásne pozuju v tom parku. 🙂

lumah
24. feb 2009

womenne ona mal cumlík asi len do roka a pol, tak neviem, či to bolo z neho. Ale jednoducho som jej ho nedala už, pri zaspávaní párkrát plakala, ale naučila sa bez neho. Čím neskor, tym horšie si odvykať budu.

lumah
24. feb 2009

yasminka ozaj, už mám tie kaše od tej kočky 🙂

zuzka.25
24. feb 2009

lalu, tak menzes dostihla aj mňa dneska, zasa na 24 deň, už ma to neba.. :( zlatu zilu nemam, tak ale nemusim mat vsetko, ze?? 😉

lumi, teraz kukam, ze mam od teba neprijaty hovor... a nana, aj od teba.. som ostuda, zistila som to teraz v noci, lebo telefon mam na tichy rezim kvoli detom.. chceli ste nieco dolezite???

yasmina
24. feb 2009

som tu ja teraz som prisla 😉

yasmina
24. feb 2009

lumah no nasi uz stihli spraskat tu XXL krabicu Hipp kasa keksikova 😉

lalupa
24. feb 2009

zuzi 😅 o par dni bude uz super 😉
inac, uz som ta riadne dlho postradala...

ale mam na dnes dost, tak to zabalim aj ja... plus som citala smutny pribeh o jednom dievcatku, rozhodla som sa im pomoct...hoci peniaze nie su vsetko ☹

dobru nocku 🙂

yasmina
24. feb 2009

lalu uz odchadzas? ☹ napis aspon ako sa mas

yasmina
24. feb 2009

ake dievcatko?tu na MK?aku pomoc potrebuje?

zuzka.25
24. feb 2009

lalu, ja som tu, len teraz boli fakt fofry a tak som nestihala pisat moc
ja uz tiez odchadzam, idem sa prebalit, napit a haji 🙂
tak dobru nocku zelam
yasmi a ty neponocuj, nech si zajtra cerstva 🙂

lalupa
24. feb 2009

yas, uz som bola 4x odhlasena... ☹ mam sa na prd, citaj dozadu 😀 idem ti ip nut

yasmina
24. feb 2009

cakam IP cakam IP a nic nechodi...
zajtra mame Hexa & Prevenar & Rotarix tak nam drzte palce o 12:45 mame byt u Dr...

lalupa
24. feb 2009

mas, budem drzat palce 😉

yasmina
24. feb 2009

lalu miske pomozeme aj my aspon anonymne financne 😉
drz paluchy na zajtra...

lumah
25. feb 2009

zuzka ja už som aj zabudla, čo som chcela 😝 , niečo som sa chcela opýtať a potom som to vyriešila asi sama. 😉 Inak by som vyzváňala viackrát 😀 Ja som mala teraz po 24 dnoch mrchu, inak mávam presne, asi bola nejaká zlá konštelácia hviezd tento mesiac. 😀 😝
yasminka tu keksíkovu mám v poháriku hotovu aj tie ovocné, ale hotové nie su také dobré, ako ke´d sa to spraví z krabice. Inak super sme to vyriešili s tou kočkou-moj svokor chodí do Malaciek každý deň, tak tam nechal v jednom obchode peniaze a ona tam doniesla tie kaše-6 krabíc som brala. 😝 . A ako si vravela, záruka bola do konca roka a dp marca buduceho tuším.
yasminka držíme aj na nohách. 🙂

womenne
25. feb 2009

Ahojky no rišerna noc Sebastian mal nadchua stale kašlal k tomu mu večer vystupila teplota ☹ som si myslela že pojdem dnes klekarke ale uvidim ako bude cez den dnes je tam až do 17.00 tak počkam lebo teraz enma.
Spal prišerne zakaždym ked som ho preniesla do jeo postielky tak ako som si lahla k drahemu už docupital zae knam tak po 3x som to vzdala a spal s nam,i 😝
O akom pribehu-Miške to hovorite????????????????
a včera ktym cumlikom zaspali bez nich ale večer som im ich dala aby bol klid bo som bola unavena,ale som rozhodnuta im ho nedat ked prestanu kašlat rano mi ho daju pekne a cely den nepytaju iba občas.

yasmina
25. feb 2009

dobre ranko...
joj uz teraz ma boli brucho ked si predstavim ze na obed ockujeme...
wom.takze sa navzajom nakazili ze 😒

adrolka
25. feb 2009

baby, neviete prečo mi v pase neodpočítava správne mesiace detí? ešte furt tam je 1rok 0mesiacov a my už pomaly máme 13mesiacov 🙄 .

yasmina
25. feb 2009

az ked budete mat presne 13 napise ti 1 rok a 1 mesiac je to ok...co ti adrolka nesedi?
😉

adrolka
25. feb 2009

aha, díki yasmi, to som nevedela, že to už nepočíta týždne- mhmmmm, mám pomalé vedenie 🙂

evka1310
25. feb 2009

🙂 dore ranko...moji mali to vcera zalomili az okolo jednej (alebo som to zalomila ja a uz som ich viac nepocula brblat? 😨 ) a uz rano boli hore...hroza... 😠

evka1310
25. feb 2009

navyse si pekne mrzuti..to bude zas den... 😒

womenne
25. feb 2009

yasmin dik 😉 je to hrozne,daju sa poslat peniažky alebo to ide len cez danove?by som poslala ked pojdeme na slovensko bo ja tu nemam učet,nieže by sa nakazili v utorok mal laryng.Nikolas a v piatopk mal Sebastianto v nemocke dostal Sebo nadchu bol tam prišerny vzduch aj ked som vkuse vetrala a inhalovali 🤐 ešteže nedostali průjem čo tam mali kd sme odchadzali.
baby neviete ako je to s vyšetrenim na kardiologii može ist na vlastnu žiadost?

yasmina
25. feb 2009

wom my na kardio ideme na moju ziadost...od pediatra som vyziadala vymenny poukaz a ideme aby som ja bola spoko...

ninazoja
25. feb 2009

Ahojte maminky dvojiciek

Uz dlhsiu dobu sem k vam potajme nakukam 😎 No a konecne som sa rozhodla , ze aj napisem. Aj ja mam doma dve sidielka. Dievcatka Ninku a Zojku. V maji budu mat 3 rocky a caka nas skolka. Babulky sa strasne tesia tak som zvedava aka bude realita. Tolko v skratke o nas. 😉
Vidim ,ze ste dobra zabehnuta partia a rada by som sa k vam pridala. Tak ako prijmete ma medzi seba? 😉 🙂

nana77
25. feb 2009

ahojte!!
ked tu ste vsetky a kecate, tak ja som out...off... vcera som mala obzvlaaaast nervnu naladu, ani som to radsej nezapla... taky den blbec - tzv.

yasmi, prosim ta, posles aj mne ip o tom dievcatku, kt. treba nejako pomoct? nech som v obraze... dakujem 🙂

lumi, ty sa nezdas - s dvomi na plavaren... to by som si asi netrufla, si sikula!!! teda cele dni som s nimi sama, ale tot 🙂 o je fakt uz makacka, myslim ta plavaren

ninazoja, ahoooj!!! jasne, vitaj medzi nami!!! mas krasne dievcatka, uz som okukovala fotky davnejsie, a som rada, ze si sa pridala!!! 🙂

tiez som smolkola aktualnejsie foto, ako vyzeraju nezbednici moji 😵 , kuk do albumu.

lalu, ja tie tvoje princeznicky a moje nevesticky v jednom nikdy nestihnem vidiet v albume ☹ . mam taky pocit, ze ja ich uvidim asi az na tej svadbe 😀 😀 😀

wom, tak to je blbe, ze este aj druhy to chytil... to je o hubu, fakt. prajem rychle uzdravenie. pozeram, ze si sa v novom uz uuuplne udomacnila, vsak? ako sa ti zijme v CZ? ludia su ok?

zuzik, zavolam ti este, som sa chcela ohladne pekarne opytat 😀

bibi, viem si ta predstavit vtedy u t 😀oho lekara, lebo to ako keby o sebe som citala 😀

dracik1
25. feb 2009

nana, ahoj, hotovy roman 🙂

ninazoja, teda tie tvoje dievcatka su krasavice...kebyze nemame uz 4 frajerky, tak by som si ich zarezervovala pre nasich 😀

lenka, dakujem, poviem ti, ze pekne topanocky na tej stranke a tie ceny, normalne som na to zirala 😀

kocky, ake cestoviny mam dat tym mojim chalosom, vajecne, nevajecne, nejake vrtulky al. stacia obyc. spagety? pripadne s cim sa to da jest???? 😀 dikes

womenne
25. feb 2009

baby hrozne na maleho sebka mi skoro spadla komoda ledva ju držal chudačik moj sa zlakol troška mu buchla zasuvka na hlavu som sa prišene zlakla všetke sošky čo tam bolo aj pohar porozbijany a ja som letela že čo sa stalo a on držal prehnutu komodu ☹ moj silačik nkeby to bol Niko tak to neudrži neviem si predstavit čo by sa stalo keby nanho spadla 😢 😢